Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6481900 Napisano: 14.04.2018 14:27:02 w Wkurza mnie...
margobb napisał(a):

 Wkurza mnie, że ktoś  juz wygral glowna za dzis w Orbit, a zgłoszenia przyjmują do 14


bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

 Wkurza mnie, że ktoś  juz wygral glowna za dzis w Orbit, a zgłoszenia przyjmują do 14

emotka Nie brałam udziału, ale to przecież bez sensu jest...  emotka Organizatorzy czasem przechodzą samych siebie.  emotka

Juz wczoraj pojawiło sie zdjęcie z 3 główną, dzis doszła 4 - mimo, że etap nadal trwa, dzis do 14:59. Rmf Fm po prostu przechodzi sam siebie w poziomie żenady emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, brucee 0

wrrrryyy

#6481059 Napisano: 11.04.2018 08:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1 napisał(a):

Autka z Bambino jednak nie zgarnęła Pani Kaja emotka

Pani Kaja chyba wypadła z "rynku". Nie pamietam ostatnio zadnych spektakularnych sukcesów. Za to Pan Kajetan z rodziną rządzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

wrrrryyy

#6480619 Napisano: 09.04.2018 21:12:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Zresztą jak ktoś widział wyniki losowania Fiata Tipo z Gralla to może odnieść wrażenie, że to te same osoby. Mam nadzieję, że Smolar sprawdzi ich wiarygodność. Chociaż nadzieja matką głupich. emotka

Dziwne jest tez to, że gdy zakupy można zrobić z dowolnym sklepie, czesto wygrywają numery z 737 na początku... W Develey tez wpadło auto na podobny numer. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6474909 Napisano: 20.03.2018 16:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
E-maile z Hochland dostajecie na bieżąco? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6474569 Napisano: 19.03.2018 16:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiejsze foremki z Kasi to pierwszy, czy drugi etap? Z którego dnia macie wygrane? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6473359 Napisano: 15.03.2018 14:06:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy konkursie "Wybierz z Trio - wygraj Clio" do nagrody Duka odsyłaliscie wszystkie zgłoszone paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6468510 Napisano: 01.03.2018 10:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Streamline wysłał wszystkie sms-y z Colgate Super-Pharm bez podania rodzaju nagrody?
Ktoś dostał sms-a z wskazaniem nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6464354 Napisano: 16.02.2018 11:33:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

rozinio napisał(a):

Parę stron temu, bodajże w tym wątku gadaliśmy o konkursie legnickiej galerii (na hasło reklamowe). Nie zgadniecie co wygrało samochód (!). Galeria Piastów - dodaj do ulubionych.


:D emotka  :D 

haha - każdy ma szansę wygrać auto, nie trzeba się wcale wysilać

a to nie podchodzi pod plagiat .. M1 chyba ma takie hasło ??

Jest tez "Ojczysty - dodaj do ulubionych" i pewnie wiele, wiele innych. Wybitnie kreatywne to hasło  emotka

I ciekawostka z przed 10 lat: http://forum.gaze...e_do_Ulubionych.html Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6463223 Napisano: 13.02.2018 17:25:18 w Smolar
Somersby Tesco - ktoś dostał karte na 500zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6461185 Napisano: 08.02.2018 12:26:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

benasia napisał(a):

assal napisał(a):

Do momentu, jak się nie ujawnią laureaci zmywarek z 1-3 lutego, nadzieja na zmywarki jest  emotka

Ktos pisal ze wygral z ostatniego dnia

pisali o 1.02 na pewno

W Somat był podział na dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6461174 Napisano: 08.02.2018 12:16:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

A czy ktoś miał telefon z 31 lub 1? Bo nie wiem czy jest sens czekać 

ja zagrałam 30 ale telefonu nie mam emotka

Był podział na dni? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6458958 Napisano: 02.02.2018 12:02:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maximus napisał(a):

czy z punktu widzenia prawnego legalne jest , aby organizator w regulaminie wprowadził punkt " zakaz sprzedaży wygranej rzeczy"  
Zwycięzca może np wykorzystać wygraną  kwotę 3000 zł na zakupy np. telewizora lub telefonu   ale już nie może sprzedać tego telewizora lub telefonu.   Czy to jest legalny zapis regulaminowy ?

A w którym konkursie jest taki zapis? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6452253 Napisano: 13.01.2018 16:27:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)

Też miałam kiedyś taką rozmowę ze "zwycięzcą" Pisałam już na forum o tym, sprzedawał wakacje przed ogłoszeniem tygodniowych wyników / któreś z kolei/, i zapewniał mnie,że o wygraną nie mam się co martwić. Wtedy jeszcze nie byłam na forum - być może braliście udział i dziwiliście się, że nie wygrywacie.

