Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aurorcia

aurorcia

#4624004 Napisano: 21.08.2011 09:04:24 w Wygraj mi / Wygram za...
linkinmark napisał(a):

aurorcia napisał(a):

linkinmark napisał(a):

kto pomoże w nivei oddam sie w całosci emotka ( oferta tylko dla kobiet emotka ))))))


kurcze nie kuś,bo mam zaledwie 12 km emotka




aaaaaaaaaaaa to już coś, pierwszy krok za nami emotka )


A wart jesteś mojej walki o zestaw?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4623977 Napisano: 21.08.2011 08:51:30 w Wygraj mi / Wygram za...
linkinmark napisał(a):

kto pomoże w nivei oddam sie w całosci emotka ( oferta tylko dla kobiet emotka ))))))


kurcze nie kuś,bo mam zaledwie 12 km emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4623734 Napisano: 21.08.2011 06:46:53 w Wygraj mi / Wygram za...
tato999 napisał(a):

w bacardi piszcie krótko


hmmm,to zależy,bo ja piszę dłuuuugo i 2 wygrane już w domku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4623719 Napisano: 21.08.2011 06:36:48 w Wkurza mnie...
tak,ale jak już pisałam wyżej,ciekawe jak często ją myją?!Bo wierzyć mi się nie chce,że robią to dokładnie po każdym mieleniu! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4623207 Napisano: 21.08.2011 12:14:52 w Inne mniejsze markety
na moich paragonach z ABC też nie pisze,że jest to sieć ABC!Są tylko dane właściciela sklepu i adres. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4622925 Napisano: 21.08.2011 08:37:59 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

U mnie w Tychach na szczęście są maszynki w większych sklepach, więc kupuję jakie chce mięcho mówię, żeby mi zmielili i wracam do domciu ze zmielonym mięskiem. Chociaż osobiście mam też zaufanie do mięcha kupionego w Lidlu.


u nas też są maszynki w sklepach,ale jak jestem w sklepie w południe to nie jestem pewna,czy pani nie mieliła nią o 8 rano i od tego czasu dokładnie ją umyła (wątpie)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4622908 Napisano: 21.08.2011 08:28:58 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

e ja Wam powiem jeszcze coś lepszego - od tego czasu sama miele sobie mięsko
kupiłam mielone Morliny z indyczka ( wiadomo najchudsze a młody ma problem z kilogramami więc uważamy na to co je) no i oczywiście nie brałam czegoś mielonego przez sklep tylko przez producenta jak się wydawało dobrej firmy
no to do dzieła zaczynamy ugniatać - patrze jakaś brula - łapię ją i UWAGA kawał niezmielonej starej kiełbasy w plastrach - fuj aż się zazieleniła była cała śliska fle przyłożyłam do nosa aż śmierdziała
tak tak kochani producenci dostają do zwrotu przeterminowane kiełbasy (do utylizacji) a później je mielą do mięsa i dają jako mielone z nowym terminem ważności
od razu następnego dnia udałam się do sklepu po maszynkę do mielenia mięsa
a Morlin nie tykam - skoro są w stanie robić takie świństwa to dalej sami sobie dopowiedzcie co może być w ich kiełbasach - skoro do mielonego takie coś dają
emotka
mało tego dodam - po tej akcji (bo pokazałam mamie) to i ona sobie maszynkę kupiła i Morliny szerokim łukiem omija - po czasie żałuję iż nie zaniosłam tego do sanepidu - może gdyby dostali kare za takie praktyki to być może bardziej by uważali (i chociażby te starocie by dobrze mielili aby klient nie zdążył się zorientować co ma tam zmielone)
a fuj aż mi niedobrze





Ja od kilku lat mam maszynkę i gotowego mięsa mielonego nawet za dopłatą nie chcę jak sobie wspomnę to pomielone nie wiadomo co (w mięsie indyczym nawet kości były zmielone,które były jednak wyczuwalne i mięso całe do kosza,bo nawet psu nie można czegoś takiego dać,bo mu przełyk i całą resztę porani)ja też na samą myśl mam mdłości brrr...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4619939 Napisano: 19.08.2011 10:59:36 w Inne mniejsze markety
0 0

aurorcia

#4619861 Napisano: 19.08.2011 10:26:33 w Inne mniejsze markety
ewachem napisał(a):

agawa78 napisał(a):

Możecie podać, z których aptek Superpharm już dzwonili?


