Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#6042651 Napisano: 10.07.2015 01:02:06 w Rossmann
defed napisał(a):

vickichelm napisał(a):

To był błąd , że wzielam udzial w Mamy pierwszeństwo emotka Wieedzialam ze Rossnet mnie nie lubi . Moze być i tysiąc nagród a ja tam nic nie wygram emotka )))

hahaha - ja tez nie  ale mam z tego ubaw, bo trzeba mieć wielkie szczęście żeby się nie znaleźć na tej liście emotka

dołączam do zacnego grona emotka  ech a raz kiedyś nawet główną wygrałam. ale cóż, jednej z tysiąca bransoletek też nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6042649 Napisano: 10.07.2015 00:52:42 w Dziś cieszę się z.....
że mam zgodę na przesunięcie terminu, który i tak przesuwałam w nieskończoność, ale teraz już ostatni raz!  emotka emotka
i że skończyłam branie antybiotyku bez skutków ubocznych (nie brałam 2 lata prawie żadnych leków i trochę się bałam, bo tego jeszcze nie miałam emotka  ) i teraz tylko wyczekuję końca kaszlu. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6041501 Napisano: 08.07.2015 01:59:38 w TESCO konkursy
teraz już chyba megaturniej pozamiatany na dobre? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6041480 Napisano: 07.07.2015 23:36:47 w TESCO konkursy
aneta19790411 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

http://www.tesco....-za-ciebie/index.php jakie to są produkty promocyjne? te ze zdjęcia czy jakieś jeszcze? czyli kapsułki i płyn vizir oraz kapsułki fairy. a proszek vizir np?

"Sprzedażą promocyjną objęte są produkty marki Ariel (wyłącznie płyn i kapsułki do prania),
Vizir (wyłącznie płyn i kapsułki do prania), Fairy kapsułki do zmywarek oraz Lenor płyn do
płukania tkanin (dalej „Produkt Promocyjny”)."

a dziękuję, jakoś nie doczytałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6040939 Napisano: 07.07.2015 03:17:29 w TESCO konkursy
http://www.tesco....-za-ciebie/index.php jakie to są produkty promocyjne? te ze zdjęcia czy jakieś jeszcze? czyli kapsułki i płyn vizir oraz kapsułki fairy. a proszek vizir np? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6039150 Napisano: 01.07.2015 14:19:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czerwiec mnie rozbestwil, lipcu, nie badz duzo gorszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6038903 Napisano: 30.06.2015 22:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brylancik0 napisał(a):

czy konek gerbera co byly do wygrania bony do smyka miał okreslona godz zakończenia?? Bo 30.06 jeszcze sie nie skończył a paragonów wpisać sie juz nie da...

no właśnie
9. Termin wysyłania Zgłoszeń rozpoczyna się 1 kwietnia 2015 r. o godzinie 00:00:00 i mija dnia 30 czerwca 2015 r. o godz. 23:59:59. Decyduje data i godzina otrzymania Zgłoszenia przez Organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6038182 Napisano: 29.06.2015 15:48:39 w SZUKAM....
Pilnie szukam czy ktos ma kod visy do cinema. Oddam kiedy mi przyjdzie bo mam sms ze sie im skonczyly a potrzebuje na za 20 min
Na pw oczywiscie Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6038180 Napisano: 29.06.2015 15:46:23 w Giełda Kodów ; )
Pilnie szukam czy ktos ma kod visy do cinema. Oddam kiedy mi przyjdzie bo mam sms ze sie im skonczyly a potrzebuje na za 20 min emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6035347 Napisano: 22.06.2015 23:56:37 w Paragony
kupię paragon cola netto-chcę zagrać Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6033343 Napisano: 18.06.2015 01:56:44 w Giełda Kodów ; )
bezaczek7 napisał(a):

1x kod fanta, 1x kod sprite, 1x kupon papierowy uprawniający do zniżki na produkty ellehammer w tesco ważny do 31.07. (działający jak 15 znaczków)
zamienię na...

Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6032602 Napisano: 16.06.2015 18:56:39 w Intermarche
Mieli tylko 200 zgloszen do aquafresh? Slalam ostatniego dnia zgloszenie, a jestem na liscie. Ciekawe  ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6032126 Napisano: 15.06.2015 23:30:26 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

Już kupujecie wyprawki? Pytanie - rzecz jasna - do przyszłych mam emotka
Mam rodzić za 3 miesiące, a dla Hanki nie mam nic. Jakoś mam opory przed kupowaniem czegokolwiek i nie chodzi wcale o to czy nowe, czy używane. Po prostu jakiś strach mam. Dojdzie chyba do tego, że ja będę rodzić - a tata będzie kupował....

łojej, ja w połowie ciąży jechałam do rodziny po wyprawkę, w 8/9 miesiącu przyszło tylko łóżeczko z materacem, wanienka, tak to wszystko miałam wcześniej. ja np miałam tak, że zaczęłam jakoś koło 4 miesiąca i chciałam mieć możliwie szybko jak najwięcej, bo się znów bałam, że urodzę wcześniej, a w domu nic nie będzie (a mężowi "nie ufałam" w sprawie wyboru np materaca czy pościeli-żeby nie kupił złych wymiarów itp, a materac chciałam rozbieralny na 4 części-osobno pokrowiec, pianka, kokos i gryka i musiałam sama sobie taki wynaleźć  emotka  ), zamawiałam 3/4 rzeczy na allegro. nic, że urodziłam prawie 2 tyg po terminie na wywołaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6032123 Napisano: 15.06.2015 23:15:53 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

