Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimolotek

kimolotek

#4349943 Napisano: 09.05.2011 11:55:19 w Carrefour konkursy
a Pani twierdzi ze wszyscy laureaci na biezaco sa obdzwonieni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349885 Napisano: 09.05.2011 11:41:18 w Carrefour konkursy
nie napewno wpisalam nestle.nr paragonu bo sprawdzilam dwa razy emotka :P Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349864 Napisano: 09.05.2011 11:38:02 w Carrefour konkursy
kimolotek napisał(a):

morbias napisał(a):

kimolotek napisał(a):

szymen napisał(a):

kimolotek napisał(a):

a mam jeszcze pytanko w sprawie wakacje za 1 baton bo wyslalam smsa i dostalam odpowiedz ze z laureatami skontaktujemy sie telefonicznie a bylo to w czwartek czy jest szansa ja jakas nagrode czy wszystkim tak pisza?


Dziwne emotka Mi przysylaja informacje, ze tym razem sie nie udalo, pamietaj wysylaj sms najszybciej po godz. 20.
Moze wyslales(as) smsa na ogolną loterie, a nie na Carrefour? emotka


no wlasnie nie wysylalam wg schematu z carrefoura na 100%

jak masz wiadomość gratulujemy jest laureatem skontaktyjemy sie z tobą telefonicznie to wygralas! Bedą dzwonić na kolejny dzień z info co wygralas i co masz robić emotka gratki!
emotka


no wlasnie do tej agencji dzwonilam i Pani byla bardzo zdziwiona bo ponoc laureaci sa juz powiadomieni emotka wiec juz nic nie kumam


tylko ciekawe jest to ze przychodza dwie rozne zwrotki Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349858 Napisano: 09.05.2011 11:36:42 w Carrefour konkursy
morbias napisał(a):

kimolotek napisał(a):

szymen napisał(a):

kimolotek napisał(a):

a mam jeszcze pytanko w sprawie wakacje za 1 baton bo wyslalam smsa i dostalam odpowiedz ze z laureatami skontaktujemy sie telefonicznie a bylo to w czwartek czy jest szansa ja jakas nagrode czy wszystkim tak pisza?


Dziwne emotka Mi przysylaja informacje, ze tym razem sie nie udalo, pamietaj wysylaj sms najszybciej po godz. 20.
Moze wyslales(as) smsa na ogolną loterie, a nie na Carrefour? emotka


no wlasnie nie wysylalam wg schematu z carrefoura na 100%

jak masz wiadomość gratulujemy jest laureatem skontaktyjemy sie z tobą telefonicznie to wygralas! Bedą dzwonić na kolejny dzień z info co wygralas i co masz robić emotka gratki!
emotka


no wlasnie do tej agencji dzwonilam i Pani byla bardzo zdziwiona bo ponoc laureaci sa juz powiadomieni emotka wiec juz nic nie kumam

Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349824 Napisano: 09.05.2011 11:26:56 w Carrefour konkursy
a czy ktoś dostal smsa z ariela z gliwic lub bytomia? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349811 Napisano: 09.05.2011 11:22:58 w Carrefour konkursy
szymen napisał(a):

kimolotek napisał(a):

a mam jeszcze pytanko w sprawie wakacje za 1 baton bo wyslalam smsa i dostalam odpowiedz ze z laureatami skontaktujemy sie telefonicznie a bylo to w czwartek czy jest szansa ja jakas nagrode czy wszystkim tak pisza?


Dziwne emotka Mi przysylaja informacje, ze tym razem sie nie udalo, pamietaj wysylaj sms najszybciej po godz. 20.
Moze wyslales(as) smsa na ogolną loterie, a nie na Carrefour? emotka


no wlasnie nie wysylalam wg schematu z carrefoura na 100% Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349670 Napisano: 09.05.2011 10:44:07 w Carrefour konkursy
a mam jeszcze pytanko w sprawie wakacje za 1 baton bo wyslalam smsa i dostalam odpowiedz ze z laureatami skontaktujemy sie telefonicznie a bylo to w czwartek czy jest szansa ja jakas nagrode czy wszystkim tak pisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349528 Napisano: 09.05.2011 10:01:45 w Carrefour konkursy
nineczka17 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy były już wyniki z ariela o pralki?


