Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#5887639 Napisano: 11.07.2014 20:00:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
dala gratuluję emotka
ciekawe czy ktoś jeszcze się pochwali emotka

i w zasadzie to gratuluję rezerwowym z nivei, naczekaliśmy się miesiąc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5887395 Napisano: 11.07.2014 14:24:50 w Wkurza mnie...
no widzicie. taką mam dziwną, nadgorliwą pocztę u siebie emotka
dobra, argument o tym, że mogą się zalać inne listy trafił do mnie. jestem w stanie go zrozumieć. ale co, kurierowi pocztowemu się nie zaleją paczki? czy każdą osobno osobiście odbiera z poczty i wiezie osobiście do odbiorcy, a potem wraca po następne paczki? czy karton jest na tyle wytrzymalszy od koperty ze zgrzaną folią w środku? przeciez tyle firm i osób wysyła kosmetyki pocztą, nie zawsze w kartonach, nawet firmy.
nie pojmuję i nie pojmę.

nic, kurier zamówiony za 13zł, także i tak taniej niż paczka z dojazdem. a babeczka niech się cmoknie w doopkę i mam nadzieję, że ma niesamowitą czkawkę teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5887385 Napisano: 11.07.2014 14:13:36 w SZUKAM....
xjustx napisał(a):

Szukam w jakich opakowaniach Danio są kody do wygrania maskotek.
Kupiłam kilka sztuk serków a kodów brak emotka


patrz przy zakupie na tył pudełka: po prawej na dole pod kodem kreskowym, na granatowym tle jest informacja: zbieraj kody, wygrywaj nagrody, kod w środku kubeczka. jeśli nie ma tego, to możliwe, że jakieś stare opakowanie. tylko bałabym się o datę ważności serka w takim przypadku emotka

a, już widzę, że temat rozwiązany.
ja szukałam promocyjnych opakowań i myślałam, że na wieczku też musi być informacja. całe szczęście nie musi emotka
a z czytelnością tych kodów to swoją drogą-nawet pod światło ciężko odczytać niektóre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5887365 Napisano: 11.07.2014 13:56:02 w Wkurza mnie...
maggi napisał(a):

Nie może ci narzucić, że to ma być paczka kurierska. Jest paczka pocztowa (10 lub 11zł ) i Pocztex (chyba powyżej 20zł). Niech się schowa z tą kurierską. Albo źle zrozumiałaś, ale babka cię naciąga, bo widzi, że może emotka

Proszę bardzo: http://cennik.poc...paczka_pocztowa.html 9,50zł, nie 24zł


wiem wiem, chodziło mi o kuriera pocztowego czyli ten pocztex.
z dopłatą do "ostrożnie". bo proponowała nawet zwykłą paczkę, już dawała blankiet, po czym-nie jednak nie, lepiej pocztexem. wypełniłam nawet przy niej tego pocztexa, ona czy z ostrożnie, ja mówię: poproszę zwykłym. to ona-nie mogę tego przyjąć. no to wyszłam, no bo co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5887356 Napisano: 11.07.2014 13:48:03 w Wkurza mnie...
mikki85 napisał(a):



po prostu idź na inną pocztę

w kopercie bąbelkowej warto żele dodatkowo zabezpieczyć, obkleić taśmą klejącą, owinać streczem lub bąbelkami, żeby nie latały po kopercie

albo włożyć do pudełka (oczywiście też zabezpieczone) i wysłać jako paczkę lub list (może iść w pudełku)


