Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika picola

picola

#6746198 Napisano: 20.11.2020 20:15:41 w SZUKAM....
monkakk napisał(a):

picola napisał(a):

Z czego mogło dziś dzwonić Uniqueone?

Berlinki, ostatni etap.

dziękuję Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

picola

#6746194 Napisano: 20.11.2020 20:10:40 w SZUKAM....
Z czego mogło dziś dzwonić Uniqueone? Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6745284 Napisano: 18.11.2020 14:14:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Nie rozumiem, po co jest przycisk "zgłoś" przy dodanych konkursach, skoro nikt na to nie reaguje. Zdublowane i źle opisane konkursy nie są usuwane/poprawiane. Wyświetl w wątku >>

picola

#6743074 Napisano: 10.11.2020 13:11:35 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że musiałam załatwić sprawę majątkową i każdy mi mówił coś innego. Wykosztowałam się na radcę prawnego, jednego z lepszych w mieście, wylatałam się przez niego po urzędach i nic nie załatwiłam. Termin mnie gonił, bo jeszcze wcześniej ktoś mnie wprowadził błąd, ostatecznie zwróciłam się do notariusza, tam się dowiedziałam, że nie potrzebuję tego, co mi radca kazał załatwiać. Sfinalizowałam sprawę u notariusza, ale też mam wątpliwości, bo w internecie czytam sprzeczne informacje z tym, co on mi powiedział. W dodatku na stronie sądu przeczytałam, że po terminie nie będę mogła się odwołać i podać powodu nieznajomości przepisów... itp... Więc jak mam potem dowodzić tego, że mnie specjaliści w błąd wprowadzali? Boje się teraz, że źle to wszystko załatwione... ale nie mam już siły iść do kolejne kancelarii i płacić znowu po 100-200 zł za 15 minut rozmowy, która nie rozwiązuje mojego problemu... wkurza mnie to, że chciałam załatwić sprawę ze specjalistą, zapłaciłam za to, a takie cyrki z tego wychodzą. O instytucjach państwowych to już w ogóle nie chcę się wypowiadać, bo mają obywatela za nic emotka  

W każdym powiecie są punkty darmowych porad prawnych. Tu masz stronę:
https://darmowapomocprawna.ms.gov.pl/
Obecnie, przez koronawirusa, porady udzielane są telefonicznie lub mailowo, ale wart spróbować Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

picola

#6729357 Napisano: 15.09.2020 22:28:07 w Pomocy!!!!
Jeśli formularz był aktywny, to bym się nie martwiła. Możesz napisać im maila, że nie dostałaś smsa i dzisiaj przez przypadek odkryłaś wygraną na stronie. Oni się w porządku. Chyba, że to wygrana z IV etapu, sprawdź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6729355 Napisano: 15.09.2020 22:23:42 w Pomocy!!!!
pikawka napisał(a):

Właśnie odkryłam na stronie smolara-wyniki, że wygrałam w 3 etapie okocimskie warianty bon 100 zł. Smsa brak. Weszłam normalnie w laureaci i odeslalam dane.... jest szansa, że dostanę nagrodę? Pisać do smolara? Co robić w tej sytuacji  emotka  

Jak odesłałaś paragon to spokojnie dostaniesz nagrodę Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

picola

#6727312 Napisano: 07.09.2020 09:43:38 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Szukam kogoś kto ma konto w banku millenium.
Potrzebuje informacji
Czy jeśli zapłaci się gdziekolwiek w sklepie kartą do konta, to jest ta płatność od razu widoczna w historii rachunku czy dopiero po 2-3 dniach? A wcześniej tylko w zablokowanych?

Płatność jest widoczna z opóźnieniem, nie wiem ile dni, ale na pewno nie widać jej od razu w historii. Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6724730 Napisano: 26.08.2020 13:54:45 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

Czy wygrał ktoś doładowanie na Delikartę w konkursie "Rozsmakuj się w nagrodach" w dc? emotka

Też jestem ciekawa Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6724129 Napisano: 24.08.2020 11:59:04 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

picola napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

assal napisał(a):

Rozwiązali w trakcie trwania etapu? Czy już po zamknięciu, ale wcześniej jak podali w regulaminie? 
Bo się pogubiłam  emotka  

Jeżeli rzeczywiście wtedy (tego 13.08) rozwiązali, to po  tym (drugim) etapie, ale przed datą posiedzenia komisji (wg regulaminu 17.08).

13.08. były wyniki z "Okocimskich wariantów" z I etapu.
Losowanie było 06.08.2020 i zgodnie z regulaminem wyniki były podane 13.08 (7 dni od losowania nagród z I etapu).
Nie było wyników z II etapu i dzisiaj mija termin, kiedy powinny być podane.
Może poczekajmy do popołudnia i dopiero potem ciskajmy gromy. emotka

Tylko właśnie sęk w tym, że już chyba ze trzy osoby potwierdziły, że dostały eski z 2 etapu, bo w pierwszym nawet nie grali emotka  Więc pierwszy etap poszedł od razu z drugim.

Ok, poczekamy, zobaczymy. Ja i znajomi dostaliśmy 13.08 eski tylko za I etap. Wtedy też były pretensje, że nie ma info o wygranych, a potem okazało się, że wszystko było w terminie. Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

picola

#6724125 Napisano: 24.08.2020 11:50:47 w Czy informują/ informowali?
FBmarta22 napisał(a):

assal napisał(a):

Rozwiązali w trakcie trwania etapu? Czy już po zamknięciu, ale wcześniej jak podali w regulaminie? 
Bo się pogubiłam  emotka  

Jeżeli rzeczywiście wtedy (tego 13.08) rozwiązali, to po  tym (drugim) etapie, ale przed datą posiedzenia komisji (wg regulaminu 17.08).

