Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6281143 Napisano: 08.11.2016 09:25:20 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

A propos pralek,moja ma 15 lat i choć bym chciała,nie zepsuje się emotka
Ale chyba kupię sobie srebrna LG ,czy ktoś ma tej firmy? Nie jestem jakoś przekonana do niej ma duzo funkcji i Musi być srebrna! emotka

nie wiem jak akurat z pralką, ale po ostatnim zakupie LG powiedziałem, że to był ostatni raz! Weź sobie samsunga, whirpoola, amice, bo LG ostatnio strasznie się popsuło, robią te sprzęty byle do końca gwarancji wytrzymały ...

Ja mam Electrolux i jestem zadowolona emotka  

Electroluxa też kiedyś miałem - też spoko, ale większość u mnie w rodzinie jednak ma boscha. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6281130 Napisano: 08.11.2016 09:07:18 w SZUKAM....
grazia1981 napisał(a):

A propos pralek,moja ma 15 lat i choć bym chciała,nie zepsuje się emotka
Ale chyba kupię sobie srebrna LG ,czy ktoś ma tej firmy? Nie jestem jakoś przekonana do niej ma duzo funkcji i Musi być srebrna! emotka

nie wiem jak akurat z pralką, ale po ostatnim zakupie LG powiedziałem, że to był ostatni raz! Weź sobie samsunga, whirpoola, amice, bo LG ostatnio strasznie się popsuło, robią te sprzęty byle do końca gwarancji wytrzymały ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6281055 Napisano: 07.11.2016 22:43:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
titinunu napisał(a):

huda83 napisał(a):

Wow... umrę z zawiści...mega gratki!   emotka z ciekawości: ile paragonów poszło? 

Wysłałam 8 paragonów i wpadła kawiarka...zdenerwowałam się,bo strasznie ekspres chciałam,niepotrzebnie jak widać:)Zawsze jak czytałam i zazdrościłam(pozytywnie)takich wygranych,to przedstawiałam jak ja będę krzyczeć z radości.A tu karmie dziecko,prawie przysypiam,telefon,jakaś wygrana...OK,dobrze.A Pani pyta,czy zdaje sobie sprawę ile wygrałam?

super sprawa, gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6280801 Napisano: 07.11.2016 15:30:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
honoris napisał(a):

http://www.interc...-na-15-urodziny.html

Było jedyne 29 tysięcy zgłoszeń. Bankowo przeczytali wszystkie emotka

Pani Wasiak to w końcu ta była minister od transportu? Rodzinka? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6280269 Napisano: 06.11.2016 12:51:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
kammaro napisał(a):

Na jakiej podstawie nazywacie nas oszustami? 
kate87
Pisz! Nie Ty pierwsza! Organizator już nam prawie zrobił kolonoskopię... nic wiecej zrobić nie może. Nie łamiemy regulaminu.

coś jest na rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6279229 Napisano: 03.11.2016 17:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

powiedzcie, ze z Almette śla na raty, bo na razie to mam 0/4 emotka emotka

zawsze to jakieś wyróżnienie, szukaj pozytywów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278619 Napisano: 02.11.2016 18:30:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Wosebie zamazywaliście dane zbędne z dowodu osobistego? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278520 Napisano: 02.11.2016 15:51:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na kawiarkę odsyłacie ksero dowodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278458 Napisano: 02.11.2016 14:48:56 w TESCO konkursy
maria1980 napisał(a):

harnas napisał(a):

paula w rolę organizatora nie będę się wcielał, po prostu dziwi mnie, że ryzykujecie tym jednym produktem, gdzie koszt to 6zł, tym bardziej że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że chodzi o 2 produkty emotka

Ja nie ryzykuje , konkurs organizowany w sieci Tesco , toteż na tej stronie szukałam regulaminu ... jako konkursowa fajtłapa nie miałam nawet pojęcia,ze Versus ma swoją stronę z regulaminami .

w gazetce TESCO było odniesienie właśnie do regulaminu ze strony versusa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278451 Napisano: 02.11.2016 14:38:51 w TESCO konkursy
paula w rolę organizatora nie będę się wcielał, po prostu dziwi mnie, że ryzykujecie tym jednym produktem, gdzie koszt to 6zł, tym bardziej że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że chodzi o 2 produkty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278432 Napisano: 02.11.2016 14:19:55 w TESCO konkursy
paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka

A gdzie? emotka  
Regulamin:
3. ZASADY KONKURSU 3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu: A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO;

Skąd Ty w ogóle wzięłaś ten regulamin? Bo w moim pobranym pierwszego dnia jest dokonać zakupu dwóch produktów promocyjnych emotka

Takie cwaniakowanie na ogół się źle kończy, skoro masz ulotkę z napisem kup 2 produkty, a później bierzesz jeden, bo gdzieś tak ktoś napisał to kogo tu obwiniać, że Versus później nie przysyła nagrody? emotka

Nie biorę udziału w tym konkursie, więc CWANIAKIEM nie jestem emotka
A regulamin? Hmm. Chyba stąd emotka  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-pielegnuj-wlosy-jesienia-tesco.html#.WBnmEuQzXcs
Albo ze strony samego Studio Versus: http://www.studioversus.pl/pobierz-pliki
Obowiązuje tylko regulamin, a nie żadne ulotki emotka

Skoro obowiązuje regulamin to masz tutaj jak byk napisane:

