Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aurorcia

aurorcia

#6672439 Napisano: 10.01.2020 17:54:48 w Smolar
@gnieszk@ napisał(a):

aurorcia napisał(a):

W Tymbarku w Lidlu jest tylko ograniczenie na osobę? Na gospodarstwo nie ma?


Też tak rozumiem.

z tego co czytam, to na bilety do kina też nie ma ograniczenia na gosp. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6672435 Napisano: 10.01.2020 17:46:05 w Smolar
W Tymbarku w Lidlu jest tylko ograniczenie na osobę? Na gospodarstwo nie ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6672237 Napisano: 10.01.2020 11:48:04 w Informują
Tymbark Lidl SMS teraz Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6668209 Napisano: 21.12.2019 21:15:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy z Loyd przychodzi na maila potwierdzenie zgłoszenia do konkursu?
Mi tlyko wszystko zniknęło na stronie jak kliknęłam wyślij.

Masz na stronie info: Brawo! Pomyślnie przesłano formularz
i przychodzi mail:
Witaj ,dziękujemy za zgłoszenie! Po ogłoszeniu wyników konkursu skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową .
Przesyłamy magiczne pozdrowienia! ????
LOYD

To dziwne, bo ja nie dostałam maila na zgłoszenie 15 grudnia a jak teraz chciałam ponownie wysłać to pisze, że ten adres email został już użytyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6667433 Napisano: 18.12.2019 19:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

Czy ktos dostal już przelew z Tyskiego? emotka

Chyba nikt nie dostał. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6666560 Napisano: 15.12.2019 22:14:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

misiaczek144 napisał(a):

Czeka ktoś Jeszcze na bony z śliwki naleczowskiej? (Konk złotobranie) 

ja czekam na drugi bon, wygrany gdzieś w połowie października,
nie odpowiedzieli w obsłudze klienta na pytanie ile to może jeszcze realnie potrwać...

Czekam na 2 bony

Ja też na 2: z października i listopada, dotarł tylko z września. Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

aurorcia

#6665466 Napisano: 11.12.2019 10:21:32 w Smolar
Udało wam się uzupełnić i przesłac formularz laureata Tchibo w Intermarche? U mnie się nie daemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6664676 Napisano: 08.12.2019 10:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

Konkurs wedel w leclerk. Brał ktoś udział?? Strona konkursu nie działa. Zwrotki na sms brak...

http://wygranemikolajki.pl/

A to nie jest konkurs z 2017 roku? Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6662290 Napisano: 29.11.2019 10:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

mysz-s napisał(a):

Saldo karty można sprawdzić na www.up-karty.pl 
Ja miałam od razu zasilona ale kod PIN przyszedł po 3 dniach roboczych. 

U mnie po próbie rejestracji pojawia się info, że niepoprawny numer karty lub NIK emotka

A do tego pisałam im, że długo miałqm nieaktywny telefon i jak wysyłali pin to po włączeniu telefonu nie dotarł, rano miałam sms z pinem i info na @, że karta jest zasilona i aktywna, ale czy tak jest to jeszcze nie sprawdzałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6662287 Napisano: 29.11.2019 10:48:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

Saldo karty można sprawdzić na www.up-karty.pl 
Ja miałam od razu zasilona ale kod PIN przyszedł po 3 dniach roboczych. 

U mnie po próbie rejestracji pojawia się info, że niepoprawny numer karty lub NIKemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6662080 Napisano: 28.11.2019 18:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Rejestrował ktoś kartę ze śliwkobrania? Ja próbowałam i pokazuje, że nieprawidłowy numer karty lub numer NIK do karty emotka

Tez tak mialam,nie musisz jej rejestrowac. Ja normalnie nia placilam bez tego. Jak doladuja dostaniesz smsa od nich,ze karta doladowana . Na drugi dzien po 17 juz dzialala

Okazało się, że konkursowy telefon na który wygrałam kartę że śliwki miałam wyłączony od ponad tygodnia i dzisiaj po włączeniu nie przeszła wiadomość z pinememotka  Zastanawiam się czy nie wysłali czy po takim czasie SMS utknął w przestworzach... Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6661804 Napisano: 28.11.2019 08:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Rejestrował ktoś kartę ze śliwkobrania? Ja próbowałam i pokazuje, że nieprawidłowy numer karty lub numer NIK do karty emotka

Tez tak mialam,nie musisz jej rejestrowac. Ja normalnie nia placilam bez tego. Jak doladuja dostaniesz smsa od nich,ze karta doladowana . Na drugi dzien po 17 juz dzialala

Ok, a długo mija od otrzymania karty do smsa? I rozumiem, że to karta na podpis? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6661798 Napisano: 28.11.2019 08:02:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rejestrował ktoś kartę ze śliwkobrania? Ja próbowałam i pokazuje, że nieprawidłowy numer karty lub numer NIK do kartyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6661279 Napisano: 26.11.2019 22:41:27 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

slavek napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

3/3 pudła w Tyskim Biedronka... emotka emotka

wczoraj kasą rzucali na prawo i lewo a dziś już pozamykane... Trochę dziwne.

