Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika aurorcia

aurorcia

#6702101 Napisano: 10.05.2020 11:59:11 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Właśnie dostałam informację, że nasz ksiądz organizuje za tydzień  OBOWIAZKOWE spotkanie z dziećmi komunijnymi i rodzicami. Sama grupa dzieci i rodziców to ponad 100 osób. Najpierw mamy być na mszy, gdzie bedzie na pewno z 50 innych ludzi. Coś mi się tu nie zgadza w obliczeniach ????

A termin komunii już macie? U na przesunięta na październik, dostaliśmy taką wiadomość przez dziennik elektroniczny i tyle, bo w najbliższym czasie o żadnych spotkaniach nie ma mowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6701501 Napisano: 07.05.2020 09:34:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
la-princessa napisał(a):

Czy dostał ktoś jakieś powiadomienie na temat wysyłki nagród z konkursu Smart Pranie? Nagrody miały być wysłane wczoraj i zera informacji od agencji czy kuriera, że przesyłki zostały dojść i mają być doręczone...

Oni mnie osłabiają, też żadnego info nie mam, a wczoraj wysłałam im zapytanie czy nagrody zostały wysłane to mi odpisali, że zgodnie z pkt 3.7 regulaminu nagrody zostaną wydane z ich magazynu do 6 maja, więc sami sobie chyba mamy odpowiedzieć czy zostały wysłane Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6701333 Napisano: 06.05.2020 14:27:16 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

taalvikki napisał(a):

androm napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wqrza mnie że sklep w którym robię zakupy wystawia na półkę przeterminowane produkty a ja dopiero w trakcie ich spożywania zauważam że produkt jest 2-3 miesiące po terminie.. już zjadłam tak baton Wawela (termin do stycznia) i wypiłam oshee (termin do lutego) oba produkty kupione kilka dni temu...

zgłoś do PIH i zaczną zwracać uwagę na daty


a mnie ciekawi, czy spożywając te rzeczy odczuwacie jakąś różnicę. bo ja zazwyczaj w ogóle. toż na większości jest napis: "najlepiej spożyć przed", a nie "po tej dacie nie można".

To zależy, o jaki produkt chodzi. 
Bo jeśli mąka czy inne produkty trwałe, to ok (pod warunkiem, że nie ma moli), ale jeśli np. czekolada, to już czuć różnicę. W przypadku czekolady gorszej jakości, nawet 2 miesiące do terminu już czuć emotka  ale to też zależy od warunków przechowywania, temperatury itp. W takich przypadkach jest biały nalot i czekolada ma inny posmak.
Z mięsem trzeba uważać, ale np. sery, jogurty, masło można kupować po terminie. Szczególnie sery pleśniowe  emotka  warunek - nie mogą mieć wzdętych wieczek

Ja ostatnio znalazłam skitrane jajko niespodziankę i gumy mamba, przeterminowane 2 lata (schowane po "mikołaju", żeby wszystkiego na raz nie zjedli) i powiem szczerze, że jajko było pyszne, a gumy twarde, więc trzeba je było trochę w buzi potrzymać żeby zębów nie połamaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6700946 Napisano: 04.05.2020 23:10:12 w Pomocy!!!!
Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam??? emotka emotka emotka

Może się nie łączy? U mnie to wymaga kilku prób zanim obie się połączą i w obu będzie słychać dźwięk.

A obie świecą? Syn je podładowal i lewa nawet na sekunde nie chce się zaswiecic i nie działa ani z jego ani z moim telefonem

Z początku lewa też się nie świeciła i nic nie było słychać. Za każdym razem mam problemy, żeby ją uruchomić. Bo prawa świeci się od razu i od razu coś słychać. A lewa włącza się dopiero za którymś razem. To niestety najtańsza chińska robota z AliExpress. Wstyd, że to w ogóle wzięli jako nagrody, bo jakość wykonania jest fatalna. Moje niby działają, ale co chwilę dźwięk się zacina. W dodatku kiedy podłącze te słuchawki, to co chwilę zatrzymują mi film na YouTube albo plik z dźwiękiem. Nie wiem jakim cudem się to dzieje, bo na JBL mi się to nie zdarza. A tylko podłącze te, to nie da się niczego obejrzeć ani przesłuchać. Są fatalne.

To mnie pocieszyłaś, już napisałam do nich w tej sprawie, nagroda marzenieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6700942 Napisano: 04.05.2020 22:52:37 w Pomocy!!!!
Niebieska_Laguna napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam??? emotka emotka emotka

Może się nie łączy? U mnie to wymaga kilku prób zanim obie się połączą i w obu będzie słychać dźwięk.

A obie świecą? Syn je podładowal i lewa nawet na sekunde nie chce się zaswiecic i nie działa ani z jego ani z moim telefonem Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6700936 Napisano: 04.05.2020 22:39:47 w Pomocy!!!!
Działają wam słuchawki z konkursu Black na Orlenie? Chodzi o i100 tws, u mnie nie działa lewa, nie świeci się i nie słychać dźwięku. Zepsuta czy coś źle skonfigurowałam???emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6699664 Napisano: 28.04.2020 11:01:47 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Z Lays wszystkie wiadomości w tym samym momencie?

godzina 10:50 , a inni jak?

