Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika selenes

selenes

#5965477 Napisano: 11.01.2015 21:47:56 w Paragony
Szukam paragonu LENOR emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5965130 Napisano: 10.01.2015 13:33:34 w Kupię...
Kupię markowe kosmetyki (górna półka): mac, bb, estee lauder, ysl, chanel itp  Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5964867 Napisano: 09.01.2015 17:54:12 w Paragony
kupię paragony na ITM ten konek co się jutro kończy, miałam być w ITM jednak inaczej wyszło
(3-4 sztuki) Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5964616 Napisano: 09.01.2015 10:11:42 w Paragony
również potrzebny mi paragon Lenor - prv emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5964391 Napisano: 08.01.2015 16:58:49 w Paragony
kupię paragony na itm i inne na ciekawe konkursy, których nie zdązyłam jeszcze ogarnąć emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5962533 Napisano: 02.01.2015 15:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

selenes Ktoś dostał już "niespodziankę" z konkursu Crunchips TopMarket?

Ja czekam już dwa lata na niespodzianki z wedla
Powodzenia

Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5962489 Napisano: 02.01.2015 14:22:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś dostał już "niespodziankę" z konkursu Crunchips TopMarket? Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5960317 Napisano: 25.12.2014 12:24:50 w TESCO konkursy
kaskaderka1 napisał(a):

Dziewczyny mam problem.Konkurs z Ajaxem, trzeba podać nr.dowodu zakupu.Który się podaje nr.transakcji (4 cyfrowy) czy ten na dole nr.rejestrowy ?



Już po konkursie, ale na przyszłość:
1)czytaj regulamin
2)jak nie ma wzmianki o jakimś typie paragonu, to wpisuj ten obok daty

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5960316 Napisano: 25.12.2014 12:23:13 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

is77 napisał(a):

Strasznie mnie wkurza, że moja rodzinka sobie myśli, ze skoro wygrywam różne tam fanty to wszystko mi z nieba spada, śpię na kasie i w ogóle co to dla mnie obdzielić pół miasta tym co wygrywam emotka

ech mnie też to wkurza...wszyscy wszystko chcieli by za darmo...bo przecież śpię na kasie i na wygranych emotka (



To ja chyba jestem szczęściarą, bo u mnie każdy wie, że nic bez sensu (bez okazji) nie oddam. A na "okazje" i tak zazwyczaj kupuję bardzo dopasowane prezenty.
Wkurza mnie za to matka mojej córki chrzestnej, która uważa, że na komunie powinno się wydawać ~2 tys na prezent i trąbi o tym już mniej więcej od września tego roku emotka
Paranoja emotka Ja nie zamierzam się stosować rzecz jasna do jej porąbanych życzeń, bez względu na ilość $ jaką mam w domu emotka

Aha, i moja chrześniaczka ma lat 4, więc finansowy terror będzie na mnie czekał mniej więcej za 4-5 lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5960313 Napisano: 25.12.2014 11:52:06 w NIE polecam wymiany z....
agicho napisał(a):

selenes napisał(a):

aishaa napisał(a):

Zdecydowanie nie polecam animat obiecuje różne rzeczy za głosowanie i nie dotrzymuje słowa. Umówiła się ze mną na łosiową bluzę... Dopóki trwał konkurs i załatwiałam jej głosy wśród znajomych kontakt był idealny natomiast zaraz po zakończeniu konkursu osoba ta umilkła i do dziś cisza w eterze Dlatego zdecydowanie nie polecam animat



A czegoż Ty tam głosy zbierałaś? emotka



Osoby z największą ilością głosów zdobyli wycieczki emotka
Ktoś się nieźle bawi, wymiana to po ..(w)uju.



Nie na wycieczkę, a na łosiową bluzę, jak sama autorka posta zaznaczyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5959946 Napisano: 25.12.2014 00:05:09 w NIE polecam wymiany z....
aishaa napisał(a):

Zdecydowanie nie polecam animat obiecuje różne rzeczy za głosowanie i nie dotrzymuje słowa. Umówiła się ze mną na łosiową bluzę... Dopóki trwał konkurs i załatwiałam jej głosy wśród znajomych kontakt był idealny natomiast zaraz po zakończeniu konkursu osoba ta umilkła i do dziś cisza w eterze Dlatego zdecydowanie nie polecam animat



A czegoż Ty tam głosy zbierałaś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5957327 Napisano: 17.12.2014 21:28:38 w Paragony
kupie paragon drogeria natura syoss... Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5957291 Napisano: 17.12.2014 20:21:45 w Paragony
kupie paragon drogeria syoss z iphonami, pilne Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5956677 Napisano: 16.12.2014 20:34:16 w Dziś cieszę się z.....
zezowaty_kot napisał(a):

Dziś cieszę się, bo życie w końcu mi udowodniło, że co dajemy innym, to do nas wraca emotka



karma is a ...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5956239 Napisano: 16.12.2014 10:21:45 w Rossmann
joan napisał(a):

Wyniki z Palmolive będą dopiero jutro.