bezaczek7 zrób syrop z kwiatów bzu emotka  jeszcze są, a w grypie mega pomocne a jakie pyszne, ja w tamtym roku zobiłam ponad 50 słoików po dżemie i piliśmy jako lemoniadę. Jedyny minus to mega słodkie i dużo cukru, ale przecież nie trzeba wypijać całego słoiczka emotka

dzięki, widziałam u nas parę jeszcze, poczytam jaki przepis, ile ich trzeba.
wkurza mnie lekarz-mówią o nim weterynarz, nie wiem czy końskie dawki leków przepisuje, czy faktycznie weterynarię kończył, a ludzi chce leczyć, ale generalnie facet powinien być na emeryturze, tyle że mnie osłuchał, doradził jeszcze co innego niż w moich aptekach i niż 3 znajomych, którzy pracują w aptekach, a jak spytałam co mam wziąć jeśli zdecyduję się na przerwanie karmienia (na czas leczenia-odciąganie laktatorem, nie tak całkowicie), bo naprawdę mi dokucza ten kaszel, to powiedział: polopirynę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6031660 Napisano: 15.06.2015 01:21:37 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

A na przyszłość na początku maja zrobić sobie samemu Syrop z kwiatów mniszka lekarskiego emotka
Tanio i zdrowo emotka

"zaczęłam" nawet robić, ale jakoś mi się ubzdurało, że kwiatki trzeba ususzyć... dalej pisać nie muszę emotka  syropu nie mam.
w aptece dostałam jeszcze co innego, niż tu wyczytałam czy też doradziły mi znajome osoby pracujące w innych aptekach emotka
wkurza mnie teraz to, ze samej mi trzeba do lekarza-za długo już to trwa, może co innego mi podpowie, z dzieckiem na kontrolę by wypadało, a auto z samego rana jedzie na przegląd i nie wiadomo czy do środy wróci... emotka  może sąsiad się zgodzi pożyczyć auto, tak jak ostatnio gdy jechałam pilnie z dzieckiem do lekarza emotka
i jeszcze pogoda mnie wkurza, dziecko siedzi w bodziaku z krótkim rękawem wózku i się z niego leje, jak tu go wziąć na ręce-zaraz nam obojgu jeszcze cieplej, odparzonko pod paszką ma, marudny bo mu ciepło... ech Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6031658 Napisano: 15.06.2015 00:01:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

rozumiem, że w Robico teoretycznie można wygrać i gadżety i nagrodę główną?
Bo jak tak prześledziłam zwycięzców, to rowery mają osoby które nie wygrały rowerów. 
A regulamin nic nie mówi o liczbie wygranych nagród na osobę ( no chyba że ja niedowidzę)


to jak mogą mieć rowery, jak nie wygrały rowerów?

rowery mają osoby, które nie wygrały gadżetów. tak chyba miało być napisane emotka
wydaje mi się, że skoro są 2 osobne zadania, to osobno są rozpatrywane zgłoszenia-nie trzeba mieć gadżetów, by z tych osób wybierali rowery Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6031477 Napisano: 13.06.2015 21:58:13 w Wkurza mnie...
Dziekuje wszystkim za odzew emotka  pije supremin, syrop prawoslazowy, sok z cebuli, herbate z miodem i cytryna. Isle mialam gdzies, ale dostalam ja proszac o cos na bol gardla i sie zrazilam, bo nijak nie pomagalo, w koncu to nie od tego tylko od nawilzania. Bede musiala jutro jechac do miasta i szukac dyzurujacej apteki. Zastanawiam sie tylko czy jak to wszystko pomieszam, to czy nie przesadze emotka  drosetuxu nie mam, mieszanke wybuchowa z czosnku zrobie jak kupie, bo zostal mi 1 zabek. I dalej bede czekac az minie emotka

Aha, inhalacje z soli robie, siedzimy razem z dzieckiem i wdychamy. Bo my wszyscy chorzy. Na poczatku bralam deflegmin w kroplach od niego, ale teraz glownie suchy. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6031333 Napisano: 13.06.2015 00:36:43 w Wkurza mnie...
że nie chcą (no bo chyba mogą?! czy to zbyt drogie?) ułatwić życia kobietom w ciąży i karmiącym. idę do apteki, kaszel mnie dusi, prawie wymiotuję przez to, a nic nie mogę kupić, wszystko niezalecane, zabronione, niewskazane... a jak po godzinnej męce uśpione dziecko budzę kaszlem, jak płuca sobie wypluwam, a wypluć nie umiem, bo zbyt suchy kaszel, to co? emotka  jakiś syrop dostałam, co tylko w razie konieczności, zaraz po wyjściu z apteki łyknęłam, a po 15 min dostałam takiego ataku, że nie wiedziałam gdzie się schować w sklepie, czy kibla szukać, czy w ogóle wyjść... ponarzekać trzeba. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6030801 Napisano: 12.06.2015 02:22:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dydys napisał(a):

alaalicja napisał(a):

kurczę, a do tego GERBER loteria= porażka po raz 3. A ponoć 5000 bonów do smyka emotka mam dość...

Ja pięć wysłałam i nic ...

a u mnie 13 zgłoszeń  emotka  i nic. a jedno zgłoszenie to 25zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6030796 Napisano: 12.06.2015 00:00:38 w Wkurza mnie...
mnie wkurza, że wszyscy w domu kaszlą na mokro, a ja do tego stopnia, że aż mnie naciąga. jutro lecę do apteki pytać czy jest coś przeciwkaszlowego niezabronionego przy karmieniu, bo ten suchy na wieczór mnie wykończy, a dziecko też, bo go budzę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0