Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#6120870 Napisano: 27.11.2015 14:50:38 w TESCO konkursy
a ja wam napiszę tyle, że dzwoniłam do Terytorium w sprawie Tesco Żywiec Zdrój i pani powiedziała, że to nie muszą być pełne zgrzewki, tylko żeby wód było za wymagane 20zł. także ja zagram na swój paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6120483 Napisano: 26.11.2015 22:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak to jest z ogólnopolską, skoro jutro losowanie, to biorą pod uwagę zgłoszenia do dziś? jak jutro zgłoszę paragony z początku listopada, to będą się liczyły?   emotka  że się tak wetnę w leniwca  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6120411 Napisano: 26.11.2015 20:50:54 w Pomocy!!!!
ondine napisał(a):

nataszka napisał(a):

ondine napisał(a):

Poszukuję najtańszego konta bankowego jako "dodatkowe", więc nie będę dokonywała na nim dużo transakcji. Ma ktoś coś do polecenia? emotka

mbank

Jakie konto konkretnie polecasz w mBanku? Myślałam o BZWBK Godne Polecenia, do czerwca 2017 jest całkowicie darmowe, ktoś zakładał i korzystał z tej promocji? emotka

mam godne polecenia od 2 lat jakoś, może więcej, zakładałam jak była ta promocja 50zł jeśli się spełni warunki, miałam kartę payback omni zdaje się, parę miesięcy temu zrobili płatną tę kartę 5zł, zmieniłam na inną payback i płacę 1zł o ile zrobię 3 czy 5 płatności, bo jak nie, to 5zł jest opłata (robię dużo co miesiąc, więc nie pamiętam ile dokładnie trzeba zrobić). do mojego konta nie ma żadnej darmowej karty payback (na tym mi akurat zależało), tak mi powiedziała pani w banku. także no, darmowe to ono nie jest, chyba że bez paybacka, tego nie wiem. choć to i tak nic w porównaniu z pko: 9,90 za prowadzenie + 2 za ipko emotka  70gr za przelew jak nie więcej już teraz, nie wiem, rezygnowałam jeszcze jak było 50gr za każdy przelew. no i karta 25? 35? co roku. koszmar  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6119760 Napisano: 25.11.2015 23:10:13 w Zakupy na konkursy - usługi
zrobię zakupy w południe w małym tesco lub innych ze stopki, bez kaufa i itm Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6119721 Napisano: 25.11.2015 21:34:44 w Wkurza mnie...
sklep newbalance. najpierw anulowali zamówienie, teraz w ciągu 1 dnia zniknęły przynajmniej 4 pary butów, którymi byłam zainteresowana, bo miałam w otwartych kartach i zniknęły. aktualnie do wyboru mam chyba 8  par  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

bezaczek7

#6119698 Napisano: 25.11.2015 20:47:32 w Konkursy ABC
czytam i dojrzeć nie mogę. w knorr jest jakieś ograniczenie? skoro nikt nie chce odkupić par, to mam dwa i myślę czy słać na męża czy co  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6119196 Napisano: 25.11.2015 02:42:20 w TESCO konkursy
ej, wy tak serio z tymi zgrzewkami? mam 2 zgrzewki+1 butelka cena 20,67. skąd te informacje, dzwonił ktoś do organizatora dopytać? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6119195 Napisano: 25.11.2015 02:39:13 w Paragony
bezaczek7 napisał(a):

mam wolny paragon na knorr abc 4,50 z dzisiaj

+ graal za 2zł
+ we czwartek (a może i dziś-w środę-się uda) mogę zrobić zakupy tymbark tesco lub inne z małego tesco (cena to wymagana kwota zakupu) Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6119046 Napisano: 24.11.2015 19:47:40 w Paragony
mam wolny paragon na knorr abc 4,50 z dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6119032 Napisano: 24.11.2015 19:29:06 w TESCO konkursy
pioge7 napisał(a):

Nie wiem jak to jest ale sprawdź czy twój sklep bierze udział w konkursie z misiami bo raczej tylko sklepy Warszawa i okolice biorą udział emotka  

aaa widzisz, jak to patrzyłam? myślałam, że to w tesco jest. hmm może juz mi się konkursy mylą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6118885 Napisano: 24.11.2015 16:25:53 w Zakupy na konkursy - usługi
Jeszcze dzis przed 19 bede w abc, knorr sos do pieczeni po 1,40, salatkowy 1,55, barszcz expresowy 1,30. Moge kupic dowolna ilosc paragonow po 4,50 sztuka. Zamowienia zbieram do 18tej Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6118350 Napisano: 24.11.2015 02:48:14 w TESCO konkursy
loteria cola: wzięłam udział raz, dziś odkryłam loterię z misiami. to i to prowadzi Smolar. myślicie, że jeśliby się udało wygrać tu i tu na jeden paragon, to uznają i dostanę obie nagrody? na razie w loterii tesco nie wygrałam (informują na bieżąco? minęło już kilka dni, więc myślę, że nic z tego, na tygodniową niby jeszcze 2 dni wg reg, ale żeby takie szczęście? emotka  ), więc jedynie misia może się uda albo potem rezerwa z tesco. co myślicie? wiem, że tak się nie powinno robić emotka pytam bardziej pod kątem jak Smolar patrzy na coś takiego  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6118349 Napisano: 24.11.2015 01:28:19 w Paragony
mam 2 par itm co 15 min z 20.11. godz. 9:29 jakby ktoś potrzebował jeszcze
dziś (24.11) mogę kupić ABC knorr, cola tesco albo coś w sklepach ze stopki (poza okazjonalnymi) Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6117612 Napisano: 23.11.2015 01:03:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