mikki oraz inne osoby, dzięki za odzew emotka
otóż: kolejna najbliższa poczta jest ok 10-15 km ode mnie. jestem w 32 tc, coraz mniej wygodnie mi chodzić/jeździć. kosmetyki warte 12zł to śmiech na sali żeby jechać z nimi 15km w jedną stronę-te 5 km z wczoraj jeszcze ok, bo i zakupy po drodze robiłam, bo mieszkam bardziej na wsi niż w mieście.
owinięte były dobrze, zarówno zaklejone taśmą jak i w bąbelki, na to koperta bąbelkowa, że nie latały w środku byle jak.
na mojej poczcie żadnego kartonu nie przyjmą jako list, choćby jak był płaski-musi iść paczką i koniec kropka.
z paczkomatów do tej pory nie korzystałam, nie wiem jak się tym posługiwać, muszę się dopiero douczyć emotka poza tym mam je może od 3 miesięcy a też nie każdy odbiorca ma u siebie punkt.
zamówiłam już kuriera, bo naprawdę nie mam ochoty jechać ponownie na tą pocztę.
zawsze wysyłałam normalnie w kopercie, nie wiem-albo miała zły dzień albo może właśnie przyjęła coś, co się rozlało? mi się nigdy nie zdarzyło jeszcze.
dobra, mogłam w karton zapakować, ale to 12zł zamiast 7,50-przypominam ile warta zawartość emotka połasiłam się na te 3zł i mam za swoje emotka no ale naprawdę nigdy wcześniej nie było żadnych problemów z nadaniem jakiegokolwiek listu, nawet w kopercie a grubego tak, że ją prawie rozrywało emotka

ona płynów nie przyjmie inaczej niż paczka kurierska i bez gadania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5887336 Napisano: 11.07.2014 13:31:49 w TESCO konkursy
mnie tam akurat cieszy, że małe też brały udział, bo jechać 30km po płyn do naczyń czy coś, to nieopłacalne.

gratuluję zmywarkowiczom emotka jak nie tu, to może gdzie indziej albo coś innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5887077 Napisano: 11.07.2014 00:35:56 w Wkurza mnie...
kobitka na poczcie nie przyjęła mojego listu w kopercie bąbelkowej, bo uznała, że w środku są kosmetyki, które się mogą rozlać i zalać 30 kilo innych listów w worku i to nie ja będę miała potem z tym problem. zaproponowała wysyłkę chyba kurierem z OSTROŻNIE za 24zł. wszystko super, tylko że: to były dwa żele pod prysznic o łącznej wartości 12 zł, do tego miały iść na wymianę, a nie na sprzedaż. zrezygnowałam z wysyłki i teraz mam problemy z osobą, która ponoć wysłała swoją rzecz, ale coś kurka potwierdzenia nadania nie chce pokazać.
ja wiem, zawaliłam, miała być wysyłka jednoczesna. no ALE. zapłacić 7,50 a 24zł to jest dla mnie znaczna różnica. zaproponowałam, że wyślę kurierem skoro na poczcie przyjąć nie chcą (koszt mniej więcej taki jak paczki na poczcie z dojazdem a przynajmniej z domu wychodzić nie muszę), albo zwrócę jej paczkę niezwłocznie jak się u mnie pojawi, to kobitka wyjeżdża i może nie zdążyć odebrać paczki przed wyjazdem. ja teraz i tak dopiero dam radę w poniedziałek jechać na pocztę (zapakuję w kartonik skoro tak źle było w kopercie zaklejone ze wszystkich stron i zabąblowane), to jeden ch** czy wyślę kosmetyki czy spodnie odeślę-i tak już może nie zdążyć odebrać paczki. proponuję, że wyślę jak wróci albo do sąsiada jeśli się z którymś dogada-też źle.
to co ja mam teraz zrobić? emotka i ona dalej nie chce okazać swojego potwierdzenia nadania i ja już zaczynam podejrzewać, że nie wysłała. i już mam dość tej sytuacji no!
nie chcę przedwcześnie urodzić ze stresu o kosmetyki za 12zł emotka

