Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olus15

olus15

#2451363 Napisano: 23.06.2009 11:53:46 w Wkurza mnie...
acha i cyfra upierają się że wysłali mi smsa z instrukcjami na Brzydulę emotka
Cały dzień czekałam i nic a oni jeszcze mi wmawiają że było inaczej
Siostra też nie dostała Pewnie przypadek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2451355 Napisano: 23.06.2009 11:49:32 w Wkurza mnie...
Praca magisterska już jakiś czas za mną
Nauka też W Astora z głosujących na szczęście się nie załapałam bo paragonu też nie miałam
a wkurza mnie to, że mieszkania nadal są tak cho...ernie drogie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2445266 Napisano: 19.06.2009 11:13:38 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

bobi57 napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

odebrał już ktoś zestaw za zagadke z bluszczem?


Byłam dzisiaj (19.06) po odbiór i konsternacja ekspedientek - jaka nagroda?, jaki konkurs?, a gdzie mam kod?. Pokazałam zrzut ze strony z wynikami, ekspedientka poszła do kierowniczki, po 10min wróciła i powiedziała żeby się dowiadywać telefonicznie we środę (24.06!!!!). Piszę email do rossnetu z pytaniem co jest grane?


ja za nivea baby tez sie nalatalam wkoncu mieli kosmetyki a nie mieli listy dla kogo dzisiaj pojechalam z nastawieniem bojowym i jednak mogli zadzwonic dowiedziec sie komu wydac wczesniej nie chcialy ale teraz przynajmiej prosily o moj nr i jak cos tylko przyjdzie beda dzwonic emotka no nareszcie emotka



normalnie jaja
Ja ostatnio wysłałam reklamacje do cyfry i gościu w odp spytał czy jestem pewna,że ten konkurs organizowała cyfra
emotka a jeśli tak to kiedy
Sami nie wiedzą co organizują Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444610 Napisano: 19.06.2009 03:37:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Z Iwostin , to mi się wydaje , że te najgorsze to te najbardziej banalne typu skóra jest świeża/ skóra jest gładka
Mam wrażenie ,że nie było tam szczególnej selekcji
Może się nie znam na tym copywriterskim żargonie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444601 Napisano: 19.06.2009 03:33:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
maryal napisał(a):

thimka napisał(a):

Czy ktoś dostał odpowiedz na reklamację z Kasi Moje ciasto ?



ja dostalam,cos w stylu,że zdjecie nie na temat bo ciasteczka nie ozdobione.
A mialam ciasteczka nawet ladne,kolorowe.Olać kasie to nie pierwszy ich przekret z nagrodami.



mi z dwóch nagród przysłali jedną
Pewnie jedną wzięła jedna Pani z redakcji
Szkoda bo obiecałam siostrze
Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444318 Napisano: 19.06.2009 01:27:29 w Wkurza mnie...
marla221 napisał(a):

znowu lipa ze streetcomu emotka


u mnie też. Streetcom i Rossmann to moi ulubieńcy , nigdy mnie nie zawodzą Zawsze jest do tyłu Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444312 Napisano: 19.06.2009 01:24:28 w Paragony
Ja ostatnio w Krafcie wysłałam przez przypadek 2 eski pod rząd i wściekła byłam na siebie, że jak zadzwonią to będzie wtopa
Zdarzają się takie sytuacje wiadomo
ale na to ile już uzbierałam paragonów z różnych konków to by była jedna wtopa na 200 paragonów
A w Tesco jeszcze nigdy nie wygrałam, ciekawe dlaczego?
W Realu i Carrefourze jak trzeba było wysłać na nr paragonu wygrałam pralkę i bon
Moim zdaniem każdy konk smsowy z produktami powinien być zrobiony na tej zasadzie Wtedy nie byłoby takich ściem i może uczciwi gracze by w końcu zaczęli wygrywać Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444283 Napisano: 19.06.2009 01:17:15 w Paragony
monia24 napisał(a):

puchiko napisał(a):

dysia napisał(a):

puchiko napisał(a):

ja mam paragon cappy Tesco i na pewno nie sprzedam ! emotka dziwie się dlaczego nigdy nie wygrywam w konkursach sms skoro są takie osoby, które grają bez paragonów i później myślą, że ktoś im sprzeda

poza tym w regulaminie było napisane, że jeden paragon jest na jeden dany dzień

nikomu nie sprzedam paragonu, jestem złośliwą zazdrośnicą emotka i czekam na listę rezerwową



puchiko jestesmy by sobie wzajemnie pomagać!
uwierz parokrotnie zdobyłam paragon na tym forum na zasadzie wymiany.
Nie każdy tak egoistycznie myśli (mam to nie dam)i podchodzi to każdego konkursu jak Ty.



Okej czyli każdy gra bez paragonu, jedna osoba kupi i ma oddać temu co wygra? Nie wiedziałam, że na takiej zasadzie to działa...



ani ja nie wiedziałam, więc też jestem zazdrośnicą i egoistką emotka
Rozumiem osoby, które raz poproszą o paragon bo zgubiły itp. bo wiadomo różnie w życiu bywa i nie przeczę że ja kiedyś nie zgubię i nie będę w podobnej sytuacji, ale nie będę pomagać oszustom, bo po to kupuję żeby wygrać, a jak nie wygram dlatego że ktoś kupi 1 produkt a masowo śle smsy to ani myślę mu pomóc.


