Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rifle77

rifle77

#5780211 Napisano: 26.11.2013 13:15:15 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Wkurzam się, że to forum nie jest takie jak kilka lat temu. Pełne życzliwości, pomocy... I gdybym mogła sama bym tu na forum założyła dział dla Vipów (czytaj Yeti emotka ) żeby już nie mieć do czynienia z jadem, złośliwościami, chamstwem itd.
emotka


święta prawda, kiedyś to forum było całkiem inne emotka


Szkoda, że zmieniłaś avatar- nie poznałam Cię emotka
Największe "znajomości" pozostały nam właśnie z "tamtych czasów", wtedy liczyła się pomoc, teraz .... szkoda gadać.


Tak dokładnie było emotka Więc cieszmy się z tych znajomości bo teraz znalezienie "przyjaciela" na forum jest praktycznie niemożliwe. I to jest nasza największa wygrana której ja nie zamieniłbym na najlepsze nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5780151 Napisano: 26.11.2013 12:31:55 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Gosia i inni

Forum i tzw. "vipy" to jak jak w firmie... jest prezes, zarząd, itp. Osoby odpowiedzialne za firmę. I są pracownicy. Jedni bez drugich nie mogą istnieć.

Więc o co tyle hałasu??



A tak z ciekwości? Ile osób liczy to forum? I jakie są zasady przyjmowania do niego? Uważam że każdy uczestnik forum powinien o tym wiedzieć bo być może to on jest (będzie) tą osobą bez której "prezes" nie będzie mógł istnieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5776971 Napisano: 20.11.2013 22:31:58 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

rifle77 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

rifle77, a czy nie lepiej odpalić google i zamiast narzekać i marudzić, to wyszukać 3 konkursiki, wrzucić do bazy i po sprawie? emotka


Tak też robię - bo to nie jest problem tak jak piszesz. Tylko uważam że to nie jest dobry pomysł bo wiele osób poprostu korzysta z tego forum. Nie zawsze ilość dodanych konkursów świadczy o zaangażowaniu osoby.


Ale tu w istocie nie chodzi o to, żeby zwiększyć ilość dodanych konkursów. To kwestia pośrednia. Blokada związana jest z tym, żeby ograniczyć przynajmniej w jakimś stopniu dostęp do NIEKTÓRYCH działów osobom "z zewnątrz".


Ale w tej chwili ograniczenie jest dla osób i z zewnątrz jak i tych którzy są na forum od wielu lat. Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5776964 Napisano: 20.11.2013 22:27:54 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

rifle77, a czy nie lepiej odpalić google i zamiast narzekać i marudzić, to wyszukać 3 konkursiki, wrzucić do bazy i po sprawie? emotka


Tak też robię - bo to nie jest problem tak jak piszesz. Tylko uważam że to nie jest dobry pomysł bo wiele osób poprostu korzysta z tego forum. Nie zawsze ilość dodanych konkursów świadczy o zaangażowaniu osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5776956 Napisano: 20.11.2013 22:17:37 w Wkurza mnie...
ejulek59 napisał(a):

rifle77 napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

rifle77 napisał(a):

mimbla napisał(a):

usiłuję dodać lokalny konkurs a tu info, że " Mamy już zgłoszenie o podanym linku" . Sprawdzam bazę - nic takiego nie ma !!!!!

http://www.mmwroc...s-club?category=news



Normalnie jestem tu od 2004 i chyba czas się wynieść! emotka
Najpierw założony w pierwszej wersji forum top mojego autorstwa - "moje dzisiejsze wygrane" po zmianach został przypisany adminom - o czym nawet nie pisnęłam słowem, a teraz takie głupoty z tymi dodawanymi konkursami.



