Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bloomcia

bloomcia

#6181526 Napisano: 07.04.2016 22:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

bloomcia napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Pewnie już było to pytanie, ale nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę odpowiedzi. Czy do konkursu KAMIS trzeba mieć dokładnie opisany paragon? Jak do tego podchodzi Albedo? Mam paragon z biedry gdzie zapis jest "prz chili 15g" x2 ;/

Wiem ze aktualnie na tapecie jest afera glade'owa ale czy może znajdzie się choć jedna osoba która będzie tak mila udzielić mi informacji z wlasnego bądź cudzego doświadczenia, czy Albedo interesuje dokladny zapis na paragonie z zaznaczeniem marki konkursowej? Będę wdzięczna emotka

Przy tym konkursie jest to chyba dokladnie opisane w regulsminie ,  nie moge teraz sprawdzic. Niby Albedo sie nie czepia, ale w ktoryms regulaminie umiescilo nakaz pieczatki.

Dzięki za radę, już doczytałam. Czytałam ten regulamin wcześniej i nie mogłam tego zapisu znaleźć, dopiero a drugim razem... muszę iść do okulisty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6181507 Napisano: 07.04.2016 21:32:29 w SZUKAM....
Szukam roweru miejskiego (chodzi o te modele teraz popularne, a'la retro). Jakie firmy polecacie? Czy dostane cos sensownego ok tysiąca zl? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6181287 Napisano: 07.04.2016 14:00:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bloomcia napisał(a):

Pewnie już było to pytanie, ale nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę odpowiedzi. Czy do konkursu KAMIS trzeba mieć dokładnie opisany paragon? Jak do tego podchodzi Albedo? Mam paragon z biedry gdzie zapis jest "prz chili 15g" x2 ;/

Wiem ze aktualnie na tapecie jest afera glade'owa ale czy może znajdzie się choć jedna osoba która będzie tak mila udzielić mi informacji z wlasnego bądź cudzego doświadczenia, czy Albedo interesuje dokladny zapis na paragonie z zaznaczeniem marki konkursowej? Będę wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6181068 Napisano: 06.04.2016 23:15:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pewnie już było to pytanie, ale nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę odpowiedzi. Czy do konkursu KAMIS trzeba mieć dokładnie opisany paragon? Jak do tego podchodzi Albedo? Mam paragon z biedry gdzie zapis jest "prz chili 15g" x2 ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6175966 Napisano: 22.03.2016 23:09:48 w SZUKAM....
Chciałabym zachować swój stary nr telefonu, z którego już rzadko korzystam bo mam drugi nr. Póki co mam na kartę, płacąc 30zł/miesięcznie, ale ponieważ telefon praktycznie leży, to i pieniądze w większości są niewykorzystane. Szukam jakiejś oferty, która pozwoliłaby mi poprzez niskie doładowania konta utrzymać nr telefonu, a konto żeby nie traciło ważności. Coś jak w Orange doładowanie za 5zł, tylko na więcej niż 2 dni, najlepiej na 30 emotka  znacie taką ofertę? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6172985 Napisano: 15.03.2016 12:52:27 w SZUKAM....
izak1000 napisał(a):

bloomcia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Szukam odpowiedzi: W sklepie kasjerka nabiła 2x ten sam produkt, mimo, że kupowałam jedną sztukę. Powiedziała żeby udać się do BOKu to zwrócą kasę za ten jeden nabity dodatkowo. Zwrócili, jednak Pani w BOKu powiedziała że paragon fiskalny musi zostać u nich, bo kasjerka musi potem wycofać ten produkt czy coś takiego. Powiedziałam że potrzebuję paragon (chciałam wysłać zgłoszenie na sagę). Pani na to że nie wyda mi fiskalnego i może mi jedynie wydrukować zastępczy. Z nieznajomości prawa odpuściłam, ale zastanawiam się, czy ta kobieta miała prawo nie wydać mi oryginału paragonu na moją prośbę? (co, gdyby to był jakiś duży konkurs, a nie saga) Po drugie, czy mając paragon zastępczy (wydruk na kartce A4) mogę zarejestrować się w w/w promocji?

Kiedyś miałam podobną sytuację w Kauflandzie (...) Babka pokręciła nosem ale mi go jednak oddała w końcu. (...) W każdym razie tak na przyszłość na pewno można zrobić jeszcze jedną rzecz - skoro nie chcą oddać oryginalnego paragonu, to niech przyjmą zwrot wszystkich produktów, albo przynajmniej tych konkursowych i nabiją je jeszcze raz. Wtedy i oni mają ten pierwotny paragon i Ty oryginał.

