Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bloomcia

bloomcia

#5827761 Napisano: 21.02.2014 00:40:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
brawo, gratuluję emotka Ja dziś właśnie szukałam miejsca w TUI na wycieczkę co wygrałam w grudniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5821538 Napisano: 10.02.2014 19:08:55 w Kaufland konkursy
znów nic emotka Kaufland mnie nie lubi po raz 4... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5814825 Napisano: 29.01.2014 23:51:18 w Wkurza mnie...
wkurza mnie brak czasu na konkursy, przez studia x2 = sesję x2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5813243 Napisano: 27.01.2014 16:03:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję Ola - pogromczyni Żywca emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5812784 Napisano: 26.01.2014 22:59:38 w Kaufland konkursy
pawwwel napisał(a):

Nie czaję tego konkursu. Jego tytuł to "Dziękuję Ci mamo. Dla Ciebie wszystko, co najlepsze.", a pytanie wogóle nie na temat "O czym marzysz, kiedy za oknem robi się biało?" emotka



Bo najpierw kupujesz mamie podpaski i dziękujesz za to, że jest, a potem układasz odpowiedź na konkurs o zimie, wygrywasz bon i kupujesz więcej podpasek emotka

___________________________________________________________________


Czy ktoś mógłby (chociaż na pw) napisać, jeśli już wygrywał w kauflandowskich konkursach, jaki styl pisania lubi 4frame? Gram i gram w tym Kaufie i nic nie trafiam nigdy, jedynie to mnie trafia - szlag emotka

PS: Jestem z Pomorza, więc dla osób z reszty Polski nie bedę zagrożeniem, także możecie śmiało wysłać jakąś propozycję, która wygrała z 4frame emotka będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5812623 Napisano: 26.01.2014 18:04:09 w Inne mniejsze markety
aga67 napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Brał ktoś udział w konkursie Centro (1 edycja? emotka )



Ja nie... ale widzę ,że już kombinują albo ktoś kto modernizuje stronę nie ma bladego pojęcia o konkursie,bo nad aktualna listą widnieje informacja :

"W ramach pierwszego etapu Konkursu, pierwszych 20 uczestników z paragonami o najwyższej sumie otrzymuje iPhone 5s. "

...a nagród w każdym etapie jest 30 emotka


A na pierwszym miejscu Brzenczeszczykiewicz G z kwotą 123454.00 emotka emotka emotka



Haha no racja dziewczyny emotka Aczkolwiek, gdyby była taka sytuacja, że jestem w trzeciej dziesiątce 1 edycji, to nie odpuszczę im tych 30 nagród, wszak mają tak w regulaminie emotka
Na liście byłam ostatecznie 31, ale odejmując zgłoszenia zdublowane plus kwoty milionowe a nawet miliardowe, to wyszło mi, że jestem 18, a w najlepszym przypadku 11 (odejmując jeszcze zgłoszenia, które wydają mi się fałszywe, albo kwota jest źle wpisana - ktoś zapomniał o przecinku).
Pytałam, czy ktoś jeszcze brał udział, bo jestem ciekawa czy sama oczekuję na telefony w lutym z 1 etapu, czy ktoś chce się zjednoczyć w czekaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5812378 Napisano: 26.01.2014 00:20:18 w Inne mniejsze markety
Brał ktoś udział w konkursie Centro (1 edycja? emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5811851 Napisano: 24.01.2014 18:31:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
mgrzel - Ty konkursowy Rozpruwaczu! emotka

Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5809319 Napisano: 20.01.2014 13:22:16 w Intermarche
kimolotek napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Ktoś chętny do dzwonienia? emotka


dajcie nr emotka zadzwonie emotka



No co Ty, dwa kliknięcia w google emotka
http://www.media-.../colgate/kontakt.htm Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5809304 Napisano: 20.01.2014 13:03:59 w Intermarche
Ktoś chętny do dzwonienia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5807334 Napisano: 15.01.2014 19:58:40 w Intermarche
aha1111 napisał(a):

staszek napisał(a):

dominisia22m napisał(a):

luko922 napisał(a):

benasia napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

dominisia22m napisał(a):

z tego konkursu z Colgate to mają jutro wybierać ponoć- to jutro już eski wyślą czy raczej nie? emotka
Pytam, bo to mój pierwszy konk w Intermarche emotka


też jestem ciekawa emotka


5 dni roboczych mają na wysłanie smsow



Jak się komuś przypomni to coś tam polosują emotka



Ja im dam losowanie emotka


a niech nawet i losują, byle dobrze emotka


dokladnie emotka



Tylko kiedy? Jakoś nie wierzę, że MC się zmieści w terminie 5 dni emotka Ostatnio wyniki z konkursów z Tesco magazynu podawali 2 miesiące po terminie z regulaminu, także nie ufam im... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5805125 Napisano: 11.01.2014 11:08:35 w Wkurza mnie...
haha dzięki emotka To była moja słodka tajemnica, bo śpiewałam "dziź rzyczę wam świont wesoły" - czyli jednak opłaciło się z błędami (jak widać po raz kolejny) i bez szacunku do bliskich, bo "wam" z małej litery emotka

