Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika picola

picola

#6471329 Napisano: 09.03.2018 08:32:00 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

picola napisał(a):

pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

Tak jak napisali poprzednicy, reklamy sa spersonalizowane, dzieje sie tak bo kazdemu zalezy na wiekszych obrotach zyskach...
Teoretycznie jak weszliśmy na jakas strone to bylismy czyms zainteresowani, jesli nie kupilismy tego od razu to moze reklama przypominajaca nas do tego przekona?
Nie mam wplywu na to po jakich stronach chodzicie, ale jesli taka byla reklama to moze maz/partner/syn czegoś z "pazurem" szukal dla swojej drugiej połówki? emotka

Ja mam tę reklamę z penisem na laptopie służbowym, z którego korzystam tylko ja i wchodzę tylko i wyłącznie na e-konkursy. Stron "z pazurem" w ogóle nie odwiedzam, bo mnie nie interesują. A reklama jest nachalna i wk.....jąca


Zalogowana jesteś do Gmaila np?
Jesteśmy anty na takie rzeczy i nigdy nie publikowaliśmy i nie będziemy publikować takich rzeczy.

Nie jestem zalogowana na gmaila, to jest reklama apteki i tam na zmianę lecą leki na różne problemy. Cieszę się, że jesteście przeciw takim rysunkom i może trzeba zastrzec w umowie z reklamodawcą, że takich reklam nie chcecie publikować na tej stronie. Nie wiem, jak to wygląda technicznie, ale niech reklamują leki na cokolwiek, tylko bez takiej szaty graficznej Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

picola

#6471327 Napisano: 09.03.2018 08:24:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

79magda napisał(a):

Nie podoba mi się reklama, która dziś uporczywie wyświetla mi się na stronie głównej serwisu. Dotyczy pożycia seksualnego, a patrząc na wymowną grafikę, raczej męskiej strony tego aspektu. Dla przypomnienia - dziś jest Dzień Kobiet, żądamy równości w radości z seksu, a rysunek penisa w niepełnym wzwodzie raczej temu nie sprzyja... emotka

Tak jak napisali poprzednicy, reklamy sa spersonalizowane, dzieje sie tak bo kazdemu zalezy na wiekszych obrotach zyskach...
Teoretycznie jak weszliśmy na jakas strone to bylismy czyms zainteresowani, jesli nie kupilismy tego od razu to moze reklama przypominajaca nas do tego przekona?
Nie mam wplywu na to po jakich stronach chodzicie, ale jesli taka byla reklama to moze maz/partner/syn czegoś z "pazurem" szukal dla swojej drugiej połówki? emotka

Ja mam tę reklamę z penisem na laptopie służbowym, z którego korzystam tylko ja i wchodzę tylko i wyłącznie na e-konkursy. Stron "z pazurem" w ogóle nie odwiedzam, bo mnie nie interesują. A reklama jest nachalna i wk.....jąca Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6467461 Napisano: 26.02.2018 15:01:56 w Informują
Redds - sms o wygranym łańcuszku Wyświetl w wątku >>
1 pablo75 0

picola

#6466267 Napisano: 22.02.2018 12:25:48 w Kaufland konkursy
agusia222 napisał(a):

mam pytanie, na jaki mejl trzeba odesłać dane z wgranym paragonem z budżetu ?

wypełniasz formularz na stronie podanej w smsie Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6464570 Napisano: 16.02.2018 17:47:07 w SZUKAM....
szukam, czy już były maile z Raffaello? Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6463011 Napisano: 13.02.2018 12:39:30 w Smolar
mahuska napisał(a):

mahuska napisał(a):

Czeka ktoś na kuferek z Mili?

up ?

tak, czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6456739 Napisano: 26.01.2018 17:09:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

melissa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Czy na konkurs Fa w Carrefour, który kończy się 29 stycznia można kupić mydła w kostce czy też są wyłączone emotka Niestety, nie otwiera mi się regulamin.

Można:)

można tylko u mnie nie ma bu

z tego co kojarzę to chyba jesteś z Wrocka, a w Borku na Hallera pełno jest mydeł fa po 1,99 za sztukę. emotka Wyświetl w wątku >>

picola

#6456397 Napisano: 25.01.2018 21:34:11 w Zakupy na konkursy - usługi
kupię paragon z mili na konkurs wawel, pw Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6456396 Napisano: 25.01.2018 21:29:29 w Wkurza mnie...
ja swojej teściowej  dziękuję za to, że dobrze wychowała i nauczyła wszystkiego co ważne swojego syna, a mojego męża i chociażby za to należy się jej mega szacunek Wyświetl w wątku >>

picola

#6454122 Napisano: 18.01.2018 21:27:40 w Kaufland konkursy
agicho napisał(a):

picola napisał(a):

ale to chyba nowy wzór wpisywania paragonu, bo wczesniej na pewno nie było tego zapisu emotka

ale był wyraźny zapis w regulaminie o pomniejszeniu kwoty z produktami wykluczonymi- widocznie mając sporo zapytań ,postanowili obrazowo pokazać.

tak, znam zapisy regulaminu, ale telefonicznie udzielano innej informacji, niż ta dodana teraz w załączniku. Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6454110 Napisano: 18.01.2018 21:06:19 w Kaufland konkursy
ale to chyba nowy wzór wpisywania paragonu, bo wczesniej na pewno nie było tego zapisu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6453266 Napisano: 16.01.2018 21:54:25 w Czy informują/ informowali?
czy były wyniki z konkursu Smolara "Harper"?
https://www.e-kon...er.html#.Wl5mOTciFPY Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6448467 Napisano: 03.01.2018 21:56:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

picola

#6447274 Napisano: 30.12.2017 23:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monnikk napisał(a):

awi napisał(a):


