Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika staszek

staszek

#6525601 Napisano: 04.09.2018 20:53:47 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon na Colę z BP, kończy się dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6525254 Napisano: 03.09.2018 23:03:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

staszek

#6524660 Napisano: 01.09.2018 20:18:55 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

wkurza mnie, że ludzie działają nie tak, jak chcą, tylko tak, jak SIĘ ROBI. bo po szkole to trza na studia, po studiach ślub i - a jakże - weselicho. po roku dziecko i oczywiście żłobek, bo nie ma to jak zostawić dzieciaka obcej kobiecie pół roku po urodzeniu. itd. itd. ludzkość nie myśli, ludzie zachowują się jak automaty, a potem zdziwieni, że coś jest nie tak. 

sorki, ale w moim otoczeniu nie mam takich osób, wręcz wszystko z reguły jest odwrotnie, nawet w moim przypadku, więc ja nie wiem skąd takie wnioski...ja nigdy bym na to nie wpadła.), a poza tym myślę, że właśnie dzisiaj ludzie są bardziej świadomi swoich wyborów, bo z roku na rok kobiety rodzą coraz później dzieci, coraz później wychodzą za mąż, lub wręcz żyją w związkach nieformalnych, a i przy szukaniu pracy nie biorą byle czego, takie obserwacje mam właśnie ja.)

Dokładnie to samo miałam napisać :) chyba że taalvikki żyje w jakiejś komunie  gdzie takie zachowania są przymusem, a nie wyborem. I otaczają ją tylko ludzie bez własnego zdania. Przeprowadź się, zmień otoczenie, powinno pomóc emotka Wyświetl w wątku >>

staszek

#6524582 Napisano: 01.09.2018 11:25:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na:
1. kawę z c4
2. Lays mila
3. Kaufland herlitz 
4. Farba Magnat  Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6524395 Napisano: 31.08.2018 18:14:28 w Paragony na trwające konkursy
Kupię wiejskie ziemniaczki z Lewiatana  Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6523778 Napisano: 29.08.2018 22:36:08 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Astra Dino Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6523546 Napisano: 29.08.2018 13:12:16 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Haribo z ABC Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6523012 Napisano: 28.08.2018 12:08:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Dino kawa Astra nie musi być tylko mielona? Może być i rozpuszczalna i każda inna, byleby wyszło 500 g? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6523010 Napisano: 28.08.2018 12:06:41 w Paragony na trwające konkursy
Kupię:
1. Haribo ABC
2. Lay's Mila

Mam też na wymianę Zott Biedronka i Pudliszki ITM. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6522842 Napisano: 27.08.2018 22:05:48 w Paragony na trwające konkursy
Kupię:
1. Tymbark Polomarket
2. Danonki Polomarket
3. Haribo ABC
4. O.B., Carefree Tesco

Mam też na wymianę Zott Biedronka i Pudliszki ITM. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6522567 Napisano: 27.08.2018 09:08:15 w Kupię...
Odkurzacz i lego duplo dla chlopca.  Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6522466 Napisano: 26.08.2018 20:17:30 w Paragony na trwające konkursy
Mam Pudliszki itm i zott z biedronki, wymienię na inne paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6521897 Napisano: 24.08.2018 12:12:52 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wydaje mi się, że paradoksalnie to trochę Wasza "wina" emotka . Jeśli mają w rodzinie konkursowicza to należą do tej grupy ludzi, która wie, że wygrane są realne i na wyciągnięcie ręki. Więc pewnie pomyśleli sobie - córka/syn tyle nawygrywali, a tu  proszę i mnie się udało i to ile ho ho emotka .

Takie same mam odczucia. I po zakupie mamy miałam nawet lekkie poczucie winy emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

staszek

#6521877 Napisano: 24.08.2018 11:37:40 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

staszek napisał(a):

Co do garnkow i innych rzeczy to chyba w końcu niemal każdy polegniew starciu z nimi. Mama zawsze się śmiała z tych pokazów, chodziła dla beki można powiedzieć emotka  śmiała się z ciotki, która kupiła cudowną pościel. Zawsze trzeźwo myśląca kobieta. I co? I kupiła cudowny odkurzacz za 3 tys. zł. Szybko udało się odkręcić, bo umowa zawarta poza siedzibą firmy. Odkurzacz odesłany, kasa wróciła. 


Dlatego właśnie jestem zdania, że kluczowym może się okazać nieprzyjęcie zaproszenia na pokaz -> rozmowy rozłączać, zaproszenia wyrzucać. Oni stosują takie techniki manipulacyjne, że lepiej tego całkowicie unikać. Poza tym sądzę, że jak się raz pójdzie, to oni to ujmują w statystykach i potem będą nękać taką osobę kolejnymi "prezentacjami", bo przecież raz była, więc jest potencjalnym klientem, najsłabszym ogniwem itp. emotka

