Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6440935 Napisano: 12.12.2017 15:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
T-Mobile zamieścił dziś na swoim FB reklamę z udziałem jednej z laureatek. Tylko ciekawe dlaczego nie wykorzystali kartki stworzonej przez Panią laureatkę, tylko T-Mobile stworzył własną kartkę… emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6438625 Napisano: 07.12.2017 15:24:48 w Smolar
dzikuska21 napisał(a):

w Bakalland duzo nagrod nie bylo ale zeby nikt z forum nie trafil? moze jeszcze nie informowal a ostatnio smolar coś ta swoją stronę z wynikami rzadko uaktualnia.

Dopiero przed chwilą poszły smsy. Wczoraj był już odnośnik do sprawdzania wyników, ale działać poprawnie (pokazywać wygrnae) zaczął dopier dziś emotka
Wiemy jak Intermarche opisuje paragony... Czy Smolar uzna opis np.: Orzechy Laskowe 100? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6438543 Napisano: 07.12.2017 13:28:27 w Czy informują/ informowali?
Pudliszki - Kuchnia pełna niespodzianke - C4 - informowali już? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6438513 Napisano: 07.12.2017 13:00:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurelito napisał(a):

hmmmm
tu wyniki:
https://www.faceb...s/?ref=page_internal

z tego:
https://ketchupy....etchup/galeria-prac/

nie żebym się czepiała, ale czy tam nie miały być dania/potrawy????

Temat tego konkursu to "Mikołajki #BEZOgraniczeń z Kotlinem", wiec chyba danie nie było wymagane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6433725 Napisano: 27.11.2017 18:45:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

czy działa  normalnie strona zyczdobrze.pl ?

U mnie nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6433612 Napisano: 27.11.2017 15:18:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonooka85 napisał(a):

Czy możecie spojrzeć na wyniki https://monstermunch.pl/konkurs/   tydzień 11.20-11.24, dzień 11.22, pan "szrek". Czy to ktoś stąd? Widziałam już te zdjęcie - tylko gdzie? Czy może ktoś z netu sobie je przywłaszczył? Hm?

Zdjęcia nie kojarzę, ale ogólnie "przerażająca" ta galeria. I nie o straszne chrupki chodzi.
Sprzedać twarz za foto-ramkę i zestaw magnesów... Organizatorzy za chwile będą dawać wkłady do długopisów a i tak stado się ustawi emotka Wyświetl w wątku >>
4 rat, joan, jokan, mia 0

wrrrryyy

#6433443 Napisano: 27.11.2017 10:53:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
stellasz napisał(a):

rat napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

rufus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

rufus napisał(a):

Piekna kreatywnosc kartki z TMOBILE z 25 listopada..Rece opadają.

Nie tylko z tego dnia emotka inne fotki pięknie dopracowane, widać sporo poświęconego czasu a wygrywają fotki "obrobione" w 2 min. Nie wiem czym się to jury kieruje emotka

wlasnie tak. sam troche sie napracowalem i wydawalo mi ze ze calkiem fajny pomysl. a tu takie cos. bez zadnej inwencji tworczej. a nawet bez udekorowania chociazby.. wiele dobrych prac było z ciekawymi pomyslami

mój mąż stwierdził że jest losowanie skoro nagradzają byle... że wiele pieknych kartek jest niedoceniana

Nie przesadzajcie, bo jest pół na pół , połowa konkursowiczów i połowa "zwykłych Kowalskich" nagrodzonych.  Ja byłam bardzo przerażona jak zobaczyłam, że wygrywają tutaj znowu znajome nazwiska. A teraz się ciesze bo jest światełko w tunelu

Minus jedynie, że trzeba mieć dziecko , albo partnera do zdjęcia.

trzeba mieć abonament w T-mobile żeby wysłać zgłoszenie? Nie zauważyłam w regulaminie emotka  odrzucili moją kartkę , myślałam że przez to ze mój numer nie jest z T-mobile. Na fotce byłam tylko ja

W regulaminie jest taki punkt:

„Zabrania się stosowania fotomontaży polegających na łączeniu elementów zdjęcia pochodzących z różnych plików lub dokonywania zmian oryginalnej kompozycji zdjęcia.”
 
