Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika turli

turli

#4126353 Napisano: 09.02.2011 09:10:11 w Konkurs na forum2?
powiedział ja nic nie czuję
Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4126166 Napisano: 09.02.2011 08:33:58 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

Bingo turli, masz kod Posti...!!! Ale sprawa nie taka...


emotka emotka emotka emotka najszybszy konk w moim zyciu dziekuję Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4126145 Napisano: 09.02.2011 08:30:59 w Konkurs na forum2?
był u księdza po odpis św. urodzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4126062 Napisano: 09.02.2011 08:16:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

wściekły coś czujem pses skórem że ty w domu jak nie skrobies postów na e-konkursach to namiętnie wytwarzasz lalecki łóó-dóó ludzików które są często na listach laureatóf i nadziewas spilkami co ? emotka emotka


ach, za to żeby być często na listach laureatów zgodziłabym sie nawet na swoją laleczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4115025 Napisano: 06.02.2011 01:34:39 w Zakupy na konkursy - usługi
Czy nikt nigdy nie miał problemów przy odbiorze nagrody że paragon jest z innego miasta niż się mieszka? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4110691 Napisano: 04.02.2011 05:01:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dostałam kubek w kubek tego samego maila emotka Dziwi mnie taka odpowiedź, tym bardziej że teraz można kręcic bez ograniczeń :
masz jeden paragon, wysyłasz na wszystkich znajomych rodzinę itd. Czekasz która nagroda będzie najbardziej atrakcyjna i na tą odsyłasz paragon. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4109753 Napisano: 04.02.2011 12:58:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
marcepan1983 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ronikar napisał(a):

O tempora, o mores

Ja też na dzisiaj kończę. Wszystkim członkom ruchu poparcia takich praktyk organizatorów konkursów i entuzjastom takiego wygrywania życzę dużo kreatywności w łaszeniu się do komisji powodzenia emotka



słuchaj sam stosujesz nie feer praktyki - może zróbmy donosy na to ze w nescafe 1 adres jedna wygrana ( uczestnik przecież sam musi wysłać sms-a i podać telefonicznie SWOJE DANE) - a nawet ogłaszałeś się że szukasz ludzi do współpracy - i co zatkało kakao ?? masa ludzi nie popiera takich praktyk bo to nie uczciwe jest i niezgodne z regulaminem

nie lubię ludzi którzy wytykają innym nie patrząc w lustro
emotka i niestety 90% ludzi naskakujących na praktyki tej kobiety - stosuje własne - ale oczywiście własne nie feer jest feer bo własne emotka



amen emotka


mam takie samo odczucie, większość łamie notorycznie regulaminy wygrywajac więcej niż można ale tylko p. Monice się obrywa. Paranoja. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4103416 Napisano: 02.02.2011 05:05:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
loczeq napisał(a):

dzasmina napisał(a):

chasia napisał(a):

agamaty napisał(a):

turli napisał(a):

chasia napisał(a):

Knorr lub agencja odpisała komuś w sprawie dziwnych wyników: http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka Może faktycznie to zbieg okoliczności emotka


narazie czekam na odp. ale posłałam jeszcze dziś na inny adres.


u mnie tez brak odzewu



Trochę to wszystko dziwne, tym bardziej ze w regulaminie nie widzę żadnej informacji o liście rezerwowej. Jest jedynie wzmianka, że w przypadku, gdy uczestnik traci prawo do nagrody, organizator jest uprawniony do zadecydowania o przeznaczeniu nagrody. I już zaczynam podejrzewać, że specjalnie wybrali takie podejrzane zgłoszenia emotka



ha! też tak myślę. a pamiętacie w zeszłym roku, że nie przyznali wszystkich bonów? było chyba 200 i 4 im zabrakło. wtedy dosyc szybko mi odpisali, że uzupełnią listę, ale długo to trwało i zapomniałam sprawdzic emotka i teraz na tyle zgłoszeń ich maszyna losująca wybiera takie same nr paragonów. emotka jeśli to te same paragony, to komuś nagroda przepadnie, a rezerwy raczej nie ma.



wezcie pod uwage ze mogly dwie lub wiecej osob zglosic ten sam numer paragonu, a system je wylosowal... i co niby komisja ma sfalszowac losowanie? wszystko wyjdzie w praniu jak to ta sam osoba to rzecz jasna ze nie ma dwoch paragonow i nie odesle, a jak to dwie rozne osoby to dlaczego maja byc poszkodowane? organizator nie moze od tak sobie sam lista zgloszen manipulowac emotka


