Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6420530 Napisano: 25.10.2017 19:41:58 w Smolar
magnez20 napisał(a):

Jestem w szoku czy ktoś widział nowy regulamin loterii " Loteria Sprite w sklepach abc "W tej agencji chyba już kompletnie odjechali . 
Mam na myśli punkt regulaminu 11.15 https://www.smola...e_abc_05.10.2017.pdf
Co myślicie na ten temat ? 

W Leclerc mają ten sam zapis https://www.e-kon...klepy-e-leclerc.html
Pewnie docelowo ten zacny zapis pojawi się we wszystkiech regulaminach Smolar. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6419948 Napisano: 24.10.2017 14:35:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

lolka182 napisał(a):

malgol napisał(a):

zubi napisał(a):

picola napisał(a):

nie dostałam żadnego maila, obie coca-cole były kupowane jako oddzielne butelki

Wysyłali SMSy tylko do osób,które kupiły dwupak i na paragonie było 1 x ...

Nie tylko, ja mam dwie oddzielne butelki, ładnie opisane i też mam smsa

ja też miałam 2 osobne butelki opisane że każda po 1,5 l i smsa dostałam

to w takim przypadku to oświadczenie nie ma sensu

Kto był organizatorem tego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6419216 Napisano: 22.10.2017 17:56:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

agnela32 napisał(a):

..czy wchodzą Wam s-msy z hasłem, na konkurs Nescafe  w Żabce i Freshmarket 'Jak Nescafe rozkręca  Twój dzień"-wysyłam na nr 7055,prefix NESCAFE. i przychodzi odpowiedz..że treść jest nieprawidłowa,pomóżcie jak wiecie..!!

Jesli chodzi o ten konkurs http://e-konkursy...zabka-i-freshmarket/ to jest on z ubiegłego roku  emotka

jeśli natomiast chodzi o ten ostatni, to trwał do 17.10, więc pewnie dlatego masz błąd

Ten który trwał do 17.10.2017r miał inne pytanie - "Co nastraja Cię pozytywnie na cały dzień?" i smsy wysyłało sie na numer 70700  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6419159 Napisano: 22.10.2017 12:53:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnela32 napisał(a):

..czy wchodzą Wam s-msy z hasłem, na konkurs Nescafe  w Żabce i Freshmarket 'Jak Nescafe rozkręca  Twój dzień"-wysyłam na nr 7055,prefix NESCAFE. i przychodzi odpowiedz..że treść jest nieprawidłowa,pomóżcie jak wiecie..!!

Jesli chodzi o ten konkurs http://zgarniajto...zabka-i-freshmarket/ to jest on z ubiegłego roku  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6415375 Napisano: 12.10.2017 12:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy ktoś ma problemy tak jak ja z wysłaniem zgłoszenia do konkursu w Media expert? Po podaniu nr paragonu mam napis "czekaj na link aktywacyjny"- który nigdy nie przychodzi. Kiedy klikam "wyslij ponownie link aktywacyjny" pisze "Na podany numer transakcji nie ma żadnego zgłoszenia do loterii" emotka   Kiedy chce ponownie wpisać nr paragonu, pisze, że już jest w systemie. Nosz kur... już tracę cierpliwość bo żaden paragon nie przechodzi. W ogóle dostajecie potwierdzenie na poczte na interii? Nie mam żadnej blokady a nawet 1 spamu nie dostaje też na tą pocztę emotka

a o jakiej loterii mowa ? Bo u mnie w tej z TV nie ma linków aktywacyjnych. Przyszło od razu potwierdzenie udziału w loterii. W tej loterii gdzie do wygrania jest 1000 zł są linki aktywacyjne i zawsze wpadają w zakładkę "inne"

Media odpisało, powysyłało mi jeszcze raz linki - teraz już jest ok, szkoda, że wcześniej się nie upominałam bo robię sporo zakupów i nigdy nie mogłam skorzystać z ich loterii

Pisalas do niech przez FB? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6414484 Napisano: 10.10.2017 15:57:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Konkurs Oral-B w biedronce ODWOŁANY!http://www.konkur...esz-miec-zdrowe-zeby

No bomba... Szczoteczka oczywiscie juz kupiona emotka   Mam mega pecha ostatnio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6413497 Napisano: 08.10.2017 19:43:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
julia1264 napisał(a):

https://www.chwil...hp?page=66#gallery  4 zdjęcie. No nie! muszę się podzielić. Kangur to czy piesio

Czadowy kanguro-pies emotka
A ten pies w okularach z tej samej strony przy browarze przerobionym na ActivePet stoi? Czy mi piwo za bardzo po głowie chodzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6413370 Napisano: 08.10.2017 13:58:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

