Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6401429 Napisano: 09.09.2017 16:17:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Garnier... nagroda główna, Monika P. ----> ktoś mi wytłumaczy co to za wspomnienia z wakacji? na każdym zdjęciu tylko produkty Garnier, na niektórych nawet źle wykadrowane więc nic nie widać... spodziewałam się czegoś na miarę iPhona...

Ta aplikacja dziwnie kadrowała zdjęcia. Moje zdjęcia są bardzo powiększone, wiec nie jest powiedzane, że te zdjęcia wyglądają tak, jak w tym filmiku. I jak patrzeć na pozostałe zwycieskie filmiki, to zdjęcia chyba faktycznie nie były brane pod uwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6395996 Napisano: 29.08.2017 08:02:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
gonzo89 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

W konkursie velvet chyba jest jakiś fotomontaż -produkt jest chyba doklejony.  Nie jestem pewna. Chodzi o zdjęcie na rowerze już je widziałam w jakimś konkursie dr gerard czy cos . 

nie tylko na tym hehe co drugi konkurs ta sama fotka 

To nie fotomontaż, to lenistwo i bagażnik wypakowany produktami promocyjnymi. Choć w DrGerard Państwo występują w innych ciuchach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6395418 Napisano: 27.08.2017 19:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiemakaron napisał(a):

cb656 napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

eh po raz kolejny okazuje sie ze jednak nie ma co sie tu udzielac

Dlaczego tak pesymistycznie? Odrzuć emocje i oceń chłodno. Czy istnieje jakieś logiczne wytłumaczenie takiego dziwnego zachowania tego tajemniczego kogoś? Dawać głosy na coś, co głosów nie wymaga? Tylko po to, by pognębić uczestnika? Jaki to ma sens? Znasz odpowiedź? Bo ja nie, dlatego pytam, co o tym sadzisz jako autor swojej teorii spiskowej o "pladze". Chcesz poklepania po plecach, czy rzeczowej dyskusji?

jakiego poklepania? po prostu pisze o tym co sie wyprawia. to nie zadna teoria tylko fakt. dwa konkursy, a ktos faworytom kupuje lewe lajki. po co? pewnie zeby nakablowac organizatorowi i tym samym faworyta wykosic. tak jak mowie - ofiara jestem nie tylko ja, lecz tez inne osoby ktorych prace widocznie ktos uznal za "zagrazajace". organizatorzy tych konkursow zostali przeze mnie poinformowani o tym wiec ta osoba swojego celu nie osiagnie. po raz kolejny tylko jestem w szoku jak pelen zawisci jest konkursowy swiat....


Ciężkie to życie... Być faworytem, do tego prześladowanym - wysoko zawieszona poprzeczka. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6393412 Napisano: 22.08.2017 17:03:21 w BelVita - konkurs śniadaniowy
bruce napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Mi ten konkurs udowodnił tylko, że od jakiegoś czasu nie nagrodzą ładnego zdjęcia tylko byle co... żeby udowodnić że konkursy fotograficzne nie są tylko dla blogerów i tych co mają lepsze aparaty.A i nadal uważam, że idąc tym tokiem powinni nagradzać w konkursach opisowych zwykłe teksty żeby osoby które nie umieją pisać też zostały nagrodzone... bo przecież konkursy nie są dla wierszokletów

Tak mi się nasunęło, że pewnie dlatego właśnie coraz więcej jest loterii, a coraz mniej konkursów "twórczych". emotka

A może lepiej przyjąć, że każdy ma inny gust.
Dla jednego coś jest kreatywne a dla innego ta sama praca jest słaba lub nawet żenująca.
Pomijając nagradzanie kolejny raz zdjęć już wyróżnionych lub zdublowanych ujęć, galeria BelVity nie wygląda źle  - takie moje pszenno-buraczane zdanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

wrrrryyy

#6393261 Napisano: 22.08.2017 12:47:16 w BelVita - konkurs śniadaniowy
jokan napisał(a):

akaska napisał(a):

