Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emotka

emotka

#5627124 Napisano: 03.04.2013 23:03:53 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Jakoś dobrze wiedzieć, że to dość powszechne... Ale torbę spakowaną zostawię i pokażę w sobotę paluchem gdzie mąż z rodzicami mają ustawić mebelki emotka

Co do ubrań, to ja też chodzę dalej w swoich. XS nie ruszam, ale w S się mieszczę. Kupiłam dosłownie 2 tuniki i 2 sweterki. No i musiałam wymienić staniki na większe. I kupiłam getry do chodzenia po domu, bo miałam same dresy XS z szerokimi gumkami w spodniach, które zaczęły uciskać brzuch. A, jeszcze musiałam kupić płaskie buty, bo miałam same niebotyczne obcasy. Obawiałam się, że przy swoim zamiłowaniu do taliowanych XS, w ciąży będę musiała wymienić całą szafę, a wyszło na to, że zaoszczędziliśmy na mojej garderobie jak nigdy:-) Za to mała ma wypaśną szafę - połowy rzeczy pewnie nawet nie zdąży włożyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5627086 Napisano: 03.04.2013 22:02:55 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

emotka ja też mojemu mówie, że pomimo mamuśki złego samopoczucia niech posiedzi jeszcze z tydzień, żeby pogoda się poprawiła emotka
A wagą nie przejmuj się, pamiętam jak ja tutaj panikowałam,że jestem na minusie, ewentualnie lekko waha mi się waga na plus, a w ostatnich miesiącach nadrobiłam emotka
Teraz mam taaaaaaaaki brzuch emotka emotka Ostatnio znajomy się śmiał, że jak idę to najpierw brzuch,brzuch,brzuch, a dopiero ja emotka



Ja w pierwszym trymestrze, mimo, że na palcach rąk mogę policzyć ile razy zwróciłam, to straciłam 4 kg.W drugim trymestrze już nie chudłam, ale też nie tyłam, jak się zaczął trzeci to odzyskiwałam powoli te 4 kg. Wszyscy, łącznie z lekarzem mówią, że jak na 8 m-c to mam mały brzuch. Sama to widzę jak się porównuję do innych ciężarnych na tym etapie. Ale lekarz mówi, że skoro ja po urodzeniu miałam 2600 gram, a mąż 2500, to mamy się nie spodziewać dużego dzidziusia. Problemem może jest to, że ja jem normalne posiłki, ale prawie nic nie podjadam, bo od początku ciąży nic mi nie smakuje, wszystko jest mdłe, na nic nie mam ochoty, rzeczy, które mi wcześniej smakowały teraz mi nie smakują a nie mam ABSOLUTNIE żadnych zachcianek... Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5627055 Napisano: 03.04.2013 21:32:32 w Konkursowiczki w ciąży
emotka napisał(a):

dolly napisał(a):

Emotka jak krotką masz szyjkę?



2,21 cm




Z tego stresu chyba źle usłyszałam tydzień temu. Nie 2,21 a 2,71. Od początku ciąży była 3 cm. Tydzień temu okazało się, że skróciła się do 2,71 i tak jest nadal. Więc leki działają. Nadal mam je brać i leżeć. Dobrze, że już po wizycie i wiem, że nie jest gorzej. Nigdy nie siedziałam w tej poczekalni taka zestresowana, a jak na złość dziś była 40min. obsuwa:-( Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5627052 Napisano: 03.04.2013 21:27:04 w Konkursowiczki w ciąży
koper napisał(a):

emotka zdrowia, cierpliwości i spokoju emotka Na pewno jeszcze kilka tygodni minie zanim urodzisz, będzie dobrze emotka

A na pocieszenie powiem, że znam zdrową i zupełnie normalnie rozwiniętą, na tle rówieśników, 5-latkę, która urodziła się w 24 tyg. ciąży emotka więc ten 33 tydzień nie brzmi tak strasznie, chociaż oczywiście wiadomo, że najlepiej urodzić w terminie, więc trzymam kciuki emotka emotka



Dzięki za wsparcie. Wiem, że tragedii w 33tc już nie ma, ale lekarz mówi, że do 36 tygodnia jeszcze się wykształcają płucka. Na szczęście okazało się, że skracanie szyjki nie postępuje. Więc może wytrwamy:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626848 Napisano: 03.04.2013 17:13:26 w Konkursowiczki w ciąży
joan napisał(a):

emotka - dużo zdrówka życzymy emotka



Dzięki. Tłumaczę małej, że nie ma się do czego spieszyć, że tu zima a tam ma ciepło, że jakiś wariat wszczyna wojnę i nie wiadomo,co z tego wyniknie, że jej cudowny wózeczek jeszcze 3 tygodnie się będzie bujał na statku, że ma karnet na pływalnię MAMUSIA jeszcze na 7 tygodni i żeby go sobie wykorzystała do końca, bo pływanie jest fajne...
Choć jej tam biednej pewnie jest ciasno, skoro mama ma mały brzuszek i dlatego chce wyjść:-( Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626843 Napisano: 03.04.2013 17:07:57 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Emotka jak krotką masz szyjkę?