PS: Czy na pościel ktoś jeszcze czeka?



u mnie też od paru dni już jest w sklepie Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5956234 Napisano: 16.12.2014 10:10:58 w Paragony
Wymienie paragon Statoil, ktoś chce? Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5956232 Napisano: 16.12.2014 10:09:32 w WC - rozmowy o wszystkim
zaczytana-pola napisał(a):

zezowaty kot przypomniałaś mi taką sytuację przed pięciu lat. Wracałam akurat wieczorem od siostry ciotecznej, która lada chwila miała urodzić dziecko. Stwierdziłam, że odwiedzę ją, posiedzimy razem pół dnia, pogadamy, a mój został wtedy z dzieckiem. Wracając do domu spotkałam znajomą mojej mamy.
- A skąd wracasz o tej porze?
- Od kuzynki. Dawno się nie widziałyśmy.
- Boże jedyny! A kto z dzieckiem został? Przecież Ty masz takie małe dziecko( rok) i jak Ty możesz je na cały dzień samo w domu zostawić?!!!
- Nie zostało samo. Zostało z ojcem.
- Z ojcem? A co ojciec wie o dzieciach? Matka jest po to, żeby się dziećmi zajmować, a nie ojciec. Boże jedyny!
emotka Dzisiaj myślę, że ten jeden dzień, gdy Jasiek został z ojcem sam na sam, wpłynął na całe jego dalsze życie. I to dlatego jest takim małym diabełkiem. Jeden dzień, a może zaważyć na całym życiu. Jestem złą matką. emotka



emotka emotka emotka Dziecko zostało z ojcem, no szok! emotka Ilonka, jak mogłaś? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5955746 Napisano: 15.12.2014 11:52:15 w WC - rozmowy o wszystkim
agicho napisał(a):

dolly napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Swoją drogą, uważam, że kobieta to nie męczennica i jak najbardziej powinna mieć możliwość zrelaksowania się z dala od swoich dzieci. Lepiej jak dziecko posiedzi jeden dzień z babcią a mama nabierze energii.

(...)



ale czemu z babcią jak ma tatusia? emotka
dobra, żeby nie bylo że sie czepiam, buaha, ale tak mnie to trochę zastanowilo. Swoja drogą, babcie teraz coraz mlodsze, to i same na balety chcą iść a nie dzidziola niańczyć emotka



Babcia też ma prawo do odpoczynku a nie bycia męczennica- chyba,ze babcia nie jest kobietą emotka



już wyluzujcie, wiadomo o co Zezowatemu chodzi. Matka i ojciec to także mąż i żona i też mają prawo do wypoczynku bez dzieci. A czy dzieckiem zajmie się niania czy babcia to już chyba zależy od sytuacji (i chęci) panujących w rodzinie. Chyba nikt na siłę nie upycha dzieciaka u dziadków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5954393 Napisano: 11.12.2014 16:15:23 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

Popieram zezowatego_kota bo w naszym katalogu wszystkie konkursy na wizazu mają podaną nie datę zakończenia przyjmowania zgłoszeń tylko datę zakończenia całego konkursu (już z wysyłką, opiniami itp.) Sama się na to nie raz nacięłam.

W ogóle fajnie byłoby gdyby konkursy, które kończą się w etapach dziennych, tygodniowych itd. miały swój oddzielny katalog. Nie każdy sprawdza codziennie nowo dodane konkursy a potem niestety okazuje się że dziś ostatni dzień, ostatniego etapu i ludzie ślą zgłoszenia na potęgę emotka



O tak! Świetny pomysł, jestem za. Szczególnie, że naprawdę ciężko wszystko czasem spamiętać;) Wyświetl w wątku >>
0 0

selenes

#5954360 Napisano: 11.12.2014 15:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jarko44 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

selenes napisał(a):

Chyba jednak im się zmieniło od godziny 10.00 rano, bo teraz Edzia dzwoniła i faktycznie 160 znaków emotka


tak, dzwoniłam 5 min temu i Pani zaznaczyla, że max 160 + brak polskich znaków emotka





Myślę, że dzięki nam rozwijają się w temacie organizacji konkursów emotka Rano rzeczywiście nie było wg nich limitu, choć kobieta zdawała się być niekumata mocno. Dla mnie limit jest ok, leniwy jestem emotka



A rano ty tez dzwoniles? Wyświetl w wątku >>
0 0