Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bloomcia

bloomcia

#5850848 Napisano: 15.04.2014 20:54:55 w Hochland
Ten konkurs co dziś były wyniki to chodzi o ten w Tesco co trzeba było dokończyć jakieś zdanie w stylu "bardzo smakuje mi...", czy inny jakiś był też z nazwą dla serka? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5848350 Napisano: 10.04.2014 14:38:29 w Wkurza mnie...
Sprzedawanie czegoś, co jest za darmo emotka

http://allegro.pl/bilety?string=zalando

Tutaj bonów zalando, które się dostaje za dołączenie do newslettera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5848135 Napisano: 10.04.2014 00:08:58 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Od razu przypominają mi się te konkursy promocyjne opisowe, do których ktoś dołączał jakieś rysunki i wygrywał emotka emotka

http://i61.tinypic.com/14pq3r.jpg



Na bank poszły mmsy emotka



Też tak myślę ;D Ale wolała uprzedzić organizatorów w komentarzu, żeby nie byli zaskoczeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5848097 Napisano: 09.04.2014 22:54:22 w Wkurza mnie...
Od razu przypominają mi się te konkursy promocyjne opisowe, do których ktoś dołączał jakieś rysunki i wygrywał emotka emotka

http://i61.tinypic.com/14pq3r.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5847222 Napisano: 08.04.2014 14:50:19 w Wkurza mnie...
U mnie Sebastian proponuje powiększenie penisa o 7cm, chyba się skuszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5847132 Napisano: 08.04.2014 12:46:13 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):


I pomyśl sobie jak każdy się wkurzać mógłby, że wygrały caaaałe rodziny. I to nie byle co, bo tablety emotka



No tak, tylko że tam nie dało się oszukać w żaden sposób, bo to był konkurs video i każdy grał "swoją twarzą" ale już poruszałam tę kwestię w odpowiedzi dzasminie emotka A z tym "całe rodziny" to bez przesady, moja rodzina liczy więcej osób emotka Zresztą nie o to mi chodziło, także z mojej strony zamykam temat, bo już mi się nie chce go dalej ciągnąć jak napisałam wszystko co myślę i wyjaśniłam swój punkt widzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5846955 Napisano: 07.04.2014 22:43:43 w Wkurza mnie...
dzasmina (i część do kalisto1986) - tak, ja i mój tata wygraliśmy w tym samym konkursie, tyle że każdy grał na swój rachunek. Wiem do czego zmierzasz, chodzi Ci o to, że każda z tych osób mogła grać na siebie, a nie że jedna osoba z rodziny na całą rodzinę. Pewnie że mogło tak być, nie piszę, że nie. Nie wrzucam wszystkich do worka pazerności, tylko tych co wiedzą, że powinni się tam znaleźć. Może źle to ujęłam, stąd ta burza. Wszystkich uczciwych przepraszam. Może po prostu powinnam napisać "Wkurza mnie jak jedna osoba gra na wszystkich członków rodziny włącznie ze zwierzętami (to już tak humorystycznie - uprzedzam, gdyby miała wybuchnąć kolejna burza)". A mimo, że wiem, że może nie wszyscy o tych samych nazwiskach są oszukańcami, to wiem też, że zdarzają się takie przypadki wielokrotnie, stąd właśnie mój pierwszy post, a reszta jak wyżej.

selenes - cieszę się, że teraz Ci mniej przeszkadza, chociaż rozumiem Twoje poirytowanie tym tematem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5846939 Napisano: 07.04.2014 22:11:30 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

a jeśli chodzi o te różne etapy, to przecież dopóki nie będą mieli pełnych danych, to skąd mają wiedzieć, że chodzi o tą samą osobę.
ja osobiście znam jeszcze 2 osoby z takim samym imieniem i nazwiskiem jak moje.



Dzasmina, nie odniosłaś się do mojego pytania w związku z konkursem, w którym się chwalę "taką wygraną".

To czy to są faktycznie te same osoby to niech oni już roztrzygną. Powtórzę jeszcze raz, że wyraziłam tylko swoje niezadowolenie i już i nie lubię kłótni, więc nie mam też na nie ochoty. Uszanujcie moje zdanie, a ja uszanuję Wasze. Taka wzajemna tolerancja mimo braku akceptacji.

selenes napisał(a):

Nic bardziej mnie nie wkurza niż żebraki na facebooku.
Błagam, niech ktoś mnie olśni i powie mi co da takie pisanie po wynikach konkursu:
"Och, jaka wielka szkoda, że nie wygrałam, chciałam dać te słodycze/ubranka/kubek z logo pasztetu mojej córeczce;((("
To jest jakieś branie na litość? Na biedę? Nie czaję.

