Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bloomcia

bloomcia

#6043573 Napisano: 13.07.2015 10:24:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
milax88 napisał(a):

Te wywindowane ceny żelazek - to chamstwo z ich strony... Ekspresy Saeco nawet tyle nie kosztowały w poprzednich aukcjach... Nagrody w moim zasięgu są beznadziejne,  znów muszę odpuścić.


Ja mogę wylicytować żelazko dziś, ale co mi po żelazku za 1500zł jak ani nikt tego nie kupi (widząc po tym jak "chodzą" na różnych portalach) ani mi się za bardzo nie przyda, bo nie potrzebuję mercedesa - żelazka mieć w domu, wystarczy mi takie za 150zł. Bez sensu, że nie dali urozmaiconych nagród... No i nie ma Saeco, a ceny coraz wyższe... Lipa.
A do końca roku wg mnie dwie aukcje (bo aukcja jest co 2 miesiące + kilka dni -> kilka dni po aukcji wrzucają pierwsze wyzwania, od których liczą się 2 miesiące). Czyli wypada w połowie września gdzieś i między połową a końcem listopada. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6042413 Napisano: 09.07.2015 16:42:32 w Ambasadorinnowacji - Philips
lubinianka24 napisał(a):

Już 13 lipca o godz. 14:00 rusza kolejna Aukcja na naszej Platformie! 

Jeśli w dniu Aukcji znajdziesz się w pierwszej dziesiątce osób w Rankingu, wówczas otrzymujesz pierwszeństwo podczas licytacji nagród - Aukcja dla Ciebie rozpocznie się o13:45!


O jak fajnie emotka  byleby było coś ciekawego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6033612 Napisano: 18.06.2015 14:28:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
agnieszkaluk napisał(a):

Ja również nadal czekam na żelazko do testów. Pewnie na dniach wyślą bo testy mają się rozpocząć wg regulaminu 22.06

Do mnie multicooker przyszedł dokładnie w dniu rozpoczęcia testów Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6031859 Napisano: 15.06.2015 13:56:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
cherry_coke napisał(a):

izaaa898989 napisał(a):

AAAAAAaa Multicooker zostaje u mnie:D hurra:D

i u mnie, co cieszy mnie niezmiernie. W końcu mogę karton wywalić emotka  

 I u mnie złotko zostaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6024177 Napisano: 28.05.2015 15:34:51 w WC - rozmowy o wszystkim
slonko365 napisał(a):

Swoją drogą kiedyś oglądałam reportaż o babce, która świadczyła usługi seksualne dla osób niepełnosprawnych umysłowo. Co ciekawe, nie było w niej za grosz wulgarności, wręcz przeciwnie, sprawiała wrażenie zakonnicy z uśmiechem szczęścia na twarzy, że może dawać innym radość i czynić świat lepszym, ku chwale Boga emotka . Jak się o tym słucha, to wydaje się dość dziwne, ale po obejrzeniu tego reportażu nijak nie mogę na kobietę spojrzeć krzywym okiem, wręcz podziwiam jej zaangażowanie w rozwiązywanie tego jakby nie patrzeć trudnego problemu. A sama zresztą miała zdrowego męża, i dzieci.

Szkoda że nie masz do tego linka, chciałabym to zobaczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6024018 Napisano: 28.05.2015 13:00:17 w WC - rozmowy o wszystkim
staszek napisał(a):

Ale z drugiej strony do unieważnienia małżeństwa wystarczy udowodnić, że w momencie zawierania osoba była nie do końca świadoma tego co robi, wykorzystuje się choroby psychiczne właśnie do tego, opóźnienia itp. Więc się trochę jedno z drugim wyklucza.
Konwencja dotyczy osób niepełnosprawnych w ogóle, a niepełnosprawność psychiczna czasami zaburza świadome podejmowanie decyzji oraz niekoniecznie dana osoba zdaje sobie sprawę z konsekwencji danego czynu. Temat rzeka emotka


Ja bym nie mogła być prawnikiem, bo bym dostała szału emotka  Masakra, tych przepisów tyle że szok...

DZIĘKUJĘ ZA WYPEŁNIENIA! JUŻ JEST WYSTARCZAJĄCA LICZBA OSÓB, NIE TRZEBA WYPEŁNIAĆ DALEJ emotka  Jesteście super! Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6023965 Napisano: 28.05.2015 11:44:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Bardzo Wam wszystkim dziękuję!

staszek, w Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych jest taki zapis:

Artykuł 23 Poszanowanie życia rodzinnego i domowego:
1. Państwa-Strony podejmą skuteczne i właściwe działania mające na
celu eliminację dyskryminacji wobec osób niepełnosprawnych we
wszelkich kwestiach odnoszących się do sfery małżeństwa, rodziny,
rodzicielstwa i związków, na równych zasadach z innymi obywatelami,
aby zagwarantować:
(a) Prawo wszystkim osobom niepełnosprawnym, zdolnym do
zawarcia związku małżeńskiego, do wejścia w związek małżeński
i założenia rodziny na zasadach całkowitej dobrowolności i zgody
przyszłych małżonków;

czyli wynika z tego że tak:)
Świetnie, że macie różne doświadczenia, to nie ankieta do pracy dyplomowej tylko na zaliczenie przedmiotu, bo gdyby była do pracy to by na pewno były pytania otwarte, a w ogóle w takich tematach lepszy jest wywiad. Ale widzę że wyniki są dość zróznicowane w niektórych sprawach, a w niektórych jednostronne. Ciekawie to na razie wygląda emotka  Jeszcze 20 osób wypełni i będzie super.