3. ZASADY KONKURSU
3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy wtrakcie trwania Konkursu:
 
A) dokonać zakupu dwóch dowolnych produktów do pielęgnacji i/lubstylizacji włosów markiNIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO; 

I ta wersja jest od pierwszego dnia konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278414 Napisano: 02.11.2016 14:07:38 w TESCO konkursy
paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka

A gdzie? emotka  
Regulamin:
3. ZASADY KONKURSU 3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu: A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO;

Skąd Ty w ogóle wzięłaś ten regulamin? Bo w moim pobranym pierwszego dnia jest dokonać zakupu dwóch produktów promocyjnych emotka

Takie cwaniakowanie na ogół się źle kończy, skoro masz ulotkę z napisem kup 2 produkty, a później bierzesz jeden, bo gdzieś tak ktoś napisał to kogo tu obwiniać, że Versus później nie przysyła nagrody? emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6278406 Napisano: 02.11.2016 14:01:26 w TESCO konkursy
scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278259 Napisano: 02.11.2016 11:15:29 w Biedronka
tusienka napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

tusienka napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem regulamin- naklejki świeżakowe można zdobywać/zbierać do 20 listopada? 
Wszyscy moi bliscy twierdzą ,że tylko do 4go bo tak im w sklepach mówią  emotka  no i jestem głupia w tym momencie

na plakatach jest, że do 20.11 i mi też tak kiedyś powiedziano w sklepie  emotka

Kurczę ... poważnie kilka różnych osób kupujących w kilku Biedronkach w mieście są głęboko zdziwieni jak mówię ,że do 20go  i nawet Pani w sklepie powiedziała siostrze,że raczej na drugiego nie zdąży uzbierać bo tylko do 4 listopada wydają naklejki. Ale teraz jestem pewna ,że nie mam halucynacji jeśli chodzi o zasady:-D 

tusienka - u mnie też tak próbują zniechęcić ludzi do zbierania, bo dzięki temu kasjerki sobie biorą te naklejki i wymieniają same. Ba - u nas nawet jedna babka straciła pracę przez to, że zbierała sama naklejki, bo robiła to w tak perfidny sposób (chowała sobie naklejki klientów do kieszeni siedząc na kasie), że ją wylali  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278184 Napisano: 02.11.2016 09:45:15 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

Szukam oświadczenia na Stanley w konkursie NIVEA Tesco...? Miało być na stronie i nima ....

A jest emotka
http://media.wix.com/ugd/38f825_cd158f4c2e5844eaa9d187f6940b4df9.pdf

hm to jest to? 
Czyżby wzrok już nie ten ...  emotka
dzięki paula emotka

To jest oświadczenie z obecnego konkursu, na konkurs z bonami YES i Stanleyem jest na pewno takie samo?

Ja takie wypełniłam. Nazwę konkursu wpisujesz ręcznie, więc wszystko jedno z jakiego konkursu to oświadczenie, bo wszystkie są identyczne emotka

oby, oby - tak zrobię, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

harnas

#6278177 Napisano: 02.11.2016 09:37:05 w SZUKAM....
harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

Szukam oświadczenia na Stanley w konkursie NIVEA Tesco...? Miało być na stronie i nima ....

A jest emotka
http://media.wix.com/ugd/38f825_cd158f4c2e5844eaa9d187f6940b4df9.pdf

hm to jest to? 
Czyżby wzrok już nie ten ...  emotka
dzięki paula emotka

To jest oświadczenie z obecnego konkursu, na konkurs z bonami YES i Stanleyem jest na pewno takie samo? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278173 Napisano: 02.11.2016 09:35:28 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

Szukam oświadczenia na Stanley w konkursie NIVEA Tesco...? Miało być na stronie i nima ....

A jest emotka
http://media.wix.com/ugd/38f825_cd158f4c2e5844eaa9d187f6940b4df9.pdf

hm to jest to? 
Czyżby wzrok już nie ten ... emotka
dzięki paula emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278168 Napisano: 02.11.2016 09:31:00 w SZUKAM....
Szukam oświadczenia na Stanley w konkursie NIVEA Tesco...? Miało być na stronie i nima .... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6278112 Napisano: 01.11.2016 22:34:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

trampek, napisał(a):

mczarna napisał(a):

trampek, napisał(a):

mam pytanko bo wypełniam ten formularz na konkurs zabki z piwem tyskie
Czy moge prosic o podpowiedz bo nie wie w jakiej szklance się podaje piwo lager:( zaznaczyłam prostej lub lekko rozszerzającej się ale nie wiem czy dobrze

Było już tyle pytań o to,że polecam cofnięcie się w tym wątku i poszukanie odpowiedzi...

nie siedze cały czas na internecie przed chwilą weszłam i wypełniam, nie mam czasu szukać całego watku, ale ok przejrzę. emotka

Z tego co wiem to odpowiedz c, tak piszą tutaj wiec mam nadzieję że to ok emotka  

w sumie też nie popieram takiego dawania wszystkiego na tacy, już lenistwo niektórych przekracza wszelkie granice, by cofnąć się o 2 strony emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6277653 Napisano: 31.10.2016 11:50:32 w Kaufland konkursy
nataszka napisał(a):

edzia3 napisał(a):

harnas napisał(a):

jest już może nowa gazetka? emotka

nikt? nic? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0