Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika frodo

frodo

#5062876 Napisano: 09.03.2012 11:29:53 w Rossmann
vilemo napisał(a):

vilemo napisał(a):

heh:) chyba zostałam nagrodzona tym, że od rana napisałam już prawie 3,5 strony magisterki;)
zestaw z Garniera i kapsułki z Ariela emotka


jednak napisałam za mało i z Ariela tylko rabat emotka nie zauważyłam nagród II stopnia emotka


Ja w Arierze napisałam jedno krótkie zdanie i jest zestaw. Dużo nie równa się wygrana. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062799 Napisano: 09.03.2012 11:11:46 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

Ulala razy trzy ten ariel jednak emotka


I tutaj raczej pada konkepcja losowania przy dużej ilości zgłoszeń, bo nie wiem jak wielkie trzeba mieć szczęście żeby na 3 zgłoszenia przy około 8000 zgłoszeń wylosowali akurat te 3 zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062669 Napisano: 09.03.2012 10:35:39 w Carrefour konkursy
ashley878 napisał(a):

Czy kosmetyki z H&S już dochodziły??


Do mnie jeszcze nie przyszły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062645 Napisano: 09.03.2012 10:29:27 w Rossmann
mia napisał(a):

Zestaw kosmetyków z Garnier (mało ambitny długi wierszyk) i kapsułki z Ariel (nawet nie pamietam co tam napisałam, parę zdań krótkich a szczerych chyba, bez żadnych przemyśleń) emotka emotka emotka

Z tych kapsułek to bardziej się cieszę jak z Garniera! emotka



Nie dziwię się, w Garnierze brało ponad 700 osób a w Arierze prawie 8 000 osób. Też jestem dumna ze swoich kapsułek Arielowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062581 Napisano: 09.03.2012 10:10:10 w Rossmann
masza napisał(a):

nocti napisał(a):

cc_investigator napisał(a):


Od paru dni analizuję (taki umysł), dlaczego mi w rossnecie nie idzie. Nie kupują tego, co sprawdza mi się w innych konkursach. Nie ukrywam, że wysyłam odpowiedzi na 3 osoby, różne. Zwykle jest jeden wierszyk, pozostałe to proza. Staram się, żeby było inteligentnie (to mi się nie raz sprawdziło), ale z poczuciem humoru. Nie mówię, że w innych konkach wygrywam zawsze, ale zwykle kilka razy w tygodniu coś wpadnie, były takie tygodnie, że wpadało coś codziennie. A na rossnecie nic ostatnio. Albo nie kupują mojego stylu (za bardzo wysublimowany, bądź za mało), albo piszę za krótko (na ile znaków zwykle coś piszecie? To moja ostatnia teoria), albo tylko losują.


Ja też się ciągle zastanawiam co trzeba zrobić / napisać w Rossnet, żeby się udało. Widzę, że jednak wierszyki? Kurcze sama nie wiem co pisać. Jeszcze NIGDY w Rossnecie nie wygrałam czy to w konkach z paragonami czy bez.
emotka emotka emotka


ja wygrywałam sporo , gdy zaznaczałam drogerie w większym mieście, odkąd mamRossmana u siebie, od pół roku nic nie wpadło emotka moze to tez ma znaczenie


Coś w tym może być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062531 Napisano: 09.03.2012 09:55:47 w Rossmann
2904314 napisał(a):

http://www.rossne....aspx?contestId=1058


A tu szok! - napisane na odczep w ostatniej prawie chwili i ... jest zestaw nowych produktów Ariel. Chyba nigdy tego nie zrozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062516 Napisano: 09.03.2012 09:48:47 w Rossmann
misiamonisia napisał(a):

http://www.rossne....aspx?contestId=1067

:(


Huuura! Jest to czego się spodziewałam - czyli WIELKIE NIC. Może powinnam zostać wróżką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062499 Napisano: 09.03.2012 09:43:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko, czy na zakup jednego opakowania smakowity ma przypadać jeden paragon, czy na jednym paragonie może być np. 3 sztuki smakowity? Ma to jakiekolwiek znaczenie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062451 Napisano: 09.03.2012 09:21:03 w Rossmann
mia napisał(a):

nocti napisał(a):


Ja też się ciągle zastanawiam co trzeba zrobić / napisać w Rossnet, żeby się udało. Widzę, że jednak wierszyki? Kurcze sama nie wiem co pisać. Jeszcze NIGDY w Rossnecie nie wygrałam czy to w konkach z paragonami czy bez.
emotka emotka emotka


Ja wygrałam wiele razy, a i tak dalej nie wiem, co pisać - z reguły, jak mam duże nadzieje, to wychodzi totalne pudło, tak jak w ostatnim Marylin... emotka
-------------------------------------
Joan, teściowa mieszka na drugim końcu Polski (Allach był łaskaw emotka ), więc raczej trudne i kosztowne by to było... emotka


Dokładnie, jak człowiek się stara i liczy, że coś wygra do pudło, a jak napisze na odczep, to szok - jest nagroda! Dziwne to wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062341 Napisano: 09.03.2012 08:20:30 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

koper napisał(a):

Dzisiaj czekam i na Ariela- nawet ze zniżki bym była zadowolona z uwagi na pralkowy konkurs. I na Astor tu nie zależy mi tak bardzo, raczej było na zasadzie, że kupiłam coś Astora, bo akurat potrzebowałam i przy okazji wzięłam udział w konku emotka A najbardziej czekam na Garniera bardzo chciałabym wygrać...