W dzisiejszych czasach gdzie każdy chce ściągnąć na swoją stronę jak najwięcej osób wy robicie całkowicie na odwrót emotka emotka Jestem tu od wielu lat ale pierwszy raz widzę tak niemiła niespodziankę z waszej strony. Wg. mnie jest to początek końca e-konkursów i jest mi z tego powodu strasznie przykro emotka


Tak bardzo narzekacie a w ciągu 2 dni dodano ponad 600 konkursów emotka Sąsiadka szczęśliwa bo dziś wygrała 3 nagrody a nigdy nic nie trafiała. Poza tym jakoś nie widać, żeby ludziom zależało na opuszczeniu tej strony a jednak wciąż słychać ględzenie. Chwyćcie się lepiej roboty a nie stękajcie. Podziwiam adminów za tą decyzję emotka


A ja podziwiam osobę która dodała "0" (ZERO) konkursów za wypowiadanie się w tym temacie. I jeżeli ktoś ma się wziąc do roboty to chyba piszesz os sobie. WKURZA mnie to emotka


Żona dodaje tu tak wiele konkursów, że limit przekroczyła wielokrotnie. Ja tu siadłem dzisiaj dla relaksu a tylko mnie zdołowało to Wasze ciągłe narzekanie. Prawie 300 osób potrafiło osłodzić innym grającym życie jednak jak zwykle musiało się znaleźć sporo dziegciu emotka


To bądź taki jak żona i dopiero się wypowiadaj. Bo skoro sam nie dodajesz to też zaliczasz się do tego "dziegciu" o którym piszesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5776949 Napisano: 20.11.2013 22:05:58 w Wkurza mnie...
ejulek59 napisał(a):

rifle77 napisał(a):

mimbla napisał(a):

usiłuję dodać lokalny konkurs a tu info, że " Mamy już zgłoszenie o podanym linku" . Sprawdzam bazę - nic takiego nie ma !!!!!

http://www.mmwroc...s-club?category=news



Normalnie jestem tu od 2004 i chyba czas się wynieść! emotka
Najpierw założony w pierwszej wersji forum top mojego autorstwa - "moje dzisiejsze wygrane" po zmianach został przypisany adminom - o czym nawet nie pisnęłam słowem, a teraz takie głupoty z tymi dodawanymi konkursami.



W dzisiejszych czasach gdzie każdy chce ściągnąć na swoją stronę jak najwięcej osób wy robicie całkowicie na odwrót emotka emotka Jestem tu od wielu lat ale pierwszy raz widzę tak niemiła niespodziankę z waszej strony. Wg. mnie jest to początek końca e-konkursów i jest mi z tego powodu strasznie przykro emotka


Tak bardzo narzekacie a w ciągu 2 dni dodano ponad 600 konkursów emotka Sąsiadka szczęśliwa bo dziś wygrała 3 nagrody a nigdy nic nie trafiała. Poza tym jakoś nie widać, żeby ludziom zależało na opuszczeniu tej strony a jednak wciąż słychać ględzenie. Chwyćcie się lepiej roboty a nie stękajcie. Podziwiam adminów za tą decyzję emotka


A ja podziwiam osobę która dodała "0" (ZERO) konkursów za wypowiadanie się w tym temacie. I jeżeli ktoś ma się wziąc do roboty to chyba piszesz os sobie. WKURZA mnie to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5776930 Napisano: 20.11.2013 21:45:28 w Wkurza mnie...
mimbla napisał(a):

usiłuję dodać lokalny konkurs a tu info, że " Mamy już zgłoszenie o podanym linku" . Sprawdzam bazę - nic takiego nie ma !!!!!

http://www.mmwroc...s-club?category=news



Normalnie jestem tu od 2004 i chyba czas się wynieść! emotka
Najpierw założony w pierwszej wersji forum top mojego autorstwa - "moje dzisiejsze wygrane" po zmianach został przypisany adminom - o czym nawet nie pisnęłam słowem, a teraz takie głupoty z tymi dodawanymi konkursami.



