Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#7052040 Napisano: 10.10.2022 01:54:00 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon "jesień w pełni" ITM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7051567 Napisano: 06.10.2022 21:56:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A tak się zapytam - czy ktokolwiek z Was ma słowo Lambi na paragonie z ITM? emotka

u mnie brak...ale co tam - odsyłam tak, jak mam Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

edzia21

#7051538 Napisano: 06.10.2022 19:08:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W tym lambi mogę wygrać na mnie i na męża na 1 adres? Czytam ten regulamin i nic nie rozumiem 

Czytasz w ogóle...!? Wątpię...

Czytałam i nie widze zapisu o gospodarstwie domowym tylko o uczestniku. A ,ze ślepa jestem bez okularów to inna sprawa. Jutro bede już widziała lepiej bez rozmazanego tla

Ograniczenie jakie występuje: jeden uczestnik może wygrać maksymalnie 1 nagrodę I stopnia i jedną nagrodę II stopnia. Reasumując: możesz wygrać na siebie i na męża na ten sam adres. Nie ma za co emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#7051352 Napisano: 05.10.2022 21:54:01 w Smolar
simonapp napisał(a):

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas. 

Na serio myślisz, że ktoś "przestraszy się" takiego ograniczenia? To raczej UPIERDLIWA kwestia, bo później trzeba odbierać paczki od sąsiadów, rodziny...znajomych z pracy. Kto więcej zainwestuje w paragony i zgłoszenia, wygrywając...już doskonale potrafi zadbać o to, żeby WSZYSTKIE nagrody odebrać (pomimo ograniczenia).  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#7051348 Napisano: 05.10.2022 21:42:20 w WC - rozmowy o wszystkim
netka2000 napisał(a):

Zdaje się, że Intermarche doigrało się ze swoimi paragonami, bo teraz przy każdym produkcie na paragonie jest kod EAN-13 jednoznacznie określający zakupiony towar. Do tej pory było tak, przynajmniej tam gdzie ja kupuję, że było napisane np. kawa ziarnista albo czekolada mleczna itp. i tyle. Albo ktoś trafił wygraną i mu nie uznali paragonu i zrobił awanturę lub nawet podał do sądu (przy cenniejszej nagrodzie) albo agencje wymusiły to na nich, co przy tej ilości loterii w ITM musi być denerwujące. Teraz nie muszę chodzić do czytnika i sprawdzać czy tam wyświetla się np. Tiger czy tylko energetyk. Ciekawe czy w innych ITM też tak jest.

nie jest emotka
zależy od sklepu
Natomiast te rozwiązania były już wcześniej stosowane w niektórych ITM, widziałam takie paragony 2-3 lata temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7051328 Napisano: 05.10.2022 20:20:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

Czy w Wedlu Carrefour prefiks musi być jak w regulaminie dużymi literami WEDEL? Bo wpisałam Wedel i nie mam zwrotki, zastanawiam się, czy wysłać jeszcze raz, bo nie zapisało się w systemie emotka

Wedel w Carrefour skończył się jakiś czas temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7051298 Napisano: 05.10.2022 17:43:46 w Smolar
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  
Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia odkąd toczyły się te dyskusje u Smolara jest znaczna poprawa, widać wiele zmian na + 

Dodam jeszcze, dobrze że pilnują 1nagrody na osobę lub gospodarstwo.

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#7051146 Napisano: 04.10.2022 22:20:58 w Avanti
masza napisał(a):

Ja z moich  haseł i wygranych wywnioskowałam, że w każdym etapie teksty czyta kto inny  emotka emotka emotka

A może właśnie...nie czyta nikt? emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#7050905 Napisano: 03.10.2022 22:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

picola1 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja nie otrzymał jeszcze nagrody z konkursu "Gotowi na wakacje" Itm z Los mejores? Nie mam żadnego info o walizce, którą tam wygrałam. Wszystko odesłałam w regulaminowym czasie, paragon też jest ok, sprawdzałam kilka razy czy wszystko się zgadza. Nawet gdyby z niewiadomego powodu miała być negatywna weryfikacja, to chyba by mnie o tym poinformowali?
Napisalam maila do Los Mejores.
Czy ktoś się orientuje czy odpisują na maile w miarę szybko? 

