Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#3834850 Napisano: 05.11.2010 07:21:31 w Wkurza mnie...
jeszcze zapomniałam dopisać, że jestem wściekła na swoją słabą silną wolę.. trzy dni diety, dwa dni obżarstwa.. no nie mogę ze sobą już... emotka emotka

od poniedziałku znowu dieta.. jak zwykle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3834832 Napisano: 05.11.2010 07:10:46 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):


A w temacie - wkurza mnie, że mojemu Dziecięciu się czas nie przesunął na zimowy... a ja do wstawania o 6 to jakoś tak niespecjalnie się kwapię... emotka



moje też.. już od 6 zabawa pełna parą. Nawet nie da pospać, bo przychodzi z najgłośniejszymi zabawkami i drze się mama mama.. I tak Go kocham.. Skoro chce wstawać tak wczesnie, to niech idzie spać przed 20 chociaż, a nie po 22..

wkurza mnie jeszcze, że jest brzydka pogoda.. Chcę lato!

a najbardziej mnie dzisiaj wkurzyło, że znowu nie trafiłam maskary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3833080 Napisano: 04.11.2010 04:21:54 w Wkurza mnie...
nie mogę zaprotestować, tylko wnieść uwagi do planu, które wcale nie muszą zostać uwzględnione (i zazwyczaj nie są). Teraz mogę ewentualnie zaskarżyć plan.

tak patrzę na ten mój bip, i jeszcze zmiania planu - ta pod tartak - nie została uchwalona - przynajmniej nie ma wzmianki o tym.. nie wiem, jutro może dowiem się czegoś w UM, teraz szukam dobrego prawnika w mieście, aby pomógł złożyć wniosek o odszkodowanie czy tam wykup. Napiszę jak będę cos więcej wiedziała

katrin - ja też nie mogę trafić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832990 Napisano: 04.11.2010 04:03:11 w Wkurza mnie...
Może i wiedział, choć nie wiem skąd? Mogły krążyć plotki, ale przecież wszystkie procedury odbyły się PO sprzedaży.. Zresztą Elektrownia nie ma jeszcze pozwolenia na budowę (chociaż drzewka już wycinają pod inwestycje emotka )

Wogóle, to było jakieś spotkanie z przedstawicielami elektrowni, tylko skąd ja mogłam o tym wiedzieć, jak ogłoszenia o nim... były na drzewach? emotka Nie mieszkam tam, w tamtym okresie nie jezdziłam, nie mogłam przeczytać..

Pójdę jutro do UM. Może tym razem coś wiedzą? Ostatnio jak byłam i zaczęłam mówić, to pani odpowiedziała, że wiem więcej niż ona.. Tyle się dowiedziałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832928 Napisano: 04.11.2010 03:42:17 w Wkurza mnie...
nie - kupiłam od osoby prywatnej oczywiście. Pan ok. 80, działki ma odkąd pamięta i nagle zaczął masowo je sprzedawać..

To jest nie fair, zanim kupiliśmy działkę, usiedliśmy, oglądaliśmy Plany Zagospodarowania najbliższych okolic - żeby nic nas nie zaskoczyło! (nasza działka jest w mieście, ale kilkadziesiąt metrów dalej jest inna gmina - tam tez patrzyliśmy). Uchwały i zmiany były dopiero PO naszym kupnie. Nawet sprawdzając teraz na stronie BIPu, daty są późniejsze. Jako ciekawostkę podam, że na stronie mojego UM nadal jest stary plan.. Na stronie gminy jest już zaznaczony kawałek z opisem Uchwała z dnia ..... i tyle emotka

ps. a skąd mogłam wiedzieć, że będzie obok elektrownia, jak 2 m-ce później dopiero kupili teren pod nią? Pewnie plotki już krążyły, ale do mnie nie dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832872 Napisano: 04.11.2010 03:23:23 w Wkurza mnie...
powiem tak, nie każdy ma dostęp do internetu, nie każdy też czyta BIP na stronie Urzędu Miasta. Ja sama internet mam od niedawna.

