Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#6094106 Napisano: 15.10.2015 00:49:19 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

mnie wkurza rossman - malo tego ze konkursy ma beznadziejne to od 4 miesięcy nic u nich nie udało mi się wygrać. Porażka!!!

to gratuluję trafionych zgłoszeń u nich, ja przez ponad 2 lata od założenia konta nic u nich nie wygrałam, a pamiętam to był czas, co było mnóstwo konkursów w grudniu zdaje się. teraz się zdarza raz na 3-6 miesięcy, zależy czy biorę udział. a że beznadziejne, to fakt. hitem aktualnie jest wizyta w 20m2  emotka

a mnie wkurza, że do dziś miałam termin na wysłanie pracy do promotora, zaznaczę, że całą pisałam całkowicie sama i ma też dziury, bo nie wiem gdzie szukać tekstu, z podpowiedzią jedynie do ankiet i spisu treści od poprzedniego promotora (co również mnie wkurza!!! poprzednia babka stwierdziła, że przeczyta jak jej całość przyniosę wydrukowaną emotka  a że nie wiem co gdzie szukać, to już martw się sama. zaniosłam jej z dziurami wydruk, to mi go oddała, że nie przeczyta emotka  a z tą mam kontakt mailowy tylko bo mam trochę daleko, a naukę skończyłam dawno), więc nie mam pojęcia czy połowa nie będzie do napisania od nowa, wysłałam w nocy, a wieczorem dostałam wiadomość, że pani wyjeżdża i w weekend poczyta i mi napisze. kiedyś mi tam coś napisze co poprawić. nic, że do końca miesiąca mam oddać wydrukowaną i każdy dzień jest na wagę złota... a przy moim roczniaku siedzę do 3-4 w nocy, bo przez dzień nic nie zrobię emotka  smutno mi, po prostu. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6094102 Napisano: 15.10.2015 00:26:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

migi napisał(a):

trampek. napisał(a):

Z jakiego konkursu wygrywaliście jaieś nagrody dyrektora co to jest ? emotka

mogę się mylić, ale dziś dzień nauczyciela emotka

dokładnie, jak można tego nie wiedzieć co to jest i z jakiej okazji   emotka

jak można? ano można! chodzę po tym świecie ponad ćwierć wieku i do dziś nie wiedziałam, że dyrektorzy robią jakieś konkursy czy też że dają jakiekolwiek nagrody z okazji dnia nauczyciela. o którym zresztą dniu dowiedziałam się z fb, bo nie oglądam tv, a taka wiedza do szczęścia mi nie jest potrzebna. jak można się w ogóle dziwić, że ktoś czegoś nie wie emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6092591 Napisano: 13.10.2015 01:06:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
oj, smutny poniedziałku, a sio! a kysz!
nowiutki wtorku, obdaruj mnie autem już dziś!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6092585 Napisano: 13.10.2015 00:37:15 w Zakupy na konkursy - usługi
czy chce ktoś paragon z delikatesów centrum, małego tesco, biedronki lub intermarche? koło środy lub czwartku powinnam być, we wtorek na pewno nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6091881 Napisano: 12.10.2015 01:51:17 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

mia napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

że mąż pojechał z kolegami na piwo emotka

Zawszeć to lepiej, niżby pojechał z koleżankami... emotka

albo na.... koleżanki emotka

staszek napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

że mąż pojechał z kolegami na piwo emotka

A Ty nigdzie nie wychodzisz i z nikim? emotka  masz wolną chatę, spokój, cisze.

coś pokiełbasiłam i tam wyżej nie chce wkleić odpowiedzi.
do dolly i mia: niech i na koleżanki se jedzie, ale niech da znać, że żyje, a nie że ja wracam z miasta, kiedy on dawno miał być w domu, a tu tylko teściowa się dzieckiem naszym zajmuje.

staszek sprawa jest taka, że... nie wychodzę. przeprowadziłam się do męża i muszę mieć auto żeby dojechać i się umówić najlepiej tydzień wcześniej na wizytę u kogokolwiek. a wolna chata równa się roczne dziecko mocno domagające się uwagi, a ja mam ważne rzeczy do zrobienia na laptopie i z nim nie dam rady, a czas mocno goni. wkurzam się o to, że obiecał zająć się dzieckiem, a zniknął bez echa. mógł choć smsa napisać, że po meczu na boisku znika na kolejne dwie godziny! emotka
cudaczek121 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