mam numer nadania. sprawa chyba rozwiązana. ale co z tą pocztą? emotka nigdy tak nie miałam, noo... Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5886341 Napisano: 10.07.2014 01:10:08 w Wkurza mnie...
nivea to temat rzeka u mnie emotka
paragon zgłoszony pierwszego dnia do teraz gdzieś tam wisi, zgłosiłam i drugi-w końcu czemu by nie kupić ogromnego kremu niebieskiego emotka
i taki apel prywatny-ja wiem, że to nie łamanie regulaminu, natomiast łamanie serc innych osób-a i owszem. proszę o wpisywanie w wątku MDW po prostu: nivea, bez dopisków jak to tam łatwo wygrać... BO WCALE NIE TAK ŁATWO emotka emotka

i wkurza mnie ogromna ćma, która gdzieś się czai w sypialni i pewnie tylko czeka aż zgaszę światło, by zacząć fruwać. głośno fruwać...

i jeszcze fioletowa lampa dająca różowe światło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5885724 Napisano: 09.07.2014 01:45:58 w Zakupy na konkursy - usługi
kupię paragon kasztelan marcpol

dziękuję, nieaktualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5885134 Napisano: 08.07.2014 00:04:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
dziękuję za wymianę etka99 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5885132 Napisano: 08.07.2014 00:00:26 w Carrefour konkursy
ale przyszła zwrotka sms z colgate emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5885112 Napisano: 07.07.2014 22:50:33 w Carrefour konkursy
też nie mam zwrotki mailowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5885074 Napisano: 07.07.2014 21:55:08 w SZUKAM....
truskaweczka123 napisał(a):

witam, czy ktos sie orientuje gdzie teraz sa jakies promocje na kosmetyki NIVEA?


dziś widziałam promocje w carrefour i tesco-pomarańczowe karteczki, np żel pp 500ml z 13zł z groszami na 9,99 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5884668 Napisano: 07.07.2014 00:46:59 w Wkurza mnie...
ja do nivea nie mam szczęścia od Mężczyzny Marzeń na fb emotka od tamtej pory nic u nich nie wygrałam, nigdy. wcześniej zresztą też.
ponadto wkurza mnie, że w okolicy mam 4 biedronki, 2 tesco i lidla, a nie mam kauflandu, carrefoura, intermarche i innych, w których często są konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5884120 Napisano: 04.07.2014 17:04:27 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

jak informują z warka w tesco. sms czy tel?


dzwonią z komórkowego, wyświetla się nr. w każdym razie u mnie tak było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5883712 Napisano: 03.07.2014 21:59:07 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Disneyland wart 10 tys, 3 tys w bonach do Castoramy, zlew za ok 1200zł-na dniach ma być montowany wreszcie emotka , pomarańczowy rower-to te najdroższe. ze sprzętów nie wygrałam nigdy nic typu ipod, tablet, ekspres itp-czekam na takie wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5883306 Napisano: 02.07.2014 23:50:26 w Wkurza mnie...
wreszcie mam pretekst, by być w kaufie, a tu żadnego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5882831 Napisano: 02.07.2014 01:38:48 w Hochland
rozumiem, dziękuję emotka teraz w realizacji bonów przeszkadza mi jedynie niewygrywanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5882779 Napisano: 01.07.2014 22:15:43 w TESCO konkursy
w reg mistrzowskie nagrody jest napisane, że nie musi być oświadczenie, byle było wszystko przepisane dokładnie. skopiowałam treści oświadczeń z regulaminu, wkleiłam w worda, dopisałam swoje dane i wysłałam. dopisałam tylko nr tel, o którym nie było mowy w reg, a w oświadczeniu już jest pole na nr, i nie napisałam miejscowości obok daty i podpisu. mam nadzieję, że przejdzie emotka bo już poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#5882774 Napisano: 01.07.2014 22:09:54 w Hochland
a czy w jednym koszyku można mieć np 3 rzeczy, każda po te 90zł, wklepać 3 kody i żeby to wysłali jedną paczką? ja wiem, że wysyłka darmowa i można każdą osobno zamawiać, ale tak z ciekawości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0