Nie ma takiej możliwości żeby różne osoby miały ten sam nr paragonu, akurat na Knorra i do tego samego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4102420 Napisano: 02.02.2011 11:35:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
A mnie dziwi że taka marka jak Knorr chciałaby kogoś oszukać. Stać ich na takie nagrody.Niestety wybrali taką agencję która wyniuchała jak by tu zakombinować żeby nie wydać nagród. Dopóki nie dostanę odp. na maila tak bedę uważać, A jak się nic nie zmieni w wynikach to przestanę grać. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4102218 Napisano: 02.02.2011 10:49:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
chasia napisał(a):

Knorr lub agencja odpisała komuś w sprawie dziwnych wyników: http://www.knorr....i-do-nowosci//wyniki emotka Może faktycznie to zbieg okoliczności emotka


narazie czekam na odp. ale posłałam jeszcze dziś na inny adres. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4096800 Napisano: 31.01.2011 06:50:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
Zobaczymy czy dostanę odp na mojego maila, bo nie wiem czy trafił do agencji czy bezpośrednio do Knora. Pisałam w aplikacji dostepnej na stronie konkursowej Zadaj pytanie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4096705 Napisano: 31.01.2011 06:17:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wiecie co. Wszystko mogę zrozumieć. Jedni wygrywaja po 10 ekspresów na rodzinę,ale kupują produkty i są sprytni, inni kupują paragony (tego nie pochwalam ale może ja kiedyś będę musiała kupić)ale takiego ku....stwa że kupi raz a potem zgłosi 100 razy to nienawidzę. emotka Przepraszam za mocne słowa ale musiałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4096560 Napisano: 31.01.2011 05:35:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ode mnie warkot nt.wyników w ich stronę już poleciał. Wydaje mi się że może to być pomyłka przy wpisie, bo co za idiota przy oszustwie jeszcze by to ujawniał. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4095106 Napisano: 31.01.2011 10:59:13 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
kasiunia23 napisał(a):

uważam, że fajnie by było gdyby na głównej stronie forum było więcej odnośników do ostatnio przeglądanych topów, bo ja dla mnie obecnie jest trochę mało


jestem tego samego zdania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

turli

#4092553 Napisano: 30.01.2011 12:29:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Timotei też nie rozdał wszystkich aparatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4089929 Napisano: 29.01.2011 01:48:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

psika napisał(a):

http://www.knorr....ci-do-nowosci/wyniki wiem że się czepiam ale wygrana z 1 miejsca niejaka jola b. i niejaka wygrana z miejsca 2 z bonów za 150zł niejaki józef b. - zobaczcie numery paragonów jeden po drugim - znowu hurtownicy?? szlag mnie trafia emotka emotka emotka emotka



najważniejsze, że Monika U. na liście jest emotka emotka


a dlaczego miałoby jej nie być? Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4077905 Napisano: 25.01.2011 10:39:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dostałam takiego maila:
Z uwagi na przeciągający się proces weryfikacji nagrodzonych
Uczestników, listy zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu
weryfikacji wszystkich zwycięskich zgłoszeń.

Pozdrawiamy,
Zespół konkursu Pronto Sprząta

Więc może będzie szansa na rezerwę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4076136 Napisano: 25.01.2011 12:28:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
jarko44 napisał(a):

merynosek napisał(a):

Wiadomo coś o konkursie saga zima - vouchery?
Nikt się nie chwali czy coś przeoczyłam?



oj, dawno już rozdali


oj tak rozdali jak auto w maxiparze, ja póki nie zobaczę tej listy zwycięzców nie uwierzę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4075665 Napisano: 25.01.2011 10:26:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
leelee napisał(a):

ziolko napisał(a):

errorr napisał(a):

http://www.cyfrap...110120-magiczny.html

Szanowni Państwo,

Uznaliśmy, że jeden ze zwycięzców konkursu Magiczny Tydzień CYFRY+, będąc związanym z podmiotem organizującym ten konkurs, nie był uprawniony do wzięcia w nim udziału. We wtorek, 25 stycznia w poniższej lokalizacji opublikujemy zweryfikowaną listę zwycięzców.



i bardzo dobrze
emotka

ciekawe czy sami na to wpadli, czy ludzie zgłaszali




emotka emotka emotka


Czyzby chodziło o pana Bartosza O. ? Wyświetl w wątku >>
0 0