Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bloomcia

bloomcia

#5947980 Napisano: 26.11.2014 15:01:16 w Rossmann
MaggieMousse napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Uznali mi reklamację za brak kodów emotka Mogę wziąć udział w konkursach, które skończyły się wczoraj.


Zaginasz czasoprzestrzeń. emotka



Powinni tak zrobić, że każdy kto w regulaminowym czasie nie może wziąć udziału z nie swojej winy może wziąć udział po zakończeniu konkursu. Skoro już te kody wprowadzili i tyle z nimi zabawy, to może w ten sposób by zrozumieli, że to jest bardzo niedopracowane i zmienili ten system. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947962 Napisano: 26.11.2014 14:35:57 w Rossmann
Uznali mi reklamację za brak kodów emotka Mogę wziąć udział w konkursach, które skończyły się wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947864 Napisano: 26.11.2014 11:48:47 w Rossmann
anialistopad napisał(a):

bloomcia napisał(a):

myszania napisał(a):

Chyba, ze kod sie nie naleal za ten zel?



To ewidentnie żel Adidas UEFA 400 ml, taki: http://images.oka...a-i-wlosow-400ml.jpg
Na paragonie wbiło mi "Adidas żel", może mają źle to w kasie ustawione i potem system tego nie może jako konkurs rozpoznać...

mi na ten żel nie dali kodu. Odpisali,ze to nie ten produkt został zakupiony



Niech mnie nawet nie wkur.... że nie może być ten żel. Regulamin mówił co innego - dowolny produkt to dowolny, bez wyjątków. Czekam na ich odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947687 Napisano: 25.11.2014 22:03:58 w Rossmann
krzysieq napisał(a):

a jak zaplacisz gotowka to gdzie jest pierwszy niefiskalny emotka ?



Chodzi o coś innego - po zakupach zostałam z fiskalnym i niefiskalnym, tak jak jest napisane w FAQ. Nie mają po prostu sprecyzowane o jaki niefiskalny chodzi.
Nieważne, możecie się nie zgadzać, ale ja uważam że to błąd rossmanna i będę coś z tym działać emotka
AMEN

monikar napisał(a):

Ja ostatnio gdy nie dostałam kodu napisałam na adres podany przez dziewczyny tu na forum. Poprosili o skan paragonu. Po 5 minutach przysłali kody. Płaciłam za zakupy kartą żadnego potwierdzenia transakcji nie chcieli.



Ja im wysłałam już wszystkie skany w pierwszym meilu, ale wątpię że o tej godzinie mi odpiszą jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947682 Napisano: 25.11.2014 21:59:30 w Rossmann
myszania napisał(a):

Chyba, ze kod sie nie naleal za ten zel?



To ewidentnie żel Adidas UEFA 400 ml, taki: http://images.oka...a-i-wlosow-400ml.jpg
Na paragonie wbiło mi "Adidas żel", może mają źle to w kasie ustawione i potem system tego nie może jako konkurs rozpoznać... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947680 Napisano: 25.11.2014 21:56:09 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

bloomcia napisał(a):

alamak napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Który to jest ten cały kod 17-cyfrowy bo go nie widzę na tym niefiskalnym emotka


Ja mam na niefiskalnym. Jest napisane wejdź na rossnet i podaj kod i pod tym napisem jest ten 17-cyfrowy kod.



A ja nie mam, po prostu do zabicia są z tymi kodami......... Jestem taka zła, po co to wprowadzali... Jakby nie mógł być numer paragonu. I co, teraz jeszcze konkurs trwa, a ja muszę czekać na uwzględnienie reklamacji. Oni mi odpiszą jak będzie po konkursie i gdzie tu sprawiedliwość? Babka mi nie dała żadnego kodu, bo stałam przy kasie do końca, zawsze biorę wszystko co mi dają.


Trzeba dbać o swoje interesy i pilnować, niestety. Oczywiście kasjerka MUSI wydać Ci kod, ale jest jak jest i nie raz to już było wałkowane. Ja tam zawsze patrzę jej na ręce i pilnuje... ni raz już grzebała w koszu, poszukując wyrzucony paragon konkursowy. Innej rady nie ma.



Jak się gra pierwszy raz na nowych zasadach, to takie są efekty... Jednym wydają, innym nie, chyba coś tu nie gra... Piszą w pomocy technicznej że potrzebny jest paragon fiskalny i niefiskalny - oba mam więc ich informacja jest myląca, bo na niefiskalnym nie ma tego kodu (to zwykłe potwierdzenie płatności kartą). Skąd mam akurat wiedzieć że jest jakiś drugi niefiskalny.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947673 Napisano: 25.11.2014 21:49:20 w Rossmann
alamak napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Który to jest ten cały kod 17-cyfrowy bo go nie widzę na tym niefiskalnym emotka


Ja mam na niefiskalnym. Jest napisane wejdź na rossnet i podaj kod i pod tym napisem jest ten 17-cyfrowy kod.