Może dlatego odrzucili…
Bo numer z innej sieci nie ma znaczenia, przynajmniej w przypadku moich zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6429438 Napisano: 16.11.2017 19:57:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

W ciągu ok. 5 godzin lista komentarzy pod postem konkursowym Jagermajstra wzrosła z 75 do 135... Chyba "gimbaza" dorwała się do komputerów, bo dominują komentarze, typu: "nic nie będę widzieć, bo się naj**ałem", albo "po jednym szocie chodzę na czworaka i szczekam jak pies na wyimaginowane koty". masakra.

Daj link  emotka Chętnie poczytam. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6429124 Napisano: 16.11.2017 11:05:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
mietowa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

 O mamo!  emotka  A ja chcialam w sliwkobraniu wziąć udzial, dobrze, ze tego nie zrobilam... Tylko sie wkurzyc mozna po przeczytaniu tych odpowiedzi, mogli sobie darowac ich zamieszczanie...
W allegro tez nie gram, bo w dwa dni przeczytali mase zgloszen haha. A to co wygralo samochody.
Ehh. Nie komentuje. Odechcialo mi sie grac w czymkolwiek.

haha dokladnie ! ja patrzylam na ogólną kreację reklamową allegro i pisałam tkliwe opowiastki i co ? nawet bonu emotka bylam pewna,ze cos cudownego wygra a tam kot w worku .. znaczy w samochodzie:P
co do Śliwki.. główny zwycięski wierszyk jest bardzo ładny i prosty, niektóre są słabe, niektóre fajne. Na szczęście nie brałam udziału emotka ja widzę dziwny trend - nagradzanie na siłę szarego Kowalskiego.. albo losowanko to jest emotka
tak czy siak ... wstydziliby się to wrzucać na stronę... (te 2 odpowiedzi co wrzuciliście) 

Ja poszlam rowniez bardziej w kreatywnosc niz zwyczajowosc...

Jeszcze ten kot w samochodzie... no ujdzie, może jakiś wielbiciel kotów w jury, co ze wzruszenia po lekturze łzy pociekły mu strumieniem emotka . Ale odebranie przedmiotu osobiście i nagle miłość? Ręce mi opadają na taką kreatywność.


"Komisja Konkursowa – osoby fizyczne, w liczbie 50, niebędące Uczestnikami Konkursu, powołane przez Organizatora w celu dokonania oceny prac konkursowych i wyłonienia zwycięzców;"

W tak licznym gronie to i wielbiciele kotów, psów i Latającego Potwora Spaghetti się znajdą  emotka Nie wyczaisz. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6429056 Napisano: 16.11.2017 09:48:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

Postanowiłam już nigdy nie być z siebie dumna jak mnie nagrodzą w konkursach sms. Wyniki śliwki są przykładem jak oni to "czytają". Oczywiście wiele jest naprawdę fajnych tekstów, ale np. ten
"NAJLEPSZA PRALNIA NA SWIECIE - NIEBO W GEBIE TO MIOD MALINA ALBO JAK ZATAPIANA W CZEKOLADZIE WYSMIENITA"     (pewnie Pralnia miała być Praliną emotka )
lub ten
"Ot i czekolada cialem sie stala!!! Wykrzyczala mi dzis moja waga. Z wielkiej do Sliwki Naleczowskiej milosci, nabralam tylko zbednych kraglosci."  (to może i racja i szczerość co nie zmienia faktu, że to raczej zniechęca do Śliwki)
świadczą o tym, że nikt tego nie czyta i to jakieś losowanko po prostu....

A kto to kupuje bez konkursu? 
Ostatecznie Malina oraz Miód sa lepsze od Sliwki Nałęczowskiej w czekoladzie. 
Wyniki to potwierdzają   emotka  
To jak porównać w Avanti , ze Pepsi jest tak pyszne jak Coca-Cola a Lay's chrupią jak Crunchips.


Hej, nie znasz określenia "cud, miód, malina"? Taki dosyć popularny frazeologizm  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6428730 Napisano: 15.11.2017 15:19:29 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Gdzieś mi wczoraj mignęły wyniki Śliwki Nałęczowskiej w Żabce - ma ktoś link?


http://sliwkobranie.pl/konkurszabka/  emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6428724 Napisano: 15.11.2017 15:14:23 w Czy informują/ informowali?
anet napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czy Studio Versus informowalo tez z tabletami z Tesco?  emotka

