Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#5778423 Napisano: 23.11.2013 10:05:14 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie marudy: człowiek coś wygra, cieszy się, to zjadą od góry do dołu, że prace są banalne, głupie i wybierane losowo... i cała radość z wygranej ucieka....
czy to tak trudno pogratulować i odpuścić kąśliwe komentarze? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5778107 Napisano: 22.11.2013 18:20:20 w Inne mniejsze markety
efelinkaaa napisał(a):

isiulka napisał(a):

W galerii Łomża 7.12 będzie akcja mikołajkowa z konkursami dla dzieci, informacji mogę udzielić na PW



może ktoś z Was coś wie na ten temat? Chciałabym się wybrać z synkiem, ale nie wiem co, jak i o której...



ok, rozumiem, że to tajemnica... Trudno.
Napisałam maila do Galerii, jak się czegoś dowiem to napiszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5776550 Napisano: 20.11.2013 13:53:34 w PLAGIATY
turli napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://www.faceb...osts/361409380671856

czy to nie ta sama osoba co na atrium mosty splagiatowała wiersz?


Już mu nagrodę zabrali. Podobnie jak poprzednią. Ma chlopak pecha emotka



ale to nie jest ta sama osoba. I imię i nazwisko inne. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5776545 Napisano: 20.11.2013 13:50:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Playboy, karta z tysiącem na koncie. Etap V emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5775819 Napisano: 19.11.2013 21:14:46 w Wkurza mnie...
ps. konkursy w topie: teraz tez powinny się liczyć emotka Te, których nie ma sensu dodawać do bazy, bo zanim ktoś je doda to już dawno po konkursie emotka

http://www.stokrotka.pl/klienci/gazetka

(trzeba wybrać: nowa gazetka - 1 strona)

macie konkurs z gazetki, od 21. Do bazy nie dodam, bo: ani regulaminu, ani zasad, ani nagród, ani organizatora. NIC. Chciałam wrzucić w inne mniejsze markety, ale skoro zablokowane, to trudno... może tu ktoś przeczyta. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5775802 Napisano: 19.11.2013 21:02:02 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

nie każdy konkurs ma regulamin i link do niego - a takie w bazie nie przechodzą.. już to wypróbowałam. Chciałam kiedyś dodać konkurs z leclerca (info z gazetki), ale bez linku nie przeszedł. Regulamin był w BOK.


Ja bym w takiej sytuacji zrobiła zdjęcie / skan tej gazetki i wtedy link do strony (fotosik, imageshack itp.), na którą wrzuciło się to zdjęcie.



aha.. oczywiście bez gwarancji, że przejdzie. Zazwyczaj wrzucałam takie konkursy w top Leclerc, a jak pojawiał się regulamin to ktoś dodawał do bazy... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5775785 Napisano: 19.11.2013 20:52:38 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

He he ja też mam pewne wieści o lokalnym konkursie w jednym ze znanych marketów no ale cóż nie podzielę się info no bo i jak skoro wątek zablokowany emotka

Co za bezsens!!



Dodaj go do bazy.



nie każdy konkurs ma regulamin i link do niego - a takie w bazie nie przechodzą.. już to wypróbowałam. Chciałam kiedyś dodać konkurs z leclerca (info z gazetki), ale bez linku nie przeszedł. Regulamin był w BOK. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5775765 Napisano: 19.11.2013 20:42:18 w Wkurza mnie...
oo ja też nie mam możliwości wejścia do topu leclerc.. a szkoda, bo chciałam coś mądrego tam napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5774952 Napisano: 18.11.2013 21:21:50 w Inne mniejsze markety
isiulka napisał(a):

W galerii Łomża 7.12 będzie akcja mikołajkowa z konkursami dla dzieci, informacji mogę udzielić na PW



może ktoś z Was coś wie na ten temat? Chciałabym się wybrać z synkiem, ale nie wiem co, jak i o której... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5772885 Napisano: 14.11.2013 19:21:06 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska napisał(a):

ale się wkurzyłam na loterię cif - najpierw przez telefon mówią mi, że wpisałam rok 2014, a teraz że wpisałam numer paragonu 181848, a na paragonie jest #181848 Przedstawieciel organizatora informuje, ze znak # jest integralną częścią numeru dowodu dokanania zakupu........