2,21 cm Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626779 Napisano: 03.04.2013 15:52:09 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

emotka znam pełno dziewczyn którym skracała się szyjka emotka Poleżysz i będzie ok.
A w którym tygodniu jesteś ?



Wczoraj się zaczął 33 tydzień. Lekarz mówi, że muszę wytrzymać do 36tc wtedy będzie wszystko OK. A przed 36 tygodniem mała może wymagać OIOM-u noworodkowego.
To moja pierwsza ciążą. Wszystkim się stresuję. Ale chyba nie jest tak źle skoro narazie dostałam tabletki. Gdyby było tragicznie to chyba lekarz założyłby szew albo krążek. Odliczam czas do wieczornej wizyty. Idę do ginekologa na 19:15. Odetchnę jak usłyszę, że leki działają. Strasznie wolno dziś płynie czas. Cały ten tydzień się ślimaczył... Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626765 Napisano: 03.04.2013 15:45:20 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja nie uważam,że usg jest konieczne na każdej wizycie, ale jak jest taka sytuacja, że koniecznie trzeba to się robi, a nie ...
Skróconą szyjke lekarz o ile się nie myle wybada przy zwykłym badaniu.



Ja się zawsze cieszyłam z comiesięcznego USG. I maluszka było miło widzieć i wiedziałam, że mimo, że mam mały brzuch to dziecko rośnie i przybiera prawidłowo na wadze. Bez tego bym się zamartwiała, bo jestem w 7 m-cu a przytyłam tylko 4 kg, mimo, że jem normalnie.
A skróconą szyjkę lekarz i tak musiał potwierdzić podczas USG i tylko tak mógł dokładnie zmierzyć o ile jest skrócona.

Poza tym, chcieliśmy znać płeć ale malutka zawsze w dniu wizyty tak się układała, że za nic nie dało się nic zobaczyć. W efekcie dopiero pod koniec 5 m-ca dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć córeczkę. Tak samo polowaliśmy na możliwość nagrania filmu 4D, bo Emilka za nic nie chciała pokazać twarzyczki. Raz się prawie udało, ale i tak na filmie jest fragment pępowiny. Mamy małą wstydnisię:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626744 Napisano: 03.04.2013 15:21:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zamówione próbki kosmetyków z Johnson`s Baby. Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626741 Napisano: 03.04.2013 15:18:26 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):



emotka, to trzymamy kciuki byś wytrwała jeszcze te kilka tygodni emotka



Dziękuję, staram się pocieszać tym, że podobno skrócenie szyjki jest dość często diagnozowane w ciąży. Tak piszą na forach internetowych i jak przeprowadziłam wywiad wśród kobiet w mojej rodzinie, a trochę ich jest, to też taki obraz się wyłania...