Czy na konkurs Ferrero opakowania mają jakieś oznaczenia? Tzn. jakąś specjalną etykietę informującą o konkursie?

nie. zwykłe opakowanie, żadnej informacji. na tym papierku na dole jest nadrukowany kod. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6117609 Napisano: 23.11.2015 00:50:30 w Zakupy na konkursy - usługi
może komuś coś potrzebne ze stopki? okazjonalne nieprędko odwiedzę, więc one nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6116947 Napisano: 21.11.2015 01:25:30 w Wkurza mnie...
zamówiłam wreszcie buty NB za bon activii. wybrałam piękne, jedne z dwóch, które jako tako mi się podobały (jestem wybredna i mocno jednokolorowa). po paru dniach, podaniu kodów z bonów, pan mi pisze, że jest zmuszony anulować zamówienie, bo była ostatnia para w rozmiarze i przy pakowaniu odkryli, że zniszczona. okej, zdarza się. myślę sobie, popatrzę na te długości wkładek, może rozmiar większe wezmę? wchodzę, a tam model całkowicie usunięty. ja się pytam-dlaczego? mój rozmiar na pewno nie był jedynym dostępnym podczas kupowania. wykupili wszystkie inne za te 4 dni? zostałam z bonami ze zdrapanymi kodami i bez butów. wkurzałam się wczoraj, dziś mi zwyczajnie smutno emotka  ale i tak musiałam się wyżalić.

i jeszcze wkurza mnie, że nie potrafię iść spać wcześniej jak o drugiej w nocy! Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6116675 Napisano: 20.11.2015 20:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cydrofan, koszulki
wszyscy już dostali, zwłaszcza z ostatnich dni? jedna nie dotarła, ale nie wiem czy numeru mieszkania nie pomyliłam. pisać do nich czy olać? tam było ograniczenie na adres, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6115745 Napisano: 19.11.2015 22:08:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
trochę smutno z powodu biedronki... i lajkonika... i itm ogółem... grałam we wszystkim, co ostatnio rozwiązują, no i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6115438 Napisano: 19.11.2015 15:51:13 w Pomocy!!!!
taalvikki napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

hahaha. ja byłam kasjerką, ale akurat w "moim" sklepie konkursów nie było. zdarzały się osoby, co prosiły na dwa paragony, "bo to dla starszej osoby, chcę się rozliczyć, bo ona z domu nie wychodzi" i ja już miałam skasowane i wydaną resztę, a osoba jeszcze mówiła dlaczego na dwa paragony, a nie na jeden.
nie przesadzajmy. ja raz wyszłam ze sklepu i wróciłam się, bo w jednej biedrze napoje w małych butelkach stały za kasą i zobaczyłam je stojąc już w kolejce, nie chciało mi się wracać na sklep i odkładać dużych butelek. miałam z tego więcej paragonów  emotka
uważam, że postawienie ograniczników wystarcza. można wspomnieć, że proszę na osobne paragony tak, jak towary są rozdzielone. 
raz widziałam, że facet się rozglądał okropnie w której kolejce będzie miał szybciej. w mojej było mniej osób, ale uprzejmie poinformowałam, że będę chciała 4 paragony z moich kilku produktów, więc jeśli mu zależy na czasie, to niestety, ale nie w mojej kolejce  emotka
bucem bym była, gdybym pana nie poinformowała, bo ewidentnie się mu spieszyło!
tyle ode mnie emotka


a ja, jeżeli robiłabym masowe zakupy konkursowe, to przepuściłabym osoby, które się spieszą. z resztą, nawet jeżeli moje zakupy nie są konkursowe, ale spore, to przepuszczam osoby, które się spieszą i mają w koszu jedną pietruszkę. ale cóż, każdy ma swoje normy...

osobiście nie dziwię się osobom, które czekają w kolejce i się irytują, że ktoś sobie nagle chce nabić każdy z dwudziestu produktów na osobny paragon. dlatego, tak, jak mówiłam, trzy paragony można przełknąć, ale masowość to już chamstwo i, według mnie, wypada wejść drugi raz i kupić coś raz jeszcze, a nie się bździć albo cieszyć z tego, że specjalnie dla mnie kasę otwierają. wyjść i wejść to nie taki straszny wysiłek, naprawdę, drogie panie. emotka

a kiedy mówiłam o pytaniu do kasjerki, to nie chodziło mi o tłumaczenie się przez godzinę, ale o zwykłe, kulturalne zapytanie pt: 'czy mogłabym mieć te rzeczy nabite na osobny paragon?'. i tyle. gdybym tego nie powiedziała, czułabym się jak ordynarny pajac.

będzie długi post, ale żeby była widoczna cała rozmowa. otóż nie czułam się odpowiedzialna za przepuszczenie pana przede mnie, gdyż dwie minuty wcześniej usłyszałam, że pani przede mną również będzie brała produkty na 3 czy 4 paragony, a produktów miała po ok 10 na każdy paragon. niewiele by mu to dało podczas gdy w kolejce obok były dwie osoby z dużo mniejszą ilością produktów. kiedy potrzebowałam dosłownie 20 pojedynczych produktów na 20 paragonów (ach te przysługi emotka  ), poprosiłam panią, która ledwie co odeszła od swojej wolnej kasy, czy mogłaby mnie skasować, bo potrzebuję każdy produkt osobno. wróciła się, pieniądze położyłam na ladzie, dobierała sobie drobne z kupki i dokładała resztę. ja miałam 20 paragonów, kasa obok normalnie kasowała normalnych ludzi, każdy zadowolony. nie ma co sobie życia komplikować. a jeśli kasjerka na twoje pytanie odpowie "nie"? co wtedy? ja tam wolę się "ubezpieczyć" i stwierdzić, że potrzebuję na osobne, niż pytać emotka  pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0