Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#5580699 Napisano: 11.02.2013 12:28:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
truskaweczka123 napisał(a):

czy ktos moglby mi podpowiedziec jak chce wziac udzial w konkursie z tysiakiem to mam wpisac odpowiedz tam gdzie jest dodaj opinie? czy w jakims innym formularzu mam opisac ta sytuacje?
bardzo prosze emotka


tam gdzie jest dodaj opinie Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5580658 Napisano: 11.02.2013 12:01:17 w Rossmann
darekgryko napisał(a):

A ja potrzebuje reg. konkursu 4 pory roku ten z fiatem.
ktoś ma link?
dzięki miły człowieku!


http://www.rossne....aspx?contestId=1291 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

edzia21

#5580528 Napisano: 11.02.2013 10:29:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jakąs godzinę temu na fan page Monnari na FB, wrzucili fotę laski z Rzeszowa emotka


Nie widzę tam żadnej fotki. Przynajmniej na http://www.facebo...e.php#!/MonnariTrade
Kurczę, chyba ślepa jestem... emotka


Ja już też nie widzę, skasowali emotka była pomiędzy fotką https://www.faceb...p;type=1&theater a tą https://www.faceb...p;type=1&theater emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5580520 Napisano: 11.02.2013 10:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaki76 napisał(a):

nie to na pewno nie 4 etap, tym numerem gralam w 2 lub 3 etapie


aaa, dzięki! emotka ja grałam tylko w 4 .. i ogólnie nie wiem na co ja się łudzę i czekam z moim pechem loteryjnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5580507 Napisano: 11.02.2013 10:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaki76 napisał(a):

loreal dzwoni 2 lub 3 etap nie mam pewnosci


a może 4? dzisiaj miało być losowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5580505 Napisano: 11.02.2013 10:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jakąs godzinę temu na fan page Monnari na FB, wrzucili fotę laski z Rzeszowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5580423 Napisano: 11.02.2013 08:54:27 w Paragony
diabe napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ja i to nawet jutro, a co jakiś konkursik jest?;>


https://www.e-kon...ticles-5-107737.html


dzięki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5580075 Napisano: 10.02.2013 07:01:50 w Paragony
ja i to nawet jutro, a co jakiś konkursik jest?;> Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579796 Napisano: 10.02.2013 11:38:36 w Rossmann
tak i otrzymuje sie gratis isostar Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579573 Napisano: 09.02.2013 10:25:49 w Rossmann
agataamtv napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Ogólnie to trzymam kciuki i podziwiam, że Ci się chce emotka ja ogólnie olałam ten konkurs i nie poświęciłam mu więcej niż 4 minuty, bo i tak wiem, że nie ma szans na wygranie tego auta...normalny szary człowieczek. Nie tu.



Oj tam, więcej optymizmu emotka znam kilka osób , które wygrały naprawdę wartościowe rzeczy w Rossnecie,w tym wycieczkę, i to tez byli zwykli szarzy obywatele emotka


Obiecuję, że jak wygrasz to auto, to następnym razem i ja przyłożę się do konkursu ... odzyskując wiarę w uczciwość org. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579563 Napisano: 09.02.2013 10:10:31 w Rossmann
Ogólnie to trzymam kciuki i podziwiam, że Ci się chce emotka ja ogólnie olałam ten konkurs i nie poświęciłam mu więcej niż 4 minuty, bo i tak wiem, że nie ma szans na wygranie tego auta...normalny szary człowieczek. Nie tu. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579559 Napisano: 09.02.2013 10:05:37 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

agataamtv napisał(a):

poza tym, niewiadomo czego obecne jury szuka. Jury prawie zawsze przy kazdym konkursie jest inne - i jest to najczesciej pare osób od sponsora nagrody: Skoron ktos wyklada gruba kase zeby zasponsorowac nagrode w konkursie (albo oddaje przedmiot wart kupe kasy) to normalne jest ze bedzie chcial mniec wplyw na to kto wygra i sam wybrac zwyciezce emotka a z tego co sie orientuje to Cztery Pory Roku, ktore byly sponsorem nagrody juz dawno niczego nie sponsorowaly wiec nie byly do tej pory w jury emotka dlatego typy na ten konkurs moga byc zupelnie inne niz na poprzedni autkowy emotka wiekszosc osob robi ten bad piszac teksty...pisza go pod rosmana, nie organizatora czy sponsora konkursu a to wazny czynnik emotka


widzę, że jesteś zorientowana(jest dużo racji w tym co napisałaś), ale nie Ty jedna emotka też przypuszczam, że jury w tym wypadku pochodzi od sponsora. Pytanie tylko, czy trafiły do niego wszystkie prace, czy przechodziły selekcję. Wiem, że przy olimpiadzie konkursy byly podzielone miedzy pracownikow rossnetu, co zresztą widać w sposobie edycji wynikow i (moim zdaniem) tych wybiorczych zapisow o kwarantannie, jak i jej nieprzestrzeganiu.


