Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Karlsbad tylko ostatnio miał jakieś zaćmienie z pralkami w Realu i nie dali takiego zapisu
Nie klikam i nie biorę udziału w klikanych!!!!
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
właśnie i to mnie trochę dziwi, bo wprawdzie brałam udział dopiero w drugiej to dziwne, że na 13 nagród ani jedna osoba z forum się nie pochwaliła
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Chyba jednak tak.
10. Prawidłowe zgłoszenie udziału w Promocji i wykonanie zadania konkursowego przez Uczestnika oraz odebranie zgłoszenia przez Organizatora odbywa się w następujący sposób:
a) po uprzednim dokonaniu zakupu, wyłącznie w dniu dokonania zakupu, Uczestnik Promocji wysyła pod numer 7055 wiadomość tekstową SMS zawierającą, z zachowaniem poniższej kolejności następujące treści oddzielone kropkami:
Wyświetl w wątku >>
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Też się zastanawiałam, bo z regulaminu w sumie niewiele wynika, ale zerknęłam na konkurs w ABC filmoteka i to był ten sam organizator, a tam dzwonili po ok tygodniu od zakończenia konkursu, więc liczę, że tu będzie podobnie
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
ja kilka zgłoszeń posłałam
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Ja popołudniu wysłałam maila do nich i odpisali, że jeszcze nie wszystkie nagrody zostały przyznane! Wyświetl w wątku >>
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Ja wprawdzie kilka dni temu wysyłałam, ale zwrotka od razu była! Wyświetl w wątku >>
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wczoraj też z tego poszły
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Myślicie ,że nadzieja jeszcze jest????
A w regulaminie było, że powiadamiają do 10 dni od rozstrzygnięcia, ale chyba nie było daty rozstrzygnięcia, więc pewnie maja jeszcze czas
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Też tak myślę, ale 0d 16 do 20 wszystkie wpadły na forum a kolejne 9 -już nie???
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Mam nadzieję,że nie i patrząc na pierwsze dni i skuteczność osób z forum to wydaje mi się to mało prawdopodobne!
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Z forum wynika, że do 20.08 Wyświetl w wątku >>
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
aurorcia
Postów 4472
Data rejestracji 10.04.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Chyba cisza, póki co