Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6297275 Napisano: 07.12.2016 12:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A Tyskie z jakiego dnia wysyłało nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297196 Napisano: 07.12.2016 11:20:01 w Lay's
asantesana napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

U mnie piłka wygrana co najmniej 2 tygodnie temu .Otrzymałam już kolejny @ tym razem prośba o wysłanie skanu dowodu.
1. nie ma się co łudzić na wygraną na wymyślone nazwisko .W tej chwili wszystko weryfikują .
2. będzie ostra rezerwa .

Ale jaka rezerwa, skoro ludzie mają piłki w domu? Coś się pani Lidzi pomyrdało...

jak ktoś wygrał na fikcyjne dane konsole i nie odesłał dowodu to konsole przeszły do rezerwy, więc myślę, że nie chodzi o to, by post factum sprawdzać wydanie piłek, a o nagrodę wyższego stopnia Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

harnas

#6297171 Napisano: 07.12.2016 10:43:47 w Lay's
Obstawiam, że jadą z rezerwą i z automatu sprawdzają każdego, może konsole ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6297088 Napisano: 07.12.2016 00:38:32 w TESCO konkursy
mariolakal napisał(a):

Czy ja nie umiem czytać ze zrozumieniem ? Chodzi mi o konk PALMOLIVE... Zakupiłłam dzisiaj zestaw świąteczny, a po powrociee do domu zerknęłam do Regulaminu, w którym mowa o Hipermarketach... Co prawda, listy sklepów nie załączyli, ale zastanawiam się, czy mój "Supermarket" bierze w nim udział...  https://www.tesco.../akcje/40-palmolive/
emotka

Te sklepy biorą udział:

https://www.tesco...lepy/4/hipermarkety/ Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

harnas

#6296880 Napisano: 06.12.2016 16:44:00 w Biedronka
anula81 napisał(a):

dostajecie zwrotki z DR.gerarda jak macie sms przemieniony ze względu na długość w MMs ?

musisz zmniejszyć ilość znaków Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6296827 Napisano: 06.12.2016 15:04:52 w Lay's
marysiam napisał(a):

Witam, Szanowna Pani w związku z Pani wgraną w konkursie „Mistrzostwa kibicowania” zgodnie z pkt 20 regulaminu Konkursu uprzejmie prosimy o przesłanie kserokopii dowodu tożsamości celem pełnej weryfikacji i wydania nagrody. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o przesłanie dowodu osobistego, z widocznymi poniższymi danymi:- imię,- nazwisko- numer i seria dowodu Wystarczy pierwsza strona dowodu osobistego, pozostałe dane mogą pozostać zasłonięte. Kserokopię prosimy nadać przesyłką rejestrowaną (list polecony lub przesyłka kurierska) na adres:Avanti Lidia RasztawickaUl. Reymonta 4a05-070 SulejówekPowyższe dokumenty prosimy przesłać do dnia 13.12.2016 Cały regulamin jest dostępny na www.lays.pl PozdrawiamyZespół Obsługi KonkursuMagdalena Puła HE HE SZOK O GŁUPIĄ PIŁKĘ TYLE ZACHODU I TO JESZCZE WYSYŁKA POCZTĄ LUB KURIEREM NA MÓJ KOSZT!!!!A CZY O KONSOLĘ I BILETY TEŻ ŻĄDAJĄ TAKICH DANYCH???PO DRUGIE PO CO IM NUMER I SERIA DOWODU DO CZEGO TO????

wszystko masz w regulaminie, mogłaś nie grać jak go nie akceptujesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6296738 Napisano: 06.12.2016 12:55:11 w SZUKAM....
natala91 napisał(a):

Na konkurs milka stokrotka numer systemowy to ten na przeciwko daty?

masz w regulaminie: uwidoczniony w prawymgórnym rogu paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6296598 Napisano: 06.12.2016 10:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
truskawka - numer i seria dowodu nie jest potrzebna do odprowadzenia podatku od wygranej, ewidentne wyłudzanie danych, pytanie po co im takie szczegółowe - kredyt będą na Ciebie brać? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6296562 Napisano: 06.12.2016 09:56:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał 500 zł z tej loterii Lotos,gdzie trzeba kupić min. 25 litrów paliwa i chyba co godzinę losują kasę emotka Wczoraj dałam Mamie wygrany z Radio Wrocław talon na 150 zł i zaznaczyłam przy tym,że przy kasie ma koniecznie upomnieć się o ulotkę z info o tej loterii i wziąć paragon emotka Ciekawa jestem, czy ktoś z Forum tam wygrał.

nie osobiście, ale da się emotka
Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

harnas

#6296378 Napisano: 05.12.2016 19:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

aa i jeszcze jedno pytanie emotka a ten początek trzeba przepisać ? emotka dziękuję za pomoc melissa,petunija1,harnas

tak by wynikało, więc przepisuje Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6296369 Napisano: 05.12.2016 18:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

czy w dr. gerard jest ograniczenie znaków??

nie ma, szalej  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

harnas

#6295989 Napisano: 05.12.2016 10:05:17 w Biedronka
mixik napisał(a):

jokan napisał(a):

mixik napisał(a):

Ależ mnie niesamowicie wqr*ia ten dr Gerard i te załączniki... serio piszecie te wszystkie wymagane dane w zał. 2 i 3 dla "średniej" klasy tableta? Jeszcze weź zmieść całe hasełko, które zajęło 2 sms-y w te małe pole w zał 2... nosz qrrrr

to swoje haslo tez trzeba im przepisywac? a jak ktos skasowal smsa lub nie pamieta?

to faktycznie możnaby napisać, że z powodu awarii telefonu "nidyrydy"
ale mnie chodzi zwłaszcza o mnogość tych danych, które sobie życzą