tak samo niby w trzech pozostałych zgłoszeniach, chodzi im o znak #

CZY ONI SĄ NORMALNI?????????? emotka emotka

mam ochotę im wysmarować taką reklamację, że ........nie chodzi o nagrody, choc zabrali mi 4, ale o to ze robią ludzi w balona!!!!!!!!!!!

wiem w 100 % ze takiego znaku tam nie ma, bo kupuję w małym lokalnym sklepie i numer jest zwykły!



coraz bardziej cieszę się, że tam nie grałam...

ps. niech udowodnią Ci, że jest znak #, niech wyślą skan paragonu!!! A Ty wyślij im inny paragon z tego sklepiku i pokaż, że tego nie ma!

Ja chyba bym się w UOKIK znalazła po takich przebojach z tym konkursem... masowa skarga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5772396 Napisano: 14.11.2013 10:14:40 w Wkurza mnie...
Dziękuję, już napisałam jednemu i drugiemu, że mam własne życie i niech się obrażają, ale ja już nie chcę nic słyszeć o ich problemach i walce.... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5772392 Napisano: 14.11.2013 10:11:31 w PLAGIATY
Finał sprawy Atrium Mosty:
Dziękujemy za Waszą czujność i cierpliwość.
Osobą, która była na drugim miejscu pod względem przyznanych przez nasze jury punktów i jednocześnie otrzymuje voucher na wakacje jest Pani Sylwia.

A oto zwycięska praca:

"Konkurs w Atrium jest fajowy, bo nagrodą jest wycieczka, o której marzyłam już od dziecka.
Błękit wody, lazur nieba- tego właśnie mi potrzeba.
Mam nadzieję wyjazd bliski, więc pakuję już walizki".

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5772374 Napisano: 14.11.2013 09:40:25 w Wkurza mnie...
wkurzam się sama na siebie, że dałam się wciągnąć w potyczki między znajomymi, którzy skończyli związek a jedno i drugie szuka we mnie sojusznika. Chcą sie spotykać, chcą mnie na świadka w sądzie.. mam dość, dość, dość!!!!!!!! napisałam jednemu i drugiemu to się obrazili. co ze mnie za przyjaciółka... czy ja muszę uczestniczyć w tej walce? NIE! OD dzisiaj koniec z tym! Chcę żyć własnym życiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5770987 Napisano: 12.11.2013 11:58:56 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

diabe napisał(a):

u mnie jest tak że w jednym miesiącu jest 2 razy wywożone, a są i miesiące w roku co tylko raz wywożą .Dostaje się jeden worek na szkło, plastik i naprawdę cięzko w kilka tygodni upchnąć w jeden pojemnik emotka Nigdy nie było wywózki co tydzien -więc różnie jest emotka


Tak było kiedyś, od lipca jest zupełnie inaczej, nawet w górach gdzie mam bliską rodzinę worki odbierają co tydzień. I jestem zadowolona z tych zmian. Czasem tam widziałam 1 worek przy posesjach, teraz kilka. Skoro ludzie i tak płacą za wywóz wiec na pewno nie opłaca im się to wywozić gdziekolwiek poza posesje.
A odnośnie worków. Też dostawaliśmy po 1 do segregowania, ale kazdy kto chciał mógł pobrać z gminy (lub samochodów które zbierały) dowolną ilość worków.



