Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika selenes

selenes

#5830823 Napisano: 27.02.2014 11:42:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta 500 zł z Empiku z konkursu ILOVEEMPIK, konkurs z bazy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5830368 Napisano: 26.02.2014 14:47:16 w Kupię...
Kupię vouchery do SPA i wycieczki Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5829777 Napisano: 25.02.2014 11:35:16 w Dziś cieszę się z.....
efka napisał(a):

Moje dziecko powiedziało pierwszy raz "mama" emotka emotka emotka



Ale super, ja już nie mogę się doczekać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5829170 Napisano: 24.02.2014 10:02:59 w W Social Media nazywam się...
https://www.facebook.com/chile.lally.joe

Przyjmuję tylko zaproszenia z realnych kont, samo moje konto jest realne i mam aż 700 realnych znajomych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5829123 Napisano: 24.02.2014 00:43:13 w Wkurza mnie...
Dzięki Dolly, niestety nie mam żadnych takich cukierków emotka
Chwilowo przestało, bo przepłukałam Listerinem, także dobrej nocy Wam życzę emotka bez bólu zęba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5829112 Napisano: 24.02.2014 00:12:46 w Wkurza mnie...
Chętnie spróbowałabym, ale mieszkam na takim zadu*iu, że o 17.00 wszystko w niedzielę jest zamknięte, tyle wygrać emotka

A nawet konkretnego leku typu ketonal nie mogę, bo jestem w 4msc ciąży. Myślicie, że normalnie lekarz zrobi mi kanałowe, jeśli będzie taka potrzeba? Bo inaczej umrę chyba -,- Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5829107 Napisano: 23.02.2014 23:50:10 w Wkurza mnie...
Ból zęba, a wizyta dopiero jutro emotka Wszystkie domowe sposoby wypróbowane, what's now emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5828554 Napisano: 22.02.2014 15:53:11 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

na napisał(a):

To ja też napiszę, co mnie wkurza. W środku nocy mój kot poczuł się bardzo źle więc od razu zabrałem go do weta 24h. Sterczę pod drzwiami i dzwonię, światło się w środku świeci, gra radio. Po 15 minutach otwiera mi zaspany weterynarz i pierwsze co mówi to "to nie jest pora na składanie jakichkolwiek wizyt". Cała masa niecenzuralnych słów przyszła mi na myśl, ale dla dobra kota przełknąłem je wszystkie. Nocna pomoc nie jest bynajmniej darmowa, klinika wyraźnie całodobowa a tu taki typ. Normalnie ręce opadają.



Kilka lat temu. Siostra mojego męża (dziewczyna ważąca ok 50 kg) widzi jak psa potrącił samochód. Pobiegła, wzięła na ręce (to był AST, ważył ponad 30 kg) i zaniosła do najbliższego weterynarza - ok pół kilometra. Padał deszcz, było nieprzyjemnie. Wali w drzwi, otwiera żona weterynarza i mówi: No wpuściłabym panią ale proszę mnie zrozumieć, dopiero umyłam podłogę. emotka



emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5828539 Napisano: 22.02.2014 15:35:50 w Wkurza mnie...
Co za idiota, zrób mu odpowiedni PR w internecie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5828521 Napisano: 22.02.2014 15:04:17 w Wkurza mnie...
Ja to samo robię, odkąd tutaj jestem, jak widzę wynik, a zazwyczaj widzę wynik, na który czekam i nawet jeśli nie wygrałam/wygrałam to wpisuje go w topic: wyniki, bo wiem, że inni też czekają emotka

Arabela, nie martw się, u mnie nikt nie je zup poza mną i wszystko się psuje, co powoduje moje jeszcze większe wkurzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5828506 Napisano: 22.02.2014 13:54:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie... z dnia dzisiejszego, na świeżo.

Jak ktoś chwali się, co wygrał w konkursie, a przez cały dzień nie wstawi wyników w topic: wyniki konkursów, szczególnie w przypadku konkursów, gdzie nikt nie informuje mailowo i trzeba się zalogować na stronie, żeby zobaczyć wyniki emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5828485 Napisano: 22.02.2014 12:04:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj doszła do mnie mascara z Collistara z Ibeauty:) Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5828000 Napisano: 21.02.2014 14:13:17 w Dziś cieszę się z.....
klaudaa napisał(a):

ze nie zostałam bardziej poturbowana przez babciunie:),ktore drapieżnie rzuciły sie na lodowkę z towarami ,którym kończy się data ważności.Poprostu mnie wypchnęły:)))moja wygraa to feta do sałatki o 50% tańsza:)



Uważaj na siebie bardziej, te babcie są niebezpieczne naprawdę a sklep czasem dorzuca towar reduced w ciągu dnia i wieczorem, może podpytaj się kogoś z obsługi?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827988 Napisano: 21.02.2014 14:03:07 w Wkurza mnie...
Maria, oczywiście nie musi Ciebie to denerwować emotka To denerwuje właśnie mnie emotka Plagiaty wkurzają w sposób oczywisty, a to moja taka fanaberia, za dużo mam w głowie Gombrowicza chyba i temu mnie od takich wierszydeł odrzuca automatem emotka Nie mniej jednak jak pisałam wyżej: od czasu do czasu są tak przezabawne wierszyki na równi z Tuwimem wręcz, ale większość to Częstochowa aż boli emotka

