Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#7052611 Napisano: 11.10.2022 20:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Przecież Smolar się na to nie złapie... Błagam emotka  co jak co, ale nie sądzę, żeby na taki tani chwyt złapała się jakakolwiek większa agencja typu Smolar, Columbit, Los Mejores, Avanti. Takie rzeczy chwytają jeszcze jedynie za serduszka organizatorów, którzy nie zajmują się profesjonalnie konkursami, np. w konkursach na FB organizowanych bezpośrednio przez dział marketingu danej firmy, ale i tu powoli to nie działa, bo są lepsi od Bogusia to raz, a dwa za każdym razem pojawia się grono "wielbicieli", którzy donoszą organizatorom na temat tego pana. Naprawdę te jego filmy są mega słabe. Tego się nawet nie chce oglądać. 4 minuty gadania i brzdękolenia na gitarze. Ja zawsze mam ciarki żenady i nie jestem w stanie tego oglądać emotka  Wiem, że ten pan już wiele tym sposobem wygrał, ale to jest jednorazowa akcja u danego organizatora;) 

podobno miał złoty strzał i dlatego dalej szuka szczęścia, ale może tu się wypowiedzą osoby, które wiedzą więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7052567 Napisano: 11.10.2022 18:24:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

Emememe napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

anaesth napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

jarekaska napisał(a):

Właśnie miałam zamiar coś napisać na Garage w Żabce
Zobaczcie na co wpadłam na YouTube:

https://www.youtu.../watch?v=Rg64TSx2oRU

Ręki nie dam sobie obciąć, ale jestem prawie pewna, że ten link został dodany w odpowiedzi na pytanie konkursowe w tym właśnie konku
Eh, odechciewa się grać emotka
W regulaminie możliwość odpowiedź na 300 znaków

dzięki, dzięki! zrobiłaś mi dziś dzień, jak nie tydzień... miesiąc??? emotka  aż zacznę gościa wyglądać na dzielnicy! emotka  emotka

Uważaj, żeby Cię nie potrącił, jak będzie jednocześnie jechał rowerem i nagrywał monolog emotka

używam dzwonka na ścieżkach na takich "krejzoli" - a jak się ze mną zderzy, to już nie będzie mógł takich pięknych filmów i śpiewanek wrzucać, bo seplenienie nie pozwoli emotka



o chryste…. Nie wpadłabym nawet na pomysł aby wysyłać film gdzie jest konkurs jak byk - odpowiedz pisemna…. 🥹 



Pan Marcin ma zasady emotka  Jak widać smolar nie doprecyzował formy zgłoszenia w regulaminie emotka  

Szalenie nieprecyzyjny opis emotka  ...: "Rozwiązanie zadania konkursowego może składać się z maksimum 300 znaków pisarskich włącznie ze „spacjami”. Dopuszcza się użycie małych i wielkich liter."  Znaki pisarskie to jednak chyba tylko w piśmie mogą być stosowane emotka  

ta japka jest tak oklepana ... tyle razy to robił, że już powinno zabraknąć agencji co się na to łapią. Tym bardziej manewr z gitarą ^^ Wyświetl w wątku >>
1 jarekaska 0

harnas

#7046845 Napisano: 14.09.2022 10:21:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Żywiec zdrój z Żabki? NAV ? słuchawki Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6873635 Napisano: 02.08.2022 11:54:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

harnas

harnas

#6795727 Napisano: 17.07.2021 13:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

pikawka napisał(a):

harnas napisał(a):

pikawka napisał(a):

ditomaso napisał(a):

paulas napisał(a):

Konkurs z piwami w Żabce, podpowie ktoś czy zakładka konkursowa pojawia się dopiero po dokonaniu zakupu piwa z listy? Nie widzę informacji o konkursie w aplikacji.


W appce trzeba zjechać na sam dół prawie i jest info o Party Bro

A muszę kupić to piwo i podać aplikację? Czy wystarczy sam paragon? Nie mam zabki emotka

ile sztuk trzeba kupic, bo nie widze informacji?

1

Napiszcie proszę co to za konkurs emotka

Edit:dobra, widzę emotka

w app zabki masz na dole Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

harnas

#6795722 Napisano: 17.07.2021 13:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

ditomaso napisał(a):

paulas napisał(a):

Konkurs z piwami w Żabce, podpowie ktoś czy zakładka konkursowa pojawia się dopiero po dokonaniu zakupu piwa z listy? Nie widzę informacji o konkursie w aplikacji.