U mnie wczoraj też niestety pudła więc kto miał farta to miał emotka

najpopularniejszy sklep, najpopularniejsze piwo, więc nie ma się co dziwić, ze trudno wygrać

ja się zastanawiam kto przez pierwszy tydzień trwania konkursu w nim wygrywał. No przyznawać się emotka

Ci co wtedy grali, to na plaży Copacabana teraz leżąemotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6660817 Napisano: 26.11.2019 07:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

Pokaze ktos jakie okienko wyświetla sie wrazie wygranej w tyskim ? 
Bo ja widze tylko takie , ktore pewnie oznacza brak wygranej emotka

Każdemu takie, ale jak jest wygrana to po kilku sekundach jest mail z gratulacjami emotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6660689 Napisano: 25.11.2019 19:12:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

xpac napisał(a):

andzia65 napisał(a):

Proszę napiszcie mi czy ktoś z Was miał taką sytuację, że wygrał w Tyskim, ale na stronie loterii nie miał informacji o wygranej. A później otrzymał na meila informację, że wygrał. Bo ja już zgłupiałam. Na stronie loterii nie było informacji o wygranej. Dostałam ją na meila, ale gdy na stronie loterii wpisuję w wylosowanych numer telefonu wygrany w tym zgłoszeniu wyskakuje komunikat, że nie wygrałam.

Ale na stronie loterii nie piszą, że wygrałeś/aś, tylko że dziękują itp dopiero potem przychodzi mail - jeśli wygrasz, a jeśli nie wygrasz to chyba nie przychodzi nic

Dziękuję za odpowiedź  emotka  od razu lżej na sercu.

sprawdź jeszcze numer tel czy wpisałaś dobrze, bo... jak wpisuje swój to wszystkie wygrane się zgadzają 

A ja wpisuje poprawnie numer telefonu i też mam info, że nie wygrałamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6660243 Napisano: 24.11.2019 17:46:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

awe napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Karta 500 zł  z Albedo z konkursu Jesiennego - Citi Bank trzeba aktywować? Ktoś podpowie?

Tak- z pełnymi danymi- inaczej nie działa

dzięki, możesz napisać więcej? jakie dane potrzebne?

pesel, data urodzenia, nr dowodu, adres, imię nazwisko

Ja już rejestrowałam, kilka minut to zajęło, ciekawa jestem czy można wypłacić kasę w sklepie (Cashback), bo niby pisze, że tak, na stronie znalazłam nawet, że kartą mastercard można 500zł, a na infolinii babka mówiła, że casbacka nie obsługujeemotka  W bankomacie można, ale 3% prowizji, więc lepszy cashback, bo w tym przypadku tylko 1,5 zł,  tylko pytanie czy się da. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6656715 Napisano: 13.11.2019 11:58:00 w Czy informują/ informowali?
sylwika76 napisał(a):

czy kozel biedronka do końca poinformowany?

Na pewno nie, może dzisiaj? Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6656287 Napisano: 12.11.2019 14:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stelka napisał(a):

W temacie Milki i Biedronki- odpowiedź od organizatora:


Dzień dobry,Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy  od  Jeronimo Martins, właściciela
sieci Biedronka  sklepy przy stacjach benzynowych i stacjach PKP są
otwarte również w święta państwowe.  Dlatego konkurs został uruchomiony
11.11.2019 i  zgodnie z regulaminem, zwycięzcy zostaną wyłonieni również
 spośród zgłoszeń z tego dnia. Z dnia 12.11.2019 zostanie wyłonionych
10 laureatów, tak jak z każdego kolejnego dnia trwania konkursu.Pozdrawiamy, Organizator

Powiem tak, OSZUŚCI!!!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

aurorcia

#6656103 Napisano: 11.11.2019 19:21:54 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

KOZEL Biedronka - już wszystko poinformowali?

Na pewno nie, mają czas do 15 listopada. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0