że mąż pojechał z kolegami na piwo emotka

bezaczek7, wyluzuj.A Ty nie słyszałaś o czymś takim jak kompromis? Raz mąż z kolegami na piwko,a innym razem albo w tym samym nawet czasie Ty z koleżankami na babski wieczóremotka

mój ostatni babski wieczór był pół roku temu na dwie godziny od 14 do 16 i to mnie wkurza.

tak, czuję się biedna, pokrzywdzona. i to też mnie wkurzaemotka  a do tego się rozpisałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6091606 Napisano: 11.10.2015 01:06:01 w Kaufland konkursy
ja byłam pytać najpierw w bok czy wydają resztę, pani potwierdziła, zrobiłam więc zakupy na 3 paragony, za trzeci już gotówką z wydanej reszty te 6zł zapłaciłam  emotka  nie można wymienić na gotówkę w sensie podchodzisz i mówisz chcę 50zł. coś trzeba kupić. choćby te wspomniane zapałki. zanim dotarłam do domu to i tak już tej gotówki nie miałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6091600 Napisano: 11.10.2015 00:18:48 w Zakupy na konkursy - usługi
w niedzielę po południu będę w mieście, mogę zrobić zakupy w biedronce (poza mocą, nie mam co robić z chipsami, chyba że za 5zł paragon ktoś zechce, bo tylko z pieca kupuję), małym tesco, a przez tydzień w delikatesach, bo nie wiem czy zdążę do 15:00. ewentualna wysyłka poleconym 4,50. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6091599 Napisano: 11.10.2015 00:11:13 w Wkurza mnie...
że mąż pojechał z kolegami na piwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6091282 Napisano: 10.10.2015 03:35:23 w Inne mniejsze markety
donia7 napisał(a):

olunka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

i co koniec z zabka? ale wiocha nawet zestawu za 7 zl nie mam emotka

ja teżemotka

ja też... emotka

witajcie w naszej elitarnej wiosce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6091281 Napisano: 10.10.2015 03:16:00 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):


Wkurza mnie brak motywacji do walki z magisterką.

A nie macie tam na Uczelni jakiś "tysięcznych" kar za warunkowe oddanie pracy w przyszłym roku? To chyba najlepsza motywacja...

Właśnie nie mamy emotka Uniwersytet Śląski jest w miarę łaskawy. Jak siadam do pisania to dzieje się wszystko co mnie rozprasza. Nagle jestem głodna, boli mnie głowa, ukazuje się ciekawy konkurs, czy przyjeżdża wujek, którego nie widziałam kilka lat.  emotka

ani nie mów. za 5 dni mam odesłać moją wersję promotorowi, potem będą 2 tyg na poprawki (na które już się cieszę, bo do tej pory nie usłyszałam ani słowa czy idę w ogóle w dobrym kierunku  emotka  ) i brak możliwości przesunięcia terminów, bo to już ostateczne, po przesuwaniu, a tu tyle konkursów, zwłaszcza paragonowych, no a szkoda, żeby przepadło, skoro już kupiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6090589 Napisano: 09.10.2015 01:16:25 w SZUKAM....
moich wiadomości emotka  jeszcze niedawno na liczniku było ponad 670, dziś 621. ulegają przedawnieniu, czy niezaliczane są te całkowicie bzdurne, nie w temacie i niepotrzebne nikomu? tylko to wtedy na odwrót powinno być, powinno zostać 50 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6090587 Napisano: 09.10.2015 01:00:01 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

(lajkonik) nieważne kiedy, ważne jak! w reg, że dzwonią, zwrotka, że smsowo. to jak w końcu? emotka

tak i siak, najpierw dzwonią, później puszczają smsemotka

tylko jeśli nie odbiorę, to mam oczekiwać sms, czy wołać męża, by oddzwonił, czy też nawet przepadnie, no bo w końcu nieodebrane?emotka (nr konkursowy na jego dane emotka  ) emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6090585 Napisano: 09.10.2015 00:55:40 w Intermarche
(lajkonik) nieważne kiedy, ważne jak! w reg, że dzwonią, zwrotka, że smsowo. to jak w końcu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6090583 Napisano: 09.10.2015 00:42:17 w Kaufland konkursy
sylzab2294 napisał(a):

mam pytanie, czy ze śląska do kogoś dotarły bony, lub jadą?