Ja dostałam walizkę z tego konkursu 9 września, więc dobrze, że do nich napisałaś, bo coś chyba im umknęło.

Mam nadzieję że to tylko jakaś pomyłka i coś im po prostu umknęło i wyślą jak zweryfikują sytuację.. emotka

A jesteś na 100% pewna, że kuriera nie przeoczyłaś kuriera? Raczej "wpadki" z niewysyłaniem nagród im się nie zdarzają. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7050830 Napisano: 03.10.2022 17:04:25 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony:
- Wedel ITM
- Milka w Delikatesach Centrum  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7050804 Napisano: 03.10.2022 15:58:55 w Czy informują/ informowali?
Kingakc napisał(a):

peppa7 napisał(a):

Z Leclerc "Zostań bohaterem szkoły" eski ze wszystkimi nagrodami poszły?

Trudno powiedzieć, bo nie wiadomo nawet co się wygrało.  A eski szły koło 11:20

Poszły wszystkie.

A sms z brakiem rodzaju nagrody = tablet, więc dokładnie wiadomo, co się wygrało. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#7050803 Napisano: 03.10.2022 15:57:12 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam wygrany numer z zestawem produktów Reckitt Benckiser (+ paragon) o wartości regulaminowej 168 zł.

Skład zestawu: 1x Bryza płyn do czyszczenia pralki Original 250 ml; 1x Bryza 5w1Hygiene kapsułki do bieli i koloru 28 szt.; 1x Cillit Bang Power Cleaner Zero Kamienia Spray 750 ml; 1x Finish Ultimate All-in-1 kapsułki do zmywarki Lemon 30 szt.; 1x Woolite płyn do prania Dark Keratin 1,8L; 1x Finish Shine&Protect płyn nabłyszczający do zmywarki cytrynowy 400 ml).

Cena: 70 zł

Dane odsyła się mailowo, zestaw przyjedzie prosto do Ciebie (od organizatora) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7050323 Napisano: 30.09.2022 19:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

mietowa napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Dzięki, jedziemy z tym koksem! emotka

Wzajemnie emotka

Dołączam i ja...z przerażeniem spoglądając na tarczę zegara emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#7050293 Napisano: 30.09.2022 18:00:31 w Wkurza mnie...
asiakali napisał(a):

Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

To akurat u Ciebie tak wyglądało. Wczoraj byłam w Interku i pani kasjerka NA SIŁĘ wciskała wszystkim* kupony, tłumacząc co zrobić żeby wziąć udział w akcji...

*wszystkim osobom robiącym zakupy za ponad 50 zł. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

edzia21

#7050236 Napisano: 30.09.2022 15:52:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony:
- Wedel ITM
- Milka w Delikatesach Centrum  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7050226 Napisano: 30.09.2022 15:30:08 w Wkurza mnie...
at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

Tak z "domowej apteczki" na szybko: Witamina D + cynk + NAC + kwercetyna (to zestaw "podstawa")
możesz rozpuścić też aspirynę - tutaj działanie przeciwzakrzepowe 
pamiętaj o kontrolowaniu saturacji emotka

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia emotka Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

edzia21

#7050174 Napisano: 30.09.2022 12:44:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam wygrany numer (+ paragon) z Longboard Pixel Rascal z konkursu WEDEL.
Dane odsyła się przez formularz - deska zostanie dostarczona do Ciebie prosto od organizatora emotka

Cena: 500 zł

Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7049945 Napisano: 29.09.2022 14:11:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pannajaska napisał(a):

czy w tym konkursie 250 nagrod wilkinson podawalo sie numer paragonu na etapie zgłoszenia? 

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7049828 Napisano: 29.09.2022 03:16:03 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony:
- Wedel ITM
- Heineken/Desperados w Dino
- Milka w Delikatesach Centrum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#7049808 Napisano: 28.09.2022 21:32:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię w dobrej cenie paragon WEDEL w ITM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0