Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6270969 Napisano: 17.10.2016 19:58:01 w Biedronka
Nikt się do Aygo nie przyznaje? Wszystko hurtownia zgarnęła ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6270878 Napisano: 17.10.2016 18:11:01 w Biedronka
A tak w ogóle to zwróćcie uwagę na nagrodzone paragony z numerów 737 ... wszystkie oscylują w przedziale 410XXX-500XXX Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6270857 Napisano: 17.10.2016 17:51:36 w Biedronka
mattadore napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

banka-manka napisał(a):

http://www.smolar...t/files/Laureaci.pdf

chyba musze startera na 737 poszukac... az 7 takich numerów wylosowali emotka

ich dłoń losująca lubi ten numer , zawsze dużo go w loteriach u nich emotka

hurtownicy lubią ten numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6270546 Napisano: 17.10.2016 12:13:51 w Biedronka
marzenier napisał(a):

harnas napisał(a):

Smolar będzie losował na yt samochodziki dziś? emotka

Być może ...
Ale chyba nie myślicie,że oni wrzuca juz dziś film z losowania.
Przeciez trzeba go zmnotować emotka
Myślę,że najpierw wlosuja,poinformuja telefonicznie te auta i potem wrzuca ten film.
Mam tylko nadzieje ze nie pokażą laureatów rezerwowych bo wg.mnie to jest nieludzkie emotka

Pokażą, Smolar lubi się znęcać nad rezerwą emotka  Jak w poprzedniej edycji mieliśmy tu jednego "prawie" laureata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6270536 Napisano: 17.10.2016 12:01:18 w Biedronka
Smolar będzie losował na yt samochodziki dziś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6270173 Napisano: 16.10.2016 14:03:21 w SZUKAM....
sylzab2294 napisał(a):

harnas napisał(a):

shell napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy wysyłał ktoś z was kurierem telewizor (40cali).
Myslalam, ze jest to prosta sprawa, koszt ok 30 zł, a tu w internecie natrafiam na informacje, ze TV powinno byc na palecie przewozone, ostreczowane itp.
Jak to jest w realu? 

normalnie kurierem, koszt do 20zł... może byc ostreczowane, moze byc w kartonie tylko i opisane lub oklejone naklejkami OSTROŻNIE!

Gdyby taki TV dojechał uszkodzony to co wtedy?
Jest możliwość wykupienia jakiegoś "ubezpieczenia" itp? 
To nie są tanie sprzęty...

Zależy jakim kurierem wysyłasz. Większość zastrzega sobie, że ubezpieczyciel danej firmy kurierskiej nie wypłaci sumy ubezpieczenia, jeśli TV nie będzie dobrze zabezpieczony wysyłką paletową. Ale może są jakieś firmy, które wysyłają i zwykłymi przesyłkami.

A co do poprzednika - naklejenie sobie oznaczeń typu: Ostrożnie, Uwaga, Szkło itd. nic nie zmienia, na sortowni i na pace w aucie taki telewizor i tak może fruwać emotka

a wracając do Twojego postu... wiesz jak przyjeżdżały tv od avanti?? Nawet nie były "ostreczowane", a były ubezpieczone i wiem, że osoby które dostały uszkodzone TV, dostały nowe, a agencja kasę z ubezpieczenia emotka

Nie wiem, czy się kiedyś zagłębiałaś w przepisy przewozowe danych przewoźników, tam często są zapisy, że np. sprzęty elektroniczne przekraczające jakieś gabaryty powinny być nadawane na paletach, niektórzy przewoźnicy w ogóle nie przewożą niektórych sprzętów  itd. 
Co do Avanti to nie mam pojęcia jak wysylają, jednak jeśli mieli 100 TV do rozwiezienia to myśle, że samej firmie kurierskiej było na rękę, że wysłali to owinięte w zwykłą folię bąbelkową.  Jednak firma a nadawca prywatny to spora różnica.
Polecam po prostu poczytać u przewoźnika, którego chcesz wybrać, czy nie ma zapisów o przewozie niektórych towarów na specjalnych warunkach, żebyś później nie miała problemu z ewentualnym odszkodowaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6270158 Napisano: 16.10.2016 12:54:18 w SZUKAM....
shell napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy wysyłał ktoś z was kurierem telewizor (40cali).
Myslalam, ze jest to prosta sprawa, koszt ok 30 zł, a tu w internecie natrafiam na informacje, ze TV powinno byc na palecie przewozone, ostreczowane itp.
Jak to jest w realu? 

normalnie kurierem, koszt do 20zł... może byc ostreczowane, moze byc w kartonie tylko i opisane lub oklejone naklejkami OSTROŻNIE!

