Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6674029 Napisano: 15.01.2020 21:31:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

harnas napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

harnas napisał(a):

nie wprowadzaj w błąd, przedzwoniłem na stację z pytaniem czy coś się zmieniło i czy była dostawa, kierowniczka odpowiedziała mi, że dostali jedynie 10 pudełek, a drugie tyle osób odesłali z kwitkiem, więc kod wcale nie równa się temu, że dostaniesz bombonierkę, co stacja to obyczaj

Ty nie wprowadzaj w błąd.Jeżeli masz voucher to jest dla ciebie bombonierka a jak mówią, że jej nie ma to trzeba do RMF zgłosić i oni to sprawdzą. Stacja znika gdy rozdadzą ilość bombonierek przypadających na stację. Jeżeli na danej stacji przyznali już 10 bombonierek to wtedy stacja znika ale jak widać, może się coś zmienić bo w Toruniu znikły wszystkie a dzisiaj znowu się pojawiły.

nie wiem po co takie pierdoły piszesz ... RMF odpisuje, że to sprawdzi i na tym się kończy, dosyłają bombonierki, ale nie masz pewności, że się załapiesz na szczęśliwą pulę, generalnie akcja  ich przerosła

Pierdoły to ty piszesz. Do wygrania jest 30 tysięcy bombonierek  i tyle jest tez kodów.Ani mniej ani więcej. Nie dają więcej kodów niż jest bombonierek.Skoro napisali CI ze to sprawdzą to sprawdzą w godzinę tego nie ogarną. 

te bombonierki rozdają kobieto w całej Polsce, na stacjach orlenu jest może z 10% tej puli, nie pogrążaj sięjuż bardziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6674019 Napisano: 15.01.2020 20:50:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

harnas napisał(a):

nie wprowadzaj w błąd, przedzwoniłem na stację z pytaniem czy coś się zmieniło i czy była dostawa, kierowniczka odpowiedziała mi, że dostali jedynie 10 pudełek, a drugie tyle osób odesłali z kwitkiem, więc kod wcale nie równa się temu, że dostaniesz bombonierkę, co stacja to obyczaj

Ty nie wprowadzaj w błąd.Jeżeli masz voucher to jest dla ciebie bombonierka a jak mówią, że jej nie ma to trzeba do RMF zgłosić i oni to sprawdzą. Stacja znika gdy rozdadzą ilość bombonierek przypadających na stację. Jeżeli na danej stacji przyznali już 10 bombonierek to wtedy stacja znika ale jak widać, może się coś zmienić bo w Toruniu znikły wszystkie a dzisiaj znowu się pojawiły.

nie wiem po co takie pierdoły piszesz ... RMF odpisuje, że to sprawdzi i na tym się kończy, dosyłają bombonierki, ale nie masz pewności, że się załapiesz na szczęśliwą pulę, generalnie akcja  ich przerosła Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6674003 Napisano: 15.01.2020 19:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

kermit napisał(a):




To jak to rozumieć? Jeśli  stacji nie ma na   liście to znaczy, że nie ma już co jechać po bombonierkę, czy " pula została wyczerpana" oznacza, że wydano już vouchery w ilości odpowiadającej liczbie bombonierek na stacji?
Wątek RMF jest niestety zablokowany da osób bez 3 konkursów

To dodaj pare konkursów do bazy to nie boli emotka  jak nie ma juz na liscie to znaczy ze pula wyczerpana, jak masz voucher to nagrode dostaniesz

nie wprowadzaj w błąd, przedzwoniłem na stację z pytaniem czy coś się zmieniło i czy była dostawa, kierowniczka odpowiedziała mi, że dostali jedynie 10 pudełek, a drugie tyle osób odesłali z kwitkiem, więc kod wcale nie równa się temu, że dostaniesz bombonierkę, co stacja to obyczaj Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6673960 Napisano: 15.01.2020 17:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

donia7 napisał(a):

harnas napisał(a):

Agnes napisał(a):

harnas napisał(a):

Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka

to jest możliwe?
Myslałam ze wiedzą ile zgłoszeń na daną stację ma wygrać.
Ja bym pisała do RMF FM niech to wyjaśnią.
Chyba sobie pracownicy pojedli.

Wydawało mi się, że jak się kończą to stacja znika, chyba że masz rację i pracownicy się zasłodzili nią

Jak tak jest, że pracownicy skonfiskowali, to niech dostaną sr..czki  emotka

u mnie w mieście pierwszego dnia wieczorem jak bylam odebrać już nie było... 
dostałam informacje od opryskliwej pani "nie ma już! każdy tylko chodzi i pyta".... 


A ja przed chwilą odebrałam na podstawie vouchera, który dostałam w poniedziałek. Myślałam, że oni je przyznają w takiej ilości aby wszystkie można było zrealizować. Może napiszcie do RMF zapytanie?

ja już napisałam do nich wczoraj.Odpisali ze wrócą do mnie z odpowiedzią


na jaki email pisałaś?

btw: podobno na wielu stacjach już brakuje bombonierek, więc to że dostaliście kod wcale nie znaczy, że bombonierka czeka na Was na stacji, niekiedy szkoda fatygi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6673930 Napisano: 15.01.2020 15:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

harnas napisał(a):

Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka

to jest możliwe?
Myslałam ze wiedzą ile zgłoszeń na daną stację ma wygrać.
Ja bym pisała do RMF FM niech to wyjaśnią.
Chyba sobie pracownicy pojedli.

