Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika edzia21

edzia21

#6848094 Napisano: 05.03.2022 15:16:04 w Smolar
wiesia30 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

malmika napisał(a):

Jakim listem wysyła się się oświadczenie i paragon z główną? Można poleconym? 

Najbezpieczniej kurierem. Ale najlepiej sprawdzić regulamin, tam często są wskazówki w jaki sposób wysłać. 

Ja zawsze wysyłałam poleconym

Zależy jaka to główna. Ostatnio wysyłam poleconym priorytetem...i zaginął. Żeby nie było - właśnie do Łodzi (93-569). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6848015 Napisano: 04.03.2022 18:17:48 w Paragony na trwające konkursy
kupię kody CHEETOS - PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6847252 Napisano: 01.03.2022 12:21:43 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.emotka
BTW.
Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie".

Na przyszłość, poczta Polska też ma usługi kurierskie. Nie trzeba w domu czekać.

Na przyszłość...to już nie chcę mieć nic wspólnego z PP. emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

edzia21

#6847170 Napisano: 28.02.2022 21:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

Czy laureaci 1 etapu w Haribo mają szanse być rozpatrywani w 2 etapie?

Jasne emotka Wyświetl w wątku >>
1 isana123 0

edzia21

#6847114 Napisano: 28.02.2022 16:34:14 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

Czy z Haribo wszystko poszło?

Raczej tak, bo już cisza. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6847068 Napisano: 28.02.2022 14:35:49 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.emotka
BTW.

Nie wiem jakie jest Wasze doświadczenie (bo moje póki co jest małe) i jak to wygląda w praktyce.
Ale myślę, że ważny też jest kontakt z Organizatorem - tam też pracują ludzie...
Pisałaś do nich?

Tak, dzwoniłam. Akurat organizatorem jest SMOLAR. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

edzia21

#6847026 Napisano: 28.02.2022 13:01:17 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

notta napisał(a):

Czy haribo jeszcze idzie? Czy pozamiatane? 

Idzie

z jakiego okresu masz najnowszego maila? emotka

z 07.02. mail o 12:38 :)

czy były mailowe potwierdzenia wzięcia udziału?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6847017 Napisano: 28.02.2022 12:42:08 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

notta napisał(a):

Czy haribo jeszcze idzie? Czy pozamiatane? 

Idzie

z jakiego okresu masz najnowszego maila? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6847007 Napisano: 28.02.2022 12:13:25 w WC - rozmowy o wszystkim
marzenier napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

BTW.

Przeżywalam podobne chwile grozy w grudniu,gdy wysylalam paragon na tyskie...moj polecony,priorytetowy szedl ponad tydz.Finalnie dotarl,ale co to mnie stresu kosztowalo to moje emotka  Rejlamacja  ich to o kant du..py rozbic,bo zwróca tylko koszty nadania.Ich nie interesuje co bylo w srodku..

Domyślam się...niech chociaż zwrócą to 8,50 zł. 
W jaki sposób składałaś reklamację? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6847000 Napisano: 28.02.2022 11:09:10 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. 
Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.
emotka
BTW.
Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie". Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6846906 Napisano: 27.02.2022 12:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klaudia0505 napisał(a):

czy pamieta ktos czy były dodawane protokoły przekazania nagrody -chodzi mi o komkurs lidl z kubusiem co były rowery do wygrania

na 99% - tak Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6846846 Napisano: 26.02.2022 19:51:58 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was przechodził przez proces składania reklamacji na POCZCIE POLSKIEJ z racji niedostarczenia listu poleconego priorytetowego w zakładanym terminie? List nadałam w poniedziałek, do dzisiaj nie został dostarczony. Czy udało się komuś uzyskać odszkodowanie? Oczywiście, żeby dodać mojej sytuacji "dramatyzmu" - w środku paragon dotyczący nagrody o wartości 5 tys. emotka

Nie ma czegoś takiego, jak reklamacja listu priorytetowego. Poczta zakłada, że priorytet powinien dotrzeć szybciej, ale nie gwarantuje tego.Możesz reklamować najwyżej niedostarczenie listu , ale to dopiero po 14 dniach od nadania.

Nie wiem już sama. Dzwoniłam na infolinię PP w piątek, otrzymałam info od konsultantki o konieczności "złożenia reklamacji". Stąd moje pytanie. Czyli w takim wypadku czego ta reklamacja ma dotyczyć, skoro TERAZ mam ją składać, a nie dopiero po 14 dniach?