U mnie cisza, więc miejmy nadzieję, że nie emotka

Dzwonią, czy smsy były? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6428721 Napisano: 15.11.2017 15:07:27 w SZUKAM....
Versus z Nivea Tesco informuje sms-em czy dzwonią? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6427955 Napisano: 13.11.2017 20:38:33 w Smolar
Czy ktos dostał nagrode z konkursu ze zdjęciem zwierzaka (Biedronka)? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6427888 Napisano: 13.11.2017 18:54:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
lager napisał(a):

aurorcia napisał(a):

asie90 napisał(a):

czy ja dobrze zrozumiałam, że wygrany z konkursu na 18 urodziny kupił na Allegro używany samochód i dlatego dali mu nową Toyotę? emotka

Nie, pewnie dlatego, że w tym starym samochodzie był mały kotek emotka

Konkursowicz na bank. Dziesiątki razy gdzieś czytałam podobne odpowiedzi. Znaleziona pizza pod siedzeniem albo rosół w bagażniku nowego auta. Niemniej  jednak serdecznie Ci gratuluję, to marzenie każdego z nas brawo emotka


W radiu czytali zwycięską odpowiedz? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6427567 Napisano: 13.11.2017 10:25:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

mattadore napisał(a):

Przeglądam sobie jaki poziom prac w Persilu na instagramie emotka  Pralki kuszą , ale...  galerie nazwałbym " A tym czasem w psychiatryku... ". Oczywiście jury lubi takie pracę, a uczestnikom gratuluję pomysłu i kreatywności  emotka Chociaż , może za duzo kartonów  emotka  

Przejrzałem galerie i juz wiem co nagrodzą... To co wszędzie. Nuda.

Obstawiasz Jogobella ? Podłoga, mama, córka plus wycinanki? 

Bingo. Od Jogobella to już dużo podłogowych odsłon było. Ostatnio chyba w Russell  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

wrrrryyy

#6427558 Napisano: 13.11.2017 10:16:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Przeglądam sobie jaki poziom prac w Persilu na instagramie emotka  Pralki kuszą , ale...  galerie nazwałbym " A tym czasem w psychiatryku... ". Oczywiście jury lubi takie pracę, a uczestnikom gratuluję pomysłu i kreatywności  emotka Chociaż , może za duzo kartonów  emotka  

Przejrzałem galerie i juz wiem co nagrodzą... To co wszędzie. Nuda. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

wrrrryyy

#6423115 Napisano: 01.11.2017 10:13:27 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie niespodziewane podróże w czasie. W trakcie niedzielnych zakupów, na chwilę zagubiłem się w czasoprzestrzeni  i w Freshmarket dostałem paragon z datą 2028-02-13…
Niby ciekawe doświadczenie - sklep przez te lata wcale sięnie zmienił, ale paragon ze Śliwką do kosza emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

wrrrryyy

#6421046 Napisano: 26.10.2017 21:18:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

lager napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Kiedy powinny być wyniki 1 etapu konkursu douglas?

Na ich facebooku zaczyna się kroić afera. Douglas twierdzi, że niby 1 etap juz poinformowany. No i dziewczyny tam piszą, ze mają info jakoby auto trafiło do kobiety z agencji

Ale to chyba z konkursu  poprzedniego... pusza ze oglasza zgodnie z regulaminem Ok wiem ze nie mam szans na samochód. W reg nie zabraniaja grac osobom z agencji. Na forum tez jest osoba powiazana z agencja i tez wygrywa. Skoro maja lekkie pioro to beda wygrywali. Jezeli czepiacie sie douglasa to powinniscie czepiac sie innych tez. Niech wygra najlepszy

Jasne, że regulamin nie zabrania udziału osobom pracującym we wszelakich agencjach emotka Ale było by miło zobaczyć wyniki, przeczytać te wybitne teksty. Tylko wtedy mogło by się okazać, że „lekkie pióro” Pani z Marketingu inspirowane
jest  bogatą bazą haseł nadesłanych przez innych, może również przez Ciebie emotka
A tak, gdy przy poprzednim konkursie zrobiło sie zamieszanie, to nawet fotorelacja z wręczenia nagród błyskawicznie zniknęła. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6420722 Napisano: 26.10.2017 09:52:52 w Smolar
Jakie macie doświadczenia?
Odsyła się dane oraz paragon i okazuje się, że nie spełnione zostały wymogi regulaminu, to czy Smolar informuje o odebraniu nagrody?
Czy jednak trzeba się samemu domyślić, gdy termin wysyłki nagród już minie? Wyświetl w wątku >>
0 0