słonko365 - to prawda, to bardzo trudny temat i dość kontrowersyjny w naszym społeczeństwie. Ja trochę inaczej na to patrzę, studiując pedagogikę specjalną, ale wiadomo, że jak ktoś kogoś zna albo ma inne doświadczenia, to będzie miał inne poglądy. Swoją drogą jak chcecie to sobie zerknijcie na ten film, jest taki pozytywny - o amerykańskiej parce niepełnosprawnej:
https://www.youtu.../watch?v=Su78LXwMJtY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6023817 Napisano: 28.05.2015 00:53:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja również nie z konkursami, ale "tonę i  chwytam się brzytwy" emotka  Projekt na studia na piątek a mi brakuje ankiet! Bardzo Was proszę o wypełnienie, jest ok 25 krótkich pytań. Mile widziany osoby 40+, ale niekoniecznie!

http://www.ankiet...-intelektualnie.html Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6022441 Napisano: 25.05.2015 20:58:35 w Ambasadorinnowacji - Philips
slawsar2 napisał(a):

izaaa898989 napisał(a):

Ci którzy testowali multicookera macie wszystkie opinie już zatwierdzone????? bo ja nie mogę doczekać się na ostatniego maila czekam od poniedziałku i nic.. dziś dzwoniłam ponoć dziś mieli mi odpowiedzieć a dalej nie dostałam maila:(

Ja też nie mam zatwierdzonej ostatniej recenzji.


Dalej nic nie macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6014306 Napisano: 07.05.2015 13:53:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
Lipaaaaaaaaaaaa, gdzie ekspresy ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#6003476 Napisano: 10.04.2015 21:04:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ktoś jeszcze z forumowiczów testuje multicookera?
(PS: jak ktoś go ma u siebie w domu, to proszę o wiadomość na priv emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5992575 Napisano: 16.03.2015 15:34:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
kaskaderka1 napisał(a):

marta_1234 napisał(a):Wyzwanie - OBEJRZYJ I ODPOWIEDZ + PODZIEL SIĘ FILMEM - Bez ryzyka przypalenia!
1. Wg mnie to jedno optymalne ustawienie

Nie jestem jednak tego pewna.

Ja napisałam
Inteligentny Procesor Kontroli który reguluje temperaturę.


Czy zaakceptowali odpowiedź "Inteligentny Procesor Kontroli który reguluje temperaturę"? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5989933 Napisano: 10.03.2015 14:35:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
No i nie udało się Lumei, że też osoby przede mną musiały ją chcieć ;D Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, pierwsza piątka w rankingu moja ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5989913 Napisano: 10.03.2015 14:17:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
constanza napisał(a):

czy ktoś kojarzy kiedy pojawiły się te nowe zadania tzn cykle 4 etapów?Bo chciałam wyliczyć za ile czasu następne aukcje emotka


Prawdopodobnie 5 maja emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5989889 Napisano: 10.03.2015 14:04:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Gratuluję tym co mają co chcieli, mi pozostało czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5989867 Napisano: 10.03.2015 13:41:28 w Ambasadorinnowacji - Philips
milax88 napisał(a):

bloomcia napisał(a):Już wróciło do normy, można się logować i widać aukcje.
Ja się czaję na Lumeę, jak nie ona, to nic nie licytuję i czekam na kolejną aukcję emotka  Na ostatniej mi się nie udało wylicytować tej 2008, bo miałam ciut za mało punktów, teraz też muszę poczekać na spadek ceny i liczę że nikt się na nią przede mną nie połasi lub że nie mają wszystkich odznak emotka  Szkoda tylko że model 2004. Czas wreszcie pozbyć się punktów, bo coraz droższe się te aukcje robią emotka

Też bym chciała Lumeę, ale obawiam się, że do 2000 filipsów nie zjedzie cena emotka a nawet jakby zjechała to byś mnie uprzedziła emotka


Pamiętaj że są dwie emotka  ale racja, aż tak nie spadnie cena niestety emotka  
Dorzucili jakiś nowy przedmiot bo wzrosło o 1 przedmiotów aukcji, chyba golarki. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5989831 Napisano: 10.03.2015 12:48:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
Już wróciło do normy, można się logować i widać aukcje.
Ja się czaję na Lumeę, jak nie ona, to nic nie licytuję i czekam na kolejną aukcję emotka  Na ostatniej mi się nie udało wylicytować tej 2008, bo miałam ciut za mało punktów, teraz też muszę poczekać na spadek ceny i liczę że nikt się na nią przede mną nie połasi lub że nie mają wszystkich odznak emotka  Szkoda tylko że model 2004. Czas wreszcie pozbyć się punktów, bo coraz droższe się te aukcje robią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5988344 Napisano: 05.03.2015 19:11:45 w Ambasadorinnowacji - Philips
xooxooxoo napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Mam pytanie - czy ktoś pamięta jakie było czwarte zadanie w którymś z tygodniu w kategorii "tworzę" oprócz Przepis na udaną randkę, Postanowienie noworoczne oraz Twoje sposoby na pielęgnację skóry po zimie?


To nie był czasem przepis na koktajl czy coś takiego? 


No właśnie, to nie było coś z sokiem owocowym? Kurczę, nie pamiętam dokładnie.. I czy to na pewno było w tworzę? Może ktoś jeszcze pamięta albo zapisuje takie rzeczy lub swoje odpowiedzi i może pomóc? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5988337 Napisano: 05.03.2015 18:52:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam pytanie - czy ktoś pamięta jakie było czwarte zadanie w którymś z tygodniu w kategorii "tworzę" oprócz Przepis na udaną randkę, Postanowienie noworoczne oraz Twoje sposoby na pielęgnację skóry po zimie? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5972403 Napisano: 27.01.2015 21:06:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
Na pewno jabłko i burak, oglądałam w powiększeniu na youtubie i to zielone jabłuszko na bank emotka Wyświetl w wątku >>
0 0