No u mnie własnie też Kaufland. No nic, na przyszłość będę wiedzieć żeby walczyć o swoje. Też pomyślałam o tym zwrocie towaru konkursowego i o ponownym nabiciu, ale wtedy sie spieszyłam do dziecka, a kolejki w Kauflandzie takie "piątkowe" (zresztą to raczej tak nie powinno być, żebym przez błąd kasjerki musiała latać i kombinować żeby mieć ten paragon). Zobaczę jeszcze co mi odpiszą z Kauflandu, bo opisałam im tę sytuację w mailu. Swoją drogą babka w BOKu nie potrafiła nawet wydrukować tego zastępczego i musiała gdzieś dzwonić i pytać na bieżąco co ma klikać...
PS: Już wiem że nie mogę wziąć udziału, bo na paragonie zastępczym nie ma nr paragonu tylko nr systemowy.

A nie łatwiej  było zabrać drugie opakowanie herbaty..jak juz zaplacilas za nie..nie byłoby  problemu..

Ale to nie herbatę kasjerka nabiła podwójnie (tylko najdroższy produkt, który wtedy kupowałam).
Zresztą teraz można gdybać. Pytanie dotyczyło czego innego, czy mogli nie wydać mi oryginału. Już wiem że nie powinni tak zrobić, więc temat zamykam, żeby nie robić spamu. Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6171437 Napisano: 11.03.2016 00:13:39 w SZUKAM....
slonko365 napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Szukam odpowiedzi: W sklepie kasjerka nabiła 2x ten sam produkt, mimo, że kupowałam jedną sztukę. Powiedziała żeby udać się do BOKu to zwrócą kasę za ten jeden nabity dodatkowo. Zwrócili, jednak Pani w BOKu powiedziała że paragon fiskalny musi zostać u nich, bo kasjerka musi potem wycofać ten produkt czy coś takiego. Powiedziałam że potrzebuję paragon (chciałam wysłać zgłoszenie na sagę). Pani na to że nie wyda mi fiskalnego i może mi jedynie wydrukować zastępczy. Z nieznajomości prawa odpuściłam, ale zastanawiam się, czy ta kobieta miała prawo nie wydać mi oryginału paragonu na moją prośbę? (co, gdyby to był jakiś duży konkurs, a nie saga) Po drugie, czy mając paragon zastępczy (wydruk na kartce A4) mogę zarejestrować się w w/w promocji?

Kiedyś miałam podobną sytuację w Kauflandzie (...) Babka pokręciła nosem ale mi go jednak oddała w końcu. (...) W każdym razie tak na przyszłość na pewno można zrobić jeszcze jedną rzecz - skoro nie chcą oddać oryginalnego paragonu, to niech przyjmą zwrot wszystkich produktów, albo przynajmniej tych konkursowych i nabiją je jeszcze raz. Wtedy i oni mają ten pierwotny paragon i Ty oryginał.

No u mnie własnie też Kaufland. No nic, na przyszłość będę wiedzieć żeby walczyć o swoje. Też pomyślałam o tym zwrocie towaru konkursowego i o ponownym nabiciu, ale wtedy sie spieszyłam do dziecka, a kolejki w Kauflandzie takie "piątkowe" (zresztą to raczej tak nie powinno być, żebym przez błąd kasjerki musiała latać i kombinować żeby mieć ten paragon). Zobaczę jeszcze co mi odpiszą z Kauflandu, bo opisałam im tę sytuację w mailu. Swoją drogą babka w BOKu nie potrafiła nawet wydrukować tego zastępczego i musiała gdzieś dzwonić i pytać na bieżąco co ma klikać...
PS: Już wiem że nie mogę wziąć udziału, bo na paragonie zastępczym nie ma nr paragonu tylko nr systemowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6171435 Napisano: 11.03.2016 00:05:53 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Szukam odpowiedzi: W sklepie kasjerka nabiła 2x ten sam produkt, mimo, że kupowałam jedną sztukę. Powiedziała żeby udać się do BOKu to zwrócą kasę za ten jeden nabity dodatkowo. Zwrócili, jednak Pani w BOKu powiedziała że paragon fiskalny musi zostać u nich, bo kasjerka musi potem wycofać ten produkt czy coś takiego. Powiedziałam że potrzebuję paragon (chciałam wysłać zgłoszenie na sagę). Pani na to że nie wyda mi fiskalnego i może mi jedynie wydrukować zastępczy. Z nieznajomości prawa odpuściłam, ale zastanawiam się, czy ta kobieta miała prawo nie wydać mi oryginału paragonu na moją prośbę? (co, gdyby to był jakiś duży konkurs, a nie saga) Po drugie, czy mając paragon zastępczy (wydruk na kartce A4) mogę zarejestrować się w w/w promocji?

Ja jak miałam taki przypadek (kilka razy) to pani pisała na paragonie zwrot i podpisywała się a sobie brała ksero paragonu. Wydaje mi sie na 99%, ze nie mogą zabrać. Przecież paragon zastępczy mogą wydrukować dla siebie i go opisać. Nie biorę udziału w Sadze ale może można zgłosić nr faktury, a nie paragonu. Jeśli tak można to idź do sklepu niech Ci do tego zastępczego fakturę wydrukują emotka

Ech, dla tych 7zł zwrotu nie opłaca mi się tam jechać, to w sąsiednim mieście. Niemniej jednak zastanawia mnie to na przyszłość. Chcę wiedzieć jak się zachować gdyby kiedyś zdarzyła mi się jeszcze taka sytuacja (z upartą babką w BOKu). Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6171420 Napisano: 10.03.2016 23:31:21 w SZUKAM....
Szukam odpowiedzi: W sklepie kasjerka nabiła 2x ten sam produkt, mimo, że kupowałam jedną sztukę. Powiedziała żeby udać się do BOKu to zwrócą kasę za ten jeden nabity dodatkowo. Zwrócili, jednak Pani w BOKu powiedziała że paragon fiskalny musi zostać u nich, bo kasjerka musi potem wycofać ten produkt czy coś takiego. Powiedziałam że potrzebuję paragon (chciałam wysłać zgłoszenie na sagę). Pani na to że nie wyda mi fiskalnego i może mi jedynie wydrukować zastępczy. Z nieznajomości prawa odpuściłam, ale zastanawiam się, czy ta kobieta miała prawo nie wydać mi oryginału paragonu na moją prośbę? (co, gdyby to był jakiś duży konkurs, a nie saga) Po drugie, czy mając paragon zastępczy (wydruk na kartce A4) mogę zarejestrować się w w/w promocji?
Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6169867 Napisano: 07.03.2016 20:38:01 w SZUKAM....
Czy ostatnio byl albo jest jakiś konkurs w którym trzeba dodać zdjęcie jak się cwiczy, czy tam uprawia sport? Do wygrania byly/są chyba m.in. aparaty Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6167462 Napisano: 01.03.2016 23:41:12 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Co do Warszawy to jesteś w olbrzymim błędzie, ludziom stąd jest dużo trudniej wygrać i procentowo jest to najmniejsza liczba wygrywajacych. Czasami niby stąd pojawia się np Skorzonek z Szamotuł albo słupy Organizatora 


To już była z mojej strony taka ironia z bezradności nad tym co wcześniej pisałam. Aż tak wnikliwie nie analizuję, po prostu czasem rzuci mi się w oczy Warszawa, ale zdaję sobie sprawę, że trudno jest wygrać osobom z dużych miast. Na dobrą sprawę "mafii konkursowych" jest na pewno wiele w całej Polsce, czego przykładem są niektóre konkursy, jednak zainteresowała mnie "moja" miejscowość, w której nie raz wygrywałam. Hmmm a może wg tej osoby sama należę do mafii, bo czasem gdzieś się przewinę w wynikach razem z mężem emotka  Pozdrawiam! Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6167460 Napisano: 01.03.2016 23:36:06 w SZUKAM....
Finezyjna napisał(a):

Szukam dobrej sokowirówki - możecie mi coś polecić?


sokowirówka philips hr1855/30 - ja ją lubię emotka  dość sprawnie się myje, lekka i duży otwór na owoce. Jedynie pojemnik na miąższ mógłby być większy ale nie jest źle i tak polecam Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6167456 Napisano: 01.03.2016 23:23:57 w Wkurza mnie...
justekch napisał(a):

Wkurza mnie opinia o Wejherowie tutaj na forum. Nie wiedziałam, że moje miasto jest tu sławne;) Zainteresowałam się komentarzem jednej z forumowiczek do mojego pierwszego posta i wpisałam "Wejherowo" w forumową wyszukiwarkę- 7 stron! Nieźle:D Krążą pogłoski, że istnieje u nas mafia konkursowa. To prawda. Włamują się nocami do domów i kradną paragony, a całe miasto drży ze strachu emotka
Chciałam tylko nadmienić, że to nie o mnie chodzi bo ja w loteriach raczej nie biorę udziału oraz przestrzegam 5 przykazań prawdziwego konkursowicza:
1. Jest jeden regulamin
2. Jury za przestrzeganie regulaminu nagradza a za nieprzestrzeganie karze (chociaż bywa na odwrót ale wtedy karzą inni konkursowicze;)
3. Nie wysyłaj świecących laurek i linków z filmami na daremno
4. Nie wykorzystuj dzieci do filmów i zdjęć ani żadnej rzeczy, która ich jest
5. Nie kradnij i nie plagiatuj nawet samego siebie
Spoko jak powtarzają się te same miasta na listach zwycięzców, gratulacje dla nich. Trochę przykro, że niektórzy wtedy plują jadem. Oczywiście jeśli przestrzegają zasad. Jeśli nie, to kij im w oko! emotka

