Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6542110 Napisano: 26.10.2018 11:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Mama wygrała walizkę w Kamis ale zgłosiła 2 paragony. Skąd ma wiedzieć który paragon okazał się wygrany ? Agencja udziela informacji w tym temacie ?

napisz do nich, odpiszą emotka

Dzięki. Napiszę. A na jakiego maila pisać?

Kamis Leclerc? Kiedy były sms-y? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6534469 Napisano: 03.10.2018 14:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

netto 3 etap-główna da Pani ireny-moj faworyt emotka  brawo!!!

To Pan Tomasz z główną I Etapu, czyli gratulacje drugiej głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6530293 Napisano: 20.09.2018 15:14:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

superloser napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

joan napisał(a):

W tegorocznym konkursie opisowym bodajże Shell był zapis, że praca musi zostać stworzona na potrzeby tego konkretnego konkursu, nie mogła być wcześniej zgłoszona do żadnego konkursu, ani nie zostanie później zgłoszona do żadnego konkursu. Dotyczyło to wszystkich prac, nie tylko zwycięskich. Mnie się podoba takie rozwiązanie emotka

na uwielbiam.pl tez w konkursach jest podobny zapis: że praca w konkursie musi być nowa i nie mogła być nigdzie publikowana wczesniej: czy to na blogu, czy w gazetach z przepisami czy na insta. Podoba mi sie ten zapis bardzo.

Który w praktyce zwyczajnie NIC nie znaczy. 

Dokładnie, dla ludzi nieuczciwych nic nie znaczy, tak samo dla organizatorów ... Większości organizatorom nie chce się sprawdzać zdjęć pod względem ich „legalności”. Wystarczy spojrzeć na konkurs NETTO emotka   Na facebook'u piszą jak to skrupulatnie sprawdzają zgłoszenia, a tak na prawdę prace usunięte to tylko
interwencja pozostałych uczestników konkursu emotka

Jogobella 2 stówki dała. Wystarczy gumeczka i masz robota. Nawet nie musisz dorzucić kota. A ludzie sie emotka wysilają


A forum bije gromkie brawo...
Od Pana "Makłowicza"ciekawie się porobiło na forum.
Rządzą nowe trendy - jedna praca na tysiąc konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6530194 Napisano: 20.09.2018 11:14:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
kreatia napisał(a):

Niech każdy pilnuje swojego nosa, a nie czyichś rodzin i ich zgłoszeń konkursowych. Co to kogo obchodzi? Wypominanie kto, kiedy, jak wygrał, personalne wycieczki, są uważam nie na miejscu i wynikają z zazdrości i bólu jednej części ciała. 

Mogą się nie podobać powielane schematy, ale agencji jest mnóstwo i to, co dla nas jest oklepane, dla nich jest świeże i nowatorskie.
 
PS Mam ochotę na złość zazdrośnikom wygrać dwie wycieczki w jednym konkursie. W jednym etapie   emotka


Czyli ok jest fakt, że ktoś otwiera plik ze swoimi starymi, już nagrodzonymi zdjęciami, powiedzmy sprzed roku.
Przerabia napisy w programie graficznym. Wysyła na siebie, na mamę, na tatę, mimo że na zdjęciu ta sama twarz i wygrywa lepszą nagrodę, niż Ty.  Ty, która stworzyłaś nową, oryginalną pracę.
Nie no, spoko luz. Nie moje małpy…
Powodzenia w wygrywaniu dwóch wycieczek. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6530173 Napisano: 20.09.2018 10:17:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
kawazczekolada napisał(a):

