Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6488704 Napisano: 11.05.2018 19:25:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

czy cala rama poinformowana? gdzie rowery?

Z rowerami rowniez były sms-y. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6487229 Napisano: 07.05.2018 15:58:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Grand pokazał środkowy palec konkursowym wyjadaczom. Kto siedzi w tej komisji? Nie nagrodzić malowideł, uroczych dzieci, przebierańców i wszystkich „szczerych”, mega szerokich uśmiechów. Przecież zawsze sie sprawdzało... Szok Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6487014 Napisano: 07.05.2018 09:21:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

goldensight napisał(a):

Pomijając fakt, że ta sama osoba jest na 3 zdjęciach, to w pierwszym tygodniu dodałam takie samo zdjęcie jak jedno z nagrodzonych, z resztą w tym tygodniu też były 2 takie, jedno zostało nagrodzone, a drugie wcale gorsze nie było, pomysł ten sam i nawet wcześniej dodane. Chodzi o motyw łapania stopa

Zwróciłam uwagę na zdjęcia z tym samym motywem i pomyślałam sobie przeglądając , że taka fota nie ma szans, bo są bardzo podobne w galerii i dlaczego niby jedna jest lepsza od drugiej. Zaskoczyłam się 

Jury lubi blondynki i do tego Pani M. i Pani B. są prawie identyczne - trafiły w gust kogoś z komisji  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6487013 Napisano: 07.05.2018 09:14:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kolejny raz stwierdzam, ze jestem juz konkursowo mega stary - tyle razy widziałem już te dziure w piachu (lub śniegu).
emotka W Grand nawet nie bede wchodził - juz wiem co wygra emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6487003 Napisano: 07.05.2018 08:54:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

assal napisał(a):

Wrrrryyy: Nie ma jak Snickers i ostatnie wyniki  emotka emotka emotka

Na 3 zdjęciach są te same osoby trochę to dziwne

Ha, ha, ha, dobre. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6486996 Napisano: 07.05.2018 08:18:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyp figurek z warzyw i owoców w III etapie Netto robi wrażenie. Ciekawe czy jury nadal będzie szło tą drogą  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6484957 Napisano: 25.04.2018 18:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Victoria33 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

anemone1 napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

anemone1 napisał(a):

Mam pytanie dot. konkursu Princes (tuńczyk). Czy prace laureatów ułożone są od najlepszej nagrody do najgorszej, czy to przypadek?

Nie wiem jak jest dokładnie, ale nie są ułożone w kolejności od najlepszej do najgorszej. Przypuszczam, że w odwrotnej. Wygrałam w I etapie.

Dziękuję za odpowiedź. Jestem bardzo ciekawa w jakiej kolejności są ułożone zdjęcia w Princes, ktoś potwierdzi, że od najgorszej do najlepszej?

II etap z tuńczyka juz poinformowany?

Wygrane zdjęcia najpierw pojawiają się na stronie. Później Organizator wysyła maile.

Tak tez myslałem. Jednak pojawiły sie dzis informacje o wygranych w MDW i zwątpiłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6484929 Napisano: 25.04.2018 17:03:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anemone1 napisał(a):

Victoria33 napisał(a):

anemone1 napisał(a):

Mam pytanie dot. konkursu Princes (tuńczyk). Czy prace laureatów ułożone są od najlepszej nagrody do najgorszej, czy to przypadek?

Nie wiem jak jest dokładnie, ale nie są ułożone w kolejności od najlepszej do najgorszej. Przypuszczam, że w odwrotnej. Wygrałam w I etapie.

Dziękuję za odpowiedź. Jestem bardzo ciekawa w jakiej kolejności są ułożone zdjęcia w Princes, ktoś potwierdzi, że od najgorszej do najlepszej?

II etap z tuńczyka juz poinformowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6484260 Napisano: 23.04.2018 21:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

A to małżeństwo z JAROCINA co zgarniaja wszystko co najlepsze w konkach foto to jakies nowe objawienie czy dluzej juz królują na salonach w konkach foto...ja od nie dawna próbuje sil i skojarzylam ich z BAMBINO I NESTLE rowerowym...wczesniej kojarze innych szczesciarzy?

To "starzy" wyjadacze - trzymają się na rynku, bo ich zdjęcia są zawsze inne. Malowane, ale nie robią maniany w stylu: mamy scenerie, zróbmy foty do 20 konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6484252 Napisano: 23.04.2018 21:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Jeśli po raz kolejny ktoś z Korala będzie decydował, wygrają prace, gdzie są emocje, rodzina, radość, klimat lata, zabawa...
Zwyczajne, mało wycudowane, ale pasujące do filozofii tej marki. 