Wydawało mi się, że jak się kończą to stacja znika, chyba że masz rację i pracownicy się zasłodzili nią Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6673926 Napisano: 15.01.2020 15:34:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bombonierka z rmf, ale na stacji juz nie ma ^^ super nagroda Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6673925 Napisano: 15.01.2020 15:34:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy miał ktoś tak, że poszedł na orlen po wygraną bombonierkę a tam info, że już wyszły? emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewa96403 0

harnas

harnas

#6670885 Napisano: 06.01.2020 12:33:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smolar za Tymbark w Lidl informował coś poza 1. etapem?
Bilety za ogolpolski poszly? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6670804 Napisano: 05.01.2020 18:00:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

A spojrzcie proszę na paragraf 2 punkt 5 regulaminu (nie moge tu skopiowac tresci) '
Jest tam mowa o 160 znakach 

Kameleon, ale tu jest o tym, że sms może być droższy, np jeśli ktoś będzie używał polskich znaków... bo polskie znaki "zjadają" więcej treści z smsa

"5. Opłata z tytułu wysłania wiadomości SMS zależy od stawek operatora Uczestnika. Uwaga – z uwagi na indywidualne ustawienia telefonu Uczestnika, użycie polskich znaków diakrytycznych może powodować zmniejszenie liczby znaków w jednej wiadomości SMS poniżej standardowych 160 znaków. Za znak uznaje się litery, cyfry, znaki specjalne, spacje oraz znaki interpunkcyjne."

Ja juz wczesniej pytałam o to na forum i uzyskalam odpowiedz ze jest ograniczenie do 160 znakow 
Pozniej dotarłam do regulaminu i znalazłam ten zapis cytowany wyzej
nie wiem jak to interpretowac 

To ja przez pomyłkę podałam stary regulamin, gdzie było ograniczenie, że sms musi mieć nie więcej niż 160 znaków, bo po 160 znakach "przestają czytać", 
Obecnie jest wyżej zacytowany zapis, gdzie ja to tak rozumiem (!): dopuszczają dłuższe niż 160 znaków smsy, ale ryzyko wyższej opłaty jest po naszej (konkursowiczów) stronie i musimy się z tym liczyć, 

Pewnie poprzednio ludzie się nie wyrabiali w 160 znakach, płacili wyższe opłaty i organizator nie uznawał dłuższej odpowiedzi. Teraz organizator dopuszcza dłuższe wypowiedzi, jednak tym zapisem "przestrzega"  nas przed wyższą opłatą za takiego sms. 

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6664086 Napisano: 05.12.2019 17:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

Czy ktoś jeszcze wygrał w Dino z Wawel bon?  Mam pytanie odnośnie oświadczenia czy koniecznie nr pesel i nr dowodu osobistego trzeba podawać. 

Tak w temacie - nie wydaje się Wam dziwne, że w tej agencji (ZNOWU) i ponownie w Wawelu nikt nie chwali się nagrodami? Tygodniowo sto bonów i jedna osoba pisze o nagrodzie...
Na święta czekolad mam za jakąś stówę i ani jednego trafienia...
Na maile nie odpisują, może czas zacząć uderzać do Fundatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6642357 Napisano: 23.09.2019 16:47:40 w Połączenia nieodebrane
22 130 21 42 ? Ktoś? Coś ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6639743 Napisano: 14.09.2019 10:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cinamoon napisał(a):

harnas napisał(a):

Lech Dino, czy komukolwiek udało się coś trafić? Czy ta loteria to fake?
Organizator:  IQ Marketing (Poland) sp. z o.o.

Ja wygrałam i nawet nagrody już w domu emotka  

próbowałaś w ostatnich tygodniach?
Zapas w piwnicy Lecha potężny i same pudła, aż niechce się wierzyć, że przy tej cenie ludzie to masowo kupują Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6639737 Napisano: 14.09.2019 09:42:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lech Dino, czy komukolwiek udało się coś trafić? Czy ta loteria to fake?
Organizator:  IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6597666 Napisano: 09.05.2019 17:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy konkurs z Toblerone już rozstrzygnięty? Był w marcu a nie kojarzę, by ktoś się chwalił ...

http://konkurstoblerone.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6596258 Napisano: 06.05.2019 19:00:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żywiec dał 30zł, a Loreal stówkę! emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6595391 Napisano: 03.05.2019 13:19:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kojarzycie do kiedy są ważne kody winiary do kina Helios z zimowej akcji?
Czy przespałem termin? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6557024 Napisano: 16.12.2018 13:34:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
300 bonów w ITM z Milki już rozdali? Jakoś niechce mi się wierzyć ... Wyświetl w wątku >>

harnas

#6555664 Napisano: 11.12.2018 17:46:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wygrał ktoś w konkursie stocka oscarparty.pl ?
Do wygrania były flaszki, a coś ani widu, ani słychu ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas