Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika privatedo

privatedo

#1705777 Napisano: 25.07.2008 04:59:23 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ale nagr
marcepan1983 napisał(a):

privatedo napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):



Co do plagiatów w konkursach to wystarczy to zgłosić w odpowiedniej formie do organizatora i jeśli wskażesz źródło to uczestnik zostanie usunięty. Na Onecie wymagana jest forma pisemna reklamacji więc się nie dziw, że Ci nie odpowiadali na maile. emotka


Marcepan, ja czytam regulaminy emotka i wiem, ze pisemnie, wiec to nie nowosc emotka
ale ja dodatkowo wiem wiecej bo dzwonilam emotka



tak jak na PW Ci napisałem. To zdjęcie zostało usunięte emotka tak jak napisąłem wyżej - jak wskażesz źródło to zawsze takie zdjęcie zostanie usunięte z konkursu



Tak a kto otrzymal nagrode na to miejsce??
zdjecie zostalo usuniete jeszcze przed moja interwencja emotka zrobila to zapewne rozradowana z nagrody Owca999 emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1705766 Napisano: 25.07.2008 04:52:02 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marcepan1983 napisał(a):



Co do plagiatów w konkursach to wystarczy to zgłosić w odpowiedniej formie do organizatora i jeśli wskażesz źródło to uczestnik zostanie usunięty. Na Onecie wymagana jest forma pisemna reklamacji więc się nie dziw, że Ci nie odpowiadali na maile. emotka


Marcepan, ja czytam regulaminy emotka i wiem, ze pisemnie, wiec to nie nowosc emotka
ale ja dodatkowo wiem wiecej bo dzwonilam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1705490 Napisano: 25.07.2008 12:55:15 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
moim zdaniem warto zajac sie plagiatami w konkursach emotka poruszyc ten temat, bo jak narazie wszyscy go omijaja.
Wiele osob kopiuje zdjecia i podpisuje jako ich, wiele osob kopiuje wiersze i utwory podpisujac sie pod nimi swoim nazwiskiem...
Do czego zdolny jest konkursowicz?

Proponuje Panu Redaktorowi opracowac taki temat emotka
Dlaczego na Onecie z Duracell nagrodzono zdjecie z wikipedii, a na interwencje nie reagowano?
Dlaczego ludzie machaja reka na plagiat?
powiem WPROST - nikt nie chce sie sadzic i wloczyc po sadach, a powinno to byc karane z urzedu, bo watpie zeby Szekspir lub Mickiewicz podal kogos do sadu emotka

Panie Redaktorze - temat Plagiaty w konkursach, do czego zdolny jest konkursowicz - dodaj do ulubionych emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1701907 Napisano: 23.07.2008 04:19:12 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
rorington napisał(a):

Antywirus Panda.Nie mam pojęcia za co...




z filmwebu moze - http://konkursy.f...pl/Poll?poll.id=1878 Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1688413 Napisano: 16.07.2008 01:42:23 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
hmmm, musimy sie liczyc, ze beda przybywac nowi uczestnicy, nie jest to forum zamkniete!!
Niezaleznie od artykulu bardzo latwo trafic na ten portal, wiec glupim jest tlumaczenie, ze nie bo konkurencja... widac kto jak podchodzi do konkursow.
Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1688074 Napisano: 16.07.2008 11:00:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wiec i ja sie wypowiem

Chciałbym przygotować materiał o ludziach, którzy utrzymują się z grania w internetowych konkursach.
Internetowych, wiec takie jak zakup produktu i wysylanie smsa odpadaja, samych konkursow w internecie z wielkimi nagrodami nie jest az tak wiele...
Liczycie gadzety z Wyborczej, a za hasla nie za kazdym razem sie wygrywa (no chyba, ze dodaj do ulubionych) emotka

Czy da się w ogóle żyć z wygranych ew. handlu nimi?
Da sie wyzyc... to zalezy co kto ma na mysli...
No i trzeba wziasc pod uwage, ze dochod nieregularny, duze szanse, ze nagroda przepadnie w Redakcji lub na PP

Czy takie wygrane mogą stanowić istotną część dochodu?
Zalezy kto ile zarabia ;D

Czy znacie jakichś rekordzistów,
którzy np. handlują później tym co wygrali itd.
Pawnie, ze znamy - i to ilu emotka
Choc sama nie sprzedaje nic co wygram, jesli nie ma obowiazku odprowadzic podatku po sprzedazy, to pamietajcie, ze jezeli nie pracujesz a masz dochody to istnieje jeszcze cos takiego jak ZUS.

Czy moglibyście zapytać takich osób czy nie zechciały by porozmawiać o takim sposobie na życie?
Jak ktos chce isc niech idzie, ja nie mam nic przeciwko, ale niech mowi o sobie, a nie wylicza kto ile wygral emotka
Ja duzo wygralam, ale nie internetowo emotka
Konkursy to nie tylko zabawa, to wysilek, poswiecony czas i naklady finansowe i kazdy konkursowicz to wie.
Konkurencji sie nie boje, bo jestem tego zdania, ze kto ma wygrac ten wygra!
Gram bardzo dlugo i konkurencja stale bedzie wzrastac.
Zainteresowanie portalem po opublikowaniu artykulu zapewne wzrosnie... i wyplyna kombinowania konkursowiczow jak np. ostatnie co pamietam z serkow Feta... bedzie to przestroga dla kolejnych organizatorow emotka
jestem za bo zawsze gram uczciwie i nie mam sobie nic do zarzucenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1621115 Napisano: 15.06.2008 04:59:11 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
Ulubieńcy Boga umierają młodo

(*) Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1608760 Napisano: 10.06.2008 09:23:47 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
Choć oczy nie widzą Cie
to i tak jesteś blisko,
bo w naszych sercach...
(*) Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1502461 Napisano: 23.04.2008 03:45:35 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
Wspominac, czyli pamietac, czyli byc blisko...
od paru dni mam tak, ze jak ktos do mnie mowi Dominika to mysle o Tobie... (*) Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1492905 Napisano: 18.04.2008 03:46:24 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
no to wpisze sie i ja - pojawil sie wlasciwy temat w odpowiednim dniu emotka
dostalam dzis ksiazke kucharska z przepisami Sowy, nadawca kuchnia.tv ale nie wiem z czego to, nie przypominam sobie takiego konkursu na portalu kuchnia.tv... pierwszy raz mam taka sytuacje ale i tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1254208 Napisano: 26.12.2007 06:57:00 w co chcielibyście wygrać?
no to jak tam marzymy...
- bilety lotnicze na caly rok emotka
- wycieczka do Chin
a cieszyc mnie bedzie wszystko to co zechce dac mi los... Wyświetl w wątku >>
0 0

privatedo

#1023105 Napisano: 01.09.2007 10:41:49 w GRATISY

privatedo

#115708 Napisano: 04.04.2006 01:45:34 w dzis mam urodzinki
hej jestem nowa ale w sumie stara konkursowiczka, zapewne nie jeden psioczył na mnie, ze zgarnęłam nagrodę emotka
dzisiaj mam urodzinki i postanowiłam dołączyć do forum, mam nadzieję, że przyjmiecie maniakalnego gracza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0