 


To mój typ emotka Ale ja mam dziwny gust. Wszystkich rozdziawionych,leżących przebierańców odrzucam na wstępie emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6484233 Napisano: 23.04.2018 21:06:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

superloser napisał(a):

goldensight napisał(a):

Jeśli chodzi o snickersową fotkę w samochodzie, to uważałam ją właśnie za największą konkurencję i tutaj się nie myliłam, jednak pani na trzepaku ani powiększonego snickersa to się wcale nie spodziewałam w pierwszej 3

To samo w Grand wisi  emotka

Aktualne konkursy foto to mnóstwo identycznych zdjęć, w których tylko produkt promocyjny sie zmienia. Ludzie mają twardą psychikę, bo wystarczy ze zdjęcie w dwóch konkursach zgarnie jakąś lepszą nagrodę i będzie smrodek.

Wiesz co - jajco nie smrodek emotka Już na forum się tyle o 'plagiatach' naczytałem o wykorzystywaniu prawie takich samych zdjęć itp a konsekwencji brak. I wiesz co? Tak nadal będzie bo ostatecznie wszystkim poza uczestnikami to lata. Ja już też spuściłem powietrze od momentu jak znany wszystkim Pan Makłowicz wygrywał konkurs za konkursem na fotomontażach. Konsekwencje? Brak. Daj spokój emotka

Bardziej myślę właśnie o smrodku na forum, bo faktycznie organizatorzy najczęściej mają to gdzieś. Jednak na dłuższą metę, Ci przez których organizator musiał się tłumaczyć np. na FB kolejny raz nie wygrywają. Gdzie jest Pani U.?, Gdzie jest Pani Z.? Gdzie kolejne spektakularne sukcesy Pana „Makłowicza”? Teraz w Grand ogrzewał mega stare kotlety i zobaczymy co z tego
wyjdzie. Wyświetl w wątku >>
2 mia, edzia21 0

wrrrryyy

#6484220 Napisano: 23.04.2018 20:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

goldensight napisał(a):

Jeśli chodzi o snickersową fotkę w samochodzie, to uważałam ją właśnie za największą konkurencję i tutaj się nie myliłam, jednak pani na trzepaku ani powiększonego snickersa to się wcale nie spodziewałam w pierwszej 3

To samo w Grand wisi  emotka

Aktualne konkursy foto to mnóstwo identycznych zdjęć, w których tylko produkt promocyjny sie zmienia. Ludzie mają twardą psychikę, bo wystarczy ze zdjęcie w dwóch konkursach zgarnie jakąś lepszą nagrodę i będzie smrodek. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

wrrrryyy

#6484203 Napisano: 23.04.2018 20:23:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

po wynikach 2 tygodnia Nestle chyba juz nikt nie ma wątpliwości:)

Ale co do czego?

Pewnie do tego, kto rządzi w foto konkursach. Troche nudno zaczyna sie robić - wszędzie ci sami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6484040 Napisano: 23.04.2018 14:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

kinzao napisał(a):

Mnie bardziej w Grandzie czy Netto ciekawi czy to ciśnienie opadnie w dalszych etapach bo teraz to jakaś bomba z ilością zgłoszeń.

ale i tak wiadomo kto ma główną:)

Jarocin? Nigdy nic nie wiadomo. W Snickersie tez był prawie cały przegląd twórczości przebierańców, malarzy i kolejnych wcieleń zdjęć z innych konkursów. A nagrodzili "zwykłe" zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6483978 Napisano: 23.04.2018 12:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

Mnie bardziej w Grandzie czy Netto ciekawi czy to ciśnienie opadnie w dalszych etapach bo teraz to jakaś bomba z ilością zgłoszeń.

Wszyscy rzucili sie na pierwszy etap. Teraz będą czekać na wyniki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6483972 Napisano: 23.04.2018 12:02:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
He, he w pierwszym etapie Grand wystepują chyba wszyscy "mega herosi" konkursów foto. Na bogato...
Kto wygra? Ale emocje  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6483563 Napisano: 20.04.2018 22:09:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Z Tarczyńskiego tyle nagród a tak mało na forum???
no ja oczywiście tradycyjnie NIC nie wygrałam

Bardzo dużo nagród trafiło na forum - również na mężów, żony i rodziców osób z forum - oczywiscie wszyscy grają na siebie emotka
Po prostu mało kto sie chwali wygraną, bo co mają napisać: mój chomik wygrał kuferek. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6483007 Napisano: 19.04.2018 08:51:34 w Informują
Przed chwilą sms - Crunchips Żabka emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6483001 Napisano: 19.04.2018 08:34:29 w SZUKAM....
andii napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Szukam linku do strony, gdzie zgłasza sie kody Coca Cola do konkursu WOAH z PizzaPortal  emotka

https://www.e-kon...h-z-pizzaportal.html

Tyle to wiem emotka Ale co dalej? Byc moze z niewyspania, nie widze tam miejsca do wpisania kodu emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

wrrrryyy

#6482992 Napisano: 19.04.2018 08:21:39 w SZUKAM....
Szukam linku do strony, gdzie zgłasza sie kody Coca Cola do konkursu WOAH z PizzaPortal  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0