Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika aurorcia

aurorcia

#7050895 Napisano: 03.10.2022 21:04:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co z tymi bonami do Carrefoura od Fortisa? Działają? A jak nie to może ktoś do nich pisał? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#7050437 Napisano: 01.10.2022 15:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jmaverick napisał(a):

adamo86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

uważajcie na zakupy bonami Carrefour z loterii coca-cola w Carrefour wrrrrr
zakupy zrobione cały wózek zakupów a pani na kasie informuje że bony są nieaktywne emotka

To bon czy karta podarunkowa?
Aktywność i saldo karty można sprawdzić tutaj: https://www.carre...ny-i-karty-carrefour

Bony towarowe te papierowe są nieaktywne, żona też miała zonka rano i 100 poszła z konta emotka

Dzięki za info, dobrze, że nie pojechałam, bo by mnie chyba trafiło🤨 Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#7049941 Napisano: 29.09.2022 14:04:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

aurorcia

#7048764 Napisano: 23.09.2022 14:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

nikos napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Witam,loteria Intermarche,gdzie znajduje się ten kod na loterię ? Zrobiłam zakupy za 70 zł i nic nie mam ? Nie kupowałam alkoholu,ani piwa i mam j sklep bierze udział ? Ktoś coś wie ? Gdzie to znajdę ?

Do paragonu dostajesz karteczkę z info o loterii i kodem

Czy to drukuje się na kasie ? Czy osobno powinnam dostać ?

Osobny kupon kasjerka wręcza. Taka kolorowa mała karteczka.

Tez wczoraj nie dostałam, nie upomniałam się, bo wyleciało mi z głowy, ze loteria już się zaczęła, pisałam do nich i powiedzieli, ze mam isc z paragonem do sklepu i powiedzieć o zdrapce. Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#7048656 Napisano: 23.09.2022 06:40:41 w Dziś cieszę się z.....
sledzik860 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nawet nie wiedziałam,że tak się ucieszę,że włączyli kaloryfery.W domu psiarnia a słuchanie mądrali z góry,że 17 stopni w domu to super ogrzewanie to aż mną wstrząsnęło ale z wściekłości.No dobra może człowiek rozpieszczony ale 17 stopni moim zdaniem to za mało:(

U mnie w domu jak w zimie spada poniżej 24 to krzyczę🤔 ale w tym roku mąż mi zapowiedxiał, ze oszczędzamy i 26 na pewno nie będzie...nie wiem jak to przetrwam, ale jak sobie pomyślę, ze mnóstwo ludzi nie ma opału na zimę to mi się słabo robi😔

Moja Babcia lubi takie temperatury. Dla mnie nawet 24 za gorąco. Mieszkam w bloku i w zimę trzymam temperaturę na poziomie 18-19 stopni. Dla mnie to jest optymalna. Wiadomo, każdy jest inny. W lato zaś męczę się bo potrafi dochodzić do 26..., wtedy konieczny wentylator. emotka

Babcią jeszcze nie jestem, ale geny ciepnolubne mamemotka  moja babcia w lato przy upałach 35 stopni mówiła, że jest w sam raz, a druga sprawa, że temperatura np. 26 w lato i w okresie grzewczym jest zupełnie inaczej odczuwalna emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

aurorcia

#7048636 Napisano: 22.09.2022 21:22:18 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Nawet nie wiedziałam,że tak się ucieszę,że włączyli kaloryfery.W domu psiarnia a słuchanie mądrali z góry,że 17 stopni w domu to super ogrzewanie to aż mną wstrząsnęło ale z wściekłości.No dobra może człowiek rozpieszczony ale 17 stopni moim zdaniem to za mało:(

U mnie w domu jak w zimie spada poniżej 24 to krzyczę🤔 ale w tym roku mąż mi zapowiedxiał, ze oszczędzamy i 26 na pewno nie będzie...nie wiem jak to przetrwam, ale jak sobie pomyślę, ze mnóstwo ludzi nie ma opału na zimę to mi się słabo robi😔 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

aurorcia

#7048563 Napisano: 22.09.2022 15:50:19 w Smolar
Powiem tak  tylko spokój nas uratuje😁standardowy numer paragonu zgłosiło ok 80% grających, biorąc pod uwagę fakt, ze załączało się od razu paragon i oni jednak nagradzali widząc, ze podany numer jest inny niz ten wskazany, więc mozna domniemywac, ze zrobili to celowo, w pełnej świadomości, ze nagrody niewydane pozostają u organizatora....i trochę słabo by to wyglądało. Wyświetl w wątku >>
2 ladyinred, mia 0

aurorcia

#7048462 Napisano: 22.09.2022 12:11:45 w moje dzisiejsze wygrane :)

aurorcia

#7048393 Napisano: 22.09.2022 07:39:01 w Wkurza mnie...
brucee napisał(a):