A ja nie mam, po prostu do zabicia są z tymi kodami......... Jestem taka zła, po co to wprowadzali... Jakby nie mógł być numer paragonu. I co, teraz jeszcze konkurs trwa, a ja muszę czekać na uwzględnienie reklamacji. Oni mi odpiszą jak będzie po konkursie i gdzie tu sprawiedliwość? Babka mi nie dała żadnego kodu, bo stałam przy kasie do końca, zawsze biorę wszystko co mi dają. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947663 Napisano: 25.11.2014 21:37:39 w Rossmann
No to super, nie dostałam... Długo się czeka na odpowiedź od nich na meila ws. kodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947659 Napisano: 25.11.2014 21:25:42 w Rossmann
Który to jest ten cały kod 17-cyfrowy bo go nie widzę na tym niefiskalnym emotka

W ogóle co jeśli mam na paragonie Adidas men żel, a to jest ten Adidas UEFA? Bez sensu robią konkurs, jak nie potrafią przygotować systemu do wbijania dobrych nazw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5947211 Napisano: 24.11.2014 23:49:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W stop wariatom chyba powariowali... co to są za hasła w ogóle emotka Nie mam bólu czterech liter, mam załamanie wynikające z poziomu tej edycji emotka Chyba czas na metodę - im głupsze tym lepsze Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5946811 Napisano: 23.11.2014 23:56:08 w Kaufland konkursy
Ech. no i ta pindzia przy kasie nic nie wiedziała... Pytała jak to możliwe że kupuję Pur'a za lekko ponad 4zł (tego większego jak coś ;D) i płacę kartą za 100zł. No i musiała wezwać posiłki, które na szczęście były bardziej doinformowane. No coments......... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5946809 Napisano: 23.11.2014 23:54:11 w SZUKAM....
aishaa napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Czy jak przenoszę nr do nju mobile z orange to muszę wypowiedzieć umowę w orange najpierw? Wiem że nju mobile to też orange, ale jakoś tak osobno figurują i już nie wiem... Czy ktoś tak robił?

Jak się zgłosisz do NJU przez internet to oni wszystko za ciebie załatwią, Kurierem przyślą nową umowę i nową kartę z tym samym numerem co masz teraz emotka Ogólnie załatwiają wszystko za ciebie, szybko i sprawnie



No to superancko emotka dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5946796 Napisano: 23.11.2014 22:49:21 w SZUKAM....
Czy jak przenoszę nr do nju mobile z orange to muszę wypowiedzieć umowę w orange najpierw? Wiem że nju mobile to też orange, ale jakoś tak osobno figurują i już nie wiem... Czy ktoś tak robił? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5946705 Napisano: 23.11.2014 16:03:31 w Kaufland konkursy
Dzieki za informacje. A jest gdzieś regulamin w formie linku? Jadę właśnie do kauflandu i nie chce mieć w razie czego problemów przy kasie, a strona kauflandu na telefon jest do bani i nic nie mogę znalezc... Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5946702 Napisano: 23.11.2014 15:44:06 w Kaufland konkursy
Gdzie jest zapis jeśli chodzi o karty syoss, że wydają reszte z nich? Nie widzę w regulaminie Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5945345 Napisano: 19.11.2014 23:27:08 w Kaufland konkursy
misiamisiam napisał(a):

ja natomiast zapytam o syossa - czeka ktoś jeszcze? czy tylko ja jestem (nie)szczęśliwą wybranką losu emotka



Upomnij się, koleżanka się upomniała i jej wysłali skan nadania, wiadomo wtedy czy od nich wyszło i czy poczta zamuliła, czy jeszcze nie nadali. Już powinnaś dostać, bo mieli termin do 11.11 na dostarczenie kart. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5945305 Napisano: 19.11.2014 21:41:56 w SZUKAM....
maribog napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Skąd mogę wziąć taką kopertę kurierską, jeśli nadaję list przez sendit? Czy mogę nadać w zwykłej białej i oni to wsadzą do tej dużej z napisem DPD?


Koperty posiadają kurierzy, jak ewentualnie wcześniej zadzwoni to poproś by zabrał z sobą. Ewentualnie wsadzi później emotka



Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5945300 Napisano: 19.11.2014 21:32:50 w SZUKAM....
Skąd mogę wziąć taką kopertę kurierską, jeśli nadaję list przez sendit? Czy mogę nadać w zwykłej białej i oni to wsadzą do tej dużej z napisem DPD? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5944720 Napisano: 18.11.2014 21:09:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje! emotka Sama się zastanawiałam nad tym konkursem, ale nie ogarniam spraw kredytowych, więc nie chcę ryzykować emotka Zresztą po Twojej wygranej na forum będzie lawina zgłoszeń ;D
Ale naprawdę gratulujęęęę!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5944249 Napisano: 18.11.2014 10:13:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dostałam info o testowaniu blendera. Mam pytanie do osób już coś testujących. Trzeba odesłać im formularz z danymi, żeby wysłali produkt, a dostałam meila zwrotnego, że skrzynka odbiorcy jest przepełniona i że meil nie dotarł do adresata. Mieliście taki problem? Wyświetl w wątku >>
0 0