Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6763856 Napisano: 09.02.2021 14:06:28 w Avanti
ikropka napisał(a):

harnas napisał(a):

kreatia napisał(a):

domika jak widać i Ty i ja dodajemy konkursy, więc jakoś to działa. Obowiązku dodawania nie ma, jest za to martwy przepis o ograniczeniach w wątku a i tak każdy pisze gdzie chce. Od pana "góró" jest tu dużo dość przypadkowych ludzi, którzy nie znają zasad i biorą z niego przykład (majonez kielecki case). Jakoś nie uśmiechałoby mi się wrzucenie tu konkursu z mega nagrodą, aby podsunąć im go pod nos. Oczywiście jest tu na forum dużo uczciwych ludzi, fajnych osobowości, ale still: 11 000 użytkowników (sprawdziłam), przy czy, bardzo duża ich część czerpie tylko z bazy i ma 0 postów. Po co więc?

Wg. mnie każda osoba, która korzysta z bazy + ma dostęp do forum powinna dodać min. 1 konkurs, wiadomo że część osób to konta widmo, dawno nie używane, a gro osób nawet się nie rejestruje tylko korzysta z bazy. Rozumiem pionas - wyświetlenia, kasa z reklam itd. ale może warto pomyśleć nad zmianami?

Jest nas tyle, że nie wystarczy konkursów, żeby każdy mógł dodać. Od dawna nie udało mi się zgłosić żadnego. Zawsze jest już w bazie emotka

na fb, insta jest tego mnostwo, kazdy by 1 mogl zamiescic.
nie wspomne o konkursach lokalnych Wyświetl w wątku >>

harnas

#6763818 Napisano: 09.02.2021 12:25:25 w Avanti
kreatia napisał(a):

domika jak widać i Ty i ja dodajemy konkursy, więc jakoś to działa. Obowiązku dodawania nie ma, jest za to martwy przepis o ograniczeniach w wątku a i tak każdy pisze gdzie chce. Od pana "góró" jest tu dużo dość przypadkowych ludzi, którzy nie znają zasad i biorą z niego przykład (majonez kielecki case). Jakoś nie uśmiechałoby mi się wrzucenie tu konkursu z mega nagrodą, aby podsunąć im go pod nos. Oczywiście jest tu na forum dużo uczciwych ludzi, fajnych osobowości, ale still: 11 000 użytkowników (sprawdziłam), przy czy, bardzo duża ich część czerpie tylko z bazy i ma 0 postów. Po co więc?

Wg. mnie każda osoba, która korzysta z bazy + ma dostęp do forum powinna dodać min. 1 konkurs, wiadomo że część osób to konta widmo, dawno nie używane, a gro osób nawet się nie rejestruje tylko korzysta z bazy. Rozumiem pionas - wyświetlenia, kasa z reklam itd. ale może warto pomyśleć nad zmianami? Wyświetl w wątku >>

harnas

#6763804 Napisano: 09.02.2021 12:02:12 w Avanti
mia napisał(a):

domika napisał(a):

Do bazy dodany nowy konkurs Martini , trwa od1 lutego juz jednak nikt wcześniej nie pokusił się o informacje o nim emotka
https://www.konkursmartini.pl

Milusio. Tym bardziej, że znane mi z forum osoby widzę na liście laureatów. emotka

Konkurs pewnie i tak pominę, jak większość alko, ale ciekawi mnie co to u licha są te "świecące znaki Martini" o wartości circa 250 zł, i na grzyb to komu? emotka

życzę samolubom 10 lat niepowodzeń konkursowych emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6763745 Napisano: 09.02.2021 08:20:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

czy jak w info konkursowym jest, że trwa do 10.02.2021 r., a w regulaminie jest zapisane, że trwa do 10.02.2021 r. do godziny 00:00:00, tzn. że de facto trwał do 09.02, czy jednak do końca 10.02 ?;) 

do 10/02 Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

harnas

#6763380 Napisano: 06.02.2021 09:38:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

kto pomoże z Piniatą? co pisać? emotka

kup 10 kinder, wyslij w roznych godzinach, o tym jak kochasz kinder i licz na troche szzescia Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6763062 Napisano: 04.02.2021 14:25:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mnie bardziej zastanawia czy kiedykolwiek ktoś słyszał/widział mitycznego zwycięzcę samochodu w akcji Fortuny? Wyświetl w wątku >>

harnas

#6762625 Napisano: 02.02.2021 18:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

czy wygrał ktoś piniatę 2 razy na te same dane?

na samym początku tak Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6762539 Napisano: 02.02.2021 11:39:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj luksusowy wyjazd w Alpy z HEAD dla 4 osób!