Wszytskie uchwały zmieniające PZP były po naszym kupnie. Zmiana PZP nastąpiła 20dni po naszym kupnie, wykup gruntów pod Elektrownię nastąpił 2 m-ce póżniej. Nikt nas o niczym nie informował i nie mieliśmy problemów z uzyskaniem pozwolenia na budowę. O wszytskim dowiedziałam się przypadkiem ze zwykłego portalu naszego miasta, nie ze strony UM (czasami czytałam jak miałam dostęp do neta).

Dodam jeszcze, że działka granicząca z naszą (nasza podzielona na 6 działek budowlanych) jest działką objętą strefą ochronną elektrowni. Na naszej działce się to kończy.. emotka

a z tym tartakiem: On jest u nas na innym osiedlu, mieszkańcy tam protestują, zbliżają się wybory to postanowili przenieść na drugi koniec miasta czyli do nas emotka (BTW pomiędzy domami a szkoła.. przecież tu nie będzie przeszkadzał, prawda? To na razie są plany, ale po coś ten Plan Z. zmieniali w tym roku.. emotka )

Jestem wściekła, idę się upić chyba! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832828 Napisano: 04.11.2010 03:13:12 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że obok naszej wymarzonej i kupionej 2 lata temu działki (rozpoczęta budowa) zmienili plan zagospodarowania na.. uwaga: PRZEMYSŁOWY, i chcą postawić tam jakiś tartak z ogromnym i głośnym rębakiem. Zaraz za naszą działką miasto oddało kawałek PKP i robią zwrotnicę kolejową! A to wszystko po kupnie naszej działki!!

Ps. czy pisałam już o tym, że niecały kilometr od nas stawiają elektrownię na węgiel? Nie?? To też się stało po kupnie naszej działki (i uchwała ze zmianą planu, i wykup terenu a teraz wycinka w lesie, bo postawią to w środku lasu! a dlatego działkę kupowaliśmy - bo blisko dużo zieleni..)!!!!

Ktoś mnie zaskoczy czymś dzisiaj? HELP emotka

ps. może ktoś wie, co z tym zrobić.. ta sytuacja mnie załamuje już emotka

Sprzedaj komuś działkę emotka a za uzyskane w ten sposób pieniądze kup kilka działek i się weź znieczul emotka by o tym nie myśleć.



kupisz moją działke wiedząc, że będzie obok elektrownia i tartak? jeśli chcesz, sprzedam Ci za połowę wartości rynkowej emotka

próbowaliśmy ją sprzedać, jednak wszyscy już wiedzą co będzie obok.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832819 Napisano: 04.11.2010 03:10:45 w Wkurza mnie...
tylko widzisz, tu zmienili działkę z jakiejś tam na dokładnie: produkcyjno techniczną. W tym roku to zrobili. Nie muszę dodawać, że zakład który mają tam przenieść należy do.. lubianych przez władzę emotka

wolałabym żeby mi dali coś w zamian, jakąś inną działkę bądź wypłacili odszkodowanie. Oprotestujemy pomysł z tartakiem, a i tak czeka mnie elektrownia plus zwrotnica kolejowa (czyli hałas! w raporcie środowiskowym nasz dom ma mieć zasięg 35 decybeli z elektrwoni, a gdie jeszcze kolej dowożąca tam węgiel??) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832788 Napisano: 04.11.2010 03:04:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
aha.. ok. Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832772 Napisano: 04.11.2010 03:00:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
aha.. to ok - niepotrzebnie zaglądałam emotka

mam jeszcze pytanie: nie rozumiem o co chodzi w regulaminie z Rossnetu..