My mielismy z pełnym bakiem samochód i moglismy oddac samochód bez paliwa (tak tylko żeby dojechał do toyoty). Pojechalismy do Zakopca i parkowalismy pod pensjonatem... nie na żadnym parkingu emotka

W umowach, które widziałam, zawsze nakazywano pozostawianie samochodu na parkingach strzeżonych. A czy ktoś tak robił? Tego nie sprawdzałam, za to miałby ciekawą "przygodę", gdyby ten samochód skradziono sprzed budki z kebabem emotka

Zawsze dodatkowa adrenalina. Zamiast skoku ze spadochronem emotka
Ale tak ogólnie, to aktulanie jest coraz wiecej konkursów gdzie nagrody są jak kara a nie nagroda emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6413215 Napisano: 07.10.2017 19:03:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

bawik70 napisał(a):

bibeck napisał(a):

Czy ktoś grający w Desperados, uświadczył w godzinach nocnych, lepszych nagród niż 3-pak? Po wielu rozgrywkach w których trafiałem jedynie piwo, zacząłem się nad tym zastanawiać.Druga sprawa która mnie intryguje, to jak będzie wyglądała dostawa dla rekordzistów, którym udało się wygrać kilkadziesiąt razy emotka ? Czy kurier ma obowiązek wnosić te kartony?

z wpisów wygrywających wynika,że raczej lepsze nagrody są w ciągu dnia...a co do kuriera  ma obowiązki dostarczyć zamawiany towar pod drzwi mieszkania odbiorcy jeśli jego waga nie przekracza 30 kg w innym przypadku wystawi przed samochód a Ty człowieczku radź se emotka

Mlekovita wysyłała Super Body nie kurierem a listonoszem.3 pack - ok 1kg, którego listonosz NIE nosi tylko wrzuca awizo, by sobie te 20 zestawów przytargać. Taka nagroda  emotka  fizyczna.

Potargasz troche i będzie Super Body emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6412237 Napisano: 05.10.2017 17:14:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Rowerem przez konkursy...www.mieszankakrakowska.pl/index/zwyciezcy/pojedynek/5

Czy to moze moment WEDEL??? 
Chociaż pewności brak, bo na Velvet ten sam rower ma swój moment.

Jest teraz podobne zgłoszenie do IV etapu do Kinder Country, choć tam akurat przebierańców nie nagradzają...
Ale zgłoszone było tez do DrGerard, Velvet, Yves Rocher, Puma... Nuda, ale organizatorom poszukującym "kreatywności" się podoba emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6410370 Napisano: 02.10.2017 15:39:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

zof83 napisał(a):

A jak to ocenić ???!!! http://www.miesza.../photos/min/3426.jpg
http://www.miesza.../photos/min/3409.jpg


Jak ocenić? Wystarczy zakryć rysy twarzy i ocenić tę fotografię tak, jak każde inne zdjęcie o podobnej jakości, kompozycji, zamyśle itp. Pierwsza fotka byłaby ok; przy odrobinie chęci można było naprawdę dużo z niej wycisnąć (ale tego nie zrobiono!) Druga pospolita. Niestety, nie nagrodziłabym żadnej. Ale może zgarnie nagrodę, wszak żyjemy w czasach ekstremalnej poprawności politycznej emotka

Co do niepełnosprawności... kiedy się z kimś obcuje na co dzień, nie myśli się o tej osobie, jak o kimś z niepełnosprawnością emotka

Sorry joan, ale zdjecia są z ludzmi o ludziach... BEZ WYCINANIA.
Jak wytniesz Rodzine z Jarocina to zostaną Ci kartony.
- jak mamę z 3 dzieci - to masz sklep zabawkowy,
- jak Dzieciaków z ojcem - to zostanie Ci samochód.

Życie z chorym dzieckiem jest wystarczającym obciążeniem, fizycznym oraz psychicznym. ŻYJ I POZWÓL żyć innym, bez oceniania, bez WYCINANIA.
Bo wytniesz "bohaterów z peronu", a zostanie Ci opustoszały dworzec,  gdzie już nawet pociąg nie dojedzie.

I OSOBIŚCIE uważam- bez WYCINANIA, to autor tego zdjecia powinien dostać GŁÓWNĄ.
Niech Dziecko zobaczy Kraków, bo pewnie siedzi w 4 ścianach. Szacunek dla Rodzica, za odwagę - bo widać Polska to jednak zaścianek. 