zgadzam się Aczkolwiek są osoby które gubią notorycznie
Szczerze przyznam, że raz wymieniłam się paragonem i kiepsko na tym wyszłam Więcej tego nie zrobię chyba, że propozycja będzie naprawdę uczciwa
Egoizm i zawiść? Bez przesady A dla mnie gra bez paragonów w ogóle to się nazywa Oszustwo i Matactwo
Natomiast prośba o zakup paragonu bo sieci danej marki nie ma w pobliżu - a co w tym złego? Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444067 Napisano: 19.06.2009 11:47:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
opal1977 napisał(a):

halfpint napisał(a):

opal1977 napisał(a):

opal1977 napisał(a):

patita06 napisał(a):

czy ktoś wie kiedy publikują listy zwycięzców z Stawiam na mleko emotka



na stronce są, tylko, że pojawiają się z opóźnieniem



http://stawiamnam...ent=lista-zwyciezcow



Dlaczego tam prawie wszyscy są z Wrześni???
emotka



Bo akurat wtedy Ekspedycja mleczna była we Wrześni.
W losowaniu nagród biorą udział kupony wypełniane na festynach, przesyłane pocztą i wypełnione przez internet. W pierwszej chwili też się zdziwiłam, ale doczytałam zasady. Ale proporcje faktycznie zadziwiające.



Już jak ja ostatnio wygrałam to większość ludzi była z jednej miejscowości i dziwiłam się , że się załapałam
Wydaje mi się , że 3/4 losują z festynów a resztę poczta i internet Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2444065 Napisano: 19.06.2009 11:46:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Sorry za laskę:)
Myślałam że to jakaś dziewczynka wysłała ot tak sobie
Jest dyskusja o wynikach więc wyraziłam swoje zdanie
do mnie nie trafia

Iwostin - też właśnie czekam , odp powinny być w 72h od wyłonienia zwycięzców czyli de facto 15 czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2443039 Napisano: 18.06.2009 08:57:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
Są hasła krótkie , proste i puentujące tak, że patrzysz z podziwem i myślisz Wow
To do mnie nie trafia ale każdy ma swoje odczucia
Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2442923 Napisano: 18.06.2009 08:05:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
luskaaa napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Zobaczcie, pierwsze hasło powaliło mnie na kolana emotka

http://www.we-dwo...a,artykul,12765.html


haha. nie bralam udzial w konkursie ale jak to czytam to chce mi sie smiac emotka no coz.. postawili na prostote emotka



chore
Laska ot tak wzięła udział w konku nie mając na niego absolutnie!pomysłu na zasadzie a może się uda
a redakcja walnęła tekstem bez kokieterii
raczej z lenistwa
Nie brałam udział w tym konku Widzę,że dobrze zrobiłam ale reszta wygranych trzeba przyznać wzięła się solidnie do roboty
Mam wrażenie , ze te konkursy gdzie nie wpisują na stronę wygranych haseł to wielka ściema np. ŻYWIEC, MAX factor Losują 20 z czego np. wybierają cztery najlepsze Kto by miał czas to czytać
Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2442823 Napisano: 18.06.2009 07:16:54 w Wkurza mnie...
golajna napisał(a):

olus15 napisał(a):

a mnie to że nie dostałam z Brzuduli smsa od cyfry z instrukcjami O co chodzi???
A tak mi zależało
Ktoś też tak miał?


ja dostałam instrukcję,
być moze nie odpowiedziałaś poprawnie na wcześniejsze pytanie? kto był reżyserem brzyduli, ja napisalam że Salma Hayek



ja też Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2442759 Napisano: 18.06.2009 06:43:20 w Wkurza mnie...
a mnie to że nie dostałam z Brzuduli smsa od cyfry z instrukcjami O co chodzi???
A tak mi zależało
Ktoś też tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2433660 Napisano: 13.06.2009 07:51:25 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
kauflandowych konków np nie ma a do mnie gazetka nie dochodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2433631 Napisano: 13.06.2009 07:33:29 w Rossmann
10km od mojej miejscowości jest emotka
a w Poznaniu nie Dziwne Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2433413 Napisano: 13.06.2009 04:10:15 w TESCO konkursy
jolcia12 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

czy grał już ktoś w tesco cappy i czy udaje się tam wygrać?


zapomnij, tam grają zawodowcy, nie dla nas walka o bony emotka



w Orange potwierdzenie przychodzi po 1-3minut
z orange zdecydowanie NIE warto grać bo jesteś stracona na samym starcie Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2429633 Napisano: 10.06.2009 02:27:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zakupy za 100zł w kappahlu i tekst który pisałam dwie godziny - wydawał mi się super
a tu nic
CZekałam z utęsknieniem na wyniki i Bardzo się przeliczyłam kiepski tydzień Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2427620 Napisano: 09.06.2009 11:39:12 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

Wkurzyły mnie śmiejżelki.. Namówiłam bratanicę, żeby zrobiła obrazek- prawie godzinę obracała te chol..ne żelki i zrobiła naprawdę fajny obrazek- z tłem i w ogóle.. i co? Ano smycz- wrrr.. a wygrały niektóre takie suchary, że aż przykro..


Ja nawet smyczy nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olus15

#2427616 Napisano: 09.06.2009 11:38:20 w Wkurza mnie...
Kasia - niby wygrałam dwa zestawy do ciasta a oni mi odpisują że jeden przewidzieli na jedno gospodarstwo
Już obiecałam siostrze że dla jej dziecka też będzie a oni w odpowiedzieli zapytali mnie czy to jakiś problem że wygrałam dwa a otrzymam jedno
Po czym kontakt został zerwany...
pewnie już dla swoich mieli odłożone Wyświetl w wątku >>
0 0