Może ktoś jeszcze oprócz cb656 się wypowie? Ktoś z forum brał już w tym udział? W sumie bilet do kina za 0,99 zł to byłaby świetna promocja ale wierzyć mi się nie chce w takie cuda.
Wg mnie chodzi o opakowanie zbiorcze z kodem i trzeba je, a w zasadzie ten fragment z kodem, zachować.

tylko zakup opakowań zbiorczych (12 sztuk) uprawnia do odebrania biletu - zupełnie jasno jest to opisane w regulaminie i na stronie promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6444682 Napisano: 20.12.2017 21:34:47 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

mietowa - Z jakiegoś powodu nie mogę Cię zacytować...

Loterię organizuje Smolar, musisz podać cały nr z paragonu - o ile regulamin nie wskazuje inaczej.

Co do zwrotki, to coś jest nie tak (powinna przyjść, a nie ma jej): pisali już o tym dziś na forum agakaz2 oraz bandit. Należy to zgłosić Smolarowi jak najszybciej.

Cebe chyba lepi pierogi, bo gdzieś zniknął, więc ja go zastąpię. Coca Colę na Circle robi Fortis! (tu następuje grrr wrrrr itp.). Smolar na Circle organizuje Żywca. Nie ma za co. emotka

kermit, zrobiłeś mi dzisiaj wieczór emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6441326 Napisano: 13.12.2017 11:33:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Moze ktoś wkleic wyniki list dobryvh emocji empik? Wyniki sie u mnie nie wyświetlają 

nie ma jeszcze wyników na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6438383 Napisano: 07.12.2017 10:29:12 w Pomocy!!!!
mugolinka napisał(a):

picola napisał(a):

mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę.

Dziwne...Ja miałam sytuację podobną. Otóż po doładowaniu konta przychodzi automatycznie wiadomość Push czy jakoś tak pan to nazwał. Wyświetla ci się automatycznie nie w skrzynce. Wystarczy ,że klikniesz cokolwiek i zgadzasz się. Masakra. Po doładowaniu tel dorwał mój synek i własnie w nią kliknął . Efekt 30 zł poszło się gonić na jakiś pakiet minut czy internetu. Napisałam na chacie orange problem. Że nie wiem jakim cudem itp. Pan wytłumaczył mi działanie tego durnego smsa i dodał ,,rozumiem ,że nie chciała Pani tej usługi" po czym zdjął ją i na moje konto wróciła kasa a na koniec wiadomości te zablokował

ja nie doładowałam konta, ostatni raz to z 1,5 miesiąca temu, stronę, którą niby potwierdziłam wygoglowałam dopiero teraz w necie i dziwi mnie fakt, że smsa dostałam od orange. Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6438372 Napisano: 07.12.2017 10:18:58 w Pomocy!!!!
mam duży problem z orange, otóż dostałam dzisiaj smsa, że (rzekomo) zamówiłam i potwierdziłam chęć korzystania ze strony o treściach erotycznyych.  Pobrano mi 24 zł z groszami. Problem w tym, że nie wysyłałam dzisiaj żadnego smsa, nie wchodziłam w net, generalnie nie dotykałam telefonu. Zadzwoniłam do Orange z awanturą a babka powiedziała mi, że po godz. 8 rano odnotowano ruch z mojego telefonu na tej stronie, uruchomiłam usługę na rok!!!!! i jedyne co ona może, to zablokować mi smsy premium. Dodam, że strony erotyczne absolutnie nie są w kręgu moich zainteresowań, a od kiedy wstałam o godz. 6.00 rano nikt nie dotykał mojego telefonu. Masakra, niech ktoś mi podpowie co mogę zrobić, bo jestem tak wściekła, że zaraz wybuchnę. Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6437241 Napisano: 05.12.2017 12:59:16 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Pomysłu na fajny prezent gwiazdkowy dla dwulatki?
Chciałabym, aby było to coś porządnie wykonanego i z wartością dodaną - edukacyjną, trenującą zdolności manualne lub inny aspekt rozwoju dziecka, a nie po prostu świecące, różowe i puchate cuś emotka

W związku z rozwojem dziecka... Technologia edukuje, rozwija, uczy, bawi... TABLET - gry edukacyjne, bajki. Setki zastosowań. 

Aż się zalogowałam, aby zaprotestować, gdyby mojej dwulatce ktoś kupił tablet, to schowałabym ten tablet na kilka dobrych lat do szafy. Jest cala masa naprawdę dobrych edukacyjnych zabawek: kuchnie z wyposażeniem,
klocki duplo, książeczki edukacyjne, ciastolina (ale tu trzeba sprawdzić od kiedy dziecko może się nią bawić), wiele drewnianych
zabawek np stempelki  duże koraliki lub inne elementy do nawlekania, itd. Na tablet dwulatka zdecydowanie może poczekać Wyświetl w wątku >>

picola

#6432803 Napisano: 24.11.2017 15:28:50 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

picola napisał(a):

titinunu napisał(a):

szukam z jakiego numeru potwierdzali wygraną z Piękno natury Garnier?

22 498 11 02, ale dzwonili też z zastrzeżonego

to z DN? jestem w wynikach ale do mnie nikt nie dzwonił emotka

zadzwonią, nie martw się, czasem dzwonili  nawet po kilku dniach od opublikowania wyników Wyświetl w wątku >>
0 0