Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6380759 Napisano: 19.07.2017 12:58:06 w Informują
Niebieska_Laguna napisał(a):

Pudliszki 2 dania sms

Z którego dnia powiadamiają? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6380694 Napisano: 19.07.2017 10:23:40 w SZUKAM....
Po jakim czasie przychodzi do laureata e-mail z Mokate? Te z wczoraj były już wysłane? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6380143 Napisano: 17.07.2017 21:04:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Hue Hue HUe temat przewodni Makłowicza chyba z 3 innych konkursów podtrzymany w Hellenie, wiedziałem, że mnie nie zawiedzie   emotka emotka emotka

Organizatorzy mają to w nosie, wiec co się dziwić.
Zresztą jak przejrzeć galerie, to wielu "foto wyjadaczy" dostosowało do Helleny swoje popisowe dzieła.
Niektórzy nawet zrobiłi swoje wersje zdjęć koleżanek emotka

Ja bym sie wkurzył na miejscu Pani S.Z. bo widze chyba z 5 przeróbek jej zdjęć... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6379705 Napisano: 16.07.2017 17:06:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

monisss napisał(a):

czy tylko mi sie troi w oczach z podwojnej mocy nagrod?! nagrody I stopnia Maciej S z Irena Z na przemian?!?! emotka

Wow! Faktycznie! emotka  Ale mają super wypasione nagrody! emotka A żadne z nich nie ma nagrody innego stopnia, czy ja znowu znaleźć nie umiem? emotka

A to nie pomyłka? W sensie skopiowane po kilka razy te same dane? Bo nagród I stopnia chyba 2 sztuki były...
Chyba, że o innym konkursie myślimy. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6378355 Napisano: 12.07.2017 09:10:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
FBmarek6 napisał(a):

Czepiacie się jednego chłopa a jak inni dają takie same prace to milczycie. Czemu nie napiszecie nic o (...)? Nie przeszkadza Wam wtedy że każda praca wygląda tak samo? Czepiacie się bo chłop ma swoje 5 minut... Ale jak Wy byście wygrali to wtedy grom gratulacji by poleciał na forum. 

Z tego co pamiętam Ty tez czepiałeś sie tego chłopa... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6378345 Napisano: 12.07.2017 08:33:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pojawiły sie zdjęcia "mistrza" w Hellenie i Belvicie. Troche skromne, bo z wakacji i bagaż nie pomieścił kreatywności emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

wrrrryyy

#6376530 Napisano: 06.07.2017 11:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

Następny konkurs, który trwał "zamrożony" aż się znajomi królika obłowią, czyli Milka w Abc - trwa od 1.07.Popatrzcie na laureatów i miejscowość - co za fart umieć wstrzelić się w bramki z prawdopodobieństwem 0,00000001 %

O którym konkursie mowa? Chce poptrzec na te wyniki, ale nie wiem gdzie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6376049 Napisano: 05.07.2017 10:35:38 w Informują
Sms Somersby Tesco przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6375360 Napisano: 03.07.2017 16:45:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
kinzao napisał(a):

astronautka napisał(a):

Gusto się odezwało Kochani, wybierając zwycięzcę - Pana Pawła Kowalskiego kierowaliśmy się wyłącznie względami estetycznymi oraz pomysłowością. Nie zdawaliśmy sobie w pełni sprawy z wielu aspektów, które Państwo poruszają. Aby uciąć pojawiające się plotki, chcemy od razu zaznaczyć, że nie mamy także nic wspólnego ze wspomnianą przez Państwa agencją oraz z innymi konkursami w których brał udział laureat. Po Państwa komentarzach postanowiliśmy dokładnie przeanalizować całą sytuację w kontekście zgodności z naszym regulaminem, biorąc pod uwagę wszystko to co Państwo napisaliście i oczywiście wrócimy z informacją zwrotną :) Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i prosimy o chwilę cierpliwości!