Zgadzam się, wtedy nie ma ryzyka emotka ale mamę podeszli bardzo sprytnie, bo ogłosili niby konkurs i kto chciał miał za zadanie odpowiedzieć na zadane pytanie. Nawet zgrabnie jej wyszła to odpowiedź, muszę przyznać emotka no i tu ją mieli, bo to przecież była wygrana, a nie kupno! Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

staszek

#6521832 Napisano: 24.08.2018 10:13:43 w Wkurza mnie...
Co do garnkow i innych rzeczy to chyba w końcu niemal każdy polegniew starciu z nimi. Mama zawsze się śmiała z tych pokazów, chodziła dla beki można powiedzieć emotka  śmiała się z ciotki, która kupiła cudowną pościel. Zawsze trzeźwo myśląca kobieta. I co? I kupiła cudowny odkurzacz za 3 tys. zł. Szybko udało się odkręcić, bo umowa zawarta poza siedzibą firmy. Odkurzacz odesłany, kasa wróciła.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

staszek

#6521830 Napisano: 24.08.2018 10:08:20 w Wkurza mnie...
8mariolakal napisał(a):

Nie ma co się dziwić Twojemu ojcu, gdyż mój men dał się załatwić w taki sam sposób, ale to już było jakieś pół roku temu...  On jest zatwardziałym mugolem nienawidzącym moich nagród, gdyż same "gów.." ponoć wygrywam... I tak wróciłam któregoś pięknego dnia do domlu, a tam pokój zawalony kartonami: m.inn. odkurzacz piorący, niby-termomix, coś w stylu sokowirówki, zestaw garów, ekspres do kawy, zestaw noży, jakiś gadżet do masażu i coś tam jeszcze... Spytałam: skąd ten sprzęt ? A On na to: WYGRAŁEM ! Wkurzyłąm się dokumentnie, gdyż wiedziałam, że wydzwaniali do Niego z jakimiś pokazami, ale kłamał do końca... Po kilku dniach znalazłam ukrytą przez Niego umowę na prawie 20 tys. zł., ale On szedł w zaparte i zrobił ze mnie głupią blondynkę... Dałam więc spokój i nie rozmawiałąm więcej na ten temat... Nadmieniam, że nic z tych Jego "wygranych" nie było mi potrzebne i nie użyłam ich ani razu... Gary podzieliłam wśród synowych, ekspres dla teściowej, a reszta zalega i zajmuje sporo miejsca w szafie... No cóż, On jest "inny" i ma zawsze rację...  emotka

Ale raty za te cuda chociaż sam płaci? Wyświetl w wątku >>

staszek

#6521757 Napisano: 23.08.2018 23:31:52 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Mój ojciec poszedł dziś na pokaz garnków ( choć mu odradzałam ) , zabrałam mu dowód (bo wiedziałam ,że tam czasem z ratami sie wraca) i powiedziałam ,żeby nie brał żadnych rzeczy stamtąd . Dzwoni do mnie po dwóch godzinach ,ze wygrał nagród na 20000 tylko potrzebuje dowód żeby je odebrać . Tłumacze mu ,ze to nie prawda i nie ma opcji nie dam mu dowodu ,a on do mnie ,ze ci „prezenterzy „ te „nagrody” przywieźli mu juz do domu i czekają na dowód ... No to myśle idę , zerwie sie z pracy na 10 minut i idę . W domu widok : pani i pan siedzą w MOJEJ kuchni ,przedpokój pełen „wygranych „ czyli garnków ,odkurzacz...pytam o co chodzi i biorę dokumenty ,które mój ojciec oczywiście podpisał ( to pismo ,ze wygrałem) patrzę a tam jak byk umowa kredytowa na 8000 do spłaty 14800 . Mowię do tych „naciągaczy” ze to lichwa i maja brać sprzęty ,bo do tej umowy nie dojdzie ...a pani „naciągaczka” wstaje i krzyczy do mnie w MOJEJ kuchni ,ze „ S..O ty nie będziesz decydować za swojego ojca „ i mnie wyzywa ..zatem wzięłam te garnki i delikatnie mówiąc wyniosłam je za drzwi . A ona ,ze załatwi mi zwolnienie z pracy ,bo ja powinnam być teraz w pracy a nie w domu ...mowię do niej ,ze ja pracuje ,a nie tyram w obozie zagłady -gdzie ona powinna sie znaleść bo naciąga starych ludzi .
Zla jestem do tej pory ,dzwoniłam do rzecznika praw konsumenta ,ale nic to nie da ,bo ojciec nie przeczytał co podpisał . Wiec bedą dalej naciągać . Czekam teraz z utęsknieniem na telefon z info ,ze zapraszają mnie na pokaz .Pojde . 

A nie jest tak, że jeśli umowa była zawarta poza siedzibą firmy, to wtedy w ciągu 10 lub 14 dni, można odstąpić od niej bez podania przyczyny? Wyświetl w wątku >>

staszek

#6521118 Napisano: 22.08.2018 11:51:28 w Paragony na trwające konkursy
Mam Zott Biedronka, wymienię na inne paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6521081 Napisano: 22.08.2018 11:02:31 w Informują
Miś coccolino, wyprawka szkolna, Smolar SMS Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

staszek

#6520548 Napisano: 20.08.2018 19:26:03 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonu na itm Winiary Wyświetl w wątku >>
0 0