Co to za różnica komu się chciało dać nagrodę? Nienawidzę takiego epatowania dzieckiem, gdzie się tylko da. I czym dłużej jestem w ciąży, tym szybciej mnie to wpienia emotka



Wydaje mi się, że takie osoby liczą, że ktoś jakimś cudem się zlituje nad nimi i odda swoją nagrodę, kiedy strzała bólu przeszyje jego serce po przeczytaniu takiego komentarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5846927 Napisano: 07.04.2014 21:53:34 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

a pokażcie mi w regulaminie wpis, że jedna osoba może wygrać tylko raz? bo ja widzę tylko, że wygrywając w jednym etapie nie można brać udziału w następnych. skoro dali możliwość wielokrotnego udzielania odpowiedzi na każde z pytań, to może dali sobie też prawo do nagrodzenia różnych zgłoszeń tych samych osób? weźcie sobie taką sytuację na chłopski rozum - wysyłacie w jednym etapie kilka zgłoszeń na siebie w logiczny sposób chcąc zwiększyć swoje szanse i wygrywanie kilka razy. I co? zrzekacie się nagrody, bo innym się nie udało, a przecież zachłanni nie jesteście? a już zakładanie z góry, że jeśli gra kilka osób w rodzinie jest nie fair, to w ogóle jakieś nieporozumienie, tym bardziej z ust osoby, która taką wygraną w innym konkursie się chwali emotka



zezowaty_kot - ale mój poziom zdenerwowania nie jest na jakimś mega wysokim poziomie, po prostu mnie to wkurza i tyle emotka Czy nie po to jest ten wątek żeby wyrazić swoje niezadowolenie? Wg mnie na tym to polega, że piszą tu osoby, które nie są w stanie czegoś zmienić, więc wyrażają swoje niezadowolenie. Oczywiście macie prawo się nie zgadzać, ale ja też mam prawo do swojego zdania.

A i nie jestem zazdrosna, po prostu czasem mentalność Polaków daje się mocno we znaki.

dzasmina - do jakiego konkursu "pijesz"? Proszę powiedz jeśli już podejmujesz taki temat.
To co napisałaś ma oczywiście sens i nie mam o nic pretensji, bo to logiczne, że się zwiększa swoje szanse w ten sposób, ale takie sytuacje nie mają miejsca w tym konkursie, a przynajmniej ja takich nie widzę. Nie widzę w jednym etapie dwóch takich samych imion i nazwisk. Widzę jednak takie same w różnych etapach, a w regulaminie jasno jest, że zwycięzca jednego etapu nie może wziąć udziału w następnym. Ale chodzi mi też o te same nazwiska które występują np 4 razy w różnych etapach i możemy tutaj snuć przypuszczenia że może to nie rodzina, może nie wiedzieli a może wzięli, jednak jest to mało prawdopodobne. Tyle, nic wielkiego a wielka "wojna". Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5846856 Napisano: 07.04.2014 19:34:50 w Wkurza mnie...
Boże, ale na mnie naskoczyłyście... to że popieracie taką grę nie fair (oczywiście przypuszczam że takowa ma miejsce, no chyba że rzeczywiście całą rodzinę natchnie) to nie znaczy że nie mogę napisać co o tym sądzę. Już od razu wkurza Was moja jak to nazywacie "spina". Po to jest ten wątek, zgadza się?

Ja też wygrałam 1 bon a i tak mnie to dalej wkurza i koniec kropka. I nie jestem mistrzem kreatywności jak wygrywam, bo tu chodzi o co innego w tym momencie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5846710 Napisano: 07.04.2014 16:30:18 w Wkurza mnie...
Ludzka pazerność... niektóre nazwiska w Triumph'ie po kilka razy, np. rodzina Piegza wymiata... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5846348 Napisano: 06.04.2014 20:43:09 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

bloomcia napisał(a):

http://www.hotmon...once-Za-darmo-a33659 co myślicie? emotka



ze znajda sporo krolikow emotka



co więcej - forumowych królików emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

bloomcia

#5844736 Napisano: 02.04.2014 15:30:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
madzia34 napisał(a):

sokowirówka philips z aukcji ambasadora:)



U mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5844256 Napisano: 01.04.2014 20:59:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję mbank'u, chociaż nie wiem co to za nagroda jeszcze, ale zaraz ogarnę emotka I Meksyku, co się teraz w MDW pojawił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5843180 Napisano: 29.03.2014 18:23:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj awizo, dziś odebrany fartuch z napisem "Masterchef Dorota" emotka z loterii Moulinex i Tefal emotka A mieli mi nie przyznać nagrody, a tu taka niespodzianka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5839948 Napisano: 20.03.2014 14:54:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mia napisał(a):

pistacja9 napisał(a):

Kurier K-EX już wozi Purinę dla kota.

To samo - ale u mnie kurier UPS. emotka


U kogoś jeszcze DHL a u mnie Opec ;D I prawie komplecik kurierów mamy, wożących karmę Purina emotka

Swoją drogą niezły suprajs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5838804 Napisano: 18.03.2014 12:05:28 w Kaufland konkursy
koza.k90 napisał(a):

http://allegro.pl...szystkie+dzia%C5%82y

ktoś zaszalał emotka



Na tablica.pl podobne chochliki emotka Naciągacze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5834386 Napisano: 06.03.2014 13:39:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
wow same auta ostatnio tutaj emotka Gratuluję!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5828345 Napisano: 21.02.2014 22:08:51 w co chcielibyście wygrać?
0 0