Tacy chętni do przeanalizowania sprawy a wprowadzają cenzurę na własnym profilu emotka wczoraj ktoś pisał o tym jak i gdzie złożyć reklamację i zebrał wszystkie linki do prac 'Pana' Pawła Kowalskiego w jednym miejscu to Gusto pousuwało jego komentarze emotka emotka

A teraz rzucili kody na drugą pizze za grosz emotka Tak sie robi PR emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6374571 Napisano: 30.06.2017 20:44:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tu kolejna "kreatywna" wersja emotka Ciekawe ile wersji tego zdjecia jest w obiegu Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6374434 Napisano: 30.06.2017 15:24:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
astronautka napisał(a):

konkurs sfotografuj się z Inką na łonie natury....bez urazy dla wymienionych, ale mnie krew zalewa widząc nagradzanie ludzi, którzy w ogóle nie powinni być dopuszczeni do konkursu nazwisko Pe? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrp.s. czekam na karniaka bo się ktoś poczuje urażony

Pe jest z tych obrażalskich, wiec uważaj emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

wrrrryyy

#6374233 Napisano: 30.06.2017 10:04:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
tytomaszszczescie napisał(a):

matys napisał(a):

kachakacha napisał(a):

http://15lat.mrowka.com.pl/#zwyciezcy

Bochnia 21 nagród i Brzesko 20 nagród to najprawdopodobniej jedna i ta sama grupa małopolska. Dziękuję za link, na pewno przyda się w działaniach weryfikacyjnych.

paragony z jednej kasy, wystarczyła jedna ambitna Pani kasjerka odkładająca wszystkie paragony których ludzie nie zabralimasakra

Chyba nigdy nie byłem w Mrówce. To jest wiekszy sklep? Ma wiecej kas niz jedna? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6373103 Napisano: 28.06.2017 10:57:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
W galerii Garnier widać kolejnych "sprytnych", co zrobili tylko podmianę z produktu Wilkinson. To się niektórzy zdziwią. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6372767 Napisano: 27.06.2017 17:19:35 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon Intermarche Hochland  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6372180 Napisano: 26.06.2017 17:17:40 w SZUKAM....
Szukam informacji, czy Princes dawało jakiś papier dotyczący gwarancji na tablety i aparaty? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6372001 Napisano: 26.06.2017 12:51:19 w Smolar
Qrcze a ja dzis kupiłem Surf w Lidlu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6371827 Napisano: 25.06.2017 23:48:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ufbruce napisał(a):

Diana02 napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Twój wakacyjny #musthave" GarnierWyniki dostępne tutaj: https://garniercz...ra.pl/musthave/Ależ kolorowo, wesoło i letnio! emotka emotka

Okrutnie monotematyczna ta galeria. 

No coś Ty, przecież są różne kolory Instax'ów i różne fasony strojów kąpielowych!

I oczywiscie jest praca z Wilkinson - jedynie podmianka produktu konkursowego. No ludzie... Wyświetl w wątku >>
1 nel1984 0

wrrrryyy

#6371294 Napisano: 23.06.2017 22:02:23 w Wkurza mnie...
iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi
https://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
https://tabascoko...LL592ef371e9890d.jpg
fajnie widać zmieniające się produkty  emotka

Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

Teraz to kazdy chce karniaka emotka
Moze Pionas zrobi konkurs, gdzie takie wyjątkowe karniaki będą do wygrania emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6371202 Napisano: 23.06.2017 18:29:17 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

anialistopad napisał(a):

O jakie zdjęcia wchodzi? o co ta cała burza,bo nie rozumiem nic? A wkurza mnie syn ,zawalił z angielskiego i ma 3 ,a miał zawsze 4 i 5 z tego przedmiotu 

Chodzi o to zdjęcie latającego Pana przy grillu?

Chodzi identyczne i prawie identyczne zdjęcia emotka
 https://www.e-kon.../plagiaty/strona/117 Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6370966 Napisano: 23.06.2017 10:28:40 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.
Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Żeby tylko pozy i osoby na zdjęciach były te same. „Autor zdjęć” ma również władze nad chmurami, bo nawet układ zachmurzenia na zdjęciach jest identyczny.
Wiec w sprawie brzydkiej pogody za oknem może warto do niego uderzyć emotka Ma tę moc... Bez programów do obróbki zdjęć emotka Wyświetl w wątku >>