W appce trzeba zjechać na sam dół prawie i jest info o Party Bro

A muszę kupić to piwo i podać aplikację? Czy wystarczy sam paragon? Nie mam zabki emotka

ile sztuk trzeba kupic, bo nie widze informacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6772368 Napisano: 27.03.2021 14:19:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
santi333 napisał(a):

Chyba rzeczywiście jest dokładnie tak jak napisałeś emotka Masakra jednym słowem  emotka  Nigdy nie miałem do czynienia z obsługą kas fiskalnych, więc nie miałem pojęcia, że można sobie na nich dowolnie godziny ustawiać i nie jest to jakoś systemowo zabezpieczone. Wychodzi na to, że świetnym interesem, z punktu widzenia tychże osób, jest prowadzenie działalności gospodarczej (nawet niezbyt rentownej), bo profit z loterii i tak będzie. Jeszcze dodatkowo może wpadnie jakieś 100 tysięcy albo Merc i można nawet szwagierke zatrudnić na drugiej kasie...

mniej więcej tak to działa, kiedyś sieć lokalnych sklepików z Aleksandrowa Łódzkiego wymiatała na tym polu emotka  
Reasumując: dla firmy wzrostów sprzedaży nie ma, bo szaraczki nie wygrywają, więc dalej nie kupują, a bogacą się właściciele sklepów, czyli efekt marketingowy żaden Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6771074 Napisano: 20.03.2021 09:17:55 w Co można dostać gratis?
eee2021 napisał(a):

harnas napisał(a):

androm napisał(a):

pablo75 napisał(a):

majonez napisał(a):

Ktoś złapał zwrot Coccolino? Widzę że pula wyczerpana.  Ile minut są dostępne?

Ja się nie załapałem,po 2 minutach już pula była wyczerpana. :

ja to samo miałam, nie da się załapać

prosty skrypt i nie ma szans w rywalizacji z botem, zeby recznie to wpisac


mi się wczoraj udało. potwierdzenie na maila też dostałam. o godz 8.08

wczoraj to malo kto do godz 8 byl w biedronce i zdążył zgłosić po powrocie do domu z paragonem, wczoraj w ciągu dnia ludzie porobili zapasy po nascie sztuk i wysylaja na slupy (patrz: grupy fb) Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6771066 Napisano: 20.03.2021 08:39:31 w Co można dostać gratis?
androm napisał(a):

pablo75 napisał(a):

majonez napisał(a):

Ktoś złapał zwrot Coccolino? Widzę że pula wyczerpana.  Ile minut są dostępne?

Ja się nie załapałem,po 2 minutach już pula była wyczerpana. :

ja to samo miałam, nie da się załapać

prosty skrypt i nie ma szans w rywalizacji z botem, zeby recznie to wpisac Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6766579 Napisano: 25.02.2021 10:21:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dejzi napisał(a):

Czy smolar informuje o wygranej w Kubuś, czy trzeba samemu oglądać wyniki?? 

lepiej sprawdz, czesto smsy nie dochodza Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6765383 Napisano: 17.02.2021 16:04:30 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

harnas napisał(a):

slomkab napisał(a):

anaesth napisał(a):

BIC Hebe - poszło wszystko na raz?

Pewnie tak..

mogę Wam zdradzić, że podobnie jak Smolar w rossmannie nagradzali zdjęcia i filmiki emotka

A ja Ci zdradzę, że same teksty również nagradzali emotka

u mnie 0/2 w tekstach, moze za slabe pisze Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6765344 Napisano: 17.02.2021 14:40:39 w Czy informują/ informowali?
atanerka napisał(a):

harnas napisał(a):

slomkab napisał(a):

anaesth napisał(a):

BIC Hebe - poszło wszystko na raz?

Pewnie tak..

mogę Wam zdradzić, że podobnie jak Smolar w rossmannie nagradzali zdjęcia i filmiki emotka

ja miałam tekst

szok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6765342 Napisano: 17.02.2021 14:39:30 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

anaesth napisał(a):

BIC Hebe - poszło wszystko na raz?

Pewnie tak..

mogę Wam zdradzić, że podobnie jak Smolar w rossmannie nagradzali zdjęcia i filmiki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6764994 Napisano: 15.02.2021 20:07:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mdepfs napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

a garnki z Profi? Ktoś, coś? wiem, że do 15/02 mają czas, ale czekam i czekam....

u mnie tez nie ma..

ktoś pisał do nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6764711 Napisano: 13.02.2021 21:07:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Przed chwila chcialam wyslac zgłoszenie na prince polo.Wypelnilam caly formularz, ale nie widzę przycisku wyslij.Ktos tez tak ma?