Sorry, ale zaczęło mi się tu podobać i chciałam zostać na dłużej ale widzę, że najpierw muszę oczyścić swoje imię;)No!
Dziękuję za uwagę emotka


Ooo nawet nie wiedziałam że chodzą takie ploty o również moim (co prawda rodzinnym, bo po ślubie się przeprowadziłam) mieście! Nasuwa się pytanie - nawet tutaj? No błagam... Dla mnie to dziecinada mówić, że na rejestracjach GWE jeżdżą same buraki i obrażać tylko dlatego że mieszka się przykładowo w Trójmieście i ma się jakieś chore uprzedzenie (nie obrażając normalnych mieszkańców Trójmiasta, którzy mają więcej oleju w głowie). To stereotypy akurat nie z forum, tylko powielające się wielokrotnie na różnych lokalnych stronach. I wchodzę tu przypadkiem widząc taki wpis i zastanawiam się czy ktoś jest już tak przeżarty tą nienawiścią wypisując takie brednie o Wejherowie... Chodzi o forumowiczkę która odpisała justekch. Mafia konkursowa? No chyba coś się komuś pomyliło... przykładowo w cyklicznym konku z Kauflandu biorąc udział można spokojnie ustrzelić bon. A jak widzę Wejherowo na listach nagrodzonych to cieszę się że to ktoś "nasz" (bo rzadko widuję takie osoby). Może w Warszawie też jest mafia, bo co chwilę widzę w różnych wynikach nazwę stolicy, lol ;D  Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6160036 Napisano: 15.02.2016 00:58:40 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto jest ogarnięty w modelach laptopów - PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6157318 Napisano: 08.02.2016 14:44:09 w Wkurza mnie...
Moja skleroza... zapomniałam puścić odpowiedź na konkurs kaufland do wczoraj wrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6125967 Napisano: 06.12.2015 19:09:42 w Kaufland konkursy
ita1987 napisał(a):

shell napisał(a):

agnike napisał(a):

bloomcia napisał(a):

KAUFLAND 200 - Czy też Wam przychodzi zwrotka, że wiadomość nie została dostarczona z powodu błędnego adresu? (wp.pl)

Wysłałam na redakcja-internetowa@kaufland.pl



Ja odsyłałam 1.12 z wp i poszło okej 

Nie rozumiem. Jaka zwrotka??? Ja wyslalam 30.11 i nic nie dostalam emotka

Właśnie zwrotki nie ma żadnej. Jednak jedna osoba doła zwrot całej wiadomości. Ja wysłałam z Wp i mam nadzieję doszło, bo nic do mnie nie wróciło

Dokładnie tak. Dziś spróbuję ponownie wysłać. Oby z lepszym skutkiem niż ostatnio Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6125448 Napisano: 05.12.2015 00:38:02 w Kaufland konkursy
KAUFLAND 200 - Czy też Wam przychodzi zwrotka, że wiadomość nie została dostarczona z powodu błędnego adresu? (wp.pl)

Wysłałam na redakcja-internetowa@kaufland.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6123650 Napisano: 02.12.2015 15:59:59 w Kaufland konkursy
aaa ok, myslałam że syoss, bo konkurs już był sto lat temu a bonu jak nie było tak nie ma  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6123648 Napisano: 02.12.2015 15:55:43 w Kaufland konkursy
shell napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

shell napisał(a):

Monika11 napisał(a):

i jak tam bony idą dzisiaj ? Zawsze kurier dzwonił rano do mnie -a teraz cisza.........

a czemu miałyby DZISIAJ iść? emotka

A temu, że ponieważ gdyż
17. Nagrody będą wysłane do laureatów za pośrednictwem przesyłek pocztowych lub kurierskich
w terminie do 02.12.2015r.
więc mogą dotrzeć dopiero jutro emotka

to jest mowa o jakimś bardzo zaległym konkursie emotka  

chodzi o syoss? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6122548 Napisano: 30.11.2015 19:49:40 w Kaufland konkursy
anika1989 napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy ktoś im będzie pisał aby podali konkretny nr paragonu? Mam dwa paragony z przedzialu jednego etapu i nie wiem, ktory wysłałam na konkurs ;(

Ja już odesłałam zdjęcia trzech paragonów. Napisałam, że posiadam więcej paragonów, a nie zanotowała, który wysłałam.

Ja pisałam. Jak mi odpiszą, to dobrze, a jak nie odpiszą do jutra, to im odeślę wszystkie jakie mam. Się narobię zdjęć:P Wyświetl w wątku >>
0 0