Ale joan pisze "wycisnąć" a nie "wyciąć", czyli że jest potencjał w tym zdjęciu, ale nie został wykorzystany. Chyba że źle zrozumiałem, to przepraszam. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6409899 Napisano: 01.10.2017 15:18:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś może mi powiedzieć co jest przyczepione do tych balonów? Jedno z ostatnich zdjęć w 3 etapie galerii Puma.
Moze u kogoś  dokładniej widać.

. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6409626 Napisano: 30.09.2017 14:46:22 w Wkurza mnie...
Jak już myślę, że w konkursach foto nie zobaczę większego dna, to co oglądam kolejną galerie, musze odszczekiwać.
Co to ma być?
Zaraz mi ktoś napisze, że mam kij w d… i to tylko tak ustawione do zdjęcia, ale sam fakt ze ktoś wpadł na taki pomysł, bardzo mnie wkurza emotka   https://konkurspu...ie=691&strona=11 Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6409539 Napisano: 30.09.2017 08:42:12 w PLAGIATY
bruce napisał(a):

jokan napisał(a):

ziolko napisał(a):

FBpawel10 napisał(a):

https://web.faceb...p;type=3&theater co myślicie o tym? Ogólnodostępne znaczy można brać do konkursu? Kto ma racje?

Moim zdaniem plagiat, ale oczywiście "towarzystwo wzajemnej adoracji" broni plagiatora.... nie na darmo ma tylu znajomych  emotka emotka

za daleko idaca inspiracja, aczkolwiek tematem konkursu nie bylo zdjecie, tylko tekst...

Ten, kto wpadł pierwszy na ten pomysł fotki to dla mnie geniusz - rewelacyjna! emotka emotka

A ja nie rozumiem tej fotki... Chyba za mało kawy i inteligencji. O co chodzi? Podpowie ktoś? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

wrrrryyy

#6407210 Napisano: 25.09.2017 09:48:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mirai napisał(a):

Przed chwilą otrzymałem sms z „Poznaj Smak Wygranej” z informacją o przesłanie zdjęcia zgłoszonego paragonu. Czy to oznacza, że jestem laureatem i coś wygrałem emotka . Dzisiaj jest termin I losowania, ale wg regulaminu mają powiadamiać telefonicznie, a nie mailowo. Nie rozumiem... emotka .

Sms to powiadomienie telefoniczne, nie mailowe, wiec chyba wszystko jest oki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6403522 Napisano: 14.09.2017 17:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak wyslac zgloszenie do BIC Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6402545 Napisano: 12.09.2017 15:49:50 w Czy informują/ informowali?
Garnier "Wspomnienia" wysyłal juz e-maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6401854 Napisano: 11.09.2017 11:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Avanti kiedyś pięknie załatwiło sprawę z wycieczką do USA. Dali możliwość zamiany na gotówkę i laureat pewnie był bardzo zadowolony z
takiej możliwości emotka   A tu połowa uczestników (dane nie poparte żadnymi badaniami emotka )  trzyma kciuki, by nie wygrać głównej nagrody emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6401833 Napisano: 11.09.2017 11:09:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Wysłałem pierwsze kody na Kinder Bueno i w sumie nie wiem po co i dlaczego… uzależnienie normalnie emotka Pierwszy raz trzymam kciuki, by nie wygrać nagrody głównej emotka Kiedy informują o wygranych biletach do kina?

dlaczego nie chcesz wygrać głównej? wydawało mi się że to fajna nagroda, ogromna wartość i nei trzeba płacić podatku z własnej kieszeni emotka

Wiele czynników u mnie wskazuje na NIE. Przede wszystkim, mam maleńkie dziecko, które w marcu przyszłego roku nadal będzie maluszkiem, którego ani ja, ani żona nie zostawimy na tydzień.
Druga sprawa flaki mi się przewracają, jak pomyśle, że można wydać tyle kasy na kilkudniową wycieczkę, by pooglądać ponaciągane do granic możliwości twarze „gwiazd”. Mogę iść do kina, obejrzeć dobry film, ale „gwiazdy” nie robią na mnie wrażania emotka Za stary na to jestem i mam inne priorytety emotka
Chętnie przygarnę kasę, bilety i trzymam mocno kciuki, byta nagroda trafiła w łapki osoby, która o tym marzy emotka Wyświetl w wątku >>
3 nkba, Agnes, ongis 0

wrrrryyy

#6401806 Napisano: 11.09.2017 10:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysłałem pierwsze kody na Kinder Bueno i w sumie nie wiem po co i dlaczego… uzależnienie normalnie emotka
Pierwszy raz trzymam kciuki, by nie wygrać nagrody głównej emotka
Kiedy informują o wygranych biletach do kina? Wyświetl w wątku >>