I znów zdublowane zdjęcia. Ja widzę 2 x jednakowe, na końcu nawet obok siebie te same. Chyba ich znudził ten konkurs i zrobili na odwal się.

podobno na jednym zdjeciu wogole ciastek nie ma ani opakowania belvity.....cos tam czytalam z dzisiejszych komentarzy

Chyba o te fotę chodzi.
https://www.faceb.../?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6393108 Napisano: 22.08.2017 09:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Są wyniki z VELVET i bum...klaun vel Makłowicz się nie załapał  emotka Normalnie cyrk... emotka

Buhaha. "Nabijacze" z II etapu bardzo sie zdziwią emotka A miało być tak pięknie emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

wrrrryyy

#6392631 Napisano: 21.08.2017 14:34:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aempe napisał(a):

To chyba powszechna praktyka, ale jaki sens ma następujący sposób przyznawania nagród jak w konkursie Pudliszki, który wygląda następująco:-najlepsze zgłoszenia dnia otrzymują nagrody dnia
-jedna osoba nie może wygrać więcej niż jednej nagrody

Wniosek jest taki, że najlepsza nagroda tygodnia i miesiąca nie jest przyznana za najlepsze zgłoszenie w tym okresie, bo najlepsze już otrzymały nagrody dzienne tj. nie opłaca się ich wygrywać, celując wyżej.

Istnieje jeszcze możliwość następującego założenia.
Komisja uważa, że najlepsze w danym dniu jest zgłoszenie A, ale ono jest tak dobre, że nagrodę dzienną otrzyma zgłoszenie B, bo komisja zakłada, że zgłoszenie A zasługuje na nagrodę tygodnia. Jednak następnego dnia przychodzi zgłoszenie jeszcze lepsze niż A, w związku z czym A pozostaje z niczym, pomimo bycia najlepszym w danym dniu. W związku z powyższym założenie jest nietrafne.
Takie tam dywagacje.

Miłego dnia.

Można tez przyjąć założenie, że organizator ma wszystko w 4 literach.
Losuje zgłoszenia i często nawet nie czyta zwycięskich, "najlepszych" zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
3 ir, mia, Reni 0

wrrrryyy

#6391030 Napisano: 17.08.2017 19:20:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
Musze isc na terapie... Wchodze na wyniki Vivus, widzę Paweł K. i mam klauna przed oczami.
To nadaje sie do leczenia emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6390510 Napisano: 16.08.2017 20:41:27 w BelVita - konkurs śniadaniowy
He, he, BelVita chyba faktycznie ostro zabalowała w długi weekend. Ktos zauwazył, że zdjęcie Pania Anety C. nagrodzone w V Etapie główną, w IV etapie zostalo juz nagrodzone. Identyczne zdjęcie emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6390021 Napisano: 15.08.2017 19:31:40 w BelVita - konkurs śniadaniowy
jokan napisał(a):

bruce napisał(a):

FBpawel10 napisał(a):

jokan napisał(a):

co sądzicie o dzisiejszych wynikach BELViTA? 3 osoby są podwójne nagrodzone za te same zdjęcia , tylko z innej perspektywy....

4 osoby 

emotka emotka  A zatem takich identycznych zdjęć, nagradzanych "parami", jest dużo więcej! Ja widzę, że na bieżąco są podawane im informacje o ewidentnym wykpiwaniu uczestników, a oni - bez żadnej żenady - piszą ciągle to samo: aby zgłosić reklamacje na ten-i-ten adres. Jakby im zależało wyłącznie na ilości komentarzy, zebranych pod postami. Konkurs zszedł całkowicie na psy. emotka

BELVITAW takim przypadku prosimy o przesłanie maila reklamacyjnego na podany we wcześniejszej wiadomości adres. Organizator z pewnością zareaguje na przesłaną informację. Pozdrawiamy