Ja też 10:50 Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6699653 Napisano: 28.04.2020 10:52:31 w Informują
Informują z Konkurs "Graj o nagrody z Lays" Biedronka

Rodzaj powiadomienia: wiadomość na messengerze
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
2 jokan, notta 0

aurorcia

#6698901 Napisano: 24.04.2020 10:33:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przed momentem voucher do perfumerii na maila z konkursu Silan w Dinoemotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6698611 Napisano: 22.04.2020 21:45:48 w Dziś cieszę się z.....
defed napisał(a):

Widzieliście przed paroma minutamu te lecące w kosmos satelity Starlinki na niebie? Conajmniej 40 przeleciało, gdy obserwowałam niebo z balkonu, nie wiem ile w sumie, w pobliżu Wenus. Wow! Cudowny widok, przejrzyste dziś niebo. Jutro ponoć ma być powtórka, ale nie wiem o której godzinie, trzebaby poszukać. Magiczne wydarzenie, jak zaćmienie czy cuś...  emotka

Wczoraj też leciałyemotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6698414 Napisano: 22.04.2020 11:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Black smsy wszystko poszło? 

U mnie II stopień

U mnie też II stopień, a bak pusty emotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6697262 Napisano: 17.04.2020 09:12:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Czy dzwonilo do kogoś dzisiaj Albedo w sprawie nagrody  z konkursu Perwoll Poczuj się kwitnaco? Info o zamianie płynów na 2x black i wysyłce?

Tak, do mnie dziś dzwonili, przepraszam i za opóźnienia i informowali o zmianie płynów.

A kiedy przewidują wysyłkę, mówili coś?

Właśnie dostałam sms od GLS, że dzisiaj paczka będzie doręczonaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6697258 Napisano: 17.04.2020 08:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie jak wygląda sprawa gwarancji na walizki z Milki? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6697188 Napisano: 16.04.2020 16:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

Czy dzwonilo do kogoś dzisiaj Albedo w sprawie nagrody  z konkursu Perwoll Poczuj się kwitnaco? Info o zamianie płynów na 2x black i wysyłce?

Tak, do mnie dziś dzwonili, przepraszam i za opóźnienia i informowali o zmianie płynów. Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6697098 Napisano: 16.04.2020 12:21:51 w Pomocy!!!!
chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

Udostępnione i "grosik" wpłacony, powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, dysia 0

aurorcia

#6696352 Napisano: 12.04.2020 23:50:58 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

to, że straciłam pracę i przed samiuśkimi świętami nie mam nawet na jedzenie i czynsz - bo miałam je dostać ze zleceń które nie zostały zrealizowane - rodziny nie mam, oprócz ojca z którym mam  zły kontakt i to nie z mojej winy- jeszcze wirus, czy wiecie co mogę teraz zrobić? czy są środki pomocowe dla takich sierot jak ja? 


Jeśli zawarłaś umowę zlecenie przed 01.02.2020 r. to mimo tego, że nie doszła do skutku możesz ubiegać się pod pewnymi warunkami o świadczenie postojowe z ZUS (tarcza antykryzysowa).
https://www.zus.p...ywilnoprawne/2551448
Świadczenie zgodnie z najnowszymi zmianami będzie wypłacane przez 3 m-ce.
Jeśli była to umowa o pracę to po prostu Urząd Pracy. Zasiłki dla bezrobotnych nie są niestety zbyt duże, ale zawsze to coś.

Zasiłki owszem jak było się na pełnym etacie lub wynagrodzenie min. Najniższa krajowa, a jak np. 1/2 etatu to już lipa, zęby w ścianę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6696066 Napisano: 10.04.2020 09:45:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

ivanotta napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Mam maila z InPost, że Jet wysłał mi paczkę, co to może być?

czy to te opóźnione czekolady z Lindt?

Jet nadaje więc chyba czekolady  emotka

Tak, tak, czekolady, wlasnie dostalam od kuriera. Mimo opoznienia ladnie utrafili z terminem  emotka

 (jeszcze nie dostalam sms z walizka Milki i zaczyna mi to juz siedziec z tylu glowy, chyba do nich napisze)

Też nie mam walizki z milki ani smsa i przed świętami pewnie już nie bedzie. Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6695976 Napisano: 09.04.2020 21:01:23 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

siostra tydzień temu wzięła pieska (maltańczyka) od popniedziałku coś się źle zaczął czuć i się okazało, że parwowiroza emotka Biedaczek, emotka ciężko patrzeć emotka wdrożone leczenie, mam nadzieję że z tego coś będzie, emotka emotka

Nie maltańczyka tylko białego kundelka niestetyemotka  bo maltańczyk jest z hodowli ZKWP, a skoro od razu chory to sugeruje, że z pseudo, mam maltańczyka i nie po to by chodzić z nim na wystawy czy rozmnażać (wysterylizowana), ale po to, żeby nie napędzac pseuduchów i żeby piesek był zdrowy i jest, od 4 lat, ale co z tego skoro rozmawiam z kimś na ten temat, tłumacze a ktoś mi mówi, że tyle by nie dał, bo jakaś pani ma za tysiącemotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6695832 Napisano: 09.04.2020 08:43:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rena-cz napisał(a):

Ktos czeka nadal na milke tesco? Zapomnieli o mnie emotka

Ja też czekam. Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

aurorcia

#6695602 Napisano: 08.04.2020 10:39:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

czy milka szeptała dziś smsem?  emotka

U mnie cisza  emotka Wyświetl w wątku >>