Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika turli

turli

#4058569 Napisano: 18.01.2011 12:16:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

joan napisał(a):

turli napisał(a):

marta187 napisał(a):

ma ktoś jakieś informacje z konkursu sagi, wygrał ktoś?


Albo nie wygrał nikt z foruma albo boi się odezwać bo co niektórzy psy wieszali na wiekszości wierszyków.


Etam, albo nikt od nas nie wygrał, albo zwyczajnie nie chce się ujawnić i już. Negatywna ocena tych wierszyków miałaby tyle sensu, co ocenianie prac wybieranych w kolejnych cenzurataśmowych konkursach Ritff. Po prostu: ludzie dostosowali poziom swoich zgłoszeń do odbiorcy emotka Więc jeśli ktoś wygrał, to szczerze gratuluję! emotka



ja wygrałam, ale dopiero przy trzeciej i czwartej próbie, jak zeszłam na najniższy poziom swojej twórczości. Przyznam się Wam: Sikorkom słonina a mnie Saga zimę przetrwać pomaga. Dla usprawiedliwienia dodam, że dwa naprawdę fajne nie wygrały nic emotka


Piszemy o tym samym? voucherze? emotka Bardzo fajny wierszyk. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4058035 Napisano: 18.01.2011 09:34:00 w Winiary
endzi1984 napisał(a):

turli napisał(a):

asiam napisał(a):

turli napisał(a):

agsw20 napisał(a):

Dowód zakupu (paragon) będzie uznany za potwierdzający zakup Produktów
Promocyjnych, jeŜeli będzie spełniał następujące warunki:
1) Paragon będzie czytelny;
2) W liście zakupów na paragonie będzie słowo: „Winiary”, „Zupy Winiary” lub
„Buliony Winiary” lub „Przyprawa Winiary” lub inne oznaczenie pozwalające
stwierdzić, iŜ zakup dotyczył Produktów Promocyjnych;


to jak mam powiedziec kasjerce aby wpisala to na paragonie? przeciez nie wiem jak wybije kasa?
a moze zbierac puste opakowania?


Najlepiej sprawdzić za pomocą czytnika jesli jest w sklepie. Wtedy to samo wybije kasa. A jak wygrasz a masz wątpliwości to wystarczy kupić nowy produkt i zostawic opakowanie i po kłopocie.


A paragon to przypadkiem nie musi być z datą wcześniejszą niż wysłanie zgłoszenia? emotka emotka


Paragon przecież ma wcześniejszy, a w tej sytuacji potrzebne samo opakowanie na dowód. Po co zbierać śmieci zanim się wygra.


ale jak sie wygra przez sms to chyba odsyla im sie tylko paragon a nie paragoni opakowania! Wiec to moim zdaniem bez sensowne!


Endzi masz rację że sam paragon. Ale hipotetycznie wygrywasz a na paragonie masz ZUPA to chyba lepiej dosłać opakowanie z nadzieją że może uznają. Nie mamy wpływu na to co jest na paragonie, kasjerki często nie chcą nic dopisywać a produkt kupiony. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4058009 Napisano: 18.01.2011 09:25:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

marta187 napisał(a):

ma ktoś jakieś informacje z konkursu sagi, wygrał ktoś?



no właśnie emotka


Albo nie wygrał nikt z foruma albo boi się odezwać bo co niektórzy psy wieszali na wiekszości wierszyków. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4057992 Napisano: 18.01.2011 09:18:37 w Winiary
asiam napisał(a):

turli napisał(a):

agsw20 napisał(a):

Dowód zakupu (paragon) będzie uznany za potwierdzający zakup Produktów
Promocyjnych, jeŜeli będzie spełniał następujące warunki:
1) Paragon będzie czytelny;
2) W liście zakupów na paragonie będzie słowo: „Winiary”, „Zupy Winiary” lub
„Buliony Winiary” lub „Przyprawa Winiary” lub inne oznaczenie pozwalające
stwierdzić, iŜ zakup dotyczył Produktów Promocyjnych;


to jak mam powiedziec kasjerce aby wpisala to na paragonie? przeciez nie wiem jak wybije kasa?
a moze zbierac puste opakowania?