A wg mnie oceniają to pracownicy rosska, tak jak każdy konkurs. Forma taka sama + spóźnienia jak przy innych wynikach ich konkursów - łamanie regulaminu i przesuwania. Dostali zlecenie na promocje kosmetyków plus nagrody a w ich gestii jest konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579558 Napisano: 09.02.2013 10:02:47 w Rossmann
agataamtv napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

agataamtv napisał(a):

koper napisał(a):

edzia21 napisał(a):


wg mnie przesłanie czegokolwiek innego niż opis w konkursie z Fiatem to złamanie regulaminu i takie prace powinny od razu lądować w koszu! Wyraźnie, zarówno w regulaminie, jak i w poleceniu nad okienkiem do wpisywania odpowiedzi było napisane: OPISZ a skoro opisz to opisz, a nie przedstaw w dowolnej formie... emotka



Zgadzam się z tym w 100%, ale mnie niepokoi taki jeden punkt regulaminu...
Zwycięzcami konkursu zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe, wyłonieni przez Komisję konkursową. Pod uwagę będą brane pomysłowość, oryginalność oraz wkład pracy włożony w wykonanie pracy konkursowej.

Po pierwsze jak oni oceniają wkład pracy włożony w napisanie tekstu?

A po drugie czy taki tekst nie zapala zielonego światełka miłośnikom błyszczących laurek?




Ja opisałam moje sposoby na polubienie zimy w wierszu na A4 drobna czcionka i nie byla to dziecinna rymowanka tylko zaawansowany w formie, humorystyczny utwór literacki emotka (a piszę wiersze i ksiazki wiec przychodzi mi to jak z rekawa) hehe wiec mysle , że to jest jedno z kryteriów do ocenienia wkładu pracy i taka praca ma przewage nad kilkuzdaniową wypowiedzią np. ubieram nciepłe gacie i mróz mi nie straszny emotka



Nie ma to jak specjalistka emotka

proponuję poszukać w sieci i przeczytać wygrany tekst na autko w rossnetowej olimpiadzie emotka

a najlepiej od razu 3 wygrane teksty emotka

ps. kryteria były takie same emotka




Nie twierdzę, że jestem specjalistką - nigdzie tak nie napisałam. Nie wiem, czy wiersz to to czego szukają...mogą tym razem mieć inny gust w tej kwestii ale jakbys przeczytał/a ze zrozumieniem pytanie a które tu odpowiadam użytkownikowi jak mam rozumieć ocenianie poprzez wkład pracy to podałam przykład ile wkładu pracy wymaga naskrobanie glupiego zdania a ile wiersza i czym to się różni emotka wkładem pracy napewno - a nie twierdzę przez to , że mam większe szanse na wygraną... ;]


Ja bym raczej nie liczyła na to, że ktokolwiek to przeczyta i doceni tak, jakbyś chciała... przy tylu pracach, już pewnie na wymioty ich zbiera, jak widzą prace na więcej niż kilka linijek (o ile je czytają). Jak dla mnie takie długie pisanie to przerost formy nad treścią, a auto i tak wygra krótki i przyjemny tekst...zdanie lub jeszcze mniej. Również odsyłam do tekstu zwyciężczyni Fiata z olimpiady 2012 na rossku. Wtedy niektórzy też pisali elaboraty i co z tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579557 Napisano: 09.02.2013 10:00:08 w Rossmann
kachna1111 napisał(a):

odebralam żel ale mogłam tylko 1 rodzaj, niby inne nie wchodzą na kasie

tez tak mieliście?