13.08. były wyniki z "Okocimskich wariantów" z I etapu.
Losowanie było 06.08.2020 i zgodnie z regulaminem wyniki były podane 13.08 (7 dni od losowania nagród z I etapu).
Nie było wyników z II etapu i dzisiaj mija termin, kiedy powinny być podane.
Może poczekajmy do popołudnia i dopiero potem ciskajmy gromy. emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

picola

#6723556 Napisano: 21.08.2020 13:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak informuje Bic Hebe? Tel. czy mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6723000 Napisano: 19.08.2020 14:04:41 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

picola napisał(a):

Szukam co to za loteria z tymi pomarańczami

ja tez szukam...a czy to nie jest unique one z kamerkami? czyli Nestle?

Być może, nie próbowałam jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6722997 Napisano: 19.08.2020 13:53:54 w SZUKAM....
Szukam co to za loteria z tymi pomarańczami Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6716007 Napisano: 15.07.2020 14:11:33 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Dzisia j akurat nic mnie nie wkurza.No ale poczułam się niejako w obowiązku zrelacjonować, co dalej zadziałałam w sprawie kradzieży na blika, której dokonano na moją szkodę. W końcu kilka osób z forum mnie dość sugestywnie namawiało, bym to zgłosiła.Tak się szczęśliwe złożyło, że mogłam dziś wziąć pojedynczy, wolny dzień w pracy. Coś mnie tak więc natchnęło, aby pofatygować się na komisariat w Długołęce.Miła pani policjantka spisała moje zeznania.Nie mam w domu drukarki, w pracy zaś zapomniałam wydrukować ze swojego konta te 2 przestępcze transakcje.Na szczęście policjantka zgodziła się, abym pokazała jej w telefonie ze strony swojego banku i nawet zrobiła swoim telefonem zdjęcie- twierdziła, że ona już sobie to sama wydrukuje  niczego więcej nie muszę donosić w formie papierowej.Pouczyła mnie o konsekwencjach składania fałszywych zeznań, spisała dane z dowodu, poprosiła o numer konta w celu przelewu ewentualnie odzyskanych pieniędzy.Podałam numer swojego telefonu i adres mailowy.Jutro przekażą sprawę na komisariat policji w Dębnie. No i zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie.Nawet jeśli nie uda się odzyskać hajsu, przynajmniej wiem, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by kasę odzyskać.Czy ktoś się orientuje, przez jaki okres czasu banki przechowują np. dane z monitoringu przy bankomacie?Albo jakieś konkretne dane o transakcji blik?

Dobrze, że zgłosiłaś, trzymam kciuki za pomyślne zakończenie Wyświetl w wątku >>

picola

#6715131 Napisano: 10.07.2020 15:06:31 w Wkurza mnie...
Superloser czy siedząc w w domu czy gdziekolwiek i dostając informację, że właśnie wypłacasz 2000 z bankomatu na drugim końcu Polski akceptujesz taką transakcję czy zapala ci się czerwona lampka? Wyświetl w wątku >>

picola

#6715105 Napisano: 10.07.2020 13:51:41 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

sks900 napisał(a):

superloser napisał(a):

Czyli wlasciciel rachunku wybiera sam kwote przed wygenerowaniem kodu?  


Podczas wypłaty z bankomatu, wybiera się opcję wypłaty BLIK w bankomacie, wpisuje kwotę jaką chce się wypłacić, wpisuje kod BLIK z aplikacji, wtedy  pojawia się okienko w aplikacji do zatwierdzenia transakcji, jest tam adres bankomatu i kwota wypłaty, wtedy zatwierdzamy Pinem i odbieramy kasę. 

Dlatego mowie, ze brak zabezpieczen. Nie kazdy klient banku jest z IT na ty. I jesli by wlasciciel rachunku, przed wygenerowaniem kodu, musial wpisac kwote wyplaty, to by Kasia nie stracila tyle kasy. Bo watpie, by wpisala 2000zl  

Superloser mam wrażenie, że nie masz pojęcia jak działa blik, a to naprawdę bezpieczna i wygodna forma płatności. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach korzystać z bankowości internetowej, niech korzysta z tradycyjnej. I oczywiście żal mi Cudaczka, ale przestań pisać, głupoty, że blik nie jest bezpieczny. I podstawowa zasada to czytamy co zatwierdzamy. Wyświetl w wątku >>

picola

#6712205 Napisano: 26.06.2020 14:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

magie1982 napisał(a):

jokan napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

Please pomozcie bo mam zacmienie: Może być na ringu i w zamkniętym garnku...

ja tez nie wiedzialam emotka - zamglenie umyslu, wzielam inna zagadkę

Duszenie emotka  ja za to nie wiedziałam innych

DZIEKI emotka

O czym mówicie? Co to za zagadki? Ja też chcę zagadkę!! emotka

podbijam, co to za konkurs? Wyświetl w wątku >>

picola

#6710879 Napisano: 20.06.2020 11:14:42 w SZUKAM....
roksana2802 napisał(a):

picola napisał(a):

szukam, czy były już przelewy z loterii Axe?


były 16 czerwca

dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6710876 Napisano: 20.06.2020 11:07:59 w SZUKAM....
szukam, czy były już przelewy z loterii Axe? Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6709799 Napisano: 16.06.2020 11:11:45 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon na zozole Wyświetl w wątku >>
0 0