Jak będziecie widzieć "fanka wita i o upominek pyta" to podrzućcie plz prt screena, chcę poprawić sobie humorek na piątek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827764 Napisano: 21.02.2014 02:05:01 w Dziś w telewizji polecam film...
Przyznawać się ktoś ogląda te kanały : ID albo Crime and Investigation czy ja po prostu na ich punkcie mam niezdrowego świra? emotka Aż czasem sama siebie przerażam, że takie rzeczy w ciąży oglądam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827763 Napisano: 21.02.2014 02:03:27 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

selenes napisał(a):

Haha, też to zauważyłam. Nie sądzę, żeby to miało jakiś wpływ na wynik, zazwyczaj taki fan ma g*wno do powiedzenia na dany temat i wątpliwą wiedzę o produkcie emotka



ostatnio był konkurs na profilu jednej firmy na najaktywniejszego fana. Jedna osoba wpadła w taki słowotok, że pisała wszędzie, byle co. Nawet same emotki, albo dzieliła zdanie na pojedyncze wyrazy, żeby było jak najwięcej wpisów.
I co? mimo zajęcia pierwszego miejsca w rankingu NIE wygrała emotka emotka
bo jej komentarze nie wnosiły nic do tego, co było na profilu danej firmy.

Poza tym też mnie wkurzają rymy wszędzie, gdzie się da, nawet jeśli zadaniem jest polubienie i udostępnienie informacji.
Albo wstawianie wszędzie tych samych rymowanek, w dodatku cudzych.
Albo zagranie na litość i żebranie o daną rzecz (rozumiem, że są różne sytuacje, ale tak sępić o cokolwiek?? trzeba mieć trochę godności)
Albo słodzenie wszystkim firmom, że TA najlepsza i żadnej innej nie! za chwilę na innym profilu, z tej samej dziedziny, ale inna marka pisze to samo. Żenada




Hehe, ogólnie śmiesznie to brzmi, mój mąż nie ma bladego pojęcia co tutaj w konkursowym światku się wyprawia i nie dowierza, że ludzie piszą takie niekończące się wierszydła za zestaw patyczków do uszu i wacików emotka

Pewnie w loteriach też zamiast zwykłej odpowiedzi rymowanka na 10 smsów. emotka

"Aby za chwilę stać przed nagród tłokiem
podążam wciąż za rymowanym krokiem
by nagrody wszystkie wygrywać
nawet te za złotówkę"
Eee, nawet mi te rymy nie wychodzą częstochowskie emotka Pewnie po prostu zazdroszczę weny twórczej emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827726 Napisano: 20.02.2014 22:39:44 w Wkurza mnie...
Haha, też to zauważyłam. Nie sądzę, żeby to miało jakiś wpływ na wynik, zazwyczaj taki fan ma g*wno do powiedzenia na dany temat i wątpliwą wiedzę o produkcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827719 Napisano: 20.02.2014 22:22:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
stelka napisał(a):

Mam nadzieję, że to tylko cisza... przed wielką burzą emotka



Mam i nadzieję, że przed moją burzą również jestem emotka na początek zadowolę się nawet angielską pogodą, jeżeli zamiast deszczu będą spadać małe nagrody emotka hahaha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827715 Napisano: 20.02.2014 22:20:35 w Wkurza mnie...
xooxooxoo napisał(a):

Wkurzam się, bo ludzie w ogóle się nie cenią. Przez to ja nie dostanę żadnego zlecenia, bo każdy wybiera tego najtańszego, który robi wszystko za pół darmo. Później ludzie się dziwią, że nic nie zarabiają.. a sami wyceniają swoją pracę za grosze. emotka



To prawda, psucie rynku to chyba najgorsze co się obecnie dzieje w Polsce. Kiedyś pracowałam jako hostessa w Warszawie, świetnie zarabiałyśmy swego czasu, nikt nie chodził pracować za kiepskie stawki, nie było zainteresowania, a teraz znajdzie się ktoś nawet za 5 zł za godzinę emotka Ale pamiętam i dobre czasy, chociażby w tej dziedzinie, a niektórzy nawet na nie nie trafią, także jeden plus emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5827711 Napisano: 20.02.2014 22:16:27 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

selenes napisał(a):

Mnie wkurzają głupkowate rymowanki na konkurs, nawet jak nie biorę udziału, jak to czytam to aż mi się niedobrze robi.

Niektórzy mają świetne pióro i oczywiście nie ma mowy o takich częstochowskich, nudnawych rymach i jest pełna przewrotność i sensowna historia w takim utworze, ale większość to jakaś załama. Szczególnie jak zacznę przeglądać konki na FB.

Dzisiejszy dzień chyba mnie zainspirował wyjątkowo do takiego narzekania emotka



mnie też niestety to denerwuje, jeszcze jak ktoś zaczyna jakaś tam fanka wita i o zdrowie lub upominek pyta...mam ochotę wziąć za mordę i wywalić z fejsa...




Polarniczka, z tymi " fanka wita i o upominek pyta"... to dla mnie jakaś straszna zagadka, której chyba nie chcę rozszyfrowywać.... Wchodzić tak i żebrać na każdy profil? Ten tekst nawet brzmi debilnie. Mój pięcioletni siostrzeniec ma lepsze sposoby na pozyskiwanie prezentów.

A zauważyłyście, że czym głupsza rymowanka to ma więcej zwrotek? emotka Widziałam ostatnio taką, btw w grze o kosmetyk wart 15 zł max, co była bogata w tyle zwrotek, niczym ballada Mickiewicza "Pani Twardowska....". Mdłe to i nudne było. Najgorsze, że potem takie osoby się wykłócają, jak ich wątpliwa twórczość nie zostanie doceniona emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0