Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6741632 Napisano: 04.11.2020 10:13:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy konkurencji, ale coś w tym jest. Kiedyś wymyślałem cuda jak można było wygrać przeciętny odkurzacz, bo mój akurat się zepsuł i oczywiście nic.
Jak mi nie zależało to napisałem w ostatnią godzinę takimi rymami częstochowskimi, że aż mi było szkoda 50gr na SMSa ... a wygrało emotka
Może wybierają laików, żeby konkursowiczów nie nagradzać... nie mam pojęcia Wyświetl w wątku >>
1 onmyown 0

harnas

#6741546 Napisano: 03.11.2020 18:42:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
w tym lechu te pytania są tak banalne, że przy 2-3 kapslach jest pewność wygrania, więc nie wiem po co ktoś miałby płacić za wygranie jej ...emotka
U mnie oczywiście też dwie bluzy emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6740762 Napisano: 31.10.2020 11:50:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje, to ile żelek musiałaś kupić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6740111 Napisano: 29.10.2020 11:20:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem co mnie podkusiło z tym Lurpakiem - nagrody słabe, a masło kilka razy droższe, niż zwykłe ... w smaku takie same... Kto to na co dzień kupuje? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

harnas

#6738740 Napisano: 23.10.2020 20:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wielopaki np. Smolar liczył jako jedno zawsze, najlepiej dopytać w agencji Wyświetl w wątku >>

harnas

#6735645 Napisano: 12.10.2020 16:31:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

yaagatka napisał(a):

xena napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Z Martini się ogarnęli i zamiast dzwonić do 400 osób piszą teraz w kolejnym mailu, że można im mailowo podać dane do wysyłki nagrody.

tylko, że ja tych 400 nagród tutaj nijak nie widzę emotka  zaledwie kilka osób się pochwaliło. Sama wygrałam 1/3 zgłoszenia. Może to dopiero 1 stopnia poszły? (zresztą co najśmieszniejsze nagrody najtańsze za najlepsze hasła emotka  gdzie tu sens, gdzie logika?)

Ja często piję prosecco, więc z każdą wizytą w Biedrze brałam buteleczki. Chociaż nagrody są śmieszne, to z sympatii to Martini chętnie będę wycierać tyłek ich ręcznikiem czy pić z ich kieliszków.
U mnie nagród 9/10  emotka

Roześmiałam się w głos, czytając o wycieraniu tyłka ręcznikiem Martini . 

będzie można albo tyłek posadzić, albo wytrzeć... a z kieliszkami? no właśnie? co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6734470 Napisano: 07.10.2020 19:27:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamadwojga napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Czy w konkursie develey trzeba się wysilać pisząc wierszyki czy coś żeby wygrać czy raczej wszyscy wygrywają? 

nie napisałam nic ciekawego wg mnie, siostra zresztą też, obie wygrałyśmy to pudełko musztard i ketchupów.

Ja to nawet nieco skrytykowałam ten film i też wygrałam pudełko. Develey krytyki się nie boi emotka

mowa o tej akcji z bonem na 30zl czy jakaś inna jest ze piszecie o pudelku? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6733581 Napisano: 04.10.2020 11:49:59 w Smolar
Pamiętacie kiedyś wtopę i aferę u Smolara, że powysyłali SMSy na numery, które nie brały udziału w danym konkursie? Na forum też była zadyma, że do GIODO będą zgłoszenia. Rozeszło się po kościach, ale to tyle w temacie Smolara ... wiadomo, że ma bazę danych osób i nagrodzonych numerów i tą podstawą też się kieruje.  Wyświetl w wątku >>
3 venix, pini, darog 0

harnas

#6733344 Napisano: 02.10.2020 17:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

anaesth napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z Belvity zwrot dostajecie jakies info na maila, lub czy sie wyswietla cos na stronie?

Po zmniejszeniu paragonu z 4MB do 400KB, przeszło emotka



faktycznie - tez zmniejszylam i poszło, dzięki emotka

w jakich sklepach dostaliście je? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6732893 Napisano: 01.10.2020 10:50:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiaczeq napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Jak to jest , że wszyscy wygrywają w winiary a ja nie ? emotka  . 
A swoją drogą czy tam bramki są całą dobę ? tzn można wygrać też o 3 w nocy itp?  emotka

O 3 w nocy co prawda nie trafiłam emotka ale owszem, bramki w Winiarach czynne są całą dobę

Pół lodówki majonezów .. i same pudła emotka  jak to jest ... 
Czy tylko ja tak mam ? emotka  

co Wy później robicie z tymi majonezami? Ja cztery razy próbowałem i się zniechęciłem... i tak pewnie rozdam po rodzinie emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6732519 Napisano: 29.09.2020 22:37:10 w Czy informują/ informowali?
Finish Biedronka informowała? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6721862 Napisano: 13.08.2020 15:04:33 w Smolar
miraga_ napisał(a):

domika napisał(a):

[quote=nswe69]

miraga_ napisał(a):

Akcja „Wypróbuj Coccolino Care w Biedronce!”

