Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#4355442 Napisano: 11.05.2011 10:09:53 w Carrefour konkursy
zyziak napisał(a):

W Londzie chyba agencja się pomyliła i nagrodziła ostatnie 85zgłoszeń
Grałem przez pierwsze trzy dni i nic
miałem wygrywające czasy 0-1 sekunda
Został tylko stos paragonów:(



Raczej nie. Ja wygrałem grając na początku i na końcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4308364 Napisano: 22.04.2011 01:26:52 w Carrefour konkursy
mundek2004 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

pola731 napisał(a):

stawiam na to ,że roześlą smsy koło 17 i wyłączą telefony emotka a nam dadzą 4 dni na przesłanie mailem paragonów - tym sposobem będziemy ich męczyć tylko we wtorek



nie podsuwaj im takich szatańskich pomysłów, agencyjna pani pewnie zezuje czasem na forum



mi pani kiedyś powiedziała że cały czas inwigilują forum emotka




Skoro tak, to mam apel: Lenie weźcie się do roboty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4266697 Napisano: 04.04.2011 07:05:17 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

szymen napisał(a):

A jak w koncu z Żywcem Zdrój, były wyniki?



tylko u ziółka i zyziaka emotka


te wyniki były primaaprilisowe emotka


mundek2004 napisał(a):

wiem i jeszcze Ci to pamiętam emotka



Ja przez chwile tez dałem sie nabrać, ale jak ziolko zaczęła opowiadać historie tej wygranej z tym dzwonieniem i oddzwanianiem, to byłem pewny, że to ściema. Bo nie od dziś wiadomo, że jak kobieta kłamie, to dorzuca dużo nieistotnych szczegółów emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4265384 Napisano: 04.04.2011 09:29:25 w Carrefour konkursy
Jedno mnie dziwi. TQG to jedna z najgorszych agencji obok tym Media... a zleceń mają coraz więcej. Wszystko u nich jest na odwal sie: regulaminy nie dopracowane, nie miła obsługa, opóźnienia w terminach, kiepska jakość nagród a klientów mają mnóstwo emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4260411 Napisano: 01.04.2011 02:28:05 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

jaaaaaaa....


właśnie miałam telefon z żywca, ze mam rower - wysyłałam zgłoszenie 3 dni przed końcem konkursu, liczba 455 emotka


emotka emotka

to oni dzwonili wcześniej z zastrzeżonego emotka



A miały być sms-y. Dzwine, bo to kolejny dziś konkurs, w którym powiadamiają telefonicznie, zamiast, tak jak wskazane w regulaminach, sms-em emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4260003 Napisano: 01.04.2011 12:13:23 w Carrefour konkursy
ekuc2 napisał(a):

u mnie ze zdjęcia liczyły 3 osoby Każda osobno bez znajomości wyniku poprzedniej osoby Wyszło nam tak samo a to i tak jest inny wynik niż pojawiają się na forum emotka



A ile Wam wyszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4259986 Napisano: 01.04.2011 12:09:08 w Carrefour konkursy
szymen napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

ziolko napisał(a):

ja zrobiłam zdjęcie i liczyłam na spokojnie w domu, wyszło mi na pewno więcej, niż 416, okolice 430-440 nawet


mi tez


Mi wyszlo 415:
http://i.imgur.com/IZWkJ.jpg



Zajeło mi to kilka sekund a już widze kilkanaście nie ponumerowanych drzew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4252825 Napisano: 29.03.2011 10:13:01 w Wkurza mnie...
doris1 napisał(a):

a mnie wkurza POCZTA POLSKA emotka
za każdym razem chodzę odebrać przesyłki emotka
mam tylko zawiadomienia w skrzynce!
za co my ludzie płacimy emotka emotka emotka



Od pierwszego października przesyłki o gabarycie B, są awizowane z marszu, bez próby doręczenia. Dotyczy to również listów poleconych. Wiec jeśli list ma wymiary większe niż: grubość 20 mm lub długość 325 mm, lub szerokość 230 mm, to zostawiają awizo. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4194385 Napisano: 04.03.2011 10:29:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
malgorzatap napisał(a):

kittykot napisał(a):

Ale plagiat!
I kilka innych też wygląda na plagiat.



Naszej forumowej ''koleżanki'' też nie mogło zabraknąć... Zdjęcie, które dodała jest podobne do zdjęcia z konkursu Garniera i Beverly Hills... emotka emotka



Ta sama sesja zdjęciowa emotka Na Wielkanoc będzie następna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4187474 Napisano: 02.03.2011 02:55:42 w Wkurza mnie...
agngrz napisał(a):

Bo chyba coraz większa konkurencja jest... Nie sądzicie?



Etam konkurencja, coraz więcej jest cwaniaków i kombinatorów w tym biznesie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4183662 Napisano: 01.03.2011 10:12:48 w TESCO konkursy
kozuszka38 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy dzwonili już do kogoś z wygranym laptopem?


Czy naprawde nikt z forum nie wygral laptopa?




ja na pewno nie i też ciekawi mnie czy te eski były na pewno z BAM



Chyba nie ma innego wyjścia, to musi być BAM. Pozostałe konkursy zostały wykluczone, np. przez osoby, które dostały takiego sms-a a zgłosiły się tylko do BAM.

Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4181203 Napisano: 28.02.2011 02:49:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
jackk76 napisał(a):

agamaty napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

http://www.graf.t...sta_magia_prania.pdf - wyniki nie aktualne, wkrótce pojawi się nowy zwycięzca.

Najpierw radość, a teraz rozpacz.


dlaczego?



a co sie stalo?



Nie spełnił wszystkich warunków regulaminu, nie wiem jakich, ale powiadomili dzisiaj osoby z listy rezerwowej.



Ciekawe czego sie czepili? Może nie miał karty Makro. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4181103 Napisano: 28.02.2011 02:19:57 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

Wkurza mnie mój jeden starter z orange! Mam go dwa miesiące, a już zdążyli mi grozić, wyzywać że męża ukrywam itp emotka a po dłuugim weekendzie sprawdzam ten nieszczęsny numer, a tu 8 nieodebranych połączeń emotka oddzwaniać nie mam zamiaru, bo nawet z tego nr nie słałam ostatnio na żadne konkursy, ale strach odbierać jak ktoś dzwoni żeby mi się znowu nie oberwało emotka Chyba wyzeruje konto i wywalę go do kosza emotka



Mam taką samą sytuacje, starter Orange kupiony w grudniu. Zaraz po włożeniu startera do telefonu było kilka wiadomości głosowych, wszystkie z banków i innych instytucji, informujące o zadłużeniu poprzedniego właściciela.
Już nawet go nie sprawdzam, bo zawsze jest kilka nieodebranych połaczneń i sms-ów.
Orange porostu za szybko ponownie wpuszcza numery do obiegu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4180731 Napisano: 28.02.2011 12:49:08 w TESCO konkursy
A z BAM już po ptokach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4166922 Napisano: 23.02.2011 09:46:47 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie agencje reklamowe - leniuchy i kłamczuchy za...kichane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4148297 Napisano: 16.02.2011 10:31:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

agamaty napisał(a):

ignam napisał(a):

marina napisał(a):

gosia16 napisał(a):

http://www.wysoki...y.pl/kanada/0,0.html

zobaczcie ranking drugiego etapu ,żenada
emotka



Super, nieźle się uśmiałam emotka


Zobaczcie teraz emotka
emotka


e-konkursy dziękują za pozdrowienia! emotka emotka



O kurczę emotka moje pozdrowienia dla e-konkursów są w rankingu :d esktra, nauczyłam się hackować emotka czyli teraz jeżeli tylko uzbieram odpowiednią liczbę punktów - nie za dużą - żeby mnie nie wywalili i nie za małą - tak żeby zająć miejsce na podium, to mogę cieszyc się wygraną? emotka super emotka



Juz jest posprzątane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4147575 Napisano: 16.02.2011 07:34:07 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Przecież jeśli już chciał kupić wszystkie parówki to mógł za każdym razem brać 10 opakowań i kupować w róznych kasach

co za problem??


albo 2 osoby - 6x musieliby chodzić

ale nie - lepiej raz a dobrze, i stąd problem



No, ale 120 opakowań parówek bardziej zniechęci konkurencje, niż gdyby napisał, że musiał 12 x 10 opakowań kupić. Robi większe wrażenie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4121901 Napisano: 08.02.2011 03:14:51 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

kubatbg napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka

STRASZNIE emotka mnie reklama immunaru czy czegos tam w radio ... emotka na rmf leci non stop a to dziecko na sam koniec gdy mowi mniaam to jak by miało dowana do potęgi ;/ (nie obrażając dzieci chorych)


a ja myślałam, że tylko mnie ta reklama denerwuje emotka ale cieszę się, że innym też się nie podoba emotka



Mnie wkurza reklama telewizyjna, nawet nie wiem co to ca produkt, ale gdy ją widze zbiera mi się na wymioty. To reklama z dzieciakiem, który na paluchu wsadza sobie zielone świństwo do buzi. Blee emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4121677 Napisano: 08.02.2011 02:16:06 w Wkurza mnie...
eywa napisał(a):

co do afery trampkowej...nie znam koleżanki za dobrze, ale po kilku pw strasznie miła się wydała ,więc szczerze wątpie,żeby to jej sprawka była emotka



Mi to bardziej wygląda na zagranie byłego, rozgoryczonego faceta, lub sympatycznej koleżanki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#4104274 Napisano: 02.02.2011 09:03:03 w Wkurza mnie...
bobo napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

bobo napisał(a):

ziolko napisał(a):

bobo napisał(a):

jeśeli uważa, że robimy ploty i obgadujemy ją, to powina wyjasnić co i jak - a najlepiej udowodnić swoją niewinność - a nie chować głowe w piasek


no cóż, najlepszą obroną jest atak emotka

ale tak postępują osoby, które mają coś na sumieniu lub do ukrycia, żeby odwrócić od siebie uwagę



ale mam cichą nadzieję, ze organizator wyjasni kto ma rację.
Była już taka jedna Pani, która była strasznie pewna i jak sie skończyło chyba wszyscy wiedzą.
Teraz to strach wstawiać do internetu jakieś swoje fotki, bo wiadomo ktos może wykorzystac jako swoje.
Tępić plagiaty !!!!!!!!!!!!!!



Jak to się skończyło??? Bo ja nowy i nie na bierząco.



wyleciała z hukiem i podobno sprawa skierowana do odpowiednich organów




Oj, to musiało boleć, ale tak powinno być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0