Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aurorcia

aurorcia

#6695602 Napisano: 08.04.2020 10:39:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

czy milka szeptała dziś smsem?  emotka

U mnie cisza  emotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6695547 Napisano: 07.04.2020 23:04:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

Ups SMS wysłałam do kogoś czeski błąd Zamiast na konkurs! Nieźle bym czekała na zwrotkę Z Black bp!

Ja też, zamiast końcówki 2 wpisałam 3, wysłałam jeszcze raz na dobry numer, a z tamtego nikt nie odpisałemotka Wyświetl w wątku >>
2 pink086, nikos 0

aurorcia

#6695317 Napisano: 07.04.2020 09:46:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

androm napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

czy milka kogoś dziś informowała o kurierze?

na razie nie, może jeszcze dpd wyśle, ale jak sprawdziłam to przy jakiejs ostatniej paczce w marcu od dpd mialam maila o 8:01

u mnie cisza

U mnie też cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6695242 Napisano: 06.04.2020 18:03:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elsa001 napisał(a):

nelunia napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

a czy jest jeszcze ktoś kto z Milki (walizki) nie dostał jeszcze sms?  emotka

Ja również czekam na sms


polecam sprawdzić SPAM na e-mail'u. Ja w oświadczeniu nie zakreśliłam słów - wyrażam zgodę, wysłali wiadomość o uzupełnienie oświadczenia emotka

Ja miałam to samoemotka , ale zakreśliłam i od razu im odesłałam, ale smsa nie mam, więc pewnie będę w drugiej turzeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6695219 Napisano: 06.04.2020 16:11:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

a czy jest jeszcze ktoś kto z Milki (walizki) nie dostał jeszcze sms?  emotka

tak, ja. Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6694556 Napisano: 02.04.2020 23:36:17 w Popraw sobie humor...
jokan napisał(a):

Z INTERNETU
FACECI NA ZAKUPACH ????
"Moja mama zrobiła mojemu ojcu listę na zakupy. Na liście była Pyralgina. Ojciec przyjechał z pelargonią"
"Poprosiłam męża żeby mi kupił płatki kosmetyczne. Wrócił z całą
reklamówką najróżniejszych płatków śniadaniowych, bo nigdzie nie było
kosmicznych".
"Mojemu napisałam na kartce - dwie "ćwiartki", tylko nie dopisałam, że z kurczaka" - przyniósł pół litra
"Mój kiedyś miał kupić śmietankę trzydziestkę to kupił 30 sztuk"
* idź po śmietanę do sklepu. Za chwilę telefon. Ewa nie ma chleba to wziąć bułki??
*Mój syn będzie mężem...kiedyś - kup śmietanę 36%". Nie było to kupił dwie 18%".
*Kup kapustę włoską - na gołąbki nadmieniłam. To przyszedł mi do domu z
sałatą rzymską. Mówię kur*a, co to jest?! Miałeś kupić włoską a nie
rzymską (w dodatku sałatę) a mąż na to - no przecież rzymska to też
włoska! I weź tu dyskutuj".
* Mojemu mówię - kup koperek, to on na to - a czyli to zielone z pietruszki ?
* "Mój mąż jak wysłałam go po natkę pietruszki to kupił koperek, a jak
po korzeń pietruszki to kupił imbir. Teraz mówię, że chce białą
marchewkę.
* "Kazałam mężowi kupić porcje rosołowe to przyniósł kostki. I jeszcze pyta - A to nie to samo?".
*Koleżanki mąż szedł na zakupy do spożywczaka,ona: kup mi Coś,on: co?, ona :zaskocz mnie.Kupił jej herbatę z dziurawca!

To ja dodam, że znajoma posłała męża po małą kapustę na gołąbki, kupił pół, bo były tylko dużeemotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6693397 Napisano: 30.03.2020 11:29:51 w Smolar
A co się w formularzu podawało, tylko telefon, email i nr paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6693034 Napisano: 27.03.2020 16:44:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie II stopień z Colgate, czyli stóweczkaemotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6692182 Napisano: 24.03.2020 14:44:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
rare85 napisał(a):

Milunia Mileczka  emotka  mail o 14. 14

Ps Pierwsza nagroda od Karlsbad  emotka

u mnie tak samo tylko mail 14.37, szok! Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6687633 Napisano: 04.03.2020 08:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Dostałam sms od DPD -czyżby zapas Persila  wysłali z Auchan ? Może ktoś potwierdzić ?

