Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#6123872 Napisano: 02.12.2015 22:30:35 w Kupię...
laptop na gwarancji z niższej półki cenowej. pw poproszę Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6123270 Napisano: 01.12.2015 22:32:53 w Zakupy na konkursy - usługi
bezaczek7 napisał(a):

w środę 02.12. będę w kaufie i itm, mogę być w innych ze stopki, zapraszam emotka

to już jutro emotka  do 11:00 czekam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6122663 Napisano: 30.11.2015 22:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ma ktoś maila do Formatic od Garniera? emotka  bardzo proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6122652 Napisano: 30.11.2015 21:48:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mi z 1 numeru na arnier nic ani raport doręczenia, a z drugiego mam pytanie drugie. co teraz z tym pierwszym zgłoszeniem? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6122503 Napisano: 30.11.2015 19:09:45 w Rossmann
czy kostka do wc domestos 3w1 zapas nie jest na liście w załączniku? mi by tam dwa określenia z załącznika pasowały do tej kostki, ale kod się nie wydrukował? źle kupiłam, czy mam pisać na maila po kod dostępu? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121854 Napisano: 30.11.2015 04:43:45 w Wygraj mi / Wygram za...
zwrot whiskas ktoś spróbuje upolować? nie mam czasu, a szkoda żeby nawet nie spróbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121853 Napisano: 30.11.2015 04:21:02 w Paragony
kupię paragon c4 milka, proszę pw Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121852 Napisano: 30.11.2015 04:12:04 w SZUKAM....
snowflake napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

no właśnie chodzi o to, że na twarz chcę peeling. o kawie słyszałam, ale na twarz to chyba nie najlepszy pomysł?
poszukam przepisu. tylko ja mam gotowaną już, nie wiem czy to może być? 
dzięki za odzew emotka

Jak nie masz bardzo wrazliwej twarzy, która nie lubi peelingów mechanicznych to peeling kawowy Ci sie spodoba. Na twarz sama go czasami stosuje i jest super emotka  Zawsze biorę fusy po kawie  emotka

dzięki. no spróbuję trochę zmieszać. codziennie delikatnym mechanicznym myję twarz, więc wrażliwa chyba nie jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121824 Napisano: 29.11.2015 23:13:58 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mam pytanie, chcę wysłać przez sendit robota kuchennego i chciałbym żeby tym nie rzucano.. czy wystarczy napisać na opakowaniu NIE RZUCAĆ?

czy należy coś dokupić przez stronkę? Czy to jest płatne dodatkowo? Czy np. kupić na allegro coś z takich: http://allegro.pl...-dyn-v2-com-1-5-1120 czy wtedy oni to respektują jak sobie kupię sam i nakleję?

Nie mam doświadczenia z sendit,ale kiedyś nakleilam oznaczenia typu UWAGA SZKŁO, NIE RZUCAĆ itp na paczkę wysyłana na poczcie i pani z okienka powiedziała, ze jesli nie wykupie dodatkowych opcji BEZPIECZNIE to muszę usunąć te oznaczenia z kartonu.

Na poczcie wiem źe trzeba ale na stronie kurier jak zamawiam to nie ma takiej opcji ampisze w FAQ że jak coś sypkiego wysyłam to mam nakleić. I nie wiem czy mam dokupić czy nie 

na niektórych stronach jest możliwa opcja dokupienia, na innych nie. nie przyglądałam się dokładnie, ale to chyba zależy od dostępnych przewoźników-nie u wszystkich chyba to jest płatne. pytałam kiedyś pana z kexa albo fedexa-nie pamiętam, to powiedział, że w aucie ma naklejki i może okleić jak trzeba. lepiej oklej sam a jeszcze kuriera na miejscu zapytaj, a najlepiej może zadzwoń do siedziby danego przewoźnika i zapytaj, że chcesz zamówić przez taką a taką stronę, ale nie ma tej opcji, i co masz zrobić. i podziel się tutaj albo ze mną na pw, bo w sumie też mnie to ciekawi. ja miałam oklejone, sama nakleiłam, ale i tak się rozbiło, całe szczęście druga osoba była wyrozumiała. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121805 Napisano: 29.11.2015 22:31:54 w Zakupy na konkursy - usługi
w środę 02.12. będę w kaufie i itm, mogę być w innych ze stopki, zapraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121783 Napisano: 29.11.2015 21:51:24 w SZUKAM....
stefania7 napisał(a):

nataszka napisał(a):

Jest teraz jakiś konkurs gdzie trzeba kupić kawę?

w tesco

kawa nescafe, ogółem należy kupić nestle za 25zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121746 Napisano: 29.11.2015 20:32:35 w SZUKAM....
donia7 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

ultrixx napisał(a):

1. Ja na ciało robię sobie peeling z fusów z kawy + oliwka. Z tym, że na twarz nie testowałam. Kiedyś robiłam jeszcze z wiórków kokosowych.
2. A co do dyni, to jadłam ostatnio w moim ulubionym barze wege sernik dyniowy na spodzie z ciastek imbirowych. Rewelacja, muszę się przymierzyć do niego na święta. Choć ciężko już ze znalezieniem świeżej dyni emotka . Wpisz sernik dyniowy w wyszukiwarkę, jest sporo propozycji.

no właśnie chodzi o to, że na twarz chcę peeling. o kawie słyszałam, ale na twarz to chyba nie najlepszy pomysł?
poszukam przepisu. tylko ja mam gotowaną już, nie wiem czy to może być? 
dzięki za odzew emotka

na twarz chyba cukier emotka

aha, to bym musiała bezpośrednio przed użyciem mieszać. a takie coś, co można zmieszać i niech leży? emotka  z czego oni robią te drobinki, plastik jakiś czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121701 Napisano: 29.11.2015 19:01:48 w SZUKAM....
ultrixx napisał(a):