Potrzebuję print screen ze zgłoszenia w II etapie tygodniowym promocji, dokładnie chodzi o komunikat z dnia 06.08.2020 z godz. 0.00, w którym była mowa, że pula się wyczerpała i zapraszają na 13.08.

Ktoś poratuje?

https://www.peppe...ts/permalink/4862134

Dziękuję. Napisałam reklamacje na [email protected] - chyba załapię się jednak na zwrot emotka To zwrotu nie dostaniesz, musisz napisać reklamację zgodnie z regulaminem, wtedy akceptują i zwrot wpłynie, sprawdzone na innej akcji Smolara, gdzie też popełnili błąd Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6695003 Napisano: 05.04.2020 19:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

harnas napisał(a):

koala33 napisał(a):

rare85 napisał(a):

doris1 napisał(a):

rare85 napisał(a):

"Bogaty smak kawy" Dino Jacobs/Prima - czy przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? 

tak, zaraz po zgłoszeniu

To może pomyliłam coś w mailu, bo tylko miałam potwierdzenie na stronie

Wysłałam kilka minut temu - też miałam potwierdzenie na stronie, a maila brak (wpisałam na pewno poprawnie). emotka

u mnie też przyszła od razu
swoją drogą zawsze się głowiłem, czemu w takim sklepiku tak trudno wygrać, a tu jaka konkurencja ... zacna emotka

Sklepiku? Większość ma DINO w zasięgu ręki, zakupy to nie problem, więc nie wiem co Cię tak dziwi i nad czym się głowisz emotka  

dino to sklep uderzający w małe, lokalne rynki, więc teza była taka, że kto tam będzie kupował np. wawel za bodaj 10zł emotka
choć i tak myśle, że wtedy agencja się obłowiła Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

harnas

#6695001 Napisano: 05.04.2020 19:21:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

rare85 napisał(a):

doris1 napisał(a):

rare85 napisał(a):

"Bogaty smak kawy" Dino Jacobs/Prima - czy przychodzi jakieś potwierdzenie na maila? 

tak, zaraz po zgłoszeniu

To może pomyliłam coś w mailu, bo tylko miałam potwierdzenie na stronie

Wysłałam kilka minut temu - też miałam potwierdzenie na stronie, a maila brak (wpisałam na pewno poprawnie). emotka

u mnie też przyszła od razu
swoją drogą zawsze się głowiłem, czemu w takim sklepiku tak trudno wygrać, a tu jaka konkurencja ... zacna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6688379 Napisano: 06.03.2020 18:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

możesz napisać coś więcej?:) chodzi o Panią M. z Łodzi?:)


Wątpię, Kaśka już dawno na cenzurowanym i prześwietlana przez konkursowiczów przy każdej akcji - ciekawi mnie tylko, jak tam jej relacja min. z kuzynem, któremu podarowała samochód w loterii, a potem twierdziła, że nie pozostają w bliskich kontaktach. Bo wg zdjęć z internetu, byli BFF. Ale czego się nie robi, żeby trafić do tv emotka

dajcie jakiś link, czy coś, chętnie poczytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6687279 Napisano: 02.03.2020 17:59:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaprysek30 napisał(a):

Pomocy! Chciałam wysłać zdjęcie kapsla z CJ i przychodzi mi powiadomienie,że czas regulaminowy minął. Myślicie,że nie ma szans na reklamację? Liczyłam,że w poniedziałek spokojnie można odesłać.

a jakiej Ty pomocy tak rozpaczliwie oczekujesz?
72h i tyle w temacie, zapomnij o nagrodzie Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6685701 Napisano: 25.02.2020 16:57:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostaliście jakieś info nt. pralek z Auchan? Wiadomo, jak będzie wyglądał odbiór? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6681254 Napisano: 09.02.2020 20:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

mam pytanie odnośnie oreo- cięzko ustrzelić hulajnoge?

w porównaniu do innych loterii zadziwiająco łatwo, może dlatego że to początek loterii Wyświetl w wątku >>
1 marilla 0

harnas

#6678876 Napisano: 31.01.2020 16:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cinamoon napisał(a):

as32572 napisał(a):

cinamoon napisał(a):

Wyniki maszynek do mielenia wrzucają na stronę.
Nie mogę dodać w informują bo na telefonie jestem  emotka

Hmm, są tylko 72 osoby. 

Może tyle osób zgłosiło prawidłowe zgłoszenia. Konkurs tani nie był. 

hyper-crew po swoich wynikach z innych konkursow jak dla mnie nie powinna dostać już żadnej akcji promocyjnej, zawsze jakieś niejasności, problemy, brak osób nagrodzonych. Oczywiście że pisz, z doświadczenia Ci powiem, że u mnie najlepiej podziałało jak napisałem do fundatora Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6677063 Napisano: 25.01.2020 09:31:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z kart przedpłaconej Milki Biedronka można wypłacać kasę w bankomacie? ktoś w poprzedniej edycji może podpowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0