A swoją drogą to ciekawi mnie, czy Rossnetowe komisje trzymają się regulaminów (chociaż pełnej treści nigdy nie ma na stronie emotka )
czy, żeby wygrać coś konkretnego to oprócz odpowiedzi trzeba wkleić link do wizualizacji emotka
Mam jednak nadzieję, że na Rossnecie jeszcze jest norlmalnie w tej kwestii...


Od paru dni analizuję (taki umysł), dlaczego mi w rossnecie nie idzie. Nie kupują tego, co sprawdza mi się w innych konkursach. Nie ukrywam, że wysyłam odpowiedzi na 3 osoby, różne. Zwykle jest jeden wierszyk, pozostałe to proza. Staram się, żeby było inteligentnie (to mi się nie raz sprawdziło), ale z poczuciem humoru. Nie mówię, że w innych konkach wygrywam zawsze, ale zwykle kilka razy w tygodniu coś wpadnie, były takie tygodnie, że wpadało coś codziennie. A na rossnecie nic ostatnio. Albo nie kupują mojego stylu (za bardzo wysublimowany, bądź za mało), albo piszę za krótko (na ile znaków zwykle coś piszecie? To moja ostatnia teoria), albo tylko losują.


Różnie emotka Czasami wygrywa nawet jednostrofowy wierszyk a czasami długi; reguły nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5062332 Napisano: 09.03.2012 08:16:27 w Rossmann
koper napisał(a):

Dzisiaj czekam i na Ariela- nawet ze zniżki bym była zadowolona z uwagi na pralkowy konkurs. I na Astor tu nie zależy mi tak bardzo, raczej było na zasadzie, że kupiłam coś Astora, bo akurat potrzebowałam i przy okazji wzięłam udział w konku emotka A najbardziej czekam na Garniera bardzo chciałabym wygrać...

A swoją drogą to ciekawi mnie, czy Rossnetowe komisje trzymają się regulaminów (chociaż pełnej treści nigdy nie ma na stronie emotka )
czy, żeby wygrać coś konkretnego to oprócz odpowiedzi trzeba wkleić link do wizualizacji emotka
Mam jednak nadzieję, że na Rossnecie jeszcze jest norlmalnie w tej kwestii...



Ja to już na rossnecie chyba na nic nie czekam, w tym roku jeszcze nic u nich nie wygrałam (30% rabatu na Pantene nie traktuję jako wygranej). Wyniki sprwdzę tylko dla formalności, żeby utwierdzić się, że znowu pudło. emotka
Chyba jestem na Czarnej Liście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5060748 Napisano: 08.03.2012 11:28:21 w Rossmann
aerdna napisał(a):

I gdzie te wyniki... emotka


Pewnie na recepcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5059695 Napisano: 07.03.2012 07:46:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kapcioszki z Nutellki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5056109 Napisano: 06.03.2012 11:23:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alfa36 napisał(a):

Jako, że jestem nowa mam pytanie. Czy segregator z Prymatu trzeba odebrac? Trzeba rejestrowac się w paczkomacie? Mam do niego jakies 30 km....;(


Dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5055964 Napisano: 06.03.2012 10:09:48 w Rossmann
mia napisał(a):

vilemo napisał(a):


emotka emotka
nie wiem co tam w galerii to ślubne też robi...


No jak to co? Metamorfoza!
Chociaż prawdziwa nastąpi dopiero po ślubie emotka


emotka emotka emotka emotka emotka : Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5050447 Napisano: 02.03.2012 07:26:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
segregatory prymat odebrane z paczkomatu Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5043577 Napisano: 27.02.2012 08:40:27 w Rossmann
Tradycyjnie - NIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5041117 Napisano: 26.02.2012 01:56:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Julia napisał(a):

Mam pytanie dotyczące konkursu KOTANYI 100% smaku - próbuję wysłać formularz zgłoszeniowy i ciagle wyskakuje mi błąd, nie wiem co robię źle, czy może za długi tekst, konkurs trwa do 29 lutego wiec formularz powinien działać. Czy mieliście tez taki problem? Może ktoś mi pomoże.


No właśnie, ja też nie mogę wysłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5027338 Napisano: 20.02.2012 07:12:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W takim razie czekamy... Wyświetl w wątku >>
0 0

frodo

#5027327 Napisano: 20.02.2012 06:53:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dzwonili już może z konkursu nugetssy??? Wyświetl w wątku >>
0 0