Spójrz sobie na voucher, który dostałaś na maila z Palmolive i przeczytaj nagłówek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579422 Napisano: 09.02.2013 07:10:40 w Rossmann
zuzia160 napisał(a):

pistacja9 jeszcze w niektórych rossmanach do żeli dodają napoje Isostar emotka


nie w niektórych, tylko powinny dawać we wszystkich... a tam gdzie nie dają to dzielą miedzy sobą i rżną głupa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5579210 Napisano: 09.02.2013 02:00:29 w Rossmann
byłam dzisiaj w Rossku odebrać żele Palmolive z konkursu na FB i Pani biegła za mną, bo zapomniała mi dać isostar`y. Zapytała, czy dają od siebie, odpowiedziała, że od Palmolive - to tak a propo, bo gdzieś czytałam, że w jednych rosskach dają a w innych nie emotka Każdy powinien dostać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5578230 Napisano: 08.02.2013 11:33:40 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

picola napisał(a):

koper, taki zapis jest od dłuższego czasu (nie wiem czy nie od roku albo dłużej) a co do tego czy rossnet nagradza laurki, muszą się wypowiedzieć ci, co laurki wysyłają. Chociaż był chyba konk z allevo gdzie wygrał filmik zamieszczony na you tubie. Ale głowy nie dam.


serio?

i rossnet tak robi? emotka


tak, widziałam ten filmik na YT, laska wygrala iPada za niego... ktoś kiedys zamieszczal tu link. Ogólnie bylam zniesmaczona ta sytuacja, ale co ja moge... wszystko w gestii organizatora
emotka i dodam od siebie (w mojej ocenie) filmik ten nie był jakoś powalający i wysokich lotów, ale był filmikiem i jak widać to zadecydowało Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5578204 Napisano: 08.02.2013 11:21:34 w Rossmann
koper napisał(a):

edzia21 napisał(a):


wg mnie przesłanie czegokolwiek innego niż opis w konkursie z Fiatem to złamanie regulaminu i takie prace powinny od razu lądować w koszu! Wyraźnie, zarówno w regulaminie, jak i w poleceniu nad okienkiem do wpisywania odpowiedzi było napisane: OPISZ a skoro opisz to opisz, a nie przedstaw w dowolnej formie... emotka



Zgadzam się z tym w 100%, ale mnie niepokoi taki jeden punkt regulaminu...
Zwycięzcami konkursu zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe, wyłonieni przez Komisję konkursową. Pod uwagę będą brane pomysłowość, oryginalność oraz wkład pracy włożony w wykonanie pracy konkursowej.

Po pierwsze jak oni oceniają wkład pracy włożony w napisanie tekstu?

A po drugie czy taki tekst nie zapala zielonego światełka miłośnikom błyszczących laurek?


Też na to zwróciłam uwagę już dawno, dawno, dawno... oni tak w każdym konkursie piszą, nawet w takim, gdzie należy dokończyć zdanie. Więc nie wiem jaki miernik przyjmują za określenie wkładu pracy... jednak ja, to stwierdzenie o wkładzie pracy, rozumiem jako przyłożenie się do napisania tekstu: żeby było ciekawie, rymy? (nigdy ich nie piszę, być może dlatego nigdy nie wygrałam głównej), na temat i humorystycznie. Wkład pracy może być różny, od niechcenia 1 oklepane zdanie, takie jak pisze każdy, albo coś głębszego, nietuzinkowego, a za razem genialnego!
emotka tak sobie to tłumaczę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5578178 Napisano: 08.02.2013 11:08:04 w Rossmann
joan napisał(a):

romecky81 napisał(a):

A poza tym przy tylu odpowiedziach i tak zapewne nikt ich nie czyta... albo mało dokładnie...


Co prawda, to prawda... ale czasem wygrać da się.

romecky81 napisał(a):

Się zastanawiam jak podchodzą do odpowiedzi gdzie zamiast tesktu jest link do czegoś bardziej kreatywnego (filmik, nagranie, foty czy coś). Wiecie może? Robicie coś takiego?


Tfu, na psa urok! Zrobić fotkę to nawet małpa w Tajlandii potrafi, też mi kreatywność emotka A kysz. Gdy Rossnet organizuje konkurs fotograficzny, to należy zamieścić zdjęcie i nikt się nie wkleja sfotografowanego tekstu, choć to byłoby takie kreatywne, że odpad czachy.

Żałuję, że w konkursach & formularzach Rossnet nie ma:
- ograniczenia do 200 znaków (wtedy nawet duża ilość prac by ich nie przybiła, bo jedno zdanie każdy przeczytać potrafi + uczestnicy musieliby się mocno natrudzić, żeby w niewielkiej ilości tekstu zawrzeć esencję, byłoby to świetne wyzwanie),
- zakazu przesyłania linków zewnętrznych (formularz nie powinien przepuszczać adresów internetowych).


wg mnie przesłanie czegokolwiek innego niż opis w konkursie z Fiatem to złamanie regulaminu i takie prace powinny od razu lądować w koszu! Wyraźnie, zarówno w regulaminie, jak i w poleceniu nad okienkiem do wpisywania odpowiedzi było napisane: OPISZ a skoro opisz to opisz, a nie przedstaw w dowolnej formie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0