Miałam tak wczoraj. Wysłałam po raz drugi to samo zgłoszenie.

w ogóle ktoś tam wygrał choć raz? czy kolejna loteria pokroju Delicji?
Generalnie loterie Mondelez to jakaś porażka.. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

harnas

#6764036 Napisano: 10.02.2021 09:02:46 w Avanti
kiedystobylo napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ninja? Słabe nagrody, takie to chyba przeciętny konkursowicz wygrywa. Chyba na łożu śmierci muszę moje protokoły odbioru poskanować i opublikować  emotka , choć oczywiście są i lepsi emotka


Szczególnie papiery od Streamline za moje zestawy past i mydeł -> niech wieść gminna niesie, że zmarła dbała o higienę! emotka

BTW -> ludzie po kilka samochodów wygrywają i bóg-wie-co-jeszcze, a parcia na szkło nie mają żadnego. Co jest z tymi ninjami nie tak? emotka Jak mawia moja znajoma spoza świata konków: "Pieniądze lubią ciszę." emotka

A próżność publikę...

Rozumiem, że każdy szuka swojego miejsca, pomysłu na siebie. Ninja znalazł sobie ,,niszę", która ma być po prostu źródłem dodatkowego zarobku (jeszcze coś ponad kasę ze sprzedaży konkursowego szmelu). Atencja na pewno dodatkowo łechcze dumę, bo to przecież bardzo miłe słuchać gratulacji i jęków zazdrości. Prowadzenie takiego fanpeja ma jednak zasadniczy minus - konkursami trzeba zacząć się dzielić, a to przecież dla niego kompletnie nielogiczne. A jeszcze by pasowało podzielić się radami - zauważcie w jak enigmatyczny sposób to robi! Przeglądanie jego strony dało mi z 10 procent tego, co jestem w stanie wywnioskować sama. Jego oddana publika może coś nowego podłapała, jednak nie tyle, by się załapać na coś lepszego niż skarpety i okazjonalnie głośnik. Dziwi mnie więc to kółko adoracji, które się wokół niego wytworzyło, a jego ,,brandzlowanie" się nagrodami i opijanie sukcesów wywołuje u mnie mocny grymas zażenowania. Zwłaszcza po akcji z plagiatem. 

to on ma jeszcze plagiat na koncie? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6763959 Napisano: 09.02.2021 18:53:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Z ciekawości czy wygral ktoś kartę do Rossmana tekstem? emotka

Ja nie, 2-0 dla nich, ale to Smolar - nie wiem po co w ogóle grałam, nie wygrałabym nawet jakby cała moja rodzina w komisji zasiadła  emotka

Potwierdzam, Smolarek tylko zdjęcie mi nagrodził Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6763903 Napisano: 09.02.2021 15:20:27 w Avanti
[quote=

superloser napisał(a):

harnas napisał(a):

ikropka napisał(a):

harnas napisał(a):

kreatia napisał(a):

harnas napisał(a):

ikropka napisał(a):

harnas napisał(a):

kreatia napisał(a):

ikropka napisał(a):

harnas napisał(a):

kreatia napisał(a):

harnas napisał(a):

kreatia napisał(a):

kreatia] domika jak widać i Ty i ja dodajemy konkursy, więc jakoś to działa. Obowiązku dodawania nie ma, jest za to martwy przepis o ograniczeniach w wątku a i tak każdy pisze gdzie chce. Od pana "góró" jest tu dużo dość przypadkowych ludzi, którzy nie znają zasad i biorą z niego przykład (majonez kielecki case). Jakoś nie uśmiechałoby mi się wrzucenie tu konkursu z mega nagrodą, aby podsunąć im go pod nos. Oczywiście jest tu na forum dużo uczciwych ludzi, fajnych osobowości, ale still: 11 000 użytkowników (sprawdziłam), przy czy, bardzo duża ich część czerpie tylko z bazy i ma 0 postów. Po co więc?

prześledź sobie konkursy wspomianego pana - to są właśnie lokalne konkursy - tu PS, tam telefon itd.  emotka
na tym wygrasz więcej, niż na tych akcjach w bazie typu martini emotka  tam jest jedna duża nagroda i 0 konkursowiczów, więc oceń sobie realne szanse...

Wyświetl w wątku >>