Gdyby taki TV dojechał uszkodzony to co wtedy?
Jest możliwość wykupienia jakiegoś "ubezpieczenia" itp? 
To nie są tanie sprzęty...

Zależy jakim kurierem wysyłasz. Większość zastrzega sobie, że ubezpieczyciel danej firmy kurierskiej nie wypłaci sumy ubezpieczenia, jeśli TV nie będzie dobrze zabezpieczony wysyłką paletową. Ale może są jakieś firmy, które wysyłają i zwykłymi przesyłkami.

A co do poprzednika - naklejenie sobie oznaczeń typu: Ostrożnie, Uwaga, Szkło itd. nic nie zmienia, na sortowni i na pace w aucie taki telewizor i tak może fruwać emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

harnas

#6269857 Napisano: 15.10.2016 11:37:05 w Biedronka
Najwyżej będzie rezerwa emotka
Ale ogólnie zwróćcie uwagę na zdjęcia poglądowe, tam jest tylko zwykła cola i nie ma mowy o wielopakach. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6268334 Napisano: 12.10.2016 14:27:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

harnas napisał(a):

dla mnie głupotą i szczytem naiwniactwa jest Twoj post, ale opinie zachowałbym dla siebie, gdybyś nie starała się oceniać wypowiedzi innych. Jak widzisz jest to moja OPINIA i jest taka a nie inna. Jak wygrasz śmiało wstaw zdjęcie w nowym A3 i wtedy uwierzę, bo jak na razie są to gruszki na wierzbie.


Wiesz, różnica w opiniach między nami wynika stąd, że Ty opierasz opinię na WIERZE, a ja na WIEDZY emotka

Mam jednak nadzieję, że część społeczeństwa podziela Twoje zupełnie-pozbawione-podstaw zdanie i świadomie zrezygnowała z ubiegania się o samochody emotka

widzisz, będziesz miała większe szanse udowodnić mi, że się da. Czekam na zdjęcie w a3 emotka  peace! Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6268264 Napisano: 12.10.2016 13:27:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Nie mogę znaleźć wątku, bo wyszukiwarka na forum jest beznadziejna, więc spytam tutaj: Gdzie najtaniej można znaleźć Ferrero konkursowe? emotka  

Ja brałem w żabce, było po 9,99, ale wszystko wykupiłem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6268227 Napisano: 12.10.2016 12:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy były już wyniki Tchibo w Intermarche emotka

nie, ale będą niedługo emotka Wyświetl w wątku >>
1 madzia34 0

harnas

#6268118 Napisano: 12.10.2016 10:33:40 w Biedronka
nelunia napisał(a):


coca -cola ostatni etap:

- losowanie nr 4) w dniu 17.10.2016 r. ze zgłoszeń otrzymanych w okresie trwania czwartegoetapu tygodniowego loterii, tj. od godz. 00:00:00 dnia 06.10.2016 r. do godz. 23:59:59 dnia
15.10.2016 r.

nawet nie chcę myśleć ile będą mieli zgłoszeń w ostatnim etapie ... W poprzedniej loterii Smolara dla C-C w Biedrze było ponad ćwierć miliona zgłoszeń Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6267838 Napisano: 11.10.2016 18:36:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie są teraz tanio ferrero rocher? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6267760 Napisano: 11.10.2016 16:46:50 w Biedronka
violka88 napisał(a):

harnas napisał(a):

violka88 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

violka88 napisał(a):