były sms w piątek



dzięki wielkie to mnie nie pocieszyłaś emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4349513 Napisano: 09.05.2011 09:58:46 w Carrefour konkursy
czy były już wyniki z ariela o pralki? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4341118 Napisano: 06.05.2011 07:41:22 w Inne mniejsze markety
wysylam Wam wszystkim odpowiedz rzecznika konsumentow w sprawie praktyk stosowanych przez TQG:
W odpowiedzi na treść Pani e-maila w sprawie udziału w konkursie zorganizowanym przez Agencję Reklamową TQG z Poznania, MRK w Krakowie, wyjaśnia, co następuje.
Jeżeli chodzi o Pani dane osobowe, w szczególności tzw. dane wrażliwe, tj. imię, nazwisko, adres, nr PESEL może Pani zastrzec, że dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie w celu związanym z organizacją konkursu i nie wyraża Pani zgody na ich dalsze udostępnianie. Takie uprawnienie dla Pani wynika wprost z treści przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.


Zgodnie z art. 7 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych, przez zgodę osoby, której dane dotyczą rozumie się oświadczenie woli, którego treścią jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych tego, kto składa oświadczenie; zgoda nie może być domniemana lub dorozumiana z oświadczenia woli o innej treści; zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Z definicji tej nie wynikają szczegółowe zasady formułowania zgody, jednakże podkreśla się, że z treści zgody na przetwarzanie danych osobowych powinno w sposób nie budzący wątpliwości wynikać, w jakim celu, w jakim zakresie i przez kogo dane osobowe będą przetwarzane. Wyrażający zgodę musi mieć pełną świadomość tego, na co się godzi. Stanowisko takie wyraził także Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 4 kwietnia 2003 r. (sygn. akt II SA 2135/2002), w którego sentencji zawarł stwierdzenie, iż Zgoda na przekazywanie danych musi mieć charakter wyraźny, a jej wszystkie aspekty muszą być jasne dla podpisującego w momencie jej wyrażania. Czynności takiej nie konwaliduje późniejsze poinformowanie o treści regulaminu, ani możliwość zgłoszenia zastrzeżeń wobec pewnych form przetwarzania danych.



Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez osobę, której te dane dotyczą, stanowiące przesłankę przetwarzania danych osobowych wymienioną w art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych musi być wyraźne, nie może być dorozumiane, ani istnienia takiej zgody nie można też domniemywać. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych stanowi oświadczenie woli osoby, której dane mają być przetwarzane. Nie jest wystarczające samo powiadomienie o zamiarze przetwarzania danych osobowych oraz brak sprzeciwu zainteresowanej osoby. Wprawdzie ustawa o ochronie danych osobowych nie wymaga, aby taka zgoda udzielona została na piśmie, jednakże fakt udzielenia takiej zgody nie może budzić wątpliwości, a co za tym idzie administrator danych osobowych winien wykazać, iż została ona faktycznie udzielona. Organiztaor konkursu z którym zawarła Pani umowę gromadzi zapewne dane osobowe swoich klientów-uczestników konkursów.

Ustawa przewiduje dwa sposoby zbierania danych osobowych, różnicując w zależności od tego obowiązki administratora danych. Są to: zbieranie danych od osoby, której one dotyczą (art. 24 ustawy) oraz w inny sposób, a więc nie od tej osoby (art. 25 ustawy).

Ponadto, jeżeli Przedsiębiorca zbierałby dane nie od osób, których dane dotyczą, jest on przede wszystkim zobowiązany do wykonania obowiązku informacyjnego z art. 25 ustawy. Musiał on być przy tym wykonany bezpośrednio po utrwaleniu zebrania danych. W zakresie tego obowiązku powinna zatem poinformować wspomniane wyżej osoby:

1) o adresie swojej siedziby i pełnej nazwie, a w przypadku gdy administratorem danych jest osoba fizyczna - o miejscu swego zamieszkania oraz imieniu i nazwisku,

2) celu i zakresie zbierania danych, a w szczególności o odbiorcach lub kategoriach odbiorców danych,

3) źródle danych

4) prawie wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania

5) o uprawnieniach wynikających z art. 32 ust. 1 pkt 7 i 8.