u mnie w mieście jest wywóz raz na 2 tygodnie (w budynkach jednorodzinnych) emotka Śmieci niesortowane. Nie wiem jak jest z wywozem tych sortowanych, ale na pewno nie jest częściej... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5770486 Napisano: 11.11.2013 11:14:59 w Wkurza mnie...
calliope napisał(a):

bezaczek7 BZ WBK też sobie daruj, niemal co tydzień są problemy jakieś z funkcjonowaniem serwisu internetowego, najlepiej poczytaj sobie komentarze na fb. emotka Dodatkowo wprowadzają coraz to nowe opłaty, aby je obejść muszę się nieźle pogimnastykować. Od grudnia trzeba będzie zrobić min. 5 transakcji bezgotówkowych, żeby obejść opłatę za kartę. Na klientach oszczędzają, szkoda tylko, że na swoich reklamach z super gwiazdami nie emotka



ale to nie tyczy się wszystkich kart. Ja mam Omni i nie będę musiała spełniać tych warunków... (ciekawe do kiedy....) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5770115 Napisano: 10.11.2013 13:47:04 w PLAGIATY

Atrium Mosty Kochani zgodnie z regulaminem Uczestnik Konkursu zaświadcza, iż Praca Konkursowa jest jego autorstwa i nie narusza praw osób trzecich.
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo do zgłoszenia pisemnej reklamacji u Organizatora.



ciassteczko, mam nadzieję, że tego tak nie zostawisz!

Tępić plagiatorów! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5769200 Napisano: 08.11.2013 13:01:27 w Wkurza mnie...
http://wiadomosci...o.html?ticaid=111a0d


o to mnie wkurza!
(ps. wniosek o referendum odrzucony) Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5767776 Napisano: 06.11.2013 15:22:19 w Wkurza mnie...
Wszystkie paragony, nakrętki, opakowania w pudełkach z konkursu Felix emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5767407 Napisano: 06.11.2013 07:23:25 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Dziewczyny, ja rozumiem, że niektórzy pracują do 15, 18 czy nawet na nocki i potrzebują miejsca w przedszkolu do maksymalnej godziny.
Ja jednak pytałam o "zerówkę", moje dziecko jest na obowiązkowym przygotowaniu przedszkolnym a tak czy inaczej nie mogę go zapisać tylko na podstawę programową, a muszę na minimum 3 godziny dodatkowe. Mi nie chodzi o to, że nie mam co zrobić z dzieckiem, ale ja MUSZĘ je zapisać i koniec kropka.
Tak, mogłabym zapisać do szkoły, tylko u nas są dwie, które prowadzą przyszkolne "zerówki" i nie dość, że są na drugim końcu miasta, to jeszcze jest sporo chętnych (nie ma szans, żeby dostała się nawet połowa pięciolatków). No i ja jednak wolę przedszkole, bo bezpieczniejsze (a niektórzy rodzice nie wolą, ale nie mają wyjścia, bo miejsc w szkołach NIE MA dla wszystkich).
Nauka, która jest obowiązkowa MOIM ZDANIEM powinna być bezpłatna...

dolly - u nas odliczana jest TYLKO stawka żywieniowa. To mnie nie dziwi, wczesniej mieliśmy prawie najwyższą stawkę w kraju za godzinę....
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#5767210 Napisano: 05.11.2013 19:19:50 w Przedszkolaki i przedszkola :)
kotek11 napisał(a):

efelinkaaa ja zapisując dziecko podawałam do 15. a prowadzałam go i tak na minimum. powiedziałam, ze jestem na macierzyńskim i nie widze sensu odbierać go później ... troszkę trwała bitwa z dyrekcją ( padał ze strony argument obowiązkowego leżakowania, co jest bzdurą ) ale się udało.. iwem, że część dziewczyn jest straszona, że jeśli odbierze dziecko po minimum to je skreślą z listy... ale tutaj musiałabyś się wczytać w szczegóły umowy z przedszkolem u zapisy ustaw i uchwały RM



ok, ja mogę odbierać o której chcę, ale płacić muszę tak czy inaczej tyle ile zadeklarowałam... myślałam, że w zerówce będę mogła korzystać z 5 godzin bez przymusu deklarowania kolejnych, ale się myliłam... emotka dziecko można było zapisać albo do 16, albo do 17 - innej opcji nie było.
Nie to, że mi to przeszkadza bardzo, bo kwota niewielka, ale jaki jest sens trąbić o pięciu darmowych godzinach, skoro nie można zapisać dziecka tylko na ten czas (a zerówka obowiązkowa...)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0