A startery do gry w domino służyły emotka
https://archiwum....cji-i6444427454.html
Loterie to złoooo Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6445565 Napisano: 23.12.2017 15:01:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Czy ktoś oprócz estrelitty ma SMS`a za 3 etap z Vegety? Ogółem wszystkie pozostałe wpisy wskazują na 2 etap  emotka

Ja mam sms-a z III etapu. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

wrrrryyy

#6445233 Napisano: 22.12.2017 10:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

czy płacił ktoś juz kodami z belvita na lokalnyrolnik? Mozna podczas 1 zamówienia wykorzystac kilka kodów?

Nie można. Jeden kod na tydzień (cykl zakupowy). Rejestruj drugie konto np. na męża, wtedy pójdą dwa kody. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6444100 Napisano: 19.12.2017 18:56:47 w Smolar
Smolar kocha numery telefonu zaczynające sie na 737... emotka
Losowanie Develey https://www.youtu...amp;feature=youtu.be Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

wrrrryyy

#6442889 Napisano: 15.12.2017 22:19:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
goarik napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

https://www.faceb.../?type=3&theater
samochód z Hasbro?
Czy tylko ja mam skojarzenia z Poznaniem?

nie tylko ty,prawda juz Nelusia ma siostrzyczke,ale organizator o tym nie wie,a i znowu konkurs w carefourze i znowu auto zgarnia rodzinka z Poznania

Czyli jest pięknie, marzenia się spełniają. Chciała"malutkom siostre" i dostała.
Teraz sprzedać furę, zainwestować w edukacje i będzie git  emotka Wyświetl w wątku >>
1 goarik 0

wrrrryyy

#6442596 Napisano: 15.12.2017 13:17:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
slonecznik1309 napisał(a):

joan napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

https://www.faceb.../?type=3&theater
samochód z Hasbro?
Czy tylko ja mam skojarzenia z Poznaniem?


Nie wiem, czyja rodzina jest laureatem, ale dla mnie to zgłoszenie jest tak przerysowane, że aż mało wiarygodne. Ale od razu dodam, że nie znam się na dziecięcych pracach emotka

Inna sprawa - zadaniem było przesłać rysunek, a nie list z obrazkiem. W następnym etapie najlepiej niech nagrodzą pięciostrofowy wiersz z rymami częstochowskimi, koniecznie z błędami, może tym razem interpunkcyjnymi... emotka

moim zdaniem ta praca jest aż "niesmaczna" ;( a błędy ortograficzne zrobione specjanie ;( czy ta praca w sposób kreatywny, oryginalny promuje markę Hasbro? było tyle pięknych prac dzieci emotka


Trzeba docenić trud - zrobić prawie wszystkie mozliwe błędy to jest sztuka emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6442238 Napisano: 14.12.2017 17:46:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

mietowa napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Zatem nie pozostaje nic innego jak dziś wrzucić foty z dziećmi emotka Póki co, zawsze się mijam z ich upodobaniami. Dawałam moje z dziećmi - wygrały zwierzęta, daję zwierzęta - wybierają dzieci... Nosz choroba jasna... emotka

to tak jak u mnie... emotka

Ja w ogole nie uzywam w takich celach zdjec dzieci, zreszta nie pokazuje ich nigdzie w Internecie. O swoim byc albo nie byc w sieci zadecyduja, kiedy beda dorosle i swiadome.

W Tesco jest aktualnie konkurs foto,  gdzie jest w regulaminie jest punkt zakazujący dzieci na zdjęciach. Takie maleńkie światełko nadziei, że skończy się  wykorzystywanie wizerunku dzieci – a niektórzy już od zdjęć USG zaczynają… emotka

Poza tym ciągle jednak istnieje niebezpieczeństwo, że uczestniczki zauważą pewną niszę... Są zdjęcia ciążowych brzuchów (rozmaitych gabarytów) są zdjęcia USG, a potem dopiero noworodków, niemowląt, przedszkolaków... Nie ma ...zdjęć z porodówki! Ha! Na razie nie ma.

Czekamy na zdjęcia z poczęcia - tu tez każdy produkt można zareklamować emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6442234 Napisano: 14.12.2017 17:40:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
mietowa napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Zatem nie pozostaje nic innego jak dziś wrzucić foty z dziećmi emotka Póki co, zawsze się mijam z ich upodobaniami. Dawałam moje z dziećmi - wygrały zwierzęta, daję zwierzęta - wybierają dzieci... Nosz choroba jasna... emotka

to tak jak u mnie... emotka

Ja w ogole nie uzywam w takich celach zdjec dzieci, zreszta nie pokazuje ich nigdzie w Internecie. O swoim byc albo nie byc w sieci zadecyduja, kiedy beda dorosle i swiadome.

W Tesco jest aktualnie konkurs foto,  gdzie jest w regulaminie jest punkt zakazujący dzieci na zdjęciach. Takie maleńkie światełko nadziei, że skończy się  wykorzystywanie wizerunku dzieci – a niektórzy już od zdjęć USG zaczynają… emotka Wyświetl w wątku >>