Ustawa o ochronie danych osobowych, w art. 32 ust. 1 pkt 8, przyznaje każdej osobie, której dane są przetwarzane w zbiorach danych prawo do kontroli ich przetwarzania, które można zrealizować poprzez wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Sprzeciw można wnieść wtedy, gdy administrator, jako przesłankę legalizującą przetwarzanie danych wskazuje art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych, gdy zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania jej danych osobowych innemu administratorowi danych.

W razie wniesienia sprzeciwu, dalsze przetwarzanie kwestionowanych danych jest niedopuszczalne. Administrator danych może jednak pozostawić w zbiorze imię lub imiona i nazwisko osoby, oraz numer PESEL lub adres wyłącznie w celu uniknięcia ponownego wykorzystania danych tej osoby w celach objętych sprzeciwem (art. 32 ust. 3 ustawy). W sytuacji nieuwzględnienia przedmiotowego sprzeciwu przez te podmioty, osobie, która z nim wystąpiła, przysługuje prawo wystąpienia do Generalnego Inspektora ze stosownej treści skargą.



Całkowicie odrębną kwestię stanowi Regulamin konkursu, który powienien precyzjnie i jasno określać zasady organizacji konkursu w tym zwłaszcza czas trwania konkursu, sposób wyłaniania lauretów oraz zasady przyznawania nagród. Regulamin to nic innego jak cywilnoprawna umowa, którą każdy z podencjalnych uczestników konkursu zawiera z jego organizatorem. Okoliczność, że robi to przez fakty dokonane nie zwalnia takiej osoby z dokładnego uprzedniego przeanalizowania treści zapisów Regulaminu. Tym bardziej, że jak Pani pisze już przy organizacji poprzedniego konkursu przez
ww. Firmę mogło dojść do ewentualnych nieprawidłowości związanych z wyłonieniem jego zwycięzcy.

W związku z powyższym może Pani napisać do Organizatora i zażądać wyjaśnień dlaczego poprzedni konkurs nie został jeszcze zakończony? Jako podstawę pisma do Przedsiębiorcy może Pani wskazać przepisy ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (Dz. U nr 171, poz. 1206). W szczególności chodzi o treść art. 7 pkt 19) zgodnie z którym jako nieuczciwa praktykę rynkową określa się twierdzenie, że w ramach praktyki rynkowej, organizowany jest konkurs lub promocja z nagrodami, a następnie nieprzyznanie opisanych nagród lub ich odpowiedniego ekwiwalentu;. Co równie istotnym, art. 13 komentowanej ustawy określa, że ciężar dowodu w powyższym zakresie spoczywa na przedsiębiorcy, któremu zarzuca się stosowanie ww. praktyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4339518 Napisano: 05.05.2011 03:45:01 w Inne mniejsze markety
lidzik napisał(a):

kimolotek napisał(a):

Ludzie!!!!
otrzymałam dzisiaj dwa smsy z kauflanda o potencjalnym laureacie, zdziwiło mnie że mam podać dane typu pesel, ksero dowodu, nip zadzwoniłam sobie do poradni prawnej z taki zapytaniem czy oni mają prawo czegoś takiego żądać i pytałam w sprawie daty rozpoczęcia i zakończenia konkursu czy musi być w regulaminie. Dowiedziałam się krótko od prawnika, że nie mają prawa żadać takich danych, tym bardziej ze jest mowa o potencjalnym, po drugie chocby nawet kto byl laureatem to nagroda jest o wartosci 100zł wiec po co nip skoro podatku sie nie odprowadza nie wspominajac juz o kserze dowodu. Zasugerował im żeby zgłosić ich do rzecznika konsumentów, żeby sprawdzili na jakiej podstawie żadają takich rzeczy. Data rozpoczecia i zakonczenia konkursow musi byc!! taki jest ich obowiazek. a wracajac do laureatow potencjalnych mozna stwierdzic ze ich konkursy rownie sa potencjalne.
mam e-maila do rzecznika konumentów jakby ktoś chciał napisać bo im więcej nas tym lepiej. jak coś piszcie na pw po adres!!!!!
i prosze Was wszystkich solidarnie zbuntujmy sie im bo to jest czyste oszustwo, zeby nie napisac handlowanie danymi ludzmi ktorzy uczciwie przykladaja sie do brania udzialu w konkursach!!!!



