Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mixik

mixik

#4515634 Napisano: 07.07.2011 03:31:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurora81 napisał(a):

joan napisał(a):

Ale i tak wyniki konka Magnefar już są na stronie. Nietypowe, że tak powiem - gdzie Ci rasowi wymiatacze? emotka Ledwo co kilka znajomych nazwisk...



Gdzie te wyniki? Ja ich nigdzie nie widzę;/;/




no właśnie... w wynikach ktoś napisał listę osób, ale wchodząc (przynajmniej teraz) na http://www.magnefar.pl/konkurs.html dalej nic się nie zmieniło... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mixik

#4501321 Napisano: 03.07.2011 12:22:13 w Konkursy ABC
dolly napisał(a):

radosna napisał(a):

olciak napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

olciak napisał(a):

kammaro napisał(a):

mixik napisał(a):

eh te abc... tyle sklepów i sklepików ale o bateriach varty nikt nie słyszał... a poza tym tymbark na ich paragonach widnieje jako art. spożywcze (LOL)


U mnie Tymbark to Pysio to dopiero LOL, zastanawiam się czy słać na ten paragon zgłoszenie...


u mnie Tymbark to przetwory rybne emotka emotka


tylko przetwory rybne to podatek VAT 5%
a soki tymbark to VAT 7%
paragon możesz wyrzucić, bo w razie wygranej kierownik się pod nim nie podpisze emotka


nawet nie mam zamiaru grac na ten paragon emotka



A ja przy konkursie o luksusie, w którym kupowało się kawę i słodycze, mam przy wszystkich pozycjach napisane wędliny.




i gracie na te paragony? bo ja z kolei mam- owoce lub mleko emotka emotka emotka emotka emotka



ja na ten z art. spożywczymi gram, bo dlaczego by nie. Nie moja wina, że tak akurat w tym sklepie tak jest wklepany Tymbark... w razie gdyby mieli wątpliwości to narobi trochę szumu... ale najpierw trzeba wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mixik

#4494381 Napisano: 30.06.2011 07:24:58 w Konkursy ABC
eh te abc... tyle sklepów i sklepików ale o bateriach varty nikt nie słyszał... a poza tym tymbark na ich paragonach widnieje jako art. spożywcze (LOL) Wyświetl w wątku >>
0 0