Chcieliscie zeby wygrywaly proste zdjecia - w wiekszosci takie wygraly. Teraz nie podoba Wam sie ze nagrodzili zwykle prace bo... ktos wlozyl wiecej pracy i nie wygral. Nie dogodzi sie nikomu. Moze zamiast hejtowania i wyśmiewania sie z innych prac... zrobicie cos co spodoba sie jury? Moze warto dostosowac sie do jury a nie ciagle narzekac i psioczyc jakie to zle prace wygraly? Jacy Wy wszyscy jestescie pokrzywdzeni bo wygral ktos inny a nie Wy. Jestescie loza szydercow... potraficie tylko wysmiewac i hejtowac innych ludzi. Zamiast przygotowac cos innego na kolejny etap to szukacie dziury w regulaminie zeby tylko pozbawic innych nagrod. Brawo za usuwanie plagiatow ale jak ktos dodal cos zwyklego o czym tak pisaliscie to dajcie im cieszyc sie z wygranej. Tyczy sie to zarowno nagrodywymiataja, konkurdu netto czy nawet red bull. Jakby nie publikowali prac jak avanti od razu przyjemniej braloby sie udzial w konkursach. 

A Ty przygotowalaś cokolwiek nowego na pierwszy etap? Nawet tego wysyłku nie wykonałaś.
Bo widze tylko Twoje nieudolone przeróbki z innych konkursów np. z Jogobelli. Chyba, że wysłałaś coś nowego na "chomika".
A wygrałaś tylko, znaczy Twoja mama, dlatego że usuneli zdjęcia innych oszustów a Twoje "oryginalne" zdjęcie wpadło jako rezerwa.
Pewnie uwazasz, że jestes bardzo sprytna, ale popracuj troche nad PS, bo aż oczy bolą... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6529955 Napisano: 19.09.2018 14:01:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

Przyznam, że wyniki Netto lekko mnie zaskakują... emotka

Teraz dopiero Cie zaskoczą emotka Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6529162 Napisano: 17.09.2018 17:48:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
freyja88 napisał(a):

A mnie się podoba to: https://konkursne...3d64441206202969.JPG
Najchętniej wzięłabym bimber i pograła razem z nimi emotka

Niby spoko, ale ten smutny piesek już nie jest fajny... Wyświetl w wątku >>
1 earthling 0

wrrrryyy

#6529014 Napisano: 17.09.2018 11:18:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
Każdemu podoba sie coś innego a wygrywa zawsze to samo... Magia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6528998 Napisano: 17.09.2018 10:50:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
helcia85 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Macie jakieś typy na wygraną wśród zdjęć Netto?
Szkoda, że większość zdjęć, które rzucają się oczy, to enta wersja tego samego pomysłu…

Jest kilka fajnych zdjęć. Ja bym odrzuciła wszystkie z dzieciakami i fotoszopy. emotka

To nie wiele zostanie emotka
Mi podoba sie pączek na zakupach. Jesli dobrzez rozpoznaje styl, to chyba praca Pani z forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6528991 Napisano: 17.09.2018 10:24:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Macie jakieś typy na wygraną wśród zdjęć Netto?
Szkoda, że większość zdjęć, które rzucają się oczy, to enta wersja tego samego pomysłu… Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6524948 Napisano: 03.09.2018 10:01:12 w SZUKAM....
Czy na sprzęt z Tymbark Słowa dają moc jest gwarancja? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6522602 Napisano: 27.08.2018 10:20:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

loser9 napisał(a):

Ciekawe ilu jest nas tutaj niecierpliwie czekających na wyniki z c4 aktywnanał na ig ? emotka  komisja do jutra niby wg regulaminu (wyłoni prace w terminie do 27.08). Mam nadzieje, ze jutro podadzą wyniki. Kto tez czeka ?:)

Ja czekam, ale nadziei głębokiej nie ma, bo takie tam zdjęcie machnęłam emotka

ja puscilam 2 zgłoszenia chociaz paragonow mam 3 emotka już weny brakło..  ale też nie liczę na nagrodę bo nie mam tam miliona malunków, super obróbki i mega pomysłu.. mam takie z życia wzięte..

mnie tylko ciekawi fakt jak ktoś naprawdę spędza czas aktywnie z nałęczowianką to czy za każdym razem bierze ze sobą wszytskie te malunki co dodaje do zdjęcia emotka

Przecież każdy tak robi - malujemy rower, kładziemy się obok…i jest aktywnie. Tylko produkt się zmienia emotka
A na poważnie, rowery wygrają Ci co zawsze. Można listę skopiować z poprzedniego konkursu. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

wrrrryyy

#6520132 Napisano: 19.08.2018 16:48:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

Czy z Carrefoura, z Nałęczowianki macie zwrotki?

O który konkurs chodzi? Daj proszę link. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6515261 Napisano: 01.08.2018 12:34:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

Czy Wy też macie wrażenie, że ostatnio poziom jest już TAK wysoki i tyle ludzi gra, że wygranie graniczy z cudem? Z nostalgią wspominam rok 2013 czy 2014, kiedy kurier codziennie po kilka paczek przynosił;) Myślałam, że miałam na Ceneo fajne zdjecie, a gdy wczoraj wieczorem zaczęła się lawina zgłoszeń to jestem już prawie pewna, że kolejny konkurs rozwiąże się beze mnie...

Co to za konkurs z Ceneo? Wyświetl w wątku >>
1 stamp2 0

wrrrryyy

#6509574 Napisano: 15.07.2018 15:22:26 w Lay's
FBsylwia14 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Mam problem z Lays Auchan. Przy próbie wysłania dostaje komunikat: "Dokończ zdanie - niepoprawna wartość"
Hasło ma 155 znaków, wiec nie wiem o co chodzi. Miał ktoś taką sytuacje?

Miałam ten sam problem  w jednym z konkursów Lays. Musiałam zejść do 150 znaków, żeby się wysłało, choć wpisać można było niby 155.

Dziekuje. Staneło na 145 znakach - dopiero poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6509475 Napisano: 14.07.2018 22:16:09 w Lay's
Mam problem z Lays Auchan. Przy próbie wysłania dostaje komunikat: "Dokończ zdanie - niepoprawna wartość"
Hasło ma 155 znaków, wiec nie wiem o co chodzi. Miał ktoś taką sytuacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6502913 Napisano: 27.06.2018 10:45:58 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

agusiamajusia napisał(a):

norweska20 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy MR dzisiaj oddzwaniał na nieodebrane za wczoraj?

Jeszcze nie

właśnie oddzwaniają emotka

A o głównej już poinformowali? Bo chyba kobitka w 1 etapie mówiła o 26.6?

Chyba raczej nie bo obdzwaniaja jeszcze drugi etap. Coś im się chyba przedłużyło, mi pani mówiła, że do 30.06 będą wybierać.

Do mnie jeszcze nie oddzwonili na nieodebrane

Do mnie tez jeszcze nie oddzwonili - nieodebrane w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6500419 Napisano: 20.06.2018 17:28:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

Ehh... kiedy ten Smolar ma zamiar nam wysłać koszulki z Tymbarka? Zostały nam 2 mecze i nie zdążymy ich założyć do kibicowania emotka

a Telewizor już ktoś dostał?

A wiadomo ile cali ma ten telewizor? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6495222 Napisano: 06.06.2018 19:23:33 w Auchan
Ja mam wszystkie potwierdzenia do 28.05 - przychodziły kilka minut po zgłoszeniu. Poźniej już nic nie dotarło.
emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6489463 Napisano: 14.05.2018 22:12:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
boher401 napisał(a):

alan84 napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

jak Wam się podobają wyniki Snickers hehe?

zenua niestety;(

To główne jak by było rozmazane na dole -_- i perspektywa w jakiej je zrobiono jest łudząco podobna do tego z 3 etapu emotka   Był wiele lepszych zgłoszeń -_-

Wam tez poznikały niektóre, nagrodzone zdjęcia z poprzednich etapów? Czy to tylko u mnie cos sie popsuło... Wyświetl w wątku >>
0 0