Pani z agencji powiedziala ze w ciagu 2 dni beda dzwonic jeszcze



Ale dzwonić będą do tych co nie odbierali?czy do tych do których jeszcze nie dzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4619785 Napisano: 19.08.2011 09:48:18 w Rossmann
rene5 napisał(a):

mia napisał(a):

monia676 napisał(a):

czy wszyscy dostali już maile kiedy można odbierać zestawy Palmolive z konkursu statki?
bo u mnie cicho emotka


U mnie też nie było długo maila, więc sama napisałam do nich, co jest grane (oczywiście w delikatniejszej formie emotka ) i dostałam w odpowiedzi maila z informacją o dniach odbioru.
Więc może zrób tak samo, dla świętego spokoju... emotka





ja dziś dostałam e-maila z informacją o zmianie terminu odbioru, z 23.08. przesunęli na 29.08.


emotka

to może w twoim Rossmanie,bo ja dostałam info,że od 23.08 i żadnej zmiany nie było!ale jak będę się tam wybierała to na pewno zadzwonię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4615944 Napisano: 17.08.2011 11:02:05 w Pomocy!!!!
evja napisał(a):

Ja mam dość nietypowy problem.
Po lasach, w mieście w którym mieszkam, chodzi pewien facet. Ten facet widząc kobietę zdejmuje spodnie (gwałtownie je opuszcza) i gania z genitaliami na wierzchu. Dość stary typ i z tego co wiem można go tak spotkać już od 4 lat. Choć wydaje mi się, że była jakaś przerwa, gdy go nie było.
Tak już trzy razy udało mi się uciec. Ale cholernie boję się przechodzić lasem lub obok. Niestety często muszę jeśli chcę dojść tam gdzie powinnam.
I teraz jest pytanie. Co ja mogę zrobić? Myślałam, żeby nosić ze sobą jakiś dezodorant, ale boję się, że strach mnie spraliżuje i nie będę potrafiła go użyć.. co zrobić?



on jest nie szkodliwy,najlepszym sposobem jest zawstydzenie go tekstem np;nie ma pan nic ciekawszego do pokazania?? lub widziałam większego to podobno najbardziej pomaga.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4614521 Napisano: 16.08.2011 04:29:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
domówka Bacardi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4614275 Napisano: 16.08.2011 02:56:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
agawa78 napisał(a):

anava napisał(a):

picola napisał(a):

anava napisał(a):

Czy dostał ktoś informację z konkursu nivea w SuperPharm?


wyniki mają być do 30 dni od zakończenia konkursu, a konkurs trwał do 03.08.11


podobno w niektórych sklepach były już jakieś wywieszki z wynikami emotka dlatego pytam się czy ktoś jeszcze coś wie...



Ja brałam udział w Poznaniu - Malta, na razie cisza - no ale liczyłym na te 30 dni. I pewenie znowu się przeliczyłam emotka



na sklepach nie było żadnych wyników,tylko ktoś na forum w błąd wprowadził!ze zwycięzcami będą kontaktowali się telefonicznie i na fb pisali,że wyniki powinny być do końca tego tygodnia Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4613806 Napisano: 16.08.2011 11:47:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
4 zestawy mydełek Organique z fb Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4613747 Napisano: 16.08.2011 11:23:15 w Rossmann
mlodaewa napisał(a):

czy wysylali juz emaile z terminem odbioru zestawow Palmolive-statki? cos dlugo czekam moze usunelam przez przypadek wiadomosc ;/


ja już dawno otrzymałam wiadomość,że odbiór od 23 sierpnia Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4612622 Napisano: 15.08.2011 05:38:56 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

W piątek przed weekendem wkurzyła mnie pracownica mojego ojca.10 minut przed wyjściem z biura włączyła ekspres,a po jakimś czasie wyszła z całym termosem kawy Lavazza i zabrała go do domu emotka Zarabia u mojego ojca 5 tysięcy,to nie stać ją na porządną kawę emotka Wykorzystała moment,że ojciec akurat wcześniej wyszedł,eh.A gdy zwróciłam mu na to uwagę w domu,że to kradzież taka sama jak każda inna,to mówi,żebym nie przesadzała,bo jej mąż kilka miesięcy temu stracił pracę i pewnie mają mniej pieniędzy emotka emotka



nie popieram tego co zrobiła,bo to nie fer z jej strony,ale powiem ci,że ma dużo szczęścia,iż jej szefem jest twój tata a nie ty
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4612594 Napisano: 15.08.2011 05:20:48 w Pomocy!!!!
coś mi się stało z pendrivem!!!!a jest mi jutro potrzebny.Laptop go nie czyta i wyskakuje błąd 43,dodam,że nie miał sterowników a inne urządzenia działają bez zarzutu.
co robić??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4608836 Napisano: 13.08.2011 10:41:06 w dzis mam urodzinki
13-tego nie liczy się lat...więc nie napiszę ile,ale wygrana domówka dojechała i imprezkę sponsoruje Bacardi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4607598 Napisano: 12.08.2011 04:43:05 w Wkurza mnie...
nie ma jak wygrana samodzielnie ewentualnie po wskazówkach i radach innych forumowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#4607586 Napisano: 12.08.2011 04:36:32 w Wkurza mnie...
mnie też to mierzi,bo to jasne,że nie wymyślę komuś wierszyka czy hasełka na konkurs,ale jak ktoś pyta jak wygrałam to czy tamto (wczoraj o zestaw Nivea 40 wiadomości i uczciwie powiem,że na każdego odpisałam z tym większość to było kopiuj wklej emotka )to piszę uczciwie jak wygrałam,chociaż nie wiem czy to komuś pomoże,bo często to raczej fuks a więcej już nie gram,bo raz,że nie można a dwa to po co? a zestawów jest dużo i tak jest w wielu takich konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0