Zedytowałam post. emotka Wynika, że nienależytego wykonania usługi. Szanse są.emotka

Ok. Zadzwonię w poniedziałek ponownie i zapytam o szczegóły owej reklamacji. Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, brucee 0

edzia21

#6846843 Napisano: 26.02.2022 19:45:14 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was przechodził przez proces składania reklamacji na POCZCIE POLSKIEJ z racji niedostarczenia listu poleconego priorytetowego w zakładanym terminie? List nadałam w poniedziałek, do dzisiaj nie został dostarczony. Czy udało się komuś uzyskać odszkodowanie? Oczywiście, żeby dodać mojej sytuacji "dramatyzmu" - w środku paragon dotyczący nagrody o wartości 5 tys. emotka

Nie ma czegoś takiego, jak reklamacja listu priorytetowego. Poczta zakłada, że priorytet powinien dotrzeć szybciej, ale nie gwarantuje tego.Możesz reklamować najwyżej niedostarczenie listu , ale to dopiero po 14 dniach od nadania.

Nie wiem już sama. Dzwoniłam na infolinię PP w piątek, otrzymałam info od konsultantki o konieczności "złożenia reklamacji". Stąd moje pytanie. Czyli w takim wypadku czego ta reklamacja ma dotyczyć, skoro TERAZ mam ją składać, a nie dopiero po 14 dniach? Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6846838 Napisano: 26.02.2022 19:18:24 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś z Was przechodził przez proces składania reklamacji na POCZCIE POLSKIEJ z racji niedostarczenia listu poleconego priorytetowego w zakładanym terminie? List nadałam w poniedziałek, do dzisiaj nie został dostarczony. Czy udało się komuś uzyskać odszkodowanie? Oczywiście, żeby dodać mojej sytuacji "dramatyzmu" - w środku paragon dotyczący nagrody o wartości 5 tys. emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, cb656 0

edzia21

#6846601 Napisano: 24.02.2022 22:40:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam PINIATĘ + zestaw słodyczy Kinder (5xKinder Bueno mini, 5xKinder Schoko Bons, 5xKinder Chocolate Mini) - 60 zł!

Dane do wysyłki uzupełniasz samodzielnie, a nagroda trafi prosto do Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6846183 Napisano: 22.02.2022 21:51:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Nie wiem czy jestem ślepa, w którym punkcie informują o zakupie dwóch produktów? Przy wypełnianiu zgłoszenia jest pod nr transakcji dopis"zakup 2 produktów"   emotka https://zyjlekko.pl/files/regulamin.pdf

dokona w Sklepie zakupu napoju: Coca-Cola Zero, Coca-Cola Zero Orange Vanilla, FantaWTF, Fanta Zero Shokata, Kinley Mandarine, Kinley Yuzu, Kropla Beskidu Gazowana, Kropla
Beskidu Musująca, Kropla Beskidu Niegazowana, Kropla Beskidu Niegazowana z dziubkiem,
AHA Jagoda Granat, AHA Limonka Arbuz, AHA Truskawka Ogórek, Fuze Tea Brzoskwiniowy
z różą Zero, Fuze Tea Marakuja Zero, Sprite Ice, Fanta Strawberry Kiwi, w dowolnym
opakowaniu, zwanych dalej "Produktem Promocyjnym",

Nie ma opcji, żeby podciągnąć to pod 2 napoje - dali ciała emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6845712 Napisano: 20.02.2022 15:50:12 w Avanti
juzef napisał(a):

Czy ktoś z osób które wygrały z Cheetos em może podpowiedzieć czy organizator prosi laureatów o odesłanie opakowania. Moja druga połówka wyrzuciła mój składzik opakowań zakładając że to śmieci emotka

Chcą tylko wypełnione oświadczenie. Jest o tym zapis w regulaminie. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6844540 Napisano: 15.02.2022 11:45:02 w Wkurza mnie...
incendio12 napisał(a):

ikropka napisał(a):

nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka

U mnie też brak, a konkursy fajne

Ja mieszkam we Wrocławiu i są tu chyba wszystkie sieci sklepów, o jakich można pomarzyć, z wyjątkiem właśnie Intermarche  emotka  Żeby w takim dużym mieście nie było chociaż jednego, skandal  emotka

Oj tak, Wrocław żąda ITM! emotka
Ale przynajmniej Teściowa uradowana...bo częściej do Świdnicy wbijamy z lubym. A tam dwa interki - hulaj dusza. emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6842213 Napisano: 03.02.2022 03:07:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy w konkursach promocyjnych (zakup tych produktów na określoną kwotę), kiedy zapłacimy bonem i (rzecz jasna) za całą transakcję zapłacimy parę groszy, to nie będzie problemu z weryfikacją takiego paragonu w razie ewentualnej wygranej?

Nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841429 Napisano: 30.01.2022 23:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Działa Wam formularz MARTINI? Cały czas mam "błąd podczas zapisywania zgłoszenia" emotka

jeszcze przed 21 działał

emotka  jak zwykle - pech. Wyświetl w wątku >>
0 0