Dawno temu, jeżdżąc na studia, miałam dziwaczny przypadek w tramwaju. Wskoczyłam doń, kiedy prawie wszystkie miejsca siedzące były jeszcze puste i skorzystałam z jednego. W miarę upływu czasu i zaliczania kolejnych przystanków, oczywiście tramwaj zapełniał się. W pewnym momencie wsiadła starsza pani. Ja tradycyjnie poderwałam się, ustępując jej miejsca. Reakcja tej kobiety przeszła jednak moje oczekiwania. 
- To skandal jest po prostu! - zawołała z oburzeniem. - Żeby kobieta kobiecie miejsca ustępowała! Kto to widział? Tylu młodych panów siedzi, udają zajętych obserwowaniem widoków za oknem i nie ustąpią, a tu kobieta kobiecie ustępuje! 
Następnie zaczęła (ciągle stojąc) wrzeszczeć na tych siedzących mężczyzn, a ci przybierali coraz czerwieńszy wyraz swoich twarzy. Wysiadła niebawem, po kilku przystankach, złorzecząc ciągle, a ja zostałam w tramwaju, napotykając wściekłe spojrzenia siedzących, którym się oberwało... 
Nie zawsze ustąpienie miejsca daje zamierzony efekt.  emotka

Moja świętej pamięci ciocia jak miała już swoje lata, jeździła autobusem i jakby ktoś ustąpił jej miejsca to jeszcze zjebkę dostał z tekstem, że ona nie jest jeszcze taka staraemotka   Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#7031875 Napisano: 12.09.2022 21:36:33 w Smolar
byekitty napisał(a):

dałabym sobie palec uciąć, że visa w empiku miała rozstrzygnięcie do 05.09 + 7dni na powiadomienie.
Czy mi się miesza wszystko, czy coś zmieniali w regu? emotka

Też mam tak zapisane i nie chce mi się wierzyć, ze obu nam się pomyliłoemotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, byekitty 0

aurorcia

#7024985 Napisano: 12.09.2022 20:20:19 w Smolar
agaluna napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Pojawił się na liście w wynikach "Wielki powrót do szkoły"

Wyniki podpięte? 

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6878949 Napisano: 28.08.2022 13:09:47 w Wkurza mnie...
Od prawie roku szwankowała mi 13 letnia zmywarka, reanimowałam ją jak mogłam, mąż coś tam reperował, bo ja czekałam, że będzie konkurs pt "Kup zmywarkę i wygraj...", pod koniec lipca odpadło skrzydło zraszające i już stwierdziłam, że skrzydło za drogie i kupuję nową...
25 lipca kupiłam nową Whirlpool i byłam mega zadowolona aż do dnia kiedy  pojawił się konkurs  Whirlpool, na mój model zmywarki i wymagany zakup w sklepie w którym ja kupiłam, ale zakup od 16 sierpnia!
Nosz ku... mać, tylko ja mogę mieć takiego pecha emotka emotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6876683 Napisano: 17.08.2022 18:00:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A z Dino to nie rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6874288 Napisano: 04.08.2022 17:53:52 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą.

Pocieszyłaś.... Ni jak nie mogę dojść dalej jak do kasy... Mam koszyk, kasę i potem pada na amen... emotka

U mnie tak było za każdym razem, nawet jak udało się kupić to dowiedziałam się z maila, bo strona tradycyjnie zamuliła i wszystko padło, więc żadnego info o tym, że kupione na stronie nie miałam, dopiero mail i info na stronie jak weszło się w swój profil. Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6874280 Napisano: 04.08.2022 17:28:48 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

kupowanie węgla emotka emotka emotka emotka emotka
5 tydzień nic emotka

Nie ma się co denerwować, jeżeli chodzi o PGG to ja po 3 miesiącach kupiłam emotka , więc wszystko przed Tobą. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

aurorcia

#6873275 Napisano: 31.07.2022 20:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

Majkii napisał(a):

aguagu napisał(a):

Czy kody na Big Maca nie powinny być ważne do dzisiaj? Wczoraj miałam je jeszcze w apce, a dziś brak. emotka

Powinny, ale dziś wszystkim znikły, ta promocja od początku jest jednym wiekiem błędem.emotka


U Was brak kodów, a u mnie były podwójnie 🤔

U mnie rozmnożyły się tak, że po tej akcji przez co najmniej rok ich nie zjememotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6872236 Napisano: 25.07.2022 23:11:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostajecie potwierdzenie z konkursu Whiskas? Miałam na stronie gratulacje i że na maila wyślą mi jakąś kocią muzykę, minęło 20 min. i ciszaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6871088 Napisano: 19.07.2022 15:56:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 zgłoszenia i 2 plecaki z 4Femotka Wyświetl w wątku >>

aurorcia

#6865255 Napisano: 17.06.2022 09:59:43 w Czy informują/ informowali?
Kupiec z rowerami? Wyświetl w wątku >>
0 0

aurorcia

#6865187 Napisano: 16.06.2022 15:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na Bref w Auchan??? Od pół godziny, z różnych przeglądarek nie idzieemotka

Smolar ma czasami blokady w formularzach na jakieś znaki np

'

i trzeba usunąć, żeby przeszło. Albo masz jakieś słowo, w którym ukrywa się wulgaryzm np. podsłuchuje. Wtedy zgłoszenie nie chce przejść.

Podziękował!  emotka  Problemem był faktycznie znak ' Wyświetl w wątku >>
0 0