1. Ja na ciało robię sobie peeling z fusów z kawy + oliwka. Z tym, że na twarz nie testowałam. Kiedyś robiłam jeszcze z wiórków kokosowych.
2. A co do dyni, to jadłam ostatnio w moim ulubionym barze wege sernik dyniowy na spodzie z ciastek imbirowych. Rewelacja, muszę się przymierzyć do niego na święta. Choć ciężko już ze znalezieniem świeżej dyni emotka . Wpisz sernik dyniowy w wyszukiwarkę, jest sporo propozycji.

no właśnie chodzi o to, że na twarz chcę peeling. o kawie słyszałam, ale na twarz to chyba nie najlepszy pomysł?
poszukam przepisu. tylko ja mam gotowaną już, nie wiem czy to może być? 
dzięki za odzew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121556 Napisano: 29.11.2015 02:42:58 w TESCO konkursy
o, to muszę do skrzynki zajrzeć. taki urok skrzynki zbiorczej na wsi emotka
a kupony dodatkowe, jeśli się trafią, są u mnie uprzedzane mailem, ale czy te zwykłe też, to już nie pamiętam. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121552 Napisano: 29.11.2015 00:49:27 w SZUKAM....
szukam osób, które posiadają gdzieś na strychu albo w kartonie stare zestawy lego. chętnie sprzed 2000 roku. byle tylko kompletne, ewentualnie bez 1 lub 2 klocków  emotka  najchętniej na wymianę za coś, ale też mogę ewentualnie odkupić.
czy ktoś mi podpowie czy i z czego mogę zrobić peeling do już posiadanego, kupnego żelu do twarzy? emotka  znaczy dosypać jakieś drobinki ścierne i wymieszać. można tak w ogóle? w sensie czy np nie można czegoś mieszać, czy się nie rozwodni żel albo coś, nie znam się na tym. 
szukam też jakiegoś przepisu na danie/wypiek/cokolwiek ze zblendowaną dynią zagotowaną w słoiku. mam też trochę w kawałkach. nie miałam wcześniej do czynienia z tym warzywem, może coś polecicie z własnego doświadczenia emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121228 Napisano: 28.11.2015 02:12:04 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

Dostał ktoś kupony z Clubcard- podobno z końcem października skończył się kolejny okres rozliczeniowy...?

coś się skończyło, bo punktów mi ubyło, ale rozliczenia na oczy nie widziałam, mam nadzieję, że jakaś łajza mi go nie zajumała.
taka wena, a tu spać trzeba. do rana się pewnie ulotni  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121223 Napisano: 28.11.2015 00:51:51 w TESCO konkursy
no dobra, kocham Tesco, bo kiedyś wpadło mi 500zł z loterii Warki, a była jedna nagroda dziennie i to chyba w ostatni czy przedostatni dzień się zdarzyło i skakałam z radości z brzuchem w jakoś 7 miesiącu chyba emotka
wszystkim życzę powodzenia w konkursach Tesco i w konkursach w ogóle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121222 Napisano: 28.11.2015 00:48:32 w Wkurza mnie...
że znów nie mogę wpisywać ręcznie buziek, bo z : ok: robi się emotka  nawet jak napiszę ze spacją i cofnę się, by ją skasować (kiedyś to działało emotka  )
ponadto moje ręce, którym coś zaszkodziło dobrze ponad pół roku temu i jak się zaleczą, to znów się odnawia. lekki mrozik właśnie ponowie uaktywnił dziadostwo. i nie mam czasu wybrać się po skierowanie do dermatologa, a zanim się doczekam na wizytę... i dalej się głupia męczę, no.
i że ciągle coś, a czeka na mnie ok 12 paragonów do zgłoszenia plus kilkanaście na ogólnopolską emotka  i znów będę nerwowa wklepywać na ostatnią chwilę. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121212 Napisano: 27.11.2015 23:51:40 w TESCO konkursy
benasia napisał(a):

brudny napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

a ja wam napiszę tyle, że dzwoniłam do Terytorium w sprawie Tesco Żywiec Zdrój i pani powiedziała, że to nie muszą być pełne zgrzewki, tylko żeby wód było za wymagane 20zł. także ja zagram na swój paragon emotka

Zdziwisz się jak Ci powiedzą jak wygrasz ze nie dostaniesz nagrody bo w regulaminie było wyraźnie napisane zgrzewki,  rozmowa z panią Krysia przez tel to żaden dowód.  Dla mnie to wprowadzanie ludzi w błąd. 

dokładnie wiążący jest regulamin, ale jak ktoś chce to niech ryzykuje - najwyżej nagroda przepadnie   emotka   

mi w tesco nieczęsto udaje się coś wygrać, także dokładnie: najwyżej przepadnie. pani Krysia będzie słownie niezwykle obolała jeśli wygram, a paragonu mi nie zatwierdzą emotka  mówię tylko co mi powiedziała osoba, która do mnie oddzwaniała, bo na "infolinii" miły pan bardzo nie wiedział po co ja dzwonię  emotka  przekierował mój numer do mam nadzieję odpowiedniej osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6121192 Napisano: 27.11.2015 22:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

defed napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

czy ktoś się orientuje czy talerz Łaciatego można używać w mikrofalówce? emotka

http://www.villeroy-boch.pl - moze tam znajdziesz info... A swoja droga widzieliście te ceny??? 
emotka

Ja ostatnio podgrzewałam i nic się nie stało emotka  w  sumie nawet o tym nie pomyślałam emotka

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0