Zwycięzcami zostanie 55 autorów najciekawszych zdjęć przedstawiających dziecko we śnie, którzy zostaną wyłonieni przez Komisję Konkursową spośród 80 Uczestników Konkursu, którzy spełnili warunki wskazane w Regulaminie oraz uzyskali największą liczbę głosów od internautów.

tzn. że te głosowanie internautów nie ma sensu? Bo głosy będą liczyły się tylko od niektórych? Pierwszy raz biore udział w konkursie Rossmanna i nie wiem o co chodzi - wybaczcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832758 Napisano: 04.11.2010 02:56:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to, że obok naszej wymarzonej i kupionej 2 lata temu działki (rozpoczęta budowa) zmienili plan zagospodarowania na.. uwaga: PRZEMYSŁOWY, i chcą postawić tam jakiś tartak z ogromnym i głośnym rębakiem. Zaraz za naszą działką miasto oddało kawałek PKP i robią zwrotnicę kolejową! A to wszystko po kupnie naszej działki!!

Ps. czy pisałam już o tym, że niecały kilometr od nas stawiają elektrownię na węgiel? Nie?? To też się stało po kupnie naszej działki (i uchwała ze zmianą planu, i wykup terenu a teraz wycinka w lesie, bo postawią to w środku lasu! a dlatego działkę kupowaliśmy - bo blisko dużo zieleni..)!!!!

Ktoś mnie zaskoczy czymś dzisiaj? HELP emotka

ps. może ktoś wie, co z tym zrobić.. ta sytuacja mnie załamuje już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832729 Napisano: 04.11.2010 02:50:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
do 16 listopada czy do 16 godziny 4.11.2010? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3832715 Napisano: 04.11.2010 02:46:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
a w regulaminie nie było, że opublikują 2 listopada?? BO ja zaglądam 10 razy dziennie.. no proszę, nie mówcie, że robiłam to niepotrzebnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3831071 Napisano: 04.11.2010 07:39:34 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

Wszystko mnie dzisiaj wkurza!
A zwłaszcza na Allegro się wkurzyłam, a raczej na allegrowiczkę, u której spodobały mi się dwa zestawy ubrań i co? Ma osobę, która podbija jej cenę i po raz 3 zestaw wygrała ta sama osoba! Normalnie jakaś kpina!



zgłoś do Allegro naruszenie zasad - jeśli to prawda, to wyślą ostrzeżenie bądź zablokują konto. Mi też się to zdarzało z zabawkami dla Synka, tylko taka podtawiona osoba była przewaznie odwoływana przez kupującego po uzyskaniu odpowiedniej dla niego ceny emotka

puchiko - też możesz zgłosić. Przecież nie można pożyczyć sobie zdjęcia bez zezwolenia autora.. emotka Ja bym się baaaardzo zdenerwowała gdybym zobaczyła swoje zdjęcie krążące po necie!
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3825866 Napisano: 02.11.2010 03:39:25 w Inne mniejsze markety
chyba czyli, że nie pracowała. Ja sama o Ni postarałam się dopiero jak potrzebny mi był do zatrudnienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3825862 Napisano: 02.11.2010 03:38:18 w skojarzenia
0 0

efelinkaaa

#3825795 Napisano: 02.11.2010 03:17:34 w Rossmann
http://www.rossne.../?contrixId=10800003

nowy konkurs na hasło reklamowe. Nie wiedziałam gdzie to zamiescić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3825351 Napisano: 02.11.2010 01:14:08 w Wkurza mnie...
to booty wysyłają głosy na coś, lub jest masowe wysyłanie jednej osoby z kont tymczasowych.

Siedziałam w tym jak nasze miasto grało o imprezę Lecha emotka Przegralismy własnie przez to.
Oczywiście, ja nie mogę tak głosować - mam stałe IP emotka No i wolę zabawę fair play, gra z oszustami mnie nie bawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3825331 Napisano: 02.11.2010 01:09:37 w Pomocy!!!!
AgaAga napisał(a):

Jak coś kupię na e-bay od Anglika, to jak mu się płaci w funtach? Przelewem? Jak to jest z walutą? Mam konto w Inteligo. emotka



jak coś kupujesz na ebayu to najlepiej płacić przez paypal'a emotka

siedzę na forum na wizażu i na wspólnych zamówieniach z zagranicy (czy to USA czy UK) dziewczyny płacą właśnie przez PayPal emotka Pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#3824986 Napisano: 02.11.2010 11:23:08 w Zbieramy kasę!