a z jakiego numeru dziś dzwonią z winiary? emotka

Wczoraj dzwonili z prywatnego dziś dzwonią z nr Albedo 61....Mąż miał wczoraj nieodebrane połączenie z prywatnego, zadzwoniłam dziś  zapytać, czy jestem na liście bo mam połączenie i Pani stweirdziła że z prywatnego nie dzwonią, a tu osoby się chwałiły że z prywatnego.Więc Pani chyba nie wie z jakiego dzwonią numeru:( no i w końcu się ie dowiedziałam czy jestem na liście i czy to oni dzwonili:( a mąż nie da rady w pracy odebrać, dziś mi zostawił telefon więc mam nadzieję, że jeśli to oni to zadzwonią:)

dziękuję za info emotka
Ja wczoraj miałam nieodebrane z zastrzeżonego a dziś telefon milczy emotka

wczoraj PKP z prywatnego dzwoniło

wczoraj z PKP dzwonili do mnie z numerowego emotka

a figa, bo nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6267686 Napisano: 11.10.2016 14:57:35 w Biedronka
violka88 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

violka88 napisał(a):

a z jakiego numeru dziś dzwonią z winiary? emotka

Wczoraj dzwonili z prywatnego dziś dzwonią z nr Albedo 61....Mąż miał wczoraj nieodebrane połączenie z prywatnego, zadzwoniłam dziś  zapytać, czy jestem na liście bo mam połączenie i Pani stweirdziła że z prywatnego nie dzwonią, a tu osoby się chwałiły że z prywatnego.Więc Pani chyba nie wie z jakiego dzwonią numeru:( no i w końcu się ie dowiedziałam czy jestem na liście i czy to oni dzwonili:( a mąż nie da rady w pracy odebrać, dziś mi zostawił telefon więc mam nadzieję, że jeśli to oni to zadzwonią:)

dziękuję za info emotka
Ja wczoraj miałam nieodebrane z zastrzeżonego a dziś telefon milczy emotka

wczoraj PKP z prywatnego dzwoniło Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6267057 Napisano: 10.10.2016 16:58:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
500zł od Ferrero www.ferrerorocher.pl  emotka  1/2 skuteczność  emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6266690 Napisano: 10.10.2016 10:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natie77 napisał(a):

mia napisał(a):

Natie77 napisał(a):

joan napisał(a):

honoris napisał(a):

Jak obstawiacie, ile może być zgłoszeń w konkursie głównym PKP? emotka


Nie wiem, trzymam kciuki za Was. Ale za moją siostrę bardziej emotka

Ja nie grałam, bo nie mam biletów i na pewno bardzo wielu konkursowiczów z tego powodu musiało konkurs odpuścić...

Ja w sumie mało zgłoszeń wysłałam miałam co prawda jakieś 50 biletów, ale czasu i weny brak emotka  Jutro wyniki?

Jutro? emotka Jakim cudem? Optymistycznie zakładam, że przynajmniej przejrzą, jak nie przeczytają...

Sorki emotka  Pomyliło mi się, byłam przekonana,że 10.10 był do dwóch rodzajów nagród emotka

zwycięzcy nagród głównych będą mieli sesje fotograficzną, a zdjęcia opublikują na stronach PKP, funpageach, gazetkach PKP i w reklamach w TV i prasie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

harnas

#6266164 Napisano: 08.10.2016 13:05:40 w Czy informują/ informowali?
dang21 napisał(a):

harnas napisał(a):

Tesco Nivea rozwiązane?

Do 26.10 mają czas.

o to poszaleli z terminami, dziękuję za informację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6266070 Napisano: 07.10.2016 23:35:46 w Czy informują/ informowali?
Tesco Nivea rozwiązane? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265954 Napisano: 07.10.2016 19:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Co do tych testowań z trnd to jakoś słabo przygotowani są. Nigdzie nie mogę dostać wersji 8 zbóż (jedynie w Auchan podobno są ale przez korki mi nie po drodze), inne wersje nabyte cudem...,nie zgłaszałam się więc do tej nowej kampanii Natur ,bo tych prooduktów też nie widzę nigdzie. Słabo, oj słabo...

potwierdzam, Auchan jest świetnie zaopatrzony pod względem jogobelli Wyświetl w wątku >>
0 0