mam bon, już wydany nawet  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6090581 Napisano: 09.10.2015 00:34:22 w Wkurza mnie...
że między dwoma rozmiarami jednego modelu biustonosza w misce jest 3,5 cm różnicy emotka , że dziecko ma brzydką wysypkę, że mam robotę na kompie, a dziecko zasypia mi o 24 kwękając i jęcząc, że chce na ręce, a na rękach rozrabia, choć na podłodze prawie zasypia, że muszę siedzieć potem do 3-4 w nocy żeby cokolwiek zrobić, że potem zostaje mi może 5 godzin snu, no bo dziecko się już wyspało, że mam 5 dni na zrobienie czegoś, od czego zależy moja "kariera" i moje spokojne sumienie, bo męczy mnie to niemożebnie, że różnica w cenie pronto między dwoma sklepami to 4zł, że nie wygrałam nawet bransoletki z rexony, że belvita jest taka niesmaczna  emotka  ale przynajmniej na promocji w tesco. bo mi się kubka zachciało, którego pewnie i tak nie wygram emotka , że zamknęli mój zakład pracy, że mam bana na mocy, a mąż wygrywa za każdym razem, że mamy dwie myszy w domu, tyle dobrze że chyba poszły spać, bo byłoby po nocy!, że lajkonik żabka nawet zestawu nie dał, w końcu mam mało paczek po itmowskim lajkoniku emotka
i jeszcze parę innych
edit: no dobra, cocoa crunch mogę stwierdzić, że "nawet" smaczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6088861 Napisano: 06.10.2015 18:52:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

lolka182 napisał(a):

niech mi ktoś proszę powie jak to jest z tym Streetcom? Jestem tam już dosyć długo, wypełniam ankiety itd. mam status pro eksperta a nie dostała mi się do tej pory żadna kampania... ma ktoś z Was też tak ?

Tak, ja tak mam, zarejestrowana jestem od 2 lat, wypełniam ankiety i na nic się nie załapałam pomimo posiadania dzieci, używania środków piorących, spożywczych, picia piwa itd...emotka

Ja tak mialam chyba przez nawet 3 lata, dwa na pewno, az tu nagle udalo sie z envelo i to wsio, choc ankiet sporo bylo ostatnio i wszelkich aktywnosci typu udostepnienie zdjecia. No wczesniej bylo to z ubrankami dla dzieci, ale chyba kazdemu to dali. Ja nie wzielam udzialu. To samo mialam na rossnecie, dobre dwa lata zadnej nagrody, nawet wtedy co taka akcje zrobili ze byl ogrom konkursow. Teraz juz wygralam ok 5-7 razy, w ciagu ostatniego roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6086517 Napisano: 04.10.2015 01:13:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w poniedziałek czekam na miłą wiadomość emotka  chociaż maila o biletach wedlowskich, jest kilka inicjałów moich. byłoby miło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6085420 Napisano: 02.10.2015 00:14:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dobra, proszę mnie uświadomić, choć temat pewnie był i będzie wałkowany, ale reg od dziś dopiero. loteria ministerstwa: zbieram każdy, każdziuteńki paragon za 10 i więcej złotych i każdy zgłaszam do losowania nagród "zwykłych", a jeśli zgłoszę paragon za usługę fryzjerską (akurat teraz, bo potem branża się zmieni), to tylko wtedy biorę udział w losowaniu nagród specjalnych. czy tak? czy jakieś paragony są nieuznawane, odrzucane? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6085386 Napisano: 01.10.2015 22:39:38 w SZUKAM....
trojan napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

pewnie nie ma aktualnie konkursów, w których trzeba kupić w sklepie jakimkolwiek hortex, samsmak albo tchibo? emotka

tchibo jest ale w sklepach firmowych tchibo albo w sklepie internetowym tchibo
http://www.10lat-tchibo.pl/

no właśnie to wiem  emotka  ale akurat mam paragon na kawę z kaufa. no nic, dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6085306 Napisano: 01.10.2015 20:35:45 w SZUKAM....
pewnie nie ma aktualnie konkursów, w których trzeba kupić w sklepie jakimkolwiek hortex, samsmak albo tchibo? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0