Tobie też, wszystkiego dobrego...
Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5626689 Napisano: 03.04.2013 14:37:35 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam robione USG przy każdej wizycie co m-c. Na moim przykładzie widać, że to bardzo ważne, bo od początku ciąży wszystko było OK aż tu 27.03 okazało się, że mam skróconą szyjkę macicy i grozi mi przedwczesny poród. Do terminu zostało mi jeszcze 7 tygodni. Byliśmy w szoku słysząc to, bo wcześniej wszystko szło gładko. Jednak w ciąży to się wszystko zmienia z minuty na minutę! Święta przeleżałam w domu łykając tabletki rozkurczające. Dziś mam wizytę - dowiem się czy pomogły czy muszę iść do szpitala. Torbę do szpitala, na wszelki wypadek, spakowałam jeszcze 27.03 zaraz po wizycie.
Dobrze, że jak tylko pomyślnie skończył się pierwszy trymestr to zaczęliśmy powoli kupować wszystkie rzeczy. Dzięki temu wszystko jest już kupione albo zamówione i jedzie/płynie. W sobotę poskładamy mebelki, łóżeczko, przewijak i przygotujemy kącik w sypialni. Skoro mała spieszy się na sanki, to lepiej być przygotowanym... Poza tym byłoby mi przykro, gdybym teraz leżała uziemiona w łóżku a mąż wybierałby wszystko sam. A tak wszystko kupiliśmy wspólnie. Zostały tylko kosmetyki do pielęgnacji maluszka i laktator. To już sobie mężczyzna poradzi... I tak mam teraz stres, bo wiem jak ważny jest każdy dodatkowy dzień w brzuszku mamy, nie chciałabym jeszcze myśleć o tym, że niewiele mamy i nie jesteśmy gotowi na przyjęcie córeczki w domu. Nie zostawiajcie sobie zakupów na koniec... Ja do zeszłego tygodnia biegałam, zjeździłam pół Polski za wyprawką, czułam i nadal fizycznie czuję się dobrze i na siłach na wszystko, nie męczą mnie żadne opuchlizny i inne ciążowe dolegliwości... A tu taka bomba, bezwzględny nakaz leżenia z dnia na dzień... Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5624260 Napisano: 29.03.2013 14:10:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Vouchery do Cinema City z konkursu Heinekena w Tesco. List polecony. Przyszły równy m-c po deklarowanym w regulaminie ostatecznym terminie wysyłki nagród, ale lepiej późno niż wcale:-) Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5621263 Napisano: 25.03.2013 20:44:01 w Paragony
Mam paragon na konkurs AJAX w Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5619108 Napisano: 22.03.2013 16:11:51 w Paragony
Odstąpię wygraną z Bielendy osobie z własnym paragonem z datą do 03.03. Paragon trzeba odesłać do dzisiaj.PW Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5618056 Napisano: 21.03.2013 12:54:53 w TESCO konkursy
rafal100 napisał(a):

heinekena jaka agencja organizowała? :



Media Contact Sp. z o.o.
Też nie dostałeś biletów? Napisałam reklamację 2 tygodnie temu, odpisali mi, że przesyłka będzie na dniach i nic. Wczoraj napisałam drugi raz - narazie nie odpowiedzieli. Moich 2 znajomych też nie dostało nagrody. Ciekawe czy ktoś wogóle dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5617278 Napisano: 20.03.2013 13:56:22 w Paragony
Szukam paragonu z Bielendy ("BioTechnologia Piękna")
z data do 03.03.2013 lub odstąpię wygrany numer. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5614173 Napisano: 16.03.2013 14:07:02 w Paragony
Odstąpię nadprogramową wygraną z Bielendy osobie z własnym paragonem. Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5613824 Napisano: 15.03.2013 20:24:05 w Paragony
Szukam paragonu z Bielendy ("BioTechnologia Piękna")
z data do 03.03.2013 lub odstąpię wygrany numer. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5612487 Napisano: 14.03.2013 12:56:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odkrywaj i wygrywaj bon do Kauflanda Wyświetl w wątku >>
0 0

emotka

#5608627 Napisano: 10.03.2013 00:51:47 w Giełda Kodów ; )
Mam na zbyciu kupony rabatowe do CH Trzy Stawy w Katowicach:

15% rabatu na artykuły do pielęgnacji marki Sephora i 20% rabatu na akcesoria marki Sephora (oferta ważna od 18 do 24.03) 2 sztuki

50% rabatu na wybrane produkty INGLOT (oferta ważna od 9 do 13.03) 2 sztuki

20% rabatu na cały asortyment WITTCHEN (oferta ważna od 9 do 24.03)

5 ELEMENT Przy zakupie kompletu tuszy za kwotę min. 140zł, ryza papieru A4 lub słoik kawy rozpuszczalnej Maxwell House lub kawa mielona Woseba Gold (oferta ważna od 9 do 24.03)

ART FRUIT 10% rabatu na bakalie, owoce, warzywa, orzechy i 20% na soki, przetwory, napoje (9-24.03) 2SZT

TRIUMPH 15% rabatu na całą nową kolekcję (9-24.03) 3 szt

JUBILER SCHUBERT 30% rabatu na wszystkie modele obrączek i 25% rabatu na pierścionki z diamentami (9-24.03) 2 szt

TOP SHOP do zestawu garnków + patelni ceramicznych starter set cena 439zł TOSTER DELIMANO (129ZŁ) GRATIS (9-24.03)

Pralnia 5aSec 3 sztuka gratis (dla klientów posiadających kartę stałego klienta) (9-24.03)

Ja ich nie wykorzystam, a może ktoś planuje jakieś zakupy i mu się przydadzą. PW Wyświetl w wątku >>
0 0