Szkoda tylko, że teraz z tą nagrodą takie przeboje emotka Oczywiście pisali że do końca tygodnia zamówią, a w weekendy przecież nie pracują, to już kolejne presunięcie z ich strony! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5805083 Napisano: 11.01.2014 02:08:56 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

magdaa napisał(a):

zezowaty_kot weźść się i wogule się nie kłuć! emotka



Kłuciłam się! emotka Zapytałam Organizatora wtedy, jak to możliwe, że takie hasła wygrały? Palcem pokazałam im te błędy, bo zirytowało mnie to strasznie. To mi odpisali: "W naszej ocenie te hasła były najbardziej kreatywne". Hm, w sumie może to jest sposób? Pisać jak analfabeta - w końcu to takie KREATYWNE! emotka



To już wiesz jak trafić do ich serc następnym razem emotka

A tak z ciekawostek językowych... Ostatnio grając w scrabble odkryłam, że w słowniku są słowa "ech", "ach", "eh" i "oh" natomiast słowa "ah" już nie ma. Gdzie logika... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5804444 Napisano: 10.01.2014 00:23:06 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Dobrze, że brzuchem emotka



Haha racja, powinnam dostrzegać pozytywy ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5804441 Napisano: 10.01.2014 00:20:24 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):


Kiedyś Nivea robiło fajne konkursy, teraz nie trzymają terminów, nagradzane prace w 50% są... poniżej poziomu kreatywności mojego kota, wysyłają z obrzydliwym opóźnieniem i traktują ludzi jakby byli niegodni zerkać w stronę przefantastycznej marki.



No ja miałam tam samo po loterii Nivea. Ale dużo się zmieniło, jak dali mi nagrodę główną w świątecznym konkursie, a zaraz potem dwie nagrody pocieszenia w drugim. Denerwuje mnie tylko to, że są mili jak do mnie piszą, ale mają tak jakby wylane, że tracę swój czas przez ich postawę, zamiast czerpać radość z układania wspomnianej listy (już chyba dziesiąty raz).

PS: zezowaty_kot - Twój komentarz sugeruje, że być może i ja wygrałam chłamem, skoro przyznali mi tyle nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5804271 Napisano: 09.01.2014 20:13:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Przeglądam sobie konkursy, a tu mi w reklamie jakiś facet faluje brzuchem... emotka

Nie mogę się skupić i muszę przewijać stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5804267 Napisano: 09.01.2014 20:07:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak rzetelności Nivea... emotka

Oto moja historia dla tych którzy chcą się ze mną zjednoczyć w cierpieniu:

Wygrałam w świątecznym konkursie, miałam wybrać produkty za 2 tys. na prezenty dla siebie i bliskich z określonych sklepów i wysłać im listę (ok. 15 pozycji, wśród nich prezent dla taty, który miał 22 grudnia urodziny). Zrobiłam to jeszcze przed świętami (bo pisali, że może uda się zamówić przed świętami, żeby na święta doszło). Mieli zamówić, nie zamówili. W międzyczasie do końca roku zmieniałam listę kilka razy z tego względu, że ludzie bardzo szybko wykupywali produkty z mojej listy. 6 stycznia dostałam dopiero informacje, żebym zaktualizowała listę, bo wyślą po 6 grudnia. Wysłałam więc 6 grudnia wieczorem listę zaktualizowaną po raz setny (a dodam że ułożenie takiej listy trwa godzinę - dwie). Poprosiłam ich w meilu, żeby zamówili produkty następnego dnia, bo tracę duo czasu na to, a studiuję dwa kierunki plus sesja się zbliża i naprawdę nie mam na to czasu. Nic. Cisza przed dobę. W końcu wczoraj piszę smsa do tej osoby, która się zajmuje moim zamówieniem i dziś dostają info, że zamówią w tym tygodniu - z tym że już na mojej liście nie ma kilku rzeczy, bo z dnia na dzień wszystko bardzo się zmienia. Nawet nie pytajcie jak mnie to wkurza emotka Nic nie mogę zrobić, zero radości! Odpisują jak na lekarstwo i ciągle przeciągają to.

emotka emotka emotka

Dobrze że chociaż voucher na wycieczkę dostałam (z tego samego konkursu) bez problemów...

PS: Wiem wiem, nadużywam słowa "lista", to ze zdenerwowania i pisania "na gorąco" Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5804261 Napisano: 09.01.2014 19:56:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czekam na pierwszą wygraną w tym roku - wpiszę się, w końcu to wątek odczarowujący emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5803703 Napisano: 08.01.2014 22:37:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję!!!! emotka Też grałam, ale bez powodzenia emotka PS: Ta gra jest dziwna i trudna ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5801445 Napisano: 05.01.2014 16:25:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
eciepecie napisał(a):

moniau - gratuluję fantazji, rozmachu, profesjonalizmu i oczywiście zasłużonej wygranej emotka emotka
http://crunchips....s/laureat-paczka.jpg



Wow, jestem pod wrażeniem, gratuluję!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0