Najlepiej sprawdzić za pomocą czytnika jesli jest w sklepie. Wtedy to samo wybije kasa. A jak wygrasz a masz wątpliwości to wystarczy kupić nowy produkt i zostawic opakowanie i po kłopocie.


A paragon to przypadkiem nie musi być z datą wcześniejszą niż wysłanie zgłoszenia? emotka emotka


Paragon przecież ma wcześniejszy, a w tej sytuacji potrzebne samo opakowanie na dowód. Po co zbierać śmieci zanim się wygra. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4057054 Napisano: 17.01.2011 07:52:15 w Winiary
agsw20 napisał(a):

Dowód zakupu (paragon) będzie uznany za potwierdzający zakup Produktów
Promocyjnych, jeŜeli będzie spełniał następujące warunki:
1) Paragon będzie czytelny;
2) W liście zakupów na paragonie będzie słowo: „Winiary”, „Zupy Winiary” lub
„Buliony Winiary” lub „Przyprawa Winiary” lub inne oznaczenie pozwalające
stwierdzić, iŜ zakup dotyczył Produktów Promocyjnych;


to jak mam powiedziec kasjerce aby wpisala to na paragonie? przeciez nie wiem jak wybije kasa?
a moze zbierac puste opakowania?


Najlepiej sprawdzić za pomocą czytnika jesli jest w sklepie. Wtedy to samo wybije kasa. A jak wygrasz a masz wątpliwości to wystarczy kupić nowy produkt i zostawic opakowanie i po kłopocie. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4056606 Napisano: 17.01.2011 05:56:53 w Winiary
rafcio13 napisał(a):

olus15 napisał(a):

dużo zgłoszeń poszło? gratki




Najlepsze w tym że tylko 2 emotka
Smsy wysyłałem o pełnej godzinie 18 i 19


To tam są jakieś bramki czasowe? Myslałam że losują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4050986 Napisano: 15.01.2011 01:05:52 w Wkurza mnie...
Nie mogę przestać mysleć o tym zwyrodnialcu który wyprowadził psa na tory. Gdybym ja była kierowcą tego samochodu który podjechał do szlabanu to zatłukłabym sku..syna blokadą od kierownicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4038227 Napisano: 11.01.2011 08:20:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

emio2 napisał(a):

turli napisał(a):

emio2 napisał(a):

merynosek napisał(a):

Czy ktoś się orientuje kiedy powiadomią z Sagi kto wygrał te vouchery?
http://www.herbatasaga.pl/zima


no właśnie.....podbijam ....ps. też mnie to nurtuje .....



Procedura weryfikacyjna rozpocznie się w dniu 16 stycznia 2011 roku, a zakończy najpóźniej w dniu 28 stycznia 2011
roku




czyli można się jeszcze się troszkę połudzić emotka
dzięki
emotka



hehe, w razie jakbym wygrała to wstyd by mi się było na forum przyznawać. Wysłałam kilka fajnych haseł a wybrali dwa takie pasztety, że masakra.
emotka
Ciekawe kiedy te czapki przyjdą. Na przyszłą zimę jak znalazł emotka


a ja myślałam że wstyd to kraść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4035242 Napisano: 10.01.2011 01:01:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
emio2 napisał(a):

merynosek napisał(a):

Czy ktoś się orientuje kiedy powiadomią z Sagi kto wygrał te vouchery?
http://www.herbatasaga.pl/zima


no właśnie.....podbijam ....ps. też mnie to nurtuje .....



Procedura weryfikacyjna rozpocznie się w dniu 16 stycznia 2011 roku, a zakończy najpóźniej w dniu 28 stycznia 2011
roku Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4035232 Napisano: 10.01.2011 12:58:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

merynosek napisał(a):

Czy ktoś się orientuje kiedy powiadomią z Sagi kto wygrał te vouchery?
Po zakończeniu każdej tury w najbliższy poniedziałek po zakończeniu danej tury w Soho Group s.c. Anna Lewicka,
Ewa Nowak przy Al. Wilanowskiej 368A m. 61 w Warszawie Komisja Konkursowa wyłoni 71 zwycięzców nagród
pocieszenia, których wierszyki, o których mowa w § 5 zarejestrowane podczas tej tury zostaną wybrane przez
Komisję Konkursową jako najciekawsze oraz dodatkowo 10 zwycięzców rezerwowych, z wyjątkiem VII tury, po
zakończeniu której zostanie wyłonionych 74 zwycięzców nagród pocieszenia, 10 zwycięzców rezerwowych oraz
dodatkowo 3 zwycięzców nagród głównych oraz po 2 rezerwowych zwycięzców do każdej z nich, spośród
zwycięzców wszystkich 7 tur.

Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4024322 Napisano: 06.01.2011 06:52:57 w Winiary
okrysia napisał(a):

gargi napisał(a):

robił ktoś zakupy w realu i podpowie co kupić by było to magiczne 'winiary'? emotka


W realu kupowałam smaczne zupy i na paragonie napisane:WIN.SMACZ.ZUPA G


Chyba wszystko co się kupuje z Winiar w Realu będzie miało skrót WIN. Ja kupowałam pomysł na i było WIN.FIX.SOCZ.SCH. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4021597 Napisano: 05.01.2011 07:58:00 w Paragony
malutka456 napisał(a):

targicola napisał(a):

manius napisał(a):

heh ciekawe kto pierwszy ulituje się nad kolegą i sprzeda mu ten paragon, w sumie to niezla kasa może mu koło nosa przelecieć emotka a on z ofertami nie szarżuje emotka


jemu przejdzie a dostanie rezerwista z paragonem.I tak powinno pozostać emotka


Amen emotka


Zgadzam się w 100%. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4016917 Napisano: 04.01.2011 01:50:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
A lista laureatów miała się pojawić na stronce max 30.12.2010 emotka Nie wyrzucam emotka Nadal nie sprzedaję emotka

Ja też swoje z Timotei trzymam. Ale mam takiego nerwa bo niedawno wyrzuciłam te kody z kinder a oni dopiero teraz na stronie piszą że będą zmuszeni losować jeszcze raz w lutym ,bo z jednym laureatem nie udało im się skontaktować a drugi nie miał paragonu. A że w regulam. było że zwycięzca ODBIERZE auto 17 grudnia, to ja ciach do kosza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4016867 Napisano: 04.01.2011 01:36:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

turli napisał(a):

I mam już odp. na wcześniej zadane pytanie. Zawsze byłam w goracej wodzie kompana emotka


Czyli...? emotka




Czyli paragonów z Timotei nie wyrzucać:) Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4016542 Napisano: 04.01.2011 11:53:20 w Dyskusje o wynikach konkursu


I mam już odp. na wcześniej zadane pytanie. Zawsze byłam w goracej wodzie kompana emotka


Jeezu kąpana i wszystkie oczywiście. To z nerwów. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4016538 Napisano: 04.01.2011 11:51:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

Witam,

Zwycięzca nagrody głównej nie został jeszcze wyłoniony. Odpowiednia informacja pojawi się wkrótce na stronie konkursowej oraz na Facebooku


Pozdrawiamy

MaxiPara

No to piknie. Wszyskie moje kody poszły juz do kosza emotka




I mam już odp. na wcześniej zadane pytanie. Zawsze byłam w goracej wodzie kompana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4016415 Napisano: 04.01.2011 11:08:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Witam,

Zwycięzca nagrody głównej nie został jeszcze wyłoniony. Odpowiednia informacja pojawi się wkrótce na stronie konkursowej oraz na Facebooku



Pozdrawiamy

MaxiPara

No to piknie. Wszyskie moje kody poszły juz do kosza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#4016163 Napisano: 04.01.2011 09:35:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ktoś sie orientuje czy wszyscy laureaci konka Timotei zostali juz wybrani, czy jest rezerwa bo nie wiem czy wyrzucać zaległe paragony czy nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#3992156 Napisano: 25.12.2010 11:46:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
yonia napisał(a):

turli napisał(a):

Były już wyniki Maxi pary na mini?



losowanie bylo 2 tygodnie temu, wiec zwyciezca zapewne juz dawno poinformowany. moze juz nawet nagrode odebral.



Wiem, wiem tylko że na stronie nie ma podanego zwyciezcy. Tylko zdobywcy ipodów i iphonów.Dziwne. Wyświetl w wątku >>
0 0

turli

#3991400 Napisano: 24.12.2010 01:41:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
Były już wyniki Maxi pary na mini? Wyświetl w wątku >>
0 0