Jak znam życie, nic nie zrobią. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6389980 Napisano: 15.08.2017 16:38:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBpawel10 napisał(a):

https://web.faceb.../?type=3&theater

kolejna osoba 2 razy nagrodzona za to samo zdjęcie emotka

I kolejne...
https://www.faceb.../?type=3&theater
https://www.faceb.../?type=3&theater
Z bliska, z daleka... i dwie nagrody wpadły. Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6389906 Napisano: 15.08.2017 12:12:50 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

czy w Belvicie w jednym etapie można wygrać 2 razy? bo widze, że przestali kontrolować to co piszą.... emotka

Można wygrać 1 główną i 5 nagród II stopnia. Nie widzę w regulaminie żadnego innego ograniczenia, wiec na upartego można wygrać 6 nagród w jednym etapie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

wrrrryyy

#6389567 Napisano: 14.08.2017 12:48:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

Tak sobie przeglądam galerię tego konkursu: https://www.e-kon...dzien-przyjazni.html i normalnie nadziwić się nie mogę, jakie zdolne dzieci... Roczniaki, dwulatki, trzylatki i takie obrazy... emotka emotka  

Zaskakujące jak mało uzdolnione są 7-9 latki... w porównaniu do roczniaków i dwulatków emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6389019 Napisano: 12.08.2017 10:13:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

mattadore napisał(a):

julia1264 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Przeglądałem galerie Velvet i jest tam oczywiscie kotlet od Pani A.( od Makłowicza)...i teraz pytanie , bo jest sierpień, żniwa, a u nich zboże majowe, zieloniutkie  emotka emotka  W jakiej okolicy mozna zrobić takie foto i spotkać takie pole zielone w sierpniu w Polsce?? 

link poproszę.chEtnie obejrzę

https://zostangwi...d_desc&gallery=1

chyba koleś klown przekombinował z lajkami z allegro  emotka

Drużyna Pana P. chyba "testuje" system.
Jak daleko mozna się posunać, by wygrać.
Sprawdzają jak bardzo organizatorzy mają wszystko w nosie.
Tysiące wcieleń, tysiące lajków, tysiące wklejanek... tysiące na koncieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6385285 Napisano: 02.08.2017 09:17:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

jokan napisał(a):

to jak to samo moge powiedziec o Belvicie

no nic, może podejście musimy zmienić

zapewne tak emotka

Karton na głowe i nagroda jak banku emotka   Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6385061 Napisano: 01.08.2017 16:27:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
ania1 napisał(a):

Czepiacie się emotka   Żeby nie było moje zdjęcie nie zostało nagrodzone ale wole takie zdjęcia normalne niż dopracowane do granic mozliwosci. Wątpię, że większość raczy się codziennie takimi śniadaniami jak na części  zdjęć emotka  

Jasne, że sie czepiamy. Przecież nikt BelVity na śniadanie nie zjada emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6385054 Napisano: 01.08.2017 16:17:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
zawszebeznagrod napisał(a):

lubiemakaron napisał(a):

Belvita:) padłaaaam

Ja też emotka Szczególnie kilka ostatnich zdjęć emotka  

Teraz przez tydzień na wejsciu będzie straszyć lalka jak z horroru. Pewnie ukochana jakiegoś dziecka, ale ja mam skojarzenia z filmami grozy emotka Ja jestem fanem mini zdjęcia z nagrodą pierwszego stopnia z padniętym żonkilem i tulipanami - jak nic letnie klimaty. No i kto załatwił bociana... ? Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

wrrrryyy

#6384941 Napisano: 01.08.2017 12:21:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ha, ha, ale w Hellenie natłok odgrzewanych kotletów. emotka No i pięknie - niech żyje niestrawność. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6384608 Napisano: 31.07.2017 16:38:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś oprócz mnie dostał z Wedla tablet samsung A6 zamiast A7?

Tez mam A6 a mam podpisać i odesłać odbiór A7 emotka Chyba, że czegoś nie rozumiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6382182 Napisano: 24.07.2017 12:38:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy w konkursie Rożkomania wygrał ktoś samym, "gołym" tekstem?
Pojawiły sie kolejne wyniki i zastanawiam się, czy niektórzy pod foto paragonu nie podczepiają kretywnych foto dodatków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0