A może też tutaj. Generalny Inspektor danych Osobowych
http://www.giodo.gov.pl/




typowo takimi sprawami zajmuje sie rzecznik konsumentow bo o to pytałam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4339405 Napisano: 05.05.2011 03:03:27 w Inne mniejsze markety
Ludzie!!!!
otrzymałam dzisiaj dwa smsy z kauflanda o potencjalnym laureacie, zdziwiło mnie że mam podać dane typu pesel, ksero dowodu, nip zadzwoniłam sobie do poradni prawnej z taki zapytaniem czy oni mają prawo czegoś takiego żądać i pytałam w sprawie daty rozpoczęcia i zakończenia konkursu czy musi być w regulaminie. Dowiedziałam się krótko od prawnika, że nie mają prawa żadać takich danych, tym bardziej ze jest mowa o potencjalnym, po drugie chocby nawet kto byl laureatem to nagroda jest o wartosci 100zł wiec po co nip skoro podatku sie nie odprowadza nie wspominajac juz o kserze dowodu. Zasugerował im żeby zgłosić ich do rzecznika konsumentów, żeby sprawdzili na jakiej podstawie żadają takich rzeczy. Data rozpoczecia i zakonczenia konkursow musi byc!! taki jest ich obowiazek. a wracajac do laureatow potencjalnych mozna stwierdzic ze ich konkursy rownie sa potencjalne.
mam e-maila do rzecznika konumentów jakby ktoś chciał napisać bo im więcej nas tym lepiej. jak coś piszcie na pw po adres!!!!!
i prosze Was wszystkich solidarnie zbuntujmy sie im bo to jest czyste oszustwo, zeby nie napisac handlowanie danymi ludzmi ktorzy uczciwie przykladaja sie do brania udzialu w konkursach!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4336862 Napisano: 04.05.2011 07:13:40 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

pola731 napisał(a):

rashu napisał(a):

janiek napisał(a):

kto mi sprzatnął Xboxa? emotka
ale lapek o 21 bedzie nasz emotka
czas nawet fajny wygrywa


a co, wygrałeś ?


a może mnie ktoś oświecić o którym konkursie piszecie ?


wakacje za 1 baton w carefurze


Dziwnie idą smsy. Późniejszy raport na erze ma zwrotkę, wcześniejszy wciąż nie. Orange to nawet nie ma raportu.


a po czym można stwierdzić czy trafiło się xboxa czy bony? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4318536 Napisano: 27.04.2011 08:12:37 w Paragony
szukam paragonu z dzisiaj na zywiec zdroj smako lyk z carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4317724 Napisano: 27.04.2011 01:50:07 w Inne mniejsze markety
macie może linka skąd wziąć oświadczenie na coste?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4317440 Napisano: 27.04.2011 11:49:05 w Inne mniejsze markety
czy komuś poszczęściło się z Costy w Eko w ostatniej turze? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4306505 Napisano: 21.04.2011 07:28:23 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

Ludzie mam pytanie bo z ABC na paragonie zamiast coca-coli mam napisane pepsi uznają to czy lepiej zadzwonić?


ja mam zamiast sprite ...woda gazowana... emotka



nieźle emotka

pędź do sklepu po pieczątkę


ja nawet nie spojrzałam kupiłam cole zapłaciłam i do domq a dzisiaj taka niespodzianka smsowa na święta emotka

a co do pepsi i coca coli to są 2 różne firmy


Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4306491 Napisano: 21.04.2011 07:24:58 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

Ludzie mam pytanie bo z ABC na paragonie zamiast coca-coli mam napisane pepsi uznają to czy lepiej zadzwonić?


ja mam zamiast sprite ...woda gazowana... emotka



nieźle emotka

pędź do sklepu po pieczątkę

a co do pepsi i coca coli to są 2 różne firmy


i tez tak jutro zrobie dzieki wielkie emotka :) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4306483 Napisano: 21.04.2011 07:21:44 w Inne mniejsze markety
no ok tylko że kupowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimolotek

#4306470 Napisano: 21.04.2011 07:17:18 w Inne mniejsze markety
Ludzie mam pytanie bo z ABC na paragonie zamiast coca-coli mam napisane pepsi uznają to czy lepiej zadzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0