Nagrody zostaną przyznane Uczestnikom w następujący sposób:
I miejsce – osoba, która jako 347 z kolei zgłosi się do konkursu.
II miejsce – osoba, która 258 z kolei zgłosi się do konkursu.
III miejsce – osoba, która 167 z kolei zgłosi się do konkursu.
IV miejsce – osoba, która 83 z kolei zgłosi się do konkursu.
V miejsce – osoba, która jako 24 z kolei zgłosi się do konkursu.
Kolejne cwaniactwo emotka
To jest rodzaj loterii (podobnej do bramkowej) nazwany bezprawnie konkursem, aby nie płacić podatku z tytułu gier losowych wynikającego z
ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z
2019 r. poz. 847 z późn. zm.) Ten "konkurs" powinien mieć zezwolenie wydane przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej
w Warszawie - ale z loterią jest więcej zachodu, no i koszty!
Cwaniactwo!!! emotka

to mozna zglosic do AS emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6762377 Napisano: 01.02.2021 16:06:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slonecznik1309 napisał(a):

Johnnie Walker wysyła maile

pytanie w stylu: ej, mordo, walnęliśmy się na Twoją niekorzyść o 3 stówy, w zamian możemy dać Ci te ten lepszy model wart 3 stówy więcej, ale wtedy czekaj 1,5 miecha, albo ciesz się tym co masz i kropka. No i ewentualnie możemy dać Ci flaszkę na przeprosiny, ale nie musisz jej brać, no a jak nie chcesz to i tak może Ci ją damy... jeszcze nie wiemy ...

Pełna profeska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6762292 Napisano: 01.02.2021 11:59:14 w Czy informują/ informowali?
stokrotka238 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Ostatnio taki ładny Nissan "padł" na forum, ciekawe, czy mazda z Delicji już ma właściciela? Ktoś, coś?

Dla mnie ta loteria Delicji to jeden wielki przekret,nie widziałam wpisu ani jednej os w mdw... więc co mówić o aucie... emotka  a jak była poprzednia loteria delicji to było mnóstwo wpisów!

delicji mam zapas do kawy na najbliższy rok i też nic... Wyświetl w wątku >>

harnas

#6761591 Napisano: 28.01.2021 12:10:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

ashanti napisał(a):

Ja tez zaraz piszę reklamację, no żeby taki wałek na 150 sztukach zegarków poszedł... szok!  emotka

Kilka lat temu firma Youngers rozsyłała tablety a do nich protokoły na którym potwierdzało się odbiór smartfona wartego sporo więcej.I tak można wykiwać nas i fundatorów nagrody emotka

rozumiem jakby byl inny, tanszy kolor, ale inny model? to tylko glupi by sie nie zorientował, że agencja go w wała robi Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

harnas

#6761550 Napisano: 28.01.2021 10:49:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ktoś w ogole dostal regulaminowy zegarek? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6761413 Napisano: 27.01.2021 17:57:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No z kominami hit, żeby nawet skrawka szmatki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6760668 Napisano: 24.01.2021 18:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Piszę pierwsze moje wypociny, podpowiedzcie czy jak w formularzu jest"karnawal z Kinder to" czy zachowujecie ten początek, czy kasujecie.? Każda literka na wagę zlota

W MDW wczoraj:

FBilona napisał(a):
Wczoraj zaproszenie na 30 urodziny i idę z piniatą! 


Dzisiaj piszesz pierwszą odpowiedź... to w jaki sposób wczoraj wygrałaś piniatę?  emotka
Ja zostawiam, bo to nie jest dużo znaków, a przynajmniej łatwiej się czyta jako całość

Innym razem jeszcze dwie..  emotka

to chyba lisek kłamczuszek emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6759950 Napisano: 20.01.2021 20:08:13 w Czy informują/ informowali?
zauważcie, że w konkursach w dowolnych sklepach, gdy agencje podają wygrane numeru paragonów to są to paragony kilkucyfrowe max 4.
osiedlowe sklepiki drukują tego na potęgę i agencja nie ma jak podważyć tego, ja omijam takie konkursy/loterie... Wyświetl w wątku >>
2 nkba, ilonaxx5 0

harnas

#6759168 Napisano: 18.01.2021 12:19:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

harnas napisał(a):

już po zabawie


z 20 scrabble poszlo w ciagu 15 minut... Ot sprawiedliwy konkurs.

min 60 poszło, ale wiemy jak jest z chwaleniem się na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6759164 Napisano: 18.01.2021 12:17:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
już po zabawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6759014 Napisano: 17.01.2021 13:22:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma. 

nie kupowałem opon, udziału nie brałem, więc w czym mam próbować?
Piszę, że na miejscu osób, które kupiły opony Nokian ze względu na konkurs dwa razy bym się nie zastanawiał i pisał reklamacje, bo takie cwaniactwo należy tępić emotka  Następnym razem może Ty będziesz na drugim miejscu, bo co druga osoba z forum zacznie w formularzach na odpowiedź pisaną wysyłać linki do zdjęć "bombelków" i filmiki emotka peace! Wyświetl w wątku >>

harnas

#6758897 Napisano: 16.01.2021 14:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka Wyświetl w wątku >>
1 onmyown 0

harnas

#6758892 Napisano: 16.01.2021 14:22:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wstawiałem ten konkurs, czuje się wywołany emotka  Wiem, że była wzmianka o tym, że ma być odpowiedź do 500 znaków, trudno więc mówić tu o filmiku. Kreatywne to było 10 lat temu, teraz już żadna agencja tego nie łyknie, traktując to jako cwaniactwo i próbę obejścia regulaminu. Ja bym próbował przede wszystkim zgłoszenie reklamacji + pisanie na fb. Jak wspomniał ktoś wyżej, to nie jest zakup za 2zł, a nagrodą nie są szmaciane kominy... Wyświetl w wątku >>
0 0