Jak nie podasz hasła to w JETcie nie wydadzą Ci nagrody, w regulaminie masz zapis, że warunkiem otrzymania jest wypełnienie wszystkich pól z załączników Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6295892 Napisano: 04.12.2016 22:18:35 w Lay's
magalan83 napisał(a):

3 grudnia dałam zgłoszenie na konkurs football, jaki to będzie dzień?  Chodzi mi o wyniki, jakiego dnia mam szukać...

pomoże ktoś? emotka

pierwszą stronę, pierwszy post polecam Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

harnas

#6295891 Napisano: 04.12.2016 22:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

gosiagosia napisał(a):

Paula_Paula napisał(a):

mirai napisał(a):

Loteria "Wypasione" - 35 moich zgłoszeń i wszystkie pudła. Puszczam o różnych porach dnia i nocy - zawsze: "graj dalej". Macie podobnie, czy to tylko mój brak szczęścia?... emotka

u mnie bardzo podobnie, 0 wygranej, ok to loteria, ale jest mnostwo nagród i na tyle zgłoszeń nic...:(

No to mogę wam rękę podać, już 4 zgrzewkę wpisuję i nic, nawet kubka brak...

ja wpisałam z 15 i tylko kubek wpadł

u mnie też w zgrzewkach to liczę, ale w sumie 7 tys nagrod na miliony sztuk mleka, które wchodzą do loterii to nie jest dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6293445 Napisano: 30.11.2016 16:20:58 w Kaufland konkursy
koper napisał(a):

dzasmina napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Gratuluje naszym 2 forumowiczkom auta emotka , reszty zwycięzców nie kojarzę  emotka
Ale jednak mam obiekcje czy wygrały TYLKO hasła

i to była moja pierwsza myśl po rzuceniu okiem na listę.

Nie mówcie tak. Ja tak lubię mój mały świat konkursowy w którym przegrywam uczciwie z regulaminowymi zgłoszeniami, najzwyczajniej w świecie lepszymi od mojego.

Przecież to niemożliwe, że przy takim ogromie konkursów plastycznych, fotograficznych, filmowych, ktoś marnowałby swój potencjał na wysyłanie niezgodnych z regulaminem zgłoszeń na konkurs hasłowy. A nawet jeżeli, to gdzie znajdzie się tak naiwny organizator konkursu, który doceni cwaniaka, zamiast odrzucić go podczas wstępnej selekcji zgłoszeń...

Wygrały same hasła, lepsze od moich i tego się będę trzymać.  emotka

To żyj w tym świecie emotka
Już tyle razy nagradzano niezgodne z regulaminem prace i nic się nie działo, tu niestety też film pt. 15 lat Kaufland w Polsce zgarnia autko. c'est la vie! Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6293281 Napisano: 30.11.2016 14:09:01 w Kaufland konkursy
chlip, chlip, chlip emotka
Gratulacje dla zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6293150 Napisano: 30.11.2016 12:20:16 w Kaufland konkursy
Doszukujecie się niepotrzebnego spisku w moim pytaniu emotka  Zwykła ciekawość jak się sprawuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6293130 Napisano: 30.11.2016 12:01:23 w Kaufland konkursy
maria1980 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Żeby nie bylo jak z żukami od Albedo, w regulaminie 65 , a na fakturze 45... a podobno poznaniaccy to krakowiacy wygnani za rozrzutność emotka

Ja mam na fakturze 65

jeździsz Żuczkiem, czy sprzedany? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6293093 Napisano: 30.11.2016 11:31:51 w Kaufland konkursy
huda83 napisał(a):

bmacieja napisał(a):

79magda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie znam się na samochodach, definiuję je kolorami emotka   jak wychodzę z galerii na przykład to za chorerę nie wiem, który to nasz emotka    za dużo czarnych emotka

Zgubić samochód na parkingu, to jedno. Ja ostatnio zgubiłam własny koszyk z zakupami w Kerfiurze, gdy ruszyłam na poszukiwanie czegoś tam.

zgubić koszyk to jeszcze ujdzie; ja raz zabrałam koszyk innej osoby i spokojnie wkładałam do niego jogurty, a Pani podeszła i grzecznie powiedziała, że na jogurty nie była zdecydowana, ale właściwie czemu nie.... Przeprosiłam ale rozwaliło mnie jej poczucie humoru emotka

Ja też miałam ciekawą przygodę z samochodem. Wychodzę ze sklepu, podchodzę do auta i otwieram kluczykiem - nie chce się otworzyć...szarpię za klamkę, latam wokoło, już zaczynam siarczyście kląć. Nagle patrzę, a obok stoi facet i sika po nogach ze śmiechu. Próbowałam zrobić mu włam do auta  emotka  Na swoje usprawiedliwienie dodam, że auta były identyczne - kolor, marka i typ nadwozia. Różniły się tylko kolorem siedzeń i tablicami rzecz jasna emotka

Mi się hen hen lat temu udało otworzyć dużego fiata sąsiada - mieliśmy identyczne. Wsiadam do środka, patrzę, a tam jakieś dziwne nakładki na fotelach, kierownicy ... mówię ups ... wyszedłem, zamknąłem i wsiadłem 2 miejsca dalej do swojego emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6293043 Napisano: 30.11.2016 10:38:50 w Kaufland konkursy
trebor1 napisał(a):

SS

harnas napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Serio A trójka jest warta tylko tyle? Żyłam w błędnym przeświadczeniu, że dużo więcej emotka

A3 to jeden z najtańszych modeli Audi, to nie RS7 warte po 500tys emotka

S8 z dobrym wyposażeniem 880, ale trzy latka juz za 350 się dostanie

dodasz niefabryczne bajery, chromik nadwozie i się bańka uzbiera emotka Wyświetl w wątku >>