W dzisiejszych czasach gdzie każdy chce ściągnąć na swoją stronę jak najwięcej osób wy robicie całkowicie na odwrót emotka emotka Jestem tu od wielu lat ale pierwszy raz widzę tak niemiła niespodziankę z waszej strony. Wg. mnie jest to początek końca e-konkursów i jest mi z tego powodu strasznie przykro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5776802 Napisano: 20.11.2013 18:30:55 w Wkurza mnie...
gracet napisał(a):

gracet napisał(a):


a ja sprawdzam, szukam, wpisuję a i tak potem okazuje się, że jest już w bazie emotka
50 minut nie moje a dziś dodanych konkursów: 1


po uzyskaniu informacji od przemiłej zdolnejbestii jak szybko znaleźć konkurs w bazie, ZMIENIAM ZDANIE!
3 konkursy na 50 dni to nie jest to problem, a konkursów w bazie mamy dzięki temu do wyboru, do koloru


Tylko ciekawe ile z tej dużej ilości będzie dobrej jakości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5683599 Napisano: 25.06.2013 19:53:17 w PODZIĘKOWANIA
bachacz napisał(a):

Jest taki jeden pełnokrwisty,prawdziwie człowieczy człowiek, co jakiś czas wprowadza mnie w emotka emotka , dzieki niemu jakoś łatwo uwierzyć że są wśród nas ludzie bezinteresowni, pamiętający o mało konkursowych konkursowiczach. Pewnie znowu mnie będzie ustawiać do pionu , musztrować i uciszać a ja i tak bardzo z całego emotka Ci Rifle77 podziękuję.
Bardzo dziękuję emotka emotka emotka


I znowu zostałem "obsmarowany" na forum emotka emotka Chyba będę musiał to gdzieś zgłosić bo to nie jest pierwszy raz emotka A tak serio to ja dziękuję za piękne słowa i chociaż są mocno przesadzone to bardzo miło tak o sobie przeczytać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5649909 Napisano: 09.05.2013 09:10:10 w Żegnamy zmarłych
alicja401 napisał(a):

Dziś po długiej i ciężkiej chorobie zmarła moja mama.
Już nam Ciebie brakuje emotka emotka emotka


Strasznie mi przykro emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

rifle77

#5646658 Napisano: 04.05.2013 12:23:26 w Wygraj mi / Wygram za...
A ja mogę spróbować wygrać koszulkę za ... "dziękuję" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5597162 Napisano: 27.02.2013 15:44:02 w PODZIĘKOWANIA
bachacz napisał(a):

Jeśli chciałabym za wszystko podziękować temu osobnikowi to musiałabym założyć osobny wątek o nazwie Dla Rifle77 od wdzięcznych rodaków
Z czystego zamiłowania do porządku ograniczę się do tego tu pościka.
Dziękuję , za zaskoczenie, za prezent, za pamięć i .......... pewnie ograniczenie znaków jakieś tu jest emotka dziękuję Rifle 77 za wszystko emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Wiedziałem że znowu mnie tutaj "obsmarujesz" emotka Nie ma za co dziękować bo to naprawdę drobnostka. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda mi się Cibie zaskoczyć .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5588684 Napisano: 18.02.2013 20:51:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doładowania heyah - wymienie na T-Mobile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

rifle77

#5572754 Napisano: 03.02.2013 11:03:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odebrane żele Palmolive emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5558229 Napisano: 21.01.2013 03:06:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Żele OS z dziargania na FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5554490 Napisano: 17.01.2013 01:59:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czipsy przyjechały emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5552393 Napisano: 15.01.2013 06:00:05 w PODZIĘKOWANIA
alicja401 - nawet gdybym 1000 razy napisał Dziękuję to i tak byłoby za mało ..... emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5548000 Napisano: 10.01.2013 08:57:43 w Dziś w telewizji polecam film...
Szybciutko przełączyć na TVP Sport emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rifle77

#5547995 Napisano: 10.01.2013 08:55:53 w PODZIĘKOWANIA
dolly napisał(a):

nie mogę się powstrzymać emotka

Rycz, mały rycz emotka


Będę..... będę emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0