Chyba Persil, bo ja na nic innego nie czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6683638 Napisano: 17.02.2020 12:04:32 w Pożegnanie Amif
Ja już wpłaciłam, zdaje się na was dziewczyny i dziękuję za wasze chęci i czas, piękny wieniec będzie odpowiednim pożegnaniem od takiej "bandy". Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6683305 Napisano: 16.02.2020 20:39:14 w Pożegnanie Amif
Ja też się dołożę. Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

aurorcia

#6677551 Napisano: 27.01.2020 15:41:06 w Smolar
Mam pytanie, jeżeli chodzi o te kody do kina, które Smolar dziś wysyłał to wystarczy zarezerwować seans na stronie kina a potem w kasie przeczytać ten kod i on "zamieni" się w bilet? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6677215 Napisano: 26.01.2020 09:29:49 w Smolar
xpac napisał(a):

Katy Lidl Tymbark niestety saldo 0zł ... ktoś już odstał doładowanie ??

Moje katy użyłam w ten sam dzień w którym przyszły, były aktywne i naładowane. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

aurorcia

#6677148 Napisano: 25.01.2020 18:03:26 w Smolar
alan84 napisał(a):

ktos nie dostal zaakceptowania paragonu z Tymbarka (4 bilety do kina)?

Ja na jedno zgłoszenie dostałam kilka dni temu a na drugie nie mam do teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6675465 Napisano: 20.01.2020 18:45:57 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Czy u kogoś jeszcze brakuje e-maila o pozytywnej weryfikacji z Tymbarka ogólnopolskiego i z Lidla?

U mnie na jedno mam a na drugim nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6675305 Napisano: 20.01.2020 12:27:38 w SZUKAM....
asantesana napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Od wczoraj jestem szczesliwa wlascicielka jamnika szorstkowlosego.Suczka ma 2 i 5 miesiaca.Moze ktos z.Was moglby mi doradzic jakas sprawdzona karme?


Ten "jamnik szorstkowłosy" to rasowy? Trudno mi sobie wyobrazić, żeby jakikolwiek legalnie działający hodowca, któremu zależy na zwierzętach, oddał szczeniaka bez udzielenia multum informacji, min. o najlepszej dla danej rasy karmie.

Czy psa dostałaś w prezencie? Bo dziwne mi się wydaje, że ktoś najpierw bierze psa, a potem się zastanawia, jak się go obsługuje.

Przepraszam z góry za drążenie tematu, ale być może karma to Twój najmniejszy problem... emotka

Nie, nie ma rodowodu, jeśli o to chodzi.W sobotę mama znalazła na olx ogłoszenie.Pani najpierw w ogłoszeniu twierdziła, że chce oddać 4 pieski za darmo.Gdy mama zadzwoniła do tej kobiety, okazało się,że Pani chce za tego pieska 400 złotych. Gdy przyjechałyśmy na miejsce o umówionej godzinie, kobieta ta na początku wykręcała się,że nie może nam teraz pokazać szczeniaczków, bo niby śpią. No to powiedziałyśmy jej z mamą, że w takim razie wrócimy za jakąś godzinę.Na to ona zaprowadziła nas od razu do ciemnej, drewnianej komórki-chlewika, gdzie w skrzyni przykrytej dyktą leżały pieski emotka  Pani powiedziała, że wyniosła je rzekomo przed chwilą,aby się z matką nie gryzły.Urodzone 31 października zeszłego roku, zostały tylko odrobaczone.Nie miały żadnych szczepień, gdyż kobieta nie pojechała z nimi do weterynarza, bo nie ma samochodu.Wobec tego ostatecznie przystała na kwotę 300 złotych.Pieski nie były zaniedbane,ale warunki, w jakich przebywały pozostawiały wiele do życzenia.

O Matko Bosko, Kasiu... 

Straszne to jest, takie pseudo od razu się zgłasza i nie kupuje się tam psa, bo to tylko napędza ten proceder!emotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6674908 Napisano: 18.01.2020 13:17:00 w Smolar
kreo42 napisał(a):

Ile trwa weryfikacja danych czyli skanu paragonu tymbark ? Mi już tydzień zeszło i cisza z wynikiem 

Jeżeli chodzi o Tymbark w Lidl to wczoraj wysyłali maile z pozytywną weryfikacją, a z ogólnopolskiego jeszcze nie. Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6674458 Napisano: 17.01.2020 07:41:30 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

joan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

moskala22 napisał(a):

wkurza mnie Karlsbad - nie mogę ich rozgryżć, tyle razy już próbowałam i nic.

Doskonale Cię rozumiem, ale pomóc nam nie umiem. Zero wygranych u Karlsbada  Czy jest na to jakaś rada?


Nie ma emotka Co konkurs wysyłam całkowicie różniące się od siebie zgłoszenia, żadne nie wygrywa emotka

no ja zaczynam już snuc teorie spiskowe  emotka  no bo jak można wygrywać w innych agencjach (nawet główne) a tu nic emotka

Mam to samo, już w różnym stylu zgłoszenia wysyłane i nigdy nic nie wygraneemotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

aurorcia

#6673102 Napisano: 